>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
No dzis mozemy miec sensacje !!!

Monfils win 6.0 ⛔Sportingbet i Monfils wygra seta 1.8 ✅ Sportingbet
Lubie gre Nole i dla mnie jest to gracz numer 1, co potwierdza ranking, ma gosciu wszystko.. minus tego typu: Djokovicowi gra sie latwo i przyjemnie z francuzem.. kazdy mecz wygrany, w tym roku niedawno Serb zniszczyl Gaela 2:0 dajac mu kilka gemow .. DLatego za duzej kasy bym nie stawial na Gaela, jednak robie to bo :
Monfils w formie
Idzie w US jak burza, niszczy rywali
Jak nie w tym roku to nigdy juz szlema nie wygra a potencjal mial zawsze, tylko pajacowal..
Nole od wygrania French Open gra srednio.. Nawet we Frenchu nie byla to jego optymalna forma ale doswiadczenie mu pomoglo..

Monflis nie wygral ani jednego pojedynku z NOLE!!! Lecz narzekal na bark w tym turnieju.. Serb bedzie walczyl i pytanie czy Gael psychicznie podola??? Bedzie ciezko ale wszystko wskazuje na to ze da rade.. Spojrzcie na staty meczowe.. Gael z Pouillem miazga !!! Nole mimo ze wygral z Tsonga, serwis pierwszy 56 procent i ratowal sie tym ze byl skuteczny ten serv, az 80 procent ale asy?? Gael 13 a Nole 1, bledy podwojne : Gael 2, Nole bodaj 3 ale Nole ??? 1:3 w serwisie ???? w asach .. Nadal bark mu doskwiera i Gael ma naprawde szanse dzis powalczyc jak znow nie peknie psychicznie ..

Mamy Pliskova w finale, dlaczego nie mielibysmy miec i Gaela??? Ten US , zarowno meski jak i damski jest inny, ciekawy.. Gael i finezja do boju..

Co do Keia..
Murray zagral kiepsko ale jednak Kei wytrzymal.. Minus: Kei sie meczyl i moze zabraknac sil na Wawrinke( jednak gdy ujrzalem, ze Stan z Delpo 3h 17 min na korcie to moze mu tych sil jednak starczyc ???? ) kolejny: Stasiu jest waleczny i pokazal to w tym USie z Evansem, i teraz z Delpo, gdzie tez uwazalem ze ogra Argentynczyka, ktory w tym turnieju mi sie nie podobal kondycyjnie.. Stasiu minusy to to, ze czasami tez sie podpala i jak gra nie idzie gra dnooooo Spojrzcie jak rzucaliscie kase na Stasia z Murrayem we Frenchu bodaj i Stan zagral padake ze Szkotem, nie mial argumentow i dzis z Keiem moze to wygladac podobnie, choc Kei to nie Murray w formie ale jednak.. Obaj beda zmotywowani.. Kto dzis wygra??? A wiec ten, komu bedzie bardziej zalezec na wygranej.. Czy Kei ma silniejsza psychike od Stana ?? Cofam poprzednie wersy.. Kei przegra to psychicznie ..
over 3.5 seta 1.4 ✅Betano
Czyli odpuszczamy granie na Keia i bierzemy over 3.5 seta.. pewniejszy i mniej nerwow ;)

A patrzac na staty Wawrzyniec 10-0 w asach a Kei slabizna na serwisie.. w sumie to rozpisywanie tu nic nie da.. Wawrzyniec chyba jednak wyrzuci Keia !!! Po dlugiej analizie, ze wszystkimi za i przeciw jednak Stan 2.1 Sportingbet

Over 3.5 seta w meczu Keia ze Stanem stoi po 1.35-1.42, a nie po jak podałeś 1.70. Popraw ten kurs, bo wprowadzasz innych użytkowników forum w błąd./Macko18


A puscilem cos takiego :

Historia Zakładów
Data ID Zakładu Stawka Łączna Status Rodzaj Wygrana Dyscyplina Zdarzenie/Oferta / Typ Kurs Handicap E/W warunki Wynik
09/09/2016 20:32 CEST 864489311 40,00 PLN Otwarty Akumulator (506,67 PLN) Tenis
N. Djokovic v G. Monfils
Zwycięzca meczu
G. Monfils
6.00 ⛔⛔
Tenis
S. Wawrinka v K. Nishikori
Zwycięzca meczu
S. Wawrinka
2.111 ✅✅

No coz Monfils zniszczony .. Stan po wygrana ..
 
tshwow 1

tshwow

Użytkownik
Zle na to patrzysz ! Wychodzi małe doświadczenie w typowaniu z twojej strony. To o czym zapominasz bądź nie wiesz ! czyli :

- Nishikori wygrał bo Murray zagrał bardzo słabo ! Szkot był tylko regularny przy miękkim graniu. Nie było serwisu ani mocy z jego strony !
- Kei tracił serwis nawet przy 40-0,
- Murray zawinił przy własnym podaniu, poprostu był nikim !
- Nishikori gral to co ostatnio prezentuje i nic nadzwyczajnego !
Teraz zadaj sobie pytanie z jakim graczem Nishikori jest bezradny i czy te cechy ma Wawrinka !
?
Gościu, siedzę na tej stronie od 6 lat, więc gadki o doświadczeniu zostaw dla siebie. Mecz Nishikori vs Murray oglądałem i nie uważam żeby Murray grał słabo, raczej przeciętnie. Oglądałem też w meczu z Evansem i Del Potro i zdania nie zmieniam. To że się łamali jak dziewczyny wynikało raczej z tego, że i Murray i Nishikori nie mają mocnego serwisu i są bardzo dobrzy na returnie.
PS Nie używaj tylu wykrzykników, bo wygląda jakbyś miał problemy emocjonalne.
 
columbia 347

columbia

Użytkownik
Gościu, siedzę na tej stronie od 6 lat, więc gadki o doświadczeniu zostaw dla siebie. Mecz Nishikori vs Murray oglądałem i nie uważam żeby Murray grał słabo, raczej przeciętnie. Oglądałem też w meczu z Evansem i Del Potro i zdania nie zmieniam. To że się łamali jak dziewczyny wynikało raczej z tego, że i Murray i Nishikori nie mają mocnego serwisu i są bardzo dobrzy na returnie.
PS Nie używaj tylu wykrzykników, bo wygląda jakbyś miał problemy emocjonalne.
A co Nishikori i Murray zawsze tracą tyle razy serwis ? Oni nie mają słabego serwisu ! To zależy z kim grają i czy piłka wraca na drugą stronę ! U Murraya wracała &quot;zawsze&quot;. Zle serwował i zero agresji z końcowej lini zaprezentował. Wogole nic nie zrozumiałeś. Powodzenia Ci Życzę !
PS bo to chodzi tylko o to co pisałem wyżej. Czyli o to kto z kim preferuje grę. Super serwis Karlovica nie istniał z Nishikorim. Karlovic nie potrafił grać przy serwach Kei&#39;a itp itd. Zawsze liczy się tu i teraz i nigdy nic więcej ! I czy ta piłka w konfrontacji z tym przeciwnikiem wróci, przy jakiej regularnosci i jakości.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Taa presja... W Nowym Jorku jest obecnie 31C, pierwszy set to bojkot Monfilsa, że tak wcześnie jest grany półfinał (16:00 w Stanach), teraz powinien zacząć grać na poważnie.
Jaki bojkot?? a Nole gra przy 20 stopniach?? takie same warunki.. dla mnie Monfils to gorszy pozer niz kiedys.. odpuszcza pilki .. zero szacunku dla Nole .. niech go serb zjedzie 3:0 .. tepic pozerow ..
 
D 103

dangerzone

Użytkownik
Typ:Wawrinka-1,5 seta
Kurs:2,30
Buk:Betsson.com

Dzisiaj po zakończeniu meczu Djokovicz-Monfils dojdzie do spotkania S.Wawrinki z K.Nishikorim w 2 półfinale U.S.Open 2016.Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo Wawrinki z Handicapem -1,5 seta.Dla mniej wtajemniczonych wynik spotkania,zeby zaklad został rozliczony na plus musi być 3-0 albo 3-1 w setach dla mojego faworyta.
Obaj Panowie zagrali juz po 5 spotkań na tym turnieju.Stracili odpowiednio 5 setów Japonczyk i 4 sety Szwajcar.Obaj spedzili na korcie lekkko ponad 14 godzin w swoich bataliach.Grali ze sobą dotychczas 5 krotnie,z czego 3 mecze wygrał Wawrinka,a 2 Nishikori.Jak widać sytuacja wyrównana...ale jest kilka aspektów,które mi mówią,ze typ jaki przestawiam jest słuszny.I tak niby wszystko prawie równo,ale własnie to niby..Jak widać to Szwajcar ma mniej straconych setów w turnieju,to Szwajcar ma wiecej zaserwowanych asów co na tej nawierzchni ma duże znaczenie,to Szwajcar bedąc dokładnym ma niecałe pól godziny mniej spedzone na korcie,oprócz tego miewał krótrze przestoje w swojej grze od Japończyka,nie daje tylu okazji do przełamania co Japończyk,ale najwazniejsze jest jednak to,ze Wawrinka swój maraton zagrał w 3 rundzie z Evansem gdzie mimo ponad 40 niewymuszonych błedów potrafil wygrac z chlopem,który grał mecz zycia,co pokazuje tez jego siłe psychiki,którą tez ma mocniejsza od swojego dzisiejszego rywala.Japończyk swój mecz o zycie stoczył z Murrayem w ćwerćfinale co bedzie dzisiaj widoczne,bo w 2 tygodniu gry taki maraton w końcowce turnieju zawsze daje sie we znaki..Mozna tu poszukac analogi do meczów Pań.Serena maraton z Halep a Pliskova spacerek z Konjuch.W pófinale duzo bardziej wypoczeta czeszka ogrywa amerykanke 2-0.Wawrinka tak naprawde przejechał sie po Del Potro bo ten juz tylko głaskal piłke w ostatnich 2 setach a Wawrinka go konczyl jednorecznym beckhandem.Japończyk stoczył zarzarty bój z Murrayem i dzisisj moim zdaniem juz tak rzesko po korcie biegał nie bedzie a co najgorsze dla niego,serwisem sie nie uratuje.Do tego dochodza jeszcze mniej wazne aspekty takie jak spomniany bilans spotkań i wyzsze miejsce rankingowe na korzyśc Szwajcara.Biorąc to wszystko pod uwage mysle ze Wawrinka nie wypusci tej szansy i odprawi podmeczonego Japończyka w 3 albo 4 setach..
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
columbia 347

columbia

Użytkownik
Narzekali jak przegrywali. Djok asekuracyjnie a Małpa dopiero dziś ! Nie wiem czy wiecie Monfils ma genetyczna chorobę łamliwych kości. Coś go kontuzje opuściły przez ostatnie lata a rozwój choroby odpuścił. To nie jest mocno zaawansowane jak tych ludzi co lamia się cali po lekkim upadku ale Czarny jest trochę kruchawy. Ratuje go ta sylwetka Ala sprintera na 100 sprawność i szybkość. Pewnie najlepszy atleta w ATP
Wracając do tematu. Dla mnie by Monfils był zwycięzca US Open jakby to dziś wygral. Nie wygrał a Djok zagrał super. Paniusie z drugiego półfinału nie mają szans z Djokiem ! Nie ta siła rażenia !
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Jutro final .. Powtorka z Paris.. STan w formie, Djoker nie odpuszcza, bedziemy swiadkami ciekawego widowiska..
Kursow jeszcze nie ma ale wezme ze STan wygra seta .. Kurs bedzie gdzies okolo 1.4 .. Stan z Nole ugra seta na bank a jak Nole zacznie grac tak jak w 3 i 4 secie z Monfilsem to STan wezmie ten tytul STas win 3.0 SPortingbet
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Carreno-Busta/Garcia-Lopez 3,20 Betsson⛔
Gram na Hiszpanów idą jak burza w tym turnieju, pokonali tutaj niezłe pary, do tego zwycięzców French Open Feliciano i Marca Lopezów, Carreno w świetnej formie wygrał Winston Salem jest do tego to niezły deblista jeśli dojdzie do crossowych wymian to Hiszpanie będą dominować, troche się obawiam bezmózgu Garcia-Lopeza ale jeśli doszli do finału będą na maxa skoncentrowani i będą walczyli o każdy punkt, Soares to średniak tutaj schrzani tutaj sporo i na jego błędy trzeba liczyć, Murray i Soares w każdym meczu mogli stracić seta i często mieli kłopoty w swoich gemach serwisowych Carreno bardzo dobry returner Garcia-Lopez ma pare w łapie i dobry forhand i niezłe podanie, Soares to przeciętny serwis i sporo psuje w każdym meczu, czuję ze pomoże wygrać Hiszpanom pierwszego Szlema, kurs mega nieopłacalny 1,30 zaledwie i trzeba próbować na Hiszpanów
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Carreno-Busta/Garcia-Lopez 3,20 Betsson
Gram na Hiszpanów idą jak burza w tym turnieju, pokonali tutaj niezłe pary, do tego zwycięzców French Open Feliciano i Marca Lopezów, Carreno w świetnej formie wygrał Winston Salem jest do tego to niezły deblista jeśli dojdzie do crossowych wymian to Hiszpanie będą dominować, troche się obawiam bezmózgu Garcia-Lopeza ale jeśli doszli do finału będą na maxa skoncentrowani i będą walczyli o każdy punkt, Soares to średniak tutaj schrzani tutaj sporo i na jego błędy trzeba liczyć, Murray i Soares w każdym meczu mogli stracić seta i często mieli kłopoty w swoich gemach serwisowych Carreno bardzo dobry returner Garcia-Lopez ma pare w łapie i dobry forhand i niezłe podanie, Soares to przeciętny serwis i sporo psuje w każdym meczu, czuję ze pomoże wygrać Hiszpanom pierwszego Szlema, kurs mega nieopłacalny 1,30 zaledwie i trzeba próbować na Hiszpanów
popieram! na 1xbet stoją po 4.42 ???? a na ich seta 1.90. Tą drugą opcje gram dość mocno ;) Soares slaba forma ostatni ich mecz z francuzami wygrali dzięki swietnie grającemu Murreyowi i popelniającemu mase blędów Herbertowi.
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - US Open
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Djoković - Wawrinka
Typ: 2
Kurs:
3,40
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Przed nami finał Wielkiego Szlema a w nim zmierzą się: Lider światowego rankingu Serb N. Djokovic z 3 rakietą na świecie Szwajcarem S. Wawrinką. Faworytem bukmacherów jest Serb ale ja się z tym nie zgodzę według mnie dużym faworytem jest Szwajcar.
Djokovic w tym turnieju gra bardzo mało tzn. w 3 meczach jego rywale dawali krecza, w jednym meczu Vesely nawet nie wyszedł na kort, lecz najważniejsza wiadomość dla mnie to to, że Djokovic na tym turnieju gra z urazem i gdyby Monfils rozegrał wczoraj taki mecz jak 3 set to w finale byłby Francuz. Djoković nie pokazał kompletnie nic...
Wawrinka w półfinale wygrał z Japończykiem K. Nishikori 3:1, wcześniej wygrał z Del Potro 3:1, 3:1 z Marchenko, 3:2 z Evans, 3:0 z Giannessi, 3:0 z Verdasco.
Wawrinka jest w dużo lepszej formie niż Djokovic co pokazuje na korcie. Liczę na wielki mecz w finale lecz zwycięzca będzie tylko jeden Wawrinka. Czas Djokovica powoli mija....
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Djoković - Wawrinka

over 3.5 setów @1.53 Bet365

Zajmę się głownie osobą Djokovicia bo wiadomo, że to w sumie od jego gry przeważnie cały wynik spotkania i co do gry jest zależne. Finał Wielkiego Szlema, nie będę podawał całego H2H przez 10 lat gry bo to trochę nie ma sensu zawsze dla mnie. Z ostatniego roku jest 4-1 dla Djokovicia. W dwóch przegranych pojedynkach wygrywał sety + w tym co wygrał. Więc w poprzednim roku na 5 meczów over setowy wszedł by trzy razy(licząc mecze do dwóch i do trzech). Jeżeli brać pod uwagę tylko te Wielko-szlemowe do trzech setów to taki over jak gram padał 2/2. Więc H2H ostatnie mamy z głowy z którego jak najbardziej wynika do grania ten over. Ten turniej? Na 6 meczów Djoković przechodził 3 przez kontuzję rywali. Z Veselym bez gry bo poddał przed meczem, z Youznym po 6 gemach 1 seta i z Tsongą po dwóch setach, pełne mecze które rozegrał to wynik 3:1 z Janowiczem(247 ATP), 3:0 z Edmundem(84 ATP) oraz półfinałowy 3:1 z Monfilsem(12 ATP). Gdzie kazdy widział jego grę, nie chce tego komentować bo nie ma sensu, ale 4 sety były. Z 12 zawodnikiem turu, a teraz przyjdzie mu pierwszy raz w turnieju zmierzyć się z kimś z pierwszej dziesiątki, (Wawrinka 3 ATP). Szykuję się cholernie dobry, wyrównany mecz, nie wyobrażam sobie wręcz aby tu były 3 sety, no nie da rady. To jest Walue tygodnia po takim kursie! Co do samego Wawrinki, w półfinale odprawiał Nishikoriego handicapem setowym 3:1, oraz w ćwierćfinale w takim samym stosunku Del Potro, dodam tylko, że w żadnym z tych meczów nie był stawiany jako faworyt bukmacherów, to tym bardziej pokazuje jego wielką obecnie formę + słabsza dyspozycja Djokera, ale jednak wciąż jego osoba, (pewnie i tak to wygra?) NIE WYOBRAŻAM SOBIE ABY NIE BYŁO TU MINIMUM 4 SETÓW. Brać póki kurs nie zleciał! Mam nadzieję, że tym typem poprawię stosunek 7/8 trafionych do podanych w tym miesiącu. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
uskok 90

uskok

Użytkownik
Zibi 16
&quot;Czas djokovica powoli mija&quot; ???
Jest rano ale po takich tekstach to juz nie muszę pić kawy żeby sue obudzić.
Nole może i formą nie przekonuje, trochę juz to trwa ale ze jego czas juz mija to zaufaj mi ze u wielu ludzi udzielającym się tutaj na forum wzbudziłeś politowanie.
Ja ręki nie dam , ze Nole to dziś weźmie, ale oglądając mecz Stana z nishikori nie widzę jakiś powodów do zadowolenia dla fanów Szwajcara.bo tak naprawdę za co ? Pierwszy set oddal bez walki, drugi tez się zaczął kiepsko i wtedy na jego szczescie juz o dziwo odcięło tlen i nogi japonczykowi.pozostałe 2 sety Kei na chodzącego, nawet się krecza spodziewlem bo mina japońca mówiła ze zaraz dostanie wylewu.z drugiej strony Nole tez miał bardzo niespotykany półfinał z monfilsem ale nic nie zrobisz ze francuz znów pokazał ze ma bałagan w głowie i nic nigdy ważnego nie wygra.o dziwo żaden z nich w tym turnieju nie ,zagrał dobrego meczu, dużo się soodziewalem po meczu Stana z jmdp ale tam Argentyńczyk nie dal rady kondycyjnie.
Dziś może i najpewniejszy jest typ na sety +3.5 ale jeśli wawrinka będzie miał 0-2 to może juz się nie podnieść.final do oglądania bo forma obydwu nie przekonuje do grania dużymi pieniędzmi.kibicuje Nole i licze na niego.
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Djokovic -2.5seta @3.10 Unibet
Formę Djokovica tak naprawdę trudno jest ocenić, wiele nie pograł na tym turnieju, a jak już z kimś grał, to ze słabeuszami (Janowicz i Edmund), czy też pajacem Monfilsem, któremu pierwsze dwa sety nie chciało się grać. W meczu z Francuzem brał medicala, ale po jego grze nie było widać jakiegoś dyskomfortu, pewnie wygrał 4 seta i awansował do finału.
Wawrinka natomiast gra bardzo dobrze, ale niestety dla niego tylko fragmentami, potem przychodzi zapaść i traci to co zyskał, doskonale to było widać z Nishikori, gdzie odjeżdżał mu na 2-3 gemy, by po chwili dać się połamać i dogonić. Tak naprawdę jak do tej pory to wygrywał te mecze przygotowaniem fizycznym, bo doskonale było widać, że zarówno Del Potro, jak i Kei nie wytrzymali fizycznie całego meczu i dlatego przegrali.
Djokovic jeszcze nigdy nie był tak świeży na finał wielkiego szlema, na pewno nie jest zmęczony, czego nie można z pewnością powiedzieć o Wawrince, który grał bardzo trudny mecz w 3 rundzie z Evansem, a także bardzo ciężkie i wymagające mecze w ćwierćfinale i półfinale.
Moim zdaniem Wawrinka może dzisiaj nie wytrzymać fizycznie tego spotkania, wszystko będzie zależeć od pierwszych dwóch setów, jeśli Nole je wygra, to wątpię, że Stanowi starczy sił na walkę w trzecim.
Wawrinka moim zdaniem nie jest na tyle regularny, żeby nawiązać walkę z Djokovicem, potrafi zagrać genialnie 2-3 gemy, by za chwile się zdekoncentrować i psuć piłkę za piłką, z Nole taka gra nie przejdzie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Djokovic N. - Wawrinka S.
Wawrinka S. ::: 3,37 ::: 0,5/3 Pinek ✅
Wawrinka S. +2,5 seta ::: 1,43 ::: 3/3 Pinek ✅

H2H 21:4 z lat 2004-2015. Dość druzgocący bilans, ale ich spotkania do 3 wygranych setów były w zdecydowanej większości mega zacięte. 2006 Davis Cup i 5 setów, 2012 US Open i krecz Wawrinki w 3 secie, 2013 Australian Open 5 setów, ostatni set 12-10, 2013 US Open 5 setów, 2014 Australian Open 5 setów, 5 set 9-7 wygrana Wawrinki, rok później Australian Open i znowu 5 setów, French Open każdy chyba pamięta, 3:1 dla Wawrinki. Jak widać wszystkie ich mecze o poważną stawkę były dość długo, na to samo liczę tym razem.
Wawrinka kiedyś w jakimś wywiadzie powiedział wprost, że niezwykle koncentruje się na meczach z Novakiem i wtedy jest zmobilizowany na 100%, gorzej u niego jest z meczami przeciwko niżej notowanym rywalom.
Co tu dużo pisać o tym meczu, na Djokovica moim zdaniem nie opłaca się grać, a i śmieszą mnie opinie, że nie gra jakoś dobrze. Jak to? Gość doszedł do finału US Open, pokonał wszystkich bez większych problemów, czego więcej oczekiwać? Nie rozumiem niektórych.
Różnica też jest między nimi taka, że Novak spędził jakoś 2 razy mniej czasu na korcie mniej, ale to też może wpłynąć na brak rozegrania, zresztą to tylko dywagacje. Jest to finał imprezy, gra na maxa. Wawrinka już nie raz pokazał, że nikt mu straszny nie jest, ani Nadal, Djokovic czy Federer. Szwajcar rozegrał się na maxa i w nim jest magiczne &quot;walju&quot;, przynajmniej w mojej opinii. Na dłuższym dystanie może i Serb to weźmie, ale tak szczerze to nie wiadomo, w końcu to finał imprezy.
Wynik: 7:6(1) 4:6 5:7 3:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
mradam 388

mradam

Użytkownik
???? Djokovic N. - Wawrinka S.
Wawrinka S. ::: 3,37 ::: 0,5/3 Pinek
Wawrinka S. +2,5 seta ::: 1,43 ::: 3/3 Pinek


Na dłuższym dystanie może i Serb to weźmie, ale tak szczerze to nie wiadomo, w końcu to finał imprezy.
Według mnie to Wawrinka przezentuje się fizycznie kapitalnie, a Serb bardzo mizernie. Jak będzie grał tak jak na poziomie 3 i 4 seta przeciwko Monfilsowi to dostanie gładko 3-0. Typy oczywiście popieram w 100%.
 
L 0

lgs

Użytkownik
Djoko to ugra, ale minimum jeden set wawrzynowi wejdzie. Takie odczucia. Statystycznie wiadomo - Djoko, a patrząc na turniej - Wawrinka. Nie ma co stawiac przed meczem, zobaczymy jak wyjdą na kort. Faworytem był del Potro z Wawrinką i tez byłem skłonny na JMDP stawiac, ale jak wyszedł na rozgrzewkę i go zobaczyłem takiego sflaczałego to złotówki bym na niego nie postawił. Tak wiec zobaczymy pierwsze kilka minut i bedzie wiadomo trochę więcej.
 
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
FINAŁ US OPEN
Novak Djokovic v Stan Wawrinka

Na chwilę obecną delikatnym jak dla mnie faworytem meczu jest Szwajcar.
Faktem jest, że Djokovicowi do optymalnej formy brakuje jeszcze jakieś 30%, ale trzeba pamiętać, że jest to nadal Nole i na finał może wyjść totalnie &quot;inny&quot; , wiadomo, że stać go na diametralną zmianę z dnia na dzień... Problemem tutaj jeszcze jest wysoka wilgotność i wydaje mi się, że aurę lepiej znosi Szwajcar.
Co do Wawrinki, to także nie prezentuje optymalnej formy. I za często spóźnia się do swojego firmowego zagrania BH po linii co skutkuje wizytą piłki w korytarzu deblowym.
Na pewno kluczowe w meczu będzie powtarzalność pierwszego serwisu u Novaka zwłaszcza. na pierwszy Stan dostawia tylko główkę rakiety drugi musi być już atakowany z próbą zepchnięcia Serba do defensywy co nie jest proste przy tak sprawnym graczu jakim jest Novak.
Obydwaj Panowie jak już się spotykają na korcie to toczą ciężkie batalie.
Pytanie jeszcze czy Stan zachowa zimną głowę do końca i nie zacznie się irytować jak coś nie będzie szło, ale takich teatrzyków już na szczęście jest coraz mniej w wykonaniu Szwajcara.
Dość ciekawe jeszcze jest, że od 2014 roku jak już Szwajcar się dostaje do finału, to go po prostu wygrywa. Czy tym razem też tak będzie, zobaczymy.
Ciężko jest tu cokolwiek przed meczem wyrokować, ale:
Mój typ: Stan Wawrinka wygra US OPEN ✅
Kurs:3,4
Buk:bet365


Ed: Wynik : 7-6 ;4-6; 5-7; 3-6

Brawo Stan ! ????
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Djoko zagral swietne 2 sety z Monfilsem.. Francuz przegral ten mecz juz w szatni, widac bylo ze mentalnie jest zmiazdzony, te 12 porazek zawazylo jednak a szkoda bo Gael podobal mi sie w tym turnieju.. Potem serb gral slabo.. znow narzekal na bark ale to wystarczylo na i tak zniszczonego Gaela.. DZis Stasiu to nie bedzie slaby psychicznie Gael na korcie.. Prawie kazdy mecz na Szlemie w wykonaniu Stana i Nole byl zaciety, kilka pieciosetowek, lub cztery sety.. Stan zagral demolke z Keiem jak sie obudzil, bo pierwsze sety to byla dominacja Japonca, no ale nie mogl grac Japoniec tak caly czas.. Stan sie obudzil i zmiazdzyl fizycznie i psychicznie Keia.. Dzis to serb bedzie czul sie zagrozony i wg mnie bedzie chcial szybko wyjsc na prowadzenie 2:0, ale czy Stan mu na to pozwoli ?? licho wie, Serb to Serb jest waleczny jak skur...syn !!! Dla mnie to pojedynek 50 na 50.. Warto wziac ze Stas wygra seta 1.4 Sportingbet, dla wiekszych ryzykantow sam Stan 3.4 .. W tym meczu moze byc tak, ze Nole wygra 1 seta a potem trzy kolejne Stan, jak to mialo miejsce we Frenchu rok temu i jezeli Nole zacznie narzekac na bark to moze dzis tego nie wygrac.. Stan nie odpusci.. Jezeli jednak Nole jest w 100 % gotowy ( w co watpie, pokazal to mecz z Gaelem) to final jest jego .. ale mala szansa.. Fizycznie STan jest lepiej przygotowany wg mnie .. Zobaczymy za kilka godzin jak to w rzeczyswistosci bedzie wygladalo ..
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Stan the man! Piękny mecz i piękne widowisko. To jak stan gra finały i się rozkręca w trakcie nich to jest ciężkie do opisania. Książkowy przykład.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom