>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Spotkanie: M. Matkowski/J. Melzer - A. Dolgopolov/S. Stakhovsky
Typ: 2
Kurs: 3,4
Bukmacher: Bwin

Myślę,że warto spróbować. Ukraincy mogą lepiej kondycyjnie znieść trudy meczu.Oglądałem Matkowskiego w akcji w RIO i niestety przydało by się więcej ruchu i motoryki. Jurgen też 35 lat,wiadomo,że są bardziej doświadczorymi deblistami i są faworytami,ale kurs zachęca.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Spotkanie: M. Matkowski/J. Melzer - A. Dolgopolov/S. Stakhovsky
Typ: 2
Kurs: 3,4
Bukmacher: Bwin

Myślę,że warto spróbować. Ukraincy mogą lepiej kondycyjnie znieść trudy meczu.Oglądałem Matkowskiego w akcji w RIO i niestety przydało by się więcej ruchu i motoryki. Jurgen też 35 lat,wiadomo,że są bardziej doświadczorymi deblistami i są faworytami,ale kurs zachęca.
Nie odstrasza Cie, ze Dolgopolov ma problemy zdrowotne?
 
W 0

wodzowski

Użytkownik
Mecze przesunięte, pewnie deszcz pada ? Czy zanosi się na dłuższe opady ? Czy jest szansa na jakieś mecze w dniu dzisiejszym ? Wie ktoś coś ?
Niedawno znów się mocno rozpadało i może być dzisiaj problem z meczami. Na pewno zagra V.Williams z J.Goerges, S.Williams z V.King i S.Johnson z J.M. del Potro. Plus dokończy Murray z Granollersem. Wszystko pod dachem.
 
toper86 32

toper86

Użytkownik
Ale się wje....lem w tego Souse. Ktoś ma info dlaczego tak kurs poszedł ? Szukam na zagranicznych stronach i nikt nic nie wie oficjalnie. Jedyne logiczne moje wytłumaczenie to &quot;azjatyccy hazardziści robią sobie surebeta&quot; nie wiem o co kaman. Może będzie grał paletką do pingla no nie wiem naprawde
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ale się wje....lem w tego Souse. Ktoś ma info dlaczego tak kurs poszedł ? Szukam na zagranicznych stronach i nikt nic nie wie oficjalnie. Jedyne logiczne moje wytłumaczenie to &quot;azjatyccy hazardziści robią sobie surebeta&quot; nie wiem o co kaman. Może będzie grał paletką do pingla no nie wiem naprawde
Cos jest na rzeczy.. ale Sousa jak nie bedzie mial Dnia Konia to poleci.. ile razy Sousa i ten jego FH dziko grany nie trafialy kort.. technicznie i wgle Lopez lepszy.. uratowac moze Souse tylko tzw dobry dzien

Jesli chodzi o mecze .. Jak myslicie Kyle Edmund jest w stanie wygrac z Isnerem?? Isner kondycyjnie fatalnie sie prezentowal w ostatnich tygodniach i wygladal jakby zaraz mial zemdlec.. final z Kyrgiosem to byly braki kondycyjne.. teraz meczrnie z jakims murzynkiem a Kyle gra swoje i narazie mu jako tako idzie..Stawiam chyba na Kyle 3.0 Sportingbet ✅✅✅

Co do zwyciezcy US OPEN: ogolnie licze na to ze Serb sie podniesie i wygra US OPEN.. WIec to jest moj faworyt numer 1 pomimo jego slabszej formy.. Drugim jest Murray.. Szkot gra fenomenalnie ale np w finale z Djoko jak serb wytrwa wszystko sie moze zdarzyc .. Pamietacie Wimbledon 2015 ? Roger szedl jak burza, Nole srednio a w finale Nole go zmiazdzyl.. Licze na powtorke: Murray jak burza, Serb z lekkimi trudnosciami ale final Murray vs Djoker i wygrana Nole 3:1 lub 3:2 ;)
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Donaldson @ 2,04 ✅✅
unibet


Swietny sezon na Amerykanskim hardzie Donaldsona. Widac , ze jeszcze troche zostalo paliwa i jest w gazie. Nowojorskie korty sa bardzo wymagajace , pogoda jest bardzo wymagajaca , tutaj slaba kosc peka pierwsza. Swietny mecz z Goffenem , Belg mocno i plasko , Jared jeszcze mocniej i jeszcze bardziej otwarta rakieta. Typowy USA tenisista , serwis fh , tylko ze to jest robione dobrze. Bedzie Jared wygladal dobrze fizycznie to wygra z Serbem. Chyba wszyscy nie lubimy Troickiego , cos tam bedzie probowal mieszac , zwalniac....czas na niego do domu.
Win Donaldson.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 581

czajnol

Użytkownik
Kursy na zwyciestwo Novaka siegaja juz ok 2.80 ktos mi wyjasni czy gra Novaka jest slaba czy zmaga sie z czyms , czym ten kurs jest spowodowany? Niestety przegapilem 1 faze turnieju wiec nic nie wiem :/
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Kursy na zwyciestwo Novaka siegaja juz ok 2.80 ktos mi wyjasni czy gra Novaka jest slaba czy zmaga sie z czyms , czym ten kurs jest spowodowany? Niestety przegapilem 1 faze turnieju wiec nic nie wiem :/
Brakuje mu spotkan tego lata, wiec nie wiadomo, jak z jego kondycją będzie później. Ponadto z Janowiczem brał medicale, w których majstrowali mu przy łokciu i przedramieniu prawej ręki, a ogólnie zmagał się z problemami z nadgarstkiem.
 
H 902

hank

Użytkownik
Wiec to jest moj faworyt numer 1 pomimo jego slabszej formy.. Drugim jest Murray..
Nie mów głośno, bo Ci kursy zbiją.

Nie wiem czym Edmund ma ograć Isnera, Brytyjczyk to sobie może odbijać z jakimś Cecchinato, a nie z kimś kto go siłą całkowicie zdominuje. Nawet na mączce w Paryżu go John komfortowo ogolił 3:0 na jedno przełamanie. Na returnie nie zrobi nic, może dostanie jednego bpointa, który pewnie zostanie skasowany asem. Drugie podanie Brytyjczyka woła o pomstę do nieba, i Duży spokojnie swoje szanse będzie miał. Biorąc pod uwagę że John jednak obniżył loty, nie jest też tak skuteczny w ważnych momentach, to jakiś TB może mu się wymknąć, jak to miało miejsce z Darcisem. Ten murzynek o którym wspominałeś, gra w tenisa zdecydowanie lepiej niż Kyle i nie odstawał przede wszystkim fizycznie, tak mocno jak będzie odstawał jutro Anglik.
A argument o fatalnej kondycji Isnera, to już w ogóle jakieś jaja. Widziałeś kiedyś Edmunda, jak przyszło mu grać dużej niż 3 sety? Jego twarz ma wtedy kolor purpury, a on biega do co 3 piłki. Jak ktoś tu pęknie fizycznie to będzie to Anglik.


-3,5 gema.1,9 bet 365
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Carreno Busta - Tipsarevic
Stan meczu 1-2 w 4 secie przy 5-4 i 0-30 co tam sie stało ze tipsa nie mial break pointow?? tylko widzialem nie slyszalem, ale to wypatrzylo wynik 4 seta.
Post do usuniecia po wyjasnieciu.
Tez sie nad tym glowkuje
Ogladam teraz ta akcje 24 raz i nie mam pojecia
Pierwszy raz widze takie cos
Byc moze ten okrzyk Tipsy przed odbiciem Hiszpana?
Moze jest tu ktos kumaty?
http://videostream.dn.ua/videopage/videoPage.php?g=OTcxOTY%E2%84%96f&amp;amp;c=en&amp;amp;i=eWl2bW9iZGlzaA%E2%84%96f%E2%84%96f
 
sasuke-uchiha 263

sasuke-uchiha

Użytkownik
Tez sie nad tym glowkuje
Ogladam teraz ta akcje 24 raz i nie mam pojecia
Pierwszy raz widze takie cos
Byc moze ten okrzyk Tipsy przed odbiciem Hiszpana?
Moze jest tu ktos kumaty?
http://videostream.dn.ua/videopage/videoPage.php?g=OTcxOTY%E2%84%96f&amp;amp;c=en&amp;amp;i=eWl2bW9iZGlzaA%E2%84%96f%E2%84%96f

Obejrzalem teraz powtorke z glosem, przeciez to jest przekret roku. Na okraglo ktos jeczy i jest dobrze. Widzialem wiele meczy w tenisa ale to jest jakims nieporozumieniem stulecia.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Obejrzalem teraz powtorke z glosem, przeciez to jest przekret roku. Na okraglo ktos jeczy i jest dobrze. Widzialem wiele meczy w tenisa ale to jest jakims nieporozumieniem stulecia.
A doszedles dlaczego dali punkt Hiszpanowi za przegrana pilke?
Nie zasne jak sie nie dowiem.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Siedzac w nocy mozna sie lekko zabawic dla emocji

Gianessi HA + 9,5 @ 1,80 ✅
unibet


Gianessi w 2 rundzie US OPEN.Super wynik. Tak , wiemy ze to jest zaden grajek .
Tylko w tym przypadku to moze byc jego duuuuzy atut.
Czy Wawrinka jest w stanie sie skoncentrowac w wiekszej czesci spotkania?
NIE. Jesli sie Wloch nie wystraszy i nie peknie to ten handi pokryje.

Uwazalbym tez na Kyrgiosa.
Ten Zeballos to maly cwaniaczek. Te wymagajace korty moga mu lezec. Pilki odbijaja sie wysoko , a Horacio potrafi zaserwowac kickiem , i puszczac topspiny z duza rotacja.Potrafi tez pobiec do siatki.
Jesli wytrzyma fizycznie moze byc w miare ciekawy mecz.

Zeballos HA + 7,5 @ 1,68 ✅
unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
midq 677

midq

Użytkownik
Del Potro w gazie wraca po kontuzji, gra bardzo dobrze, co tu więcej mówić, srebro olimpijskie, teraz 2 razy po 3:0 w tym z zawsze groźnym Johnsonem. Ten sezon to wybitnie nie jest sezon Ferrera, gra aktualnie średnio + jest po 5 setówce z Fogninim. Imo jeden z bezpieczniejszych betów.
Del Potro@1,4 1xbet
można grać też -1,5 jak wystawią albo nawet czyste 3:0, kurs 3 warty ryzyka
Do tego zgadzam się z typami na Cilicia, -1,5s@1,73 w marathonie wygląda bdb.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
A doszedles dlaczego dali punkt Hiszpanowi za przegrana pilke?
Nie zasne jak sie nie dowiem.
Co prawda calego meczu nie ogladalem, ale wydaje mi sie, ze musial miec juz ostrzezenie, a drugie skonczylo sie strata punktu...?
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Wg mnie to był wałek który kosztował go przegrany mecz. Piłka w boisku bez wątpienia. A okrzyk? jakoś wytłumaczyć zaistniałą sytuację. Choćby to było ostrzeżenie to za co? Za zdobyty prawidłowo punkt? Bez sensu, nie takie sytuacje miały miejsce w tenisie np kiedyś Janowicz na pewno pamiętacie, i obyło się bez straty punktu, pomimo że miał wcześniej ostrzeżenie.
 
A 0

artwizard

Użytkownik
Wg mnie to był wałek który kosztował go przegrany mecz. Piłka w boisku bez wątpienia. A okrzyk? jakoś wytłumaczyć zaistniałą sytuację. Choćby to było ostrzeżenie to za co? Za zdobyty prawidłowo punkt? Bez sensu, nie takie sytuacje miały miejsce w tenisie np kiedyś Janowicz na pewno pamiętacie, i obyło się bez straty punktu, pomimo że miał wcześniej ostrzeżenie.
Tipsa stracił punkt za celebracje punktu zanim piłka wylądowała
 
J 19

jajo

Użytkownik
ja juz rozwazałem, czy sedzia nie zakwalifikowal tego smecza jako zagrania podwojnego.
celebracja przed? jak grasz smecza, to zanim zejdziesz do swojej pozycji i zaczeniesz cos celebrowac, to punkt sie rozstrzygnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom