>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
C 50

chivens

Użytkownik
Fognini vs Ferrer
Typ:1
Buki w dalszym ciągu wystawiają kursy patrząc tylko na nazwisko, a nie na faktyczną formę zawodnika. Ferrer w tym roku to kompletna kaszana jeśli chodzi o jego dyspozycje, gdzie się nie pojawi tam dostaje srogie baty i odpada we wczesnych fazach turniejów. Widać, że ten wiek już mu doskwiera i styl gry daje o sobie powoli znać. Z drugiej strony mamy nieobliczalnego Foga, który za każdym razem będąc underdogiem gra swój najlepszy tenis. W tym roku bardzo dobra forma, w I rundzie męczył się z Gabashvilim, ale warto dodać, że wyciągnął mecz z 2:0 i w trzecim secie przegrywając z rywalem 4-5*. Widać, że jest zmotywowany na ten turniej i według mnie, po takim kursie należy spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Spotkanie: Chardy J. - Dimitrov G.
Typ: Czy zawodnik 1 wygra więcej niż jednego seta?/NIE
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bwin

Chardy od lutego nie wygrał spotkania na tej nawierzchni.W R1 szczęśliwe losowanie i słaby przeciwnik.Teraz czas zmierzyć się z Bułgarem,który w ostatnich dwóch miesiącach pełna forma.Ogrywał Johnsona,Wawrinke,Lopeza,Simona,Karlovica...Dmitrov to niespełniony talent.Myślę,że nadchodzi ponownie jego dobry czas w karierze i spokojnie wygra ten mecz,bo umiejętności mu nie brakuje.Podpórka na ewentualny jeden set dekoncentracji,ale myślę,że wygra to 3-0 @2,2 bwin,choć tu niepewnie bo z ziemniakiem Cervantesem ostatni set na styku ;)
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Fognini vs Ferrer
Typ:1
Buki w dalszym ciągu wystawiają kursy patrząc tylko na nazwisko, a nie na faktyczną formę zawodnika. Ferrer w tym roku to kompletna kaszana jeśli chodzi o jego dyspozycje, gdzie się nie pojawi tam dostaje srogie baty i odpada we wczesnych fazach turniejów. Widać, że ten wiek już mu doskwiera i styl gry daje o sobie powoli znać. Z drugiej strony mamy nieobliczalnego Foga, który za każdym razem będąc underdogiem gra swój najlepszy tenis. W tym roku bardzo dobra forma, w I rundzie męczył się z Gabashvilim, ale warto dodać, że wyciągnął mecz z 2:0 i w trzecim secie przegrywając z rywalem 4-5*. Widać, że jest zmotywowany na ten turniej i według mnie, po takim kursie należy spróbować.
Forma Foga jest przeciętna! Też myślałem,że wejdzie w hard sezon,ale po przegranych z Isnerem i ciężkim meczu z Gabashvilim mam wątpliwości.Fakt,że lepiej gra nie będąc faworytem.Ferrer to jednak terrier kortu ;-) Dla mnie no bet
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Almagro @ 2,37 ✅
Pinnacle


Potencjal obu panow podobny. Cuevas gral troche dluzej w pierwszej rundzie , to przy dluzszym meczu moze sie odbic. Byl brany medical na nadgarstek , wiec gramy tam gdzie rozliczaja krecze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Ferrer @1.42
Pinnacle
Widzę,że kursy na Ferrera troche podskoczyły i pewnie podskoczą.W sumie to dobrze niech te naiwne usery grają na Fogniniego.Fognini gra w kratkę i myśle,że Ferrera nie będąc w swojej najlepszej dyspozycji pyknie Włocha.Ferrer grał z Włochem od 2009 roku 10 razy i odniósł właśnie 10 zwycięstw i szczerze nie wydaję mi się ze ta passa porażek zostanie przerwana.
BET DNIA
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Oglądał ktoś wczoraj Dodig/Melo ? co tam sie stało ? poszedłem spać przy stanie 5-2 dla nich w 1 secie , ich gra dobrze wyglądała , nie pomyslałem ze mogli by to przegrać ... Jakas kontuzja ?
 
sowicjusz 68

sowicjusz

Użytkownik
co się stało wczoraj w meczu Raonica z Harrisonem ? Dlaczego Raonić tak łatwo przegrał końcówkę trzeciego seta i czwarty ? Nie oglądałem niestety meczu. Prośba o info
Raonić nie dał rady kondycyjnie, bądź miał jakiś uraz nogi. Sami komentatorzy się dziwili, gdyż Milos nie mógł w ogóle biegać. Grał na stojąco i widać było po jego mimice, że jest coś nie tak. Ciągle ironicznie się uśmiechał./Macko18
 
baba 134

baba

Użytkownik
Raonic, po prostu - battery low. Grał na sztywnych nogach i wyglądało to na brak &quot;prądu&quot;, ale powód mógł być inny. Może jakaś kontuzja? Nie wiem. Szkoda, bo Raonic był moim cichym czarnym koniem US Open, a tu klapa.
Sorry, nie przeczytałem &quot;zielonej&quot; odpowiedzi Macko18
 
L 40

liderforum

Użytkownik
Young+2.5
2.000
10/10

Young win
2.730
7/10

Karlovic fajny mecz ze skośnym rekord asów wielkie brawa.Jednak servicemenów bolą takie spotkania na szlemach.Karlovic na Szlemach traci dużo do tego jego wiek i przebyta 5 setówka ustawiają piękny spot na kaczora Donalda.Oby tylko ten chciał wytrzymać psychicznie a jestem pewien że dorwie Chorwata na końcu.Publika kocha Karlovica bo to &quot;star&quot; tymi asami jest.

Proszę dopisać bukmachera./Macko18

Zapomniałem oczywiście Pinnacle bo tylko tam gram.
Pozdrawiam.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Sock-Cilic 2 @1.4 expekt
Nie ma tu co kombinowac wedlug mnie. Cilic na US Open wypada wybornnie. Ponad 80% wygranych meczow w karierze na kortach Flushing Meadows w Nowym Jorku to znakomity wynik. Dwa sezony wstecz zwyciestwo, w ubieglym sezonie polfinal. Od Wimbledonu forma bardzo dobra plus wygrana w Cincinnati w najwazniejszym turnieju przed amerykanskim szlemem. Wszystko ponizej potencjalnego cwiercfinalu z Djokovicem bedzie rozczarowaniem w mojej opinii, takze szukam do kombinacji typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Sousa @3.0 b365 ✅✅ZGODNIE Z PLANEM, CHOC WIELKA SZKODA, BO TAKIEGO SKOKU KURSÓW TO SIE NIE SPODZIEWALEM :O!
no i mamy kolejny fajny mecz, gdzie kursy sa wystawione jak z innej parafii ;) ja osobiscie stawialbym Portugalczyka w roli faworyta, no, ale to nie ja jestem bukiem, a szkoda! ???? do dwoch setow mialbym duze obiekcje co do tego meczu, jednak do 3 zawsze wole grac wybieganego chlopaka, nie opierajacego swojej gry tylko na wlasnym serwisie, bo tacy, czyli m in Lopez nie dadza rady do gry bo3 ???? dlatego kurs 3 to dla mnie promocja ;&gt;! jak pomeczy ten bh Hiszpana powinien gladko wygrac, choc wiem, ze przelamac bedzie ciezko ;)

Bukmacher.../Macko18
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
H 1K

horosz

Użytkownik
Witam. Rzadko udzielam się tutaj w tenisowym dziale ale dzisiaj spróbuje szczęścia ????
1. Chardy : Dimitrov, BET 365, @1.25
Jeden jak i drugi w poprzedniej rundzie 3:0, jednak w tym pojedynku faworyt jest jeden. Dimitrov w turnieju powinien się bardziej napędzać. Chardy może myśleć nad urwaniem gema, ale jak dla mnie pewne zwycięstwo Bułgara.

2. Zverev : Evans, over 3.5 seta, BET 365, @ 1.72

Obaj w poprzedniej rundzie wygrywali 3:1, tracąc seta. Dzisiaj może być podobnie. Evans nie jest aż tak słaby by poddać wszystkie sety a ja liczę już na miłą niespodziankę od początku spotkania.

3. Troicki : Donaldson, over 3.5 seta, BET 365, @ 1.50

Zawodnicy trochę na innych biegunach bo Troicki wczoraj męczarnia z Rumunem gdzie wygrał tylko dzięki konsekwentnej grze w drugiej części spotkania. Natomiast Donaldson pewnie i to z Goffinem.

AKO @ 3.23
 
deepred 770,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Simon 3-0 [2,40] BETSSON
????????????
????????????
Na dzisiaj moje januszowe oko podpowiada mi pewne, gładkie zwycięstwo Francuza. Simon to taka postać, która właściwie nie wiadomo dlaczego, ale cały czas jest w czołówce ATP. Ani serwisu, ani jakiegoś genialnego kończącego uderzenia. Solidność do bólu i czasami dobre forehandy z końcowej linii i to by było na tyle. On ma zakodowane przede wszystkim, żeby nie zepsuć i na tym się jego granie opiera.
Lorenzi to typowy ceglarz, łyknął łatwo Berlocqa, który jest jeszcze większym ziemniakiem od Włocha. Paolo rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze, w wieku 34 lat wygrał swój pierwszy turniej ATP, ofc na mączce. Faktem jest jednak, że to raczej rywale z nim przegrywali, niż on wygrywał, ale sukces to sukces. Jeżeli pisałem, że Simon nie ma zbyt dobrego serwisu, to Lorenzi ma ten element na poziomie gimnazjalisty. W dodatku gra jeszcze większe balony niż Simon. Zdecydowanie preferuje wolne korty. Te w NY nie należą do najszybszych, ale wiadomo, że zupełnie inaczej trzeba się po korcie poruszać, inaczej się odbijają piłki i tak dalej.
Owszem, Lorenzi wygrywał turnieje na hardzie, ale to były challengery, więc nie ma co porównywać klasy rywali do tej, którą posiada Francuz.
Jedyne, czego się boję to to, że Gilles miewa przestoje w meczach oraz ma problemy z koncentracją. Sądzę jednak, że mając w perspektywie mecz z Murrayem w następnej rundzie skoncentruje się dzisiaj maksymalnie w meczu z Włochem, by przystąpić do rywalizacji z Brytyjczykiem jak najbardziej wypoczętym i, że będzie chciał jak najszybciej poskładać Makaroniarza i to najlepiej w trzech szybkich setach. Pokazał w meczu ze Stepankiem, że forma jest na niezłym poziomie, co powinno w zupełności wystarczyć na Lorenziego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Del Potro + Lindstedt/Qureshi = 1,7 Bet365

Del Potro bo to Del Potro, tzw &quot;wiesniak&quot; ktorego turniejowa historie wykonczyly kontuzje. Ostatnio, patrzac po wynikach z Olimpiady, wraca do formy, ba gra naprawde swietnie, a w takiej sytuacji jest w stanie wygrac z kazdym, wcale nie koloryzujac. Ma niesamowite umiejetnosci, swietnie porusza sie po korcie, jest waleczny.
To nie jest typ przeciwko Johnsonowi. To naprawde bardzo dobry, solidny zawodnik, zwlaszcza na wlasnej ziemi, ale po prostu mial pecha. Jesli Argentynczyk utrzyma poziom ktory ostatnio prezentuje to Johnson moze wyciagnac max seta.

Lindstedt i Qureshi to obaj niesamowicie doswiadczeni deblowi zawodnicy z masa roznorakich tytulow na koncie. Ich przeciwnicy to jednak w mniejszym badz wiekszym stopniu tzw &quot;ziemniaki&quot; i w grze deblowej na hardzie no hmm jakby to powiedziec... Praktycznie sie nie licza. Tu powinna byc szybka wygrana, 2:0 i fo domu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
toper86 32

toper86

Użytkownik
Joao Sousa 3.4 Pinnacle Valuebet dla mnie i to zdecydowanie. Typ warty zagrania po takim kursie. Jeśli Sousa będzie odgrywał na beckhend Lopeza to jestem spokojny o typ. Tym bardziej znając &quot;głowę&quot; Lopeza może się zagotować. Obaj panowie nie zmęczyli się w poprzedniej rundzie więc trudno wnioskować w jakiej są formie. Sousa nigdy orłem na hardzie nie był ale po takim kursie szkoda nie spróbować. pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Tenis by Dawid 978,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
1. Busta - Tipsarevic over 3,5 seta @1,57 (bet365) ✅
Busta faworytem bukmacherów i w sumie się nie dziwię, bo jest w dobrej formie, ale nie czuję tutaj jego przekonywującej wygranej. Tipsarevic wraca do touru w dobrym stylu i w poprzedniej rundzie odprawił nadzieję gospodarzy czyli Querreya, który jeszcze niedawno ograł samego Djoko (wiadomo, że i może jednorazowy wybryk, ale zawsze). Myślę, że będzie to co najmniej 4-setowy pojedynek. Do tego ostatnio bardzo napięty terminarz Hiszpana, więc może zabraknąć świeżości.

2. Mahut - Mathieu over 3,5 seta @1,5 (bet365) ⛔
Pojedynek francuski, w którym Mahut nie namęczył się z Kolbą, który kreczował i przyjechał pewnie tylko po hajs. A po drugiej stronie Mathieu, który odpadł już z debla i może skupić się na singlu. Mathieu w poprzedniej rundzie zmiażdżył młodszego Harrisona, więc obaj Francuzi jeszcze bez straty setów (czas to zmienić). Obaj gracze ostatnio w nie najlepszej formie i nie wyczuwam tutaj przekonywującej wygranej, którejś ze stron. Faworytem, mimo wszystko Mahut.

3. Karlovic - Young over 3,5 seta @1,53 (bet365) ⛔
Karlovic dał radę w pierwszej rundzie ograć Lu po 5-setowych mękach. Wiemy co to znaczy dla tak &quot;starego&quot; zawodnika. Kolejny mecz może być dla niego bardzo ciężki. Tym bardziej, że po drugiej stronie nieprzewidywalny zawodnik gospodarzy, który w poprzedniej rundzie ograł Struffa po czterech setach. Karlovic jest faworytem mimo to i prawdopodobnie jeden lub dwa sety minimum sobie wyserwuje, ale ciężko powiedzieć żeby starczyło mu sił na wygranie 3-0. Ja wątpię. Young jest na tyle nierówny, że może ten mecz wygrać jak i przegrać 0-3. Najbezpieczniejszy wg mnie over setów.

4. Zverev - Evans over 3,5 seta @1,72 (bet365) ✅
Zverev ostatnio trochę zadyszka i ewidentnie słabsze mecze, jeśli chodzi o jakość gry. Po drugiej stronie Evans, który jest nieprzewidywalny i technikę ma gorszą od Niemca, lecz jak ma dzień to może powalczyć z zawodnikami z TOP 20-30. Ogólnie najlepszy okres dla Evansa był niedawno czyli jakieś 2 miesiące temu, lecz przy aktualnej formie Zvereva ma tutaj duże szanse na chociaż seta. Strata seta z Brandsem, Sugitą oraz Lu mówią same za siebie - Zverev nie jest w najwyższej formie i ciężko mu będzie o przekonywującą wygraną

5. Troicki - Donaldson over 3,5 seta @1,5 (bet365) ⛔ tragedia
Troicki zagra z gospodarzem, który przeżywa ostatnio najlepszy czas w karierze. Bardzo dobre warunki fizyczne i pierwsze podanie są jego chyba największymi atutami, a przy aktualnej formie jest to ogromna broń dla tego chłopaka. W wymianach też wygląda nieźle. Troicki to stary wyjadacz, ale bardzo nierówny. Potrafi wygrać ciężki mecz, jak i odpuścić słabszemu rywalowi. Jednak to Serb jest faworytem, lecz dla mnie to będzie bardzo ciężki bój. Myślę, że na 3-0 nie powinno się skończyć. W poprzedniej rundzie Jared ograł 3-1 Goffina, wcześniej postraszył Wawrinkę czy też ograł Almagro. To musi wzbudzać szacunek.

6. Johnson - del Potro over 3,5 seta @1,57 (bet365) ⛔
Ostatni pojedynek sesji wieczornej czyli gospodarz Johnson, który ostatnio jest w wysokiej formie oraz del Potro czyli srebrny medalista igrzysk w Rio (Johnson brązowy, ale w deblu). Johnson o mały włos nie odpadł z US Open, ale wybronił się w starciu z solidnym Donskoyem. Mimo super wyniku na IO del Potro będzie miał tutaj bardzo ciężko. Nie jest to zawodnik jakoś super wyglądający kondycyjnie. Do tego dochodzi bardzo przeciętny mecz z Schwartzmanem (ogromna różnica w warunkach fizycznych, mimo to sporo się namęczył), bo sporo prostych piłek wyrzucał z FH w out (co było zawsze jego atutem). Wg mnie 4 sety jak najbardziej, jeśli del Potro znacząco nie poprawi swojej gry (może trochę zadyszka po udanych IO). Johnson na pewno będzie bardziej skoncentrowany niż w poprzednim meczu, bo prawie mu uciekł.

Przepraszam za ewentualne błędy w analizach. Dawno nic tutaj nie pisałem.
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Mecze przesunięte, pewnie deszcz pada ? Czy zanosi się na dłuższe opady ? Czy jest szansa na jakieś mecze w dniu dzisiejszym ? Wie ktoś coś ?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Troicki V. - Donaldson J.
Troicki V. ::: 1,87 ::: 1/3 Pinek ⛔
Donaldson pokonał w 1 rundzie sensacyjnie Goffina, ale też nie powinnio nikogo to też zwycięstwo zdziwić, bo każdy kto serwuje w meczu 1 as i 17 podwójnych błędów serwisowych jest do ogrania. Jared ma dopiero 19 lat na karku, gra u siebie od kwalifikacji, pewnie urwie seta, ale czy coś więcej? Szczerze wątpię bo gra z mocno doświadczonym zawodnikiem.
Trociki chyba najgorsze ma już za sobą, czyli 1 dramatyczny 5 setowy mecz z Albotem i wygrana po tie-breaku. Często takie mecze budują mentalnie zawodników, a wiemy przecież, że Troicki asem w tej dziedzinie nie jest. Rok temu na US Open sensacyjnie rundy przechodził Donald Young. W pierwszym meczu zagrał 28 asów. Szykuje się zacięty mecz.

Wynik: 5:7 3:6 3:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Karlovic @1.50✅
Buk:Bet365
Karlovic w 1 rundzie grał 5 setówke i tu jest własnie haczyk bo moze byc zmeczony.Jak bedzie siedział serwis to spokojnie to wygra.Mysle ze warto to zagrac z Ferrerem.Young przed swoją publicznoscia wiec moze byc stresik.Powodzenia!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom