>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

US OPEN 2014 - turniej główny

Status
Zamknięty.
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Youzhny - Kyrgios ✅✅
2 @2,20

Unibet

Michaił wygrał ostatnio dwa spotkania z Tsongą i z Seppim w turnieju w Cincinnati, co do francuza to ewidentnie odpuścił sobie spotkanie po wcześniejszym wygranym turnieju w Torronto, z Seppim zagrał dobrze ale w kolejnej rundzie z Ferrerem dostał baty 7:5,6:0.
Z drugiej strony Kyrgios, który osiągna najlepsze rezultaty w karierze w tym sezonie w ostatnim turnieju dobra gra z Giraldo i słabsza gra z Murreyem który zagrał dobre zawody.
Jak dla mnie kursy powinny być odwrotne.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Jak wszyscy to i ja coś od siebie dorzucę ????

Paire - Benneteau over 38,5g @ 1,72
Bet365


Moim zdaniem nie ma sensu pakować się w 1,5 na Benneteau i go zbytnio wychwalać. Dobry występ w Cincy, w sumie to dobry powinno być w cudzysłowie, gdyż Rola i Ward to tak naprawdę nikt. Janowicz dopiero wchodził na obroty, a Wawrinka olał...

Dziś bądź co bądź ma trudnego rywala i mimo to, że Paire ma słabą głowę to grać potrafi i jest postrachem dla każdego. Wiadomo, że na Szlem się zmobilizuje i tu może być zupełnie inna gra niż dotychczas.

Faworytem oczywiście starszy z Francuzów, ale Paire się łatwo nie podda i nie wykluczam tutaj 5 setów, a wtedy wiadomo kto będzie zwycięzcą. Talent vs. waleczność - zapewne ciekawy bój, do tego obaj Francuzi i w naturze mają luz, over wskazany.

Youznhy - Kyrgios 1 @ 1,57
Bet365


W tym wypadku zaś nie ma co kombinować, Mikhail przerasta Nicka pod każdym względem i warto skorzystać z tego kursu chociażby do dubla. Jedynie może serwis mniej więcej na równo, ale gra przy siatce, wymiany znacznie na korzyść Rosjanina.

W Toronto gładka przegrana z Fogninim, jednak w Cincy pokonał Tsongę w dwóch setach. Mimo, że Francuz olał ten mecz to dla Rosjanina było to ważne zwycięstwo, które pomogło mu uwierzyć w siebie i dodać pewności. Na efekt nie trzeba było długo czekać, gdyż dnia następnego spokojnie rozprawił się z Seppim. Następnie gładka przegrana z Ferrerem, lecz to inny poziom niż dziś i po prostu dostał lekcję.

Kyrgios...kojarzony z Wimbledonem i wygraną z Nadalem, lecz po nim nie grał nic praktycznie, 1-1 przy czym męki z Giraldo i lekcja od Murraya, ciężko więc stwierdzić w jakiej jest formie Australijczyk. Dla tak młodego zawodnika, który mało grał będzie to ciężkie wyzwanie zagrać w pierwszej rundzie przeciwko rutyniarzowi. Na luzie też nie wyjdzie, bo to nie Nadal, Djoko czy Fed, gdzie nie ma nic do stracenia. Odpada w pierwszej rundzie.

Bolelli - Pospisil under 38,5g @ 1,84
Unibet


No co tu dużo pisać, kto siedzi na forum wie, że jestem zachwycony grą Vaska, ale w tym typie nie ma żadnych emocji. Po prostu czysta logika daje mi taki zakład, no bo czym Bolelli na hardzie ma zaskoczyć Kanadyjczyka?

Serwis taki średni, na pewno słabszy od Pospisila, wymiany już bardziej, lecz Vasek też potrafi być regularny i do tego szybko przechodzi do ofensywy. W wspomnianej ofensywie nie ma co szukać na przeciwko dzisiejszego rywala, a do tego tenisista z Kanady jest dobrym jak nie bardzo dobrym deblistą. W ubiegłym roku poleciał w pierwszej rundzie z Dutrą da Silvą w 5 setach, lecz to już inny Vasek, znacznie lepszy, chłodniejszy i bardziej doświadczony.

Kusiło mnie by grać handi -2,5s, ale z opcją under czuję się bezpieczniej, a nie ma co szarżować w pierwszym dniu, bo masa spotkań przed nami. Gorąco polecam, chyba najpewniejszy bet na dziś.

Gojowczyk - Becker 2 @ 1,59
ComeOn


Też dość ciekawie zapowiada się pojedynek dwóch Niemców, choć wyraźnie widać faworyta. Jest nim oczywiście Beny Becker, który ma za sobą kilka udanych meczów w Amerykańskim tournee. Przeciw niemu zagra Peter Gojowczyk, który zaskoczył w kwalach i przeszedł je dość solidnie, tracąc zaledwie seta z Bedene.

Jednak to już koniec zachwytów nad Peterem, Reid i Molchanov to nikt w porównaniu z tym, co dziś go czeka. W sumie Bedene to samo, choć to półka wyżej niż Ci wymienieni wcześniej. Ciężko ocenić jego dyspozycję, bo dawno nie widziałem co gra, ale patrząc po wynikach nie jest kolorowo. Głupie porażki, ale to jak zawsze, więc wszystko po staremu.

Jak już wspominałem Becker niezłe występy w Ameryce Północnej, kilka ciekawych meczów i przede wszystkim dobra gra. Serwis dobry, całkiem nieźle w wymianach i głowa na + w tym meczu. Kondycja może już nie ta, ale u jego rywala nie powinno być lepiej, stąd taki typ bez szukania niespodzianek, bo moim zdaniem jej tu po prostu nie będzie.​

Zaznaczam, że to tylko propozycję i proszę o nie zaśmiecanie tematu postami typu: &quot;sprzedawczyk&quot;, &quot;parówa&quot;, &quot;dno&quot;. To tylko sport i każdy może mieć gorszy dzień, pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hiro 97,6K

hiro

Użytkownik
Taro Daniel - Milos Raonic DW 0:3
Kurs: 2,30 @ STS (2,02 bez podatku)
Pajace rozliczyli po 1,00

Nie znam się na tenisie, ale ten kurs to babol i ogromne value. W bukach internetowych kurs na 0:3 waha się od 1,20 do 1,43. Do tego warto zauważyć, że kurs na zwycięstwo Raonica w STSie wynosi 1,03. Taki sam kurs jest na zwycięstwo Murraya, ale na DW 0:3 już tylko 1,07. Oczywiście nie wolno porównywać tych dwóch zawodników, bo różnica jest duża, ale zrobiłem to, żeby zobaczyć jaki kurs oferuje STS na podobny zakład. Według mnie ogromne value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
Youznhy - Kyrgios 2 @ 2,25 ✅
Bet365


W tym meczu stawiam oczywiście na kangura, Jest to mega zdolny zawodnik o znakomitym serwisie i świetnej grze kątowej, Youznhy ma najlepsze lata już dawno za sobą więc dziwi mnie to że niektórzy uważają że Rosjanin jest faworytem meczu po zwycięstwach z Tsongą gdzie Francuz nie zagrał nawet na 50% Swoich umiejętności, mecze wielkiego szlema dla Mikhaila są dużo trudniejsze ponieważ nie ma on już 20 lat i traci dużo siły. Reasumując kurs na Australijczyka jest bardzo apetyczny i na pewno warty zagrania
Tsonga - Monaco @ 3:0 1,50 ⛔
Bet365

Stawiam że w tym meczu Tsonga wygra bardzo pewnie jego ostatnia gra była wyśmienita wygrywał jak chciał pewnymi uderzeniami dobrym i równym serwisem a to chyba dla niego najważniejsze. Wiadomo jego ostatni mecz z Youzhnym był bardzo słaby ale dlatego że przyjechał tylko po wpisowe i szybko odpadł. Ale to już wielki turniej dla niego gdzie jest jednym z głównych faworytów. Monaco to nie jest specjalista od twardej nawierzchni najlepiej gra mu się na piachu więc to jest jego kolejny minus, według mnie warte gry.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Kurs na 3-0 dla Raonica ewidentny błąd buka, typ wielce prawdopodobny więc warto pograć, bo nawet po odjęciu podatku jest to spore value.
Tsonga - Monaco
Tutaj już trochę napisane zostało. Tsonga ewidentnie wszedł w dobrą formę. Zagrał bardzo dobre zawody w Toronto, gdzie miał okazję grać z prawie wszystkimi pretendentami do wygranej USO i wszystkich ograł, następny turniej zapewne odpuścił bo forma dobrze sprawdzona, a przed samym USO nie ma sie co forsować. Monaco oczywiście za hardem nie przepada, jest to typowy clay couter. Widać to też po jego ostatnich występach, bo grał tylko na clay&#39;u, osiągał bardzo dobre wyniki. Jednak dzisiaj jest zupełnie inna bajka, inna nawierzchnia, przeciwnik z czołówki do tego w świetnej formie. H2h 4-0 dla Francuza, nie widzę możliwości dla Monaco, aby dzisiaj je poprawić.
Tsonga 3-0 1,5 Bet365 ⛔
Youzhny - Kyrgios
Dla Ruska ewidentnie zbliża się schyłek kariery, ten sezon bardzo przeciętny. To nie znaczy jednak, że od czasu do czasu nie wykręci jeszcze jakiegoś dobrego wyniku, bo umiejętności przecież pozostały. Co do słabej kondycji przy meczu w systemie best of five to tutaj akurat bym uważał, bo na FO grał 5 setów z Bustą i w ostatniej partii zniszczył młodego Hiszpana 6-0. Kyrgios po życiowym sukcesie na Wimbledonie zagrał zadziwiająco mało, jak na tak młodego gracza. Po tych 2 meczach w Toronto też ciężko oceniać jego formę. Teraz myślę spore wyzwanie dla nowej nadziei tenisa, bo przyjdzie mu się zmierzyć z całkiem nowym rodzajem presji. przed meczem z Nadalem gdy grał z kimś z czołówki na pewno były nerwy, obawy jak zaprezentuje się na tle lepszych/bardziej doświadczonych rywali, ale nie było większych oczekiwań. W tym momencie spora część tenisowych fanów znów oczekuje od niego dobrego występu, nadzieje zostały rozbudzone i na razie od tego nie ucieknie. Jak sobie z tym poradzi tego nie wiem, może nie będzie mu to siedziało w głowie, ale możliwe też, że w jakiś sposób wpłynie na jego grę. Mikail bardzo doświadczony, do tego hard to dla niego najlepsza nawierzchnia. Jak dla mnie kursy wystawione są optymalnie, lekkim faworytem jest tutaj Youzhny, jednak tutaj nic nie stawiam.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
też, uważam, że najbardziej ewidentnym typem na pierwszą rundę jest wygrana 3:0 Tsongi lub z handicapem gemowym.
Tsonga potwierdził, że forma jest dobra wygrywając turniej po drodze pokonując tenisistów z czołówki. Potrafi grać na tej nawierzchni, a gdy do tego dodamy fakt, że Monaco nie zagrał w zadnym turnieju przygotowującym do US Open, nie zagrał od pół roku żadnego turnieju na twardej nawierzchni samo przez siebie wychodzi, że trzeba zagrać na Francuza coś w tym meczu. Do tego w bezpośrednich meczach jest 5:0 dla Tsongi.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Raonic wygra ćwiartkę 2,75 Bet365
Po pierwsze dla mnie bardzo słabo osadzona ćwiartka, poza najwyżej rozstawionymi czyli Raoniciem i Wawrinką jedynie chyba tylko Kyrgios gdyby znów zaskoczył to może namieszać i jeszcze zostaje Nishikori. W pierwszej rundzie Raonić ma Taro Daniela, potem albo Gojowczyk albo Becker, czyli 3 runda to formalność przy obecnej dyspozycji Kanadyjczyka. Następnie ktoś z czwórki Rosol/Coric/Estrella/Sijsling czyli dalej bez szału. Później może być Nishikori, ale nie wiadomo czy nie wysypie się zdrowotnie wcześniej i w ćwierćfinale Wawrinka zapewne, ale on też zdolny jest odpaść wcześniej. Co do Kyrgiosa to swoje zdanie wyraziłem już wcześniej, a nawet jeśli dojdzie do bezpośredniego starcia to i tak upatruje wygraną Rao. Jestem naprawdę pod wrażeniem jak wielki progres uczynił Kanadyjczyk, nie jest to już tylko serwis ale też bardzo mądrze gra z głębi kortu, nie gubi się w wymianach, dodatkowo zachowuje duży spokój w grze. Kanadyjczyka w ćwierćfinale jestem pewien, Wawrinki nie, a kursy są na obu równe, więc wybór Kanadyjczyka wydaje się być wartościową opcją.
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
To i ja coś podam.
Llodra - Gimeno Traver @1.63 unibet
Francuzowi to już tylko debel pozostał. 34 latka i już nie ta kondycja i nie ta szybkość. Taktykę Llodry chyba wszyscy znają, nieważne czy serwis dobry czy nie to i tak leci do siatki. Oglądałem ostatnio jego mecze to i przy siatce już nie ten refleks, sporo piłek wywalonych po autach albo siatkę. Hiszpan to gracz na clay ale na hardzie nie jest aż tak źle, bilans 35-49 a z tego roku 4-6. Wydaje mi się że w wymianach Gimeno będzie zdecydowanie dominował. Llodra skupi sie na grze podwójnej i nie powinien narobi kłopotów Traverovi.
Jeszcze bez analizy ale w pełni popieram typ na Tsonge 3-0 @1,5 unibet
 
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
ja dodam parę meczów od siebie:
Montanes A. - Mayer L. typ: 2 1,20
Co tu dużo opisywać... Montanes i hard ? bez komentarza... tragedia i dwa kilo mułu... ostatnie zwycięstwo na hardzie to z naszym Ołówkiem w Miami. Może i Albercik ma formę, wygrał czelka, ale to na ziemi. Mayer super zagrał w Hamburgu, gdzie wygrał m.in. z Gracią Lopezem, Thiemem, Lajoviciem, Kohlim i Ferrem, lecz było to na nawierzchni ziemnej. W tym roku spotkali się na Australian Open, gdzie Majer wygrał szybko w 3 setach. Typ do kombinacji ????
Bolelli S. - Pospisil V. typ: 2 1,25
Lubię Włocha, lecz nie widzę tu szans dla niego.. Vasek po malutku wraca do formy, dobry turniej w Waszyngtonie, w Cincinnati zagrał dobre spotkanie z Federem, któremu urwał nawet seta. Bolelli na chelki jest dobry, w ATP już za dużo nie zdziała. Krótka analiza, bo typ pewny.
Tsonga J-W. - Monaco J. typ: DW 3-0 1,50
Wszyscy wiemy jak Tsonga zagrał w Toronto. w Cincinnati oddał spotkanie Ruskiemu, by odpocząć i przygotować się na tego Szlema. Monaco jest słabiutki na hardzie, wystarczy spojrzeć tylko na jego statystyki.
Kavcic B. - Young D. typ: 2 1,40
Wszyscy pamiętamy &#39;&#39;super&#39;&#39; serię Amerykanina, ale to już przeszłość. Young ostatnio zaczął wygrywać i to cieszy. Dobry turniej w jego wykonaniu w Waszyngtonie. Gra u siebie, jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od Słoweńca. Kavcic ma dobry bilans, ale w challengerach.. i właśnie tam jest jego miejsce. Ten mecz już był opisywany, więc więcej nic nie dodaje.
Roger-Vassellin E. - Robredo T. typ: 2 1,30
Niestety ale kurs już nie powala, ciągłe spadki, więc lepiej szybko grać, bo już spada do @1,20... Tommy gra bardzo dobrze, dopiero co pokonał Djoko, Querreya, Socka, Kolbę czy Simona. Turniej Winston-Salem zdecydowanie odpuścił. Wazelina gra słabo, nawet bardzo.. nigdy za nim nie przepadałem. Mało w analizie, bo również był już pare razy opisywany.
Falla A. - Chardy J. typ: 2 1,30
Zdecydowanie na Francuza. Nie przepadam za Fallą.. nie podoba mi się jego gra. Obaj trochę zgubili formę, ale daje zdecydowanie na Francuza. Krótko, bo nie chce mi się opisywać ????
 
K 65

konji

Użytkownik
Paire - Bennetau over 3,5 seta @1.36
Youzhny - Kyrgios over 3,5 seta @1.36

Tsonga - Monaco DW 3:0 @1.50
Kurs łączny: 2.78 @Bet365.
Pojedynek Francuzów, w którym zdecydowanym faworytem w moich oczach jest starszy Julien. Paire obiecująco spisał się w Toronto, gdzie uległ Wawrince po trzech setach ciężkiego boju, ale im bliżej USO, tym dla Benoit gorzej. Porażka w żenującym stylu z Johnsonem w Cincy (4:6, 1:6 i w drugim secie, jak już podnosił rakietę, to zazwyczaj po to, by wypieprzyć piłkę w aut) oraz przedziwny - przegrany - mecz Haase w Winston-Salem. Co więc skłania mnie ku tezie, że urwie rodakowi choć jednego seta? Poza tym, że Paire ma piekielnie słabą głowę, ma także potencjał (który zapewne zmarnuje, podobnie jak Fog), dzięki czemu potrafi momentami wykrzesać z siebie naprawdę niezły tenis. Wg mnie Bennetau wygra 3:1, co przyjmę z wielką chęcią. Obaj na Flushing Meadows bazować będą na serwisie, więc nie bez sensu jest także zakład na TB w meczu, po kursie 1.53.
O starciu Youzhnego z Kyrgiosem już sporo słów zostało tu napisanych i - jak dla mnie - sam fakt, że mamy tu tak dużą rozbieżność zdań sprawia, że kurs 1.36 zdaje się być miłą lokatą. Ja nie jestem w stanie wskazać zwycięzcy, ale wierzę, że w wyrównanym meczu obaj zapiszą na swoim koncie po przynajmniej jednej partii. Żaden z panów nie odpuści, nawet przy stanie 0:2, a sądzę nawet, że to spotkanie rozstrzygnie się w pięciu setach. Najlepiej w trzynastym gemie ostatniej partii. ????
Jeśli chodzi o bet na Tso, to chyba nie ma się co na ten temat rozwodzić. Francuz jest w świetnej formie i jeśli liczy na ugranie czegoś więcej w tym szlemie, nie może pozwolić sobie na dłuższe pojedynki ze zmierzającymi już na tenisową emeryturę zawodnikami. Zdziwię się, jeśli Monaco ugra więcej, niż 12 gemów w tym meczu.
Ponadto ciekawą opcją zdaje się być tripel na over 3.5 seta w meczach McGee - Nedovesov, Klahn - Kuznetsov oraz Belucci - Mahut.
// Niestety, sprawdziło się to, o czym pisali panowie poniżej (gratuluję betu na over 3.5 seta). Żenująca gra Tso w trzeciej partii (i bardzo solidna Monaco). Poniżej 50% pierwszego serwisu to kpina. Chyba (na pewno) chce wygrać ten mecz najmniejszym nakładem sił i może się lekko zdziwić...
 
M 0

mati89r

Użytkownik
Rubin N. - Delbonis F 1.25
Statystyki przemawiają za Delbonisem, potrafił już kilkukrotnie wygrywać w tym sezonie z wyżej notowanymi rywalami, także nie powinien mieć zbyt dużych problemów z 585 w rankingu Rubinem.
Lacko L. - Thiem D. 1.55
Wydaje mi się, że ambitny, młody, Thiem powinien wygrać w tym pojedynku.
Co sądzicie o tych typach?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Kto wygra turniej?
Wawrinka S. ::: 13,00 ::: Bet365 ::: 1/10
Kto jak kto, ale Wawrinka na turniejach w wielkim szlemie zawsze daje z siebie więcej niż na pozostałych. Już rok temu zagrał świetnie podczas turnieju Australian Open i US Open. W tym roku wygrał pierwszego szlema w Australii, oraz turniej w Monte-Carlo poza Nadalem, Novakiem i Federerem. Myślę, że na tegorocznym US Open będzie jeszcze mocniejszy niż rok temu. Po takim kursie aż grzech nie zagrać.
Federer R. ::: 3,65 ::: Pinnacle ::: 1/10
Ostatnio na Mastersach (Toronto &amp; Cincinnati) w ATP grał świetnie, podczas Wimbledonu mógł nawet wygrać kolejny tytuł. Federer naprawdę jest mocny od początku sezonu, a skoro nie ma Nadala w drabince turniejowej to wszyscy z topu są w jego zasięgu.
Djokovic N. ::: 2,53 ::: Pinnacle ::: 1/10
To od zawsze będzie jeden z głównych kandydatów do końcowego zwycięstwa, tym bardziej na nawierzchni typu hard. Po wygranym Wimbledonie, ożenił się z Jeleną Ristic, na Mastersach grał dość kiepsko, żeby nie powiedzieć słabo. To jednak turniej US Open jest jednym z 4 głównych punktów w sezonie dla Novaka.

Wynik:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Może akurat zacznie coś grać i da radę jutro
Tak myśląc możesz stawiać na zwycięstwo JJ w US Open, bo przecież złapał formę i MOŻE zacznie ogrywać najlepszych, w końcu pokonał niedawno Grigora. Możesz postawić Llodrę z Gimeno, bo to dobry deblista itp itd...
Zero prawidłowej analizy, zwykłe liczenie &quot;a nuż się uda&quot;.
 
S 4

saszka87

Użytkownik
Ja dzis polecam zagrać Muller-Mathieu dw 3-0 kurs 3,10 BAH.
Muller czuję się na hardzie jak ryba w wodzie ma niesamowitą serię w tym roku fakt że głównie ogrywa mniej znanych zawodników jednak myślę że ma szansę i ten mecz szybko zakończyć 3-0. Francuz najlepsze lata ma już za sobą specjalnie nie robi jakiś dobrych wyników na tej nawierzchni o ile Gilles będzie trzymał serwis na dobrym poziomie to myślę że prędzej czy pózniej nadarzy się okazję na przełamanie francuza ostatni ich mecz zwycięstwo Mullera 2-0 kurs warty zagrania
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Gojowczyk P. - Becker B.
Becker B. ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 3/10
Becker ostatnio podczas US Series był w dobrej formie, przegrywał bądź powalczył z dobrymi zawodnikami. Myślę, że i na US Open będzie w jeszcze lepszej formie. Gojowczyk to zawodnik z poza setki rankingowej, grał tutaj od kwalifikacji. Niemiec Becker jest doświadczony i pokaże swojemu koledze miejsce w szeregu.
Wynik: 6:2 6:4 6:2 ⛔
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Proponuje dzisiaj poświecić trochę czasu i grać na live na przełamania Raonica.
Można w ten sposób sporo zarobić i dużo lepiej to wychodzi niż ryzykowanie 3:0.
Dla mnie to bez sensu. Szlemy są tak nieprzewidywalne, że mecz trzeba oglądać live, obserwować co się dzieje z zawodnikiem i na tej podstawie decydować co zagrać.
Dodatkowo gram
Tsonga - Monaco
TYP : over 3,5 seta ++++
2,70 !!! Bet365

Dla mnie masówka na Tsonge nie jest takim pewniakiem jak dla większości.
Oglądałem wiele meczów jednego i drugiego zawodnika i myślę, że zobaczymy tutaj min 4 sety.
Monaco to nie jest ogórek. Będzie mocno walczył, pełna mobilizacja bo to szlem.
Tsonga może być według mnie trochę uśpiony tymi wynikami, które ostatnio osiągał.
To może być wyrównany mecz, a kurs na over 3,5 seta dla mnie rewelacja do gry !
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Jo-Wilfried Tsonga (-2.5 Sets) - Juan Monaco (+2.5 Sets) dla Mecz. WYNIK 63 46 76 61 :cool: as I told you...
KURS: 2.580
PinnacleSports

Oj widzę straszna &quot;masówka&quot; na 3:0 dla Tsongi idzie i myślę, że niestety wielu na tym typie wtopi... Dla kolejnych zatem mała przestroga.
Monaco nie jest aż taki &quot;tragiczny&quot; na hardzie jak to wielu uważa, a w Wielkim Szlemie nikt nie odpuszcza przecież. W 2011 roku Monaco w tym turnieju doszedł do R4 przegrywając z Fedexem ale pokonując po drodze Haasa, Stepanka i Seppiego. Owszem było to dawno temu ale pokazuje potencjał Juana.
Teraz forma Monaco nie jest zła, osiągnął finał w Gstaad oraz półfinał Kitzbuhel. Owszem, hard to nie jest ulubiona nawierzchnia, ale to wielki walczak i na pewno moim zdaniem się postawi dziś Francuzowi. Granie DW w pierwszych rundach jest mocno ryzykowne, przecież zawodnik musi wyczuć kort, wyczuć piłki itd. a to nie zawsze każdemu się szybko udaje. Czasem nawet najwięksi potrzebują seta, żeby się wbić w uderzenie. Stąd też czasem mamy małe &quot;sensacje&quot; w pierwszych rundach w takich imprezach. Nie twierdzę, że Monaco wygra ten mecz, bo Francuz jest zdecydowanym faworytem, ale seta jak najbardziej jest w stanie urwać.
1,50 na 3:0 dla Tsongi wg mnie to spore ryzyko! Zalecam przestrogę w tym typie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Na tegorocznym US Open mam zamiar dobrze zarobić, ponieważ czuję,że mam formę ! ????

P.S Macko18 to nie jest moje drugie konto, gość zrobił sobie podobną sygnaturę jak moja ponieważ spodobało mu się.

Llodra Michael-Gimeno-Traver Daniel 1, Bet365 2.37

6:4, 6:3, 7:5 ✅✅✅

VS.


Kurs dla mnie nieco niezrozumiały. Llodra podobno miał kończyć karierę już po przegranej I rundzie tegorocznej edycji French Open, miał tylko dograć kilka meczów w Davis Cupie (jeśli napisałem jakąś bzdurą to z góry przepraszam i proszę mnie sprostować). Mimo wszystko dalej uprawia sport zawodowo, po wspomnianym przeze mnie French Open 2014 miał przerwę w grze dwa miesiące i tam skreczował w meczu. Kolejne turnieje to niepowodzenia ponieważ z racji niskiego rankingu musiał się przedzierać przez kwalifikacje, najpierw w Toronto i później w Cincinnati. W Toronto odpadł w drugiej fazie z Kamke gdzie nie był faworytem i w Cincinnati w I z Buchanan gdzie według kursów również był dogiem. Także na pewno gdyby nie kontuzje w bieżącym sezonie to wyniki miałby lepsze niż 6/10 na wszystkich nawierzchniach oraz 1/4 na hardzie. Michael radził sobie w przeszłości najlepiej na halach, na hardzie również ma doświadczenie ale znacznie gorsze ponieważ 114/123. Ale moim zdaniem taka liczba rozegranych meczów na hardzie i z takim bilansem jest lepsza od wyników Hiszpana na tej nawierzchni ponieważ on ma 35/49 od początku swojej kariery. Gimeno-Traver to typowy ziemniak który od czasu do czasu pokona kogoś na innej nawierzchni. Jak spojrzymy na jego granie w tym roku to stwierdzić można,że ma dobry sezon ponieważ 31/25 ale 27/16 ma właśnie na clayu. Daniel ostatni mecz na hardzie rozegrał 23 marca czyli bardzo dawno temu, w reszcie sezonu skupił się właśnie na glinie. W bezpośrednich pojedynkach niby 3:0 dla Llodry ale nie ma się zbytnio co tym sugerować ponieważ mecze rozgrywane były w 2012 i 2011 roku na innych podłożach. Francuz gdyby zdrowy nie był na pewno w turnieju nie wystartowałby, nazywany jest Bestią ponieważ ma bardzo dobry serwis i uważany jest przez wielu za najlepszego gracza przy siatce. Jest jednym z ostatnich Mohikanów który gra serw and volley. Hiszpan jest faworytem według mnie tylko dlatego,że grał więcej w sezonie. Według mnie Llodra jest znacznie lepszym tenisistą od Hiszpana na tej nawierzchni i osiągnął więcej na kortach ATP niż jego kolejny przeciwnik. Stawiam tutaj na wygraną Francuza.

Tie Break tak typuje US Open 2014:
1. Llodra Michael-Gimeno-Traver Daniel 1, Bet365 2.37. Wynik? 6:4, 6:3, 7:5 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Gy_Gy_Craveel 305,8K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Hiszpan jest faworytem według mnie tylko dlatego,że grał więcej w sezonie. Według mnie Llodra jest znacznie lepszym tenisistą od Hiszpana na tej nawierzchni i osiągnął więcej na kortach ATP niż jego kolejny przeciwnik. Stawiam tutaj na wygraną Francuza.
Nie raz jak czytam twoje typy to albo sa ryzykowne albo niewisz co sie dzieje; Owszem Llodra byl dobry ale rok dwa temu albo owiele wczesniej i osiognal wiecej jak Hiszpan ale patrzym co teraz a nie zyjmy przeszloscia bo chyba ty nia zyjesz i tak grasz ,moze jakos rykoszetem ci wejdze ale nie podawaj ludzia tak ryzykownych typow.
Tak jak napisales on mial zakonczyc kariere po RG i od tego momentu mial juz niegrac ale przesledzcmy jego mecze od RG;
q1 Lost to (WC)Jordi Arconada(NR,0.00) (ARG) 3-2 ret.- zkreczowal lokiec
q1 Def. Dimitar Kutrovsky(324,-0.15) (BUL) 7-5 6-3 wygral z bulgarem przelamujac go dwa razy ktory niewiele jeszcze umie
q2 Lost to (4)Tobias Kamke(78,1.99) (GER) 7-6(2) 6-3 - odpadl ze slabym niemcem ktory mial jeszcze 8 szans na przelamanie franzuza ,ktory dzisia tez nic nie pokazal.
q1 Lost to (WC)Chase Buchanan(172,-0.07) (USA) 6-1 6-3 ktory tez mial sporo szans na przelamanie plus zlal go - 25pkt roznicy na korzysc niemca no i kontuzja ktora byla 11 sierpnia.
Podumowujac ;Llodra jest pod forma ,pozatym mala ilosc rozegranych meczy sama mowi za siebie a wyniki bardzo slabe ,podejrzewam ze juz nie trenuje tak zawziecie jak kiedys,pozatym coraz czesto lapie kontuzje ,ktowie czy on dogra ten mecz...nie ukrywajmy on juz nic nie wygra jezeli chodzi o turniej ,poprostu ciezko roztac mu sie z tenisem, jest takie powiedzenie , Oczy chca ale dup... nie moze i tak jest z Llodra.
Hiszpan to zaden wielki Hard court ale jest wlepszej formie meczowej to dla niego okazja mimo ze dawno niegra na betonie ale ile gral Llodra nic i tu sie otwiera szansa dla hiszpana , ktory potrafil urwac seta warwince na betonie.
Twoj zaklad jest bardzo ryzykowny , w takim przypadku NO BET lub w strone Hiszpana tylko dlatego ze Llodra nic nie pokazl ostatnio a Hiszpana napewno lepszej formie mimo ze to nie jego nawierzchnia no ale moze sie przygotowal bo ostatni turniej na cagle zagral dawno
------------------------
Po 5 gemach mozna stwierdzic ze jezeli bedzie Francuzowi siedzial serwis bedzie dobrze ,bo serv i siatka to wszystko, a Hiszpanowi ktory jest lepszy na wymianach ,brakuje cierpliwosci na mijaniu francuza przy siatce... jestem ciekaw jak dlugo wytrzyma serwis francuza ...
Po 1 secie, wiecej spodziewalem sie po Hiszpanie mimo ze odlamal llodre to slabo servuje i to jest gwozdz do trumny.
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Yen-hsun Lu - Guillermo Garcia-Lopez
Lu -1,5s @ 1,90 Unibet

4:6 2:6 2:6⛔ bez komentarza..
VS.
Tajwańczyk według bukmacherów jest faworytem tego pojedynku. Tak samo jest w moim odczuciu, jednak ja ufam mu bardziej zdecydowanie, dlatego idę w kierunku handicapu setowego. W rankingu ze sobą sąsiadują, Lu-34, GL-33.
Azjata wydaje się być w dobrej formie. Potwierdzał to na turniejach przed US Open. Myślę, że już na Wielkim Szlemie nie przygaśnie. Drogę do samego USO zaczął turniejem Masters w Toronto. Odpadł tam w 2R rundzie po świetnej walce z Berdychem 1:2. Co się odwlecze to nie uciecze. Lu z Czechem spotkał się po raz kolejny w 2R w Cincinnati, z którym tym razem 2:1 jednak wygrał. W kolejnej rundzie przegrał na własne życzenie z Fogninim. Udział w kolejnym turnieju, czyli w Winston Salem, pokazał na co stać niedocenianego Azjatę. Dotarł tam do półfinału, gdzie przegrał po trzysetowym boju z Lukasem Rosolem. Po drodze jednak pokonywał nie byle kogo, Role, Granollersa czy Seppiego. Lu na nawierzchniach twardych zdecydowanie najlepiej sobie radzi. Także skupia się najbardziej na grze na hardzie i osiąga najlepsze wyniki, czego przykładem jest finał w Auckland, gdzie był w stanie pokonać Davida Ferrera. Zaliczył także triumf w turnieju czelendżerowskim w Kaohsiung.
Tajwańczyk świetnie wygląda w grze z głębi kortu. W Winston Salem błysnął sporą regularnością i popełniał zbyt dużo błędów. Tendencją jego jest pozwalanie na grę przeciwnikowi, a wtedy wyczekuje odpowiedniego momentu do przejścia do ataku, bądź też łatwych punktów po błędach przeciwnika. Sporym plusem może być jego serwis. W drodze do półfinału nie został ani razu przełamany, co w meczu z Hiszpanem może się okazać połową sukcesu. Rok temu w US Open dotarł do 2 rundy, co jest jego najlepszym osiągnięciem w tym turnieju. Myślę, że jest w stanie punkty obronić. W tym sezonie rozegrał sporo meczów na hardzie, bo aż 37, z czego przegrał tylko 13.
Garcia-Lopez nie może pochwalić się taką ilością rozegranych spotkań na kortach twardych co Tajwańczyk. On zdecydowanie preferuje grę na cegle. Dla mnie to jeden z typowych ziemniaków. Przed US Open nie zachwycał i nie przewiduje u niego jakiegoś przypływu formy, bo na hardzie nadzwyczajnie nie czuje się najlepiej. Turniejów w Toronto i w Cincinnati nie zaliczy do udanych. Odpadał tam w 1R rundach, i to nie z jakimiś wybitnymi tenisistami, bo odpowiednio z Jazirim i Wardem. W Winston Salem już lepiej, dotarł do ćwierćfinału, jednak po drodze także nie pokonywał nikogo liczącego się. Byli to Brown i Young. Ten drugi pokazał czego jest wart wczoraj, przegrywając z niżej notowanym Kavciciem 3:0. Hiszpan od 2008 roku przez 5 lat dochodził zawsze do 2R w USO. Rok temu tej sztuki już nie zdołał przedłużyć i myślę, że także dzisiaj do niej nie powróci. Na hardzie w tym sezonie 8/7.
Faworytem jest dobrze wyglądający Tajwańczyk. Przeciwnik myślę nie jest tak wymagający, jak to się patrzy na nazwisko. Hiszpan nie czuję się najlepiej na nawierzchniach twardych i Lu powinien to wykorzystać.
W h2h 2:1 dla GL, jednak to jedyne spotkanie Tajwańczyk wygrał na hardzie. Dwa pozostałe były rozegrane na trawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom