>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

US Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Widze ze idzie ogromna masowka na Mathieu co sie nie wrozy nic dobrego bo wiadome jak tego typu zaklady czesto zle sie koncza. Niby dlaczego Mathieu jest takim &quot;pewniakiem&quot; do wygranej? Na twardej nawierzchni jak i na US Open nigdy nie osiagal piorunujacych wynikow , podobnie jak Andreev jednak ten ma best 4 runde tutaj a Francuz tylko 3. H2H 3-3 , forma obu nie jest stabilna ale taki Andreev calkiem nieadwno mial spora szanse pokonac Querreya w Ameryce ktory ostatnio przeciez jest w bardzo dobrej formie. Dla mnie to mecz typowo 50 na 50 i po takim kursie (w granicach 3~) pobieram Rosjanina liczac ze odgryzie sie za porazke z Gstaad.
edit: wlasnie zaczeliy grac.
Zgadzam sie z typem na Volandriego , pewnie przegra ale kurs powyzej 10 napewno do gry. Chardy to Chardy a nie Federer , zabraknie mu regularnosci to nawet z Volandrim moze przegrac.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Heh z tym Volandrim to faktycznie śmieszna sprawa. Chyba nigdy nie widziałem kursu 1.03 na Chardiego, chociaż jakby to niedorzecznie zabrzmiało, kurs jest chyba faktycznie adekwatnie wystawiony do tego co obaj prezentują na hardzie. Tzn, Francuz wirtuozem nie jest, ale co dopiero można powiedzieć o Filippie. Tyle on tych zwycięstw odniósł na hardzie, że hoho. Najstarsi górale nie pamiętają kiedy on coś wygrał na tego typu nawierzchni. Normalnie jeżeli o kimś się mówi, że jest typowym ziemniakiem to tutaj mamy idealny przykład. Włoch jest ziemniakiem w najczystszym tego słowa znaczeniu. Owszem, kurs 1.03 na Chardiego to śmiech na sali i for fun można zagrać na starszego gracza, ale dla grających to polecałbym obstawienie w buku gdzie krecz = wygrana w ten sposób szanse o ileś tam procent zawsze wzrastają, nawet jak na starcie są bardzo minimalne ; )
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Brands - Ungur 1 @ 1,40

Jak dla mnie pewny bet na wieczór. Niemiec przeszedł kwalifikacje pokonując Tursunova, De Bakkera czy Capdeville, niezłe wyniki i one powinny wystarczyć na Ungura, który po mimo wygranym Challengerze u siebie na cegle nie ma argumentów na zwycięstwo. Rumun ostatni raz na hardzie zagrał w 2011 roku, więc nie wróże mu nic dobrego i sądzę, że se pożegna w pierwszej rundzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 205

tomz

Użytkownik
O jezus...Mathieu-Andreev.Oglądałem cały mecz bo kończył mi kupon,ale to była w pewnych momentach zgroza.Rusek kompletnie bez pomysłu na gre,Francuz dużo podwójnych,drugi serwis w pół kara a Andreev stoi metr za kortem i przebija ja młot.Rusek to powinien wygrać w 4 secie(dwie meczowe i 4-1 tiebreku).Ogólnie nie wiem sam czemu dałem się skusić na tą masówe na Francuza.Tyle że dobrze się skończyło.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Rzeczywiście, ciężko oglądało się spotkanie Mathieu z Rosjaninem. &quot;Skusiłem się&quot; od połowy trzeciego seta, będąc mocno zaskoczony prowadzeniem Andreeva 2-0. Patrząc na grę Igora nie wiem co musiał wyczyniać Francuz w dwóch pierwszych setach, żeby przegrywać 0-2. Na szczęście nieudolność Rosjanina ostatecznie wzięła górę, bo inaczej chyba nie da się końcowego rezultatu spotkania określić ( trzy gemy przegrane w piątym secie, pomimo prowadzenia w nich 40-0, do tego końcówka czwartego seta). Najważniejsze z tego wszystkiego, że jest ✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Nico Almagro @1,69 i spada.
Mnie przede wszystkim przekonuje to, że Hiszpan jest 10 w rankingu singles race to London i w sumie jak nigdy regularnie punktował w większości turniejów w tym Wielkoszlemowych i to nawet na jego niezbyt lubianych nawierzchniach w Australii i Anglii. Tylko dobry występ na US Open pozwoli Gumisiowi wskoczyć do pierwszej ósemki.
 
K 1

kub222

Użytkownik
Mam pytanie wypatrzyłem ciekawe kursy na
Seppi - Robredo 1 1.45
Del potro - Nalbandian 1.21

to chyba są dobre i pewne mecze w tej rundzie Patrząc jak ostatnio grali Robredo i Nalbandian który pierwszy przegrał z Kubotem to już o czymś świadczy i ma już swoje lata tak samo Nalba przegrywa na hardzie w 1. rundach więc nie jest z nim za dobrze ,a z resztą jego rywal nie pozostawi mu cienia wątpliwości kto jest lepszy.

Jak oceniacie typy

EDIT: Typ na Seppiego masz podany przez kilku uzytkowników kilka postów wcześniej. Delpo wiadomo nie odpada w 1r... Widzu
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Andreev jest sam sobie winny, jeśli ma szukać przyczyny porażki to tylko w swojej głowie. Kolokwialnie mówiąc obsrał się w gacie w najważniejszym momencie meczu. Nie mówię o końcówce 4 seta, kiedy miał dwie meczowe bo Mathieu zaserwował asy i siłą rzeczy Igor nie miał nic do powiedzenia. Mieć 4-1 w tie-breaku i przegrać 6 piłek z rzędu to nie lada sztuka. Nie pamiętam imienia i nazwiska pani komentatorki, ale miała świętą rację mówiąc, że taka pasywność Andreeva w najważniejszych momentach zemści się. Mając dużą przewagę nie wiem co przyszło do głowy Igorowi. Bawić się w slajsy i liczyć tylko i wyłącznie na błąd rywala ? Wcześniej potrafił świetnie skończyć z forhendu, no ale najwidoczniej perspektywa zwycięstwa z Mathieu odcięła mu dopływ krwi do mózgu. Ogólnie rzecz ujmując podobał mi się mecz. Pięknych akcji było jak na lekarstwo, zepsutych piłek znacznie więcej, ale emocji z całą pewnością nie brakowało. Miło sobie odpalić późną nocą tv i pooglądać US Open, nawet jak grają tacy dwaj paralitycy jak Mathieu i Andreev. Francuz prawdopodobnie zagra z Raoniciem, więc musi się troszkę ogarnąć jeżeli myśli o czymś więcej...
 
szpil 313

szpil

Użytkownik
???? Gonzalez/ Lipsky v Haase/ Seppi, Typ: Santiago Gonzalez i Scott Lipsky @ 1.40 Bet365 ✅
Drużyna Gonzalez / Lipsky jest ostatnio na fali, wygrali turniej w Winston-Salem, pokonując chociażby takich deblistów jak Hutchins / Fleming i to w 2 setach. Wcześniejsze turnieje bez większych sukcesów, ale było ich sporo, w dodatku cały czas na twardej nawierzchni. Natomiast Seppi oraz Haase pierwszy raz będą grać ze sobą jako drużyna. Co do Seppiego, to raczej będzie trzymać poziom, ale może się trochę oszczędzać przed meczem singlowym. Jednakże Hasse jest zupełnie bez formy, do tego wg. mnie jest taki troszeczkę zagubiony w świecie debla, nie może sobie znaleźć partnera - co raczej świadczy o jego nikłych umiejętnościach w tej dyscyplinie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
harvey 967

harvey

Użytkownik
Wszystkie kursy Pinnacle. / Wczoraj udanie 4/4 ✅, dziś postaram się dalej podtrzymać serię.
???? Darcis S. - Jaziri M. ✅
Tak na prawdę sporo spotkań dzisiaj u Panów, ale większość z ewidentnym faworytem. Mi w oko wpadły trzy spotkania, które zagram. Zaczynamy od pary, którą tworzą Belg Darcis oraz zawodnik z Tunezji Jaziri. Dla obu panów będzie to drugie spotkanie. W mojej opinii, ale też i bukmacherów większe szansę ma Belg i to słusznie.
Darcis, który ostatnio dość dobrze się spisywał na turnieju w Winston Salem, tutaj w NY będzie chciał podtrzymać swoją dobrą dyspozycję. Belg to zawodnik, który posada dobry serwis, jak na nie całe 180 cm jest on na prawdę dobry. Jego styl gry określiłbym jako ofensywny i pasuje do szybkich kortów, na których zazwyczaj gra. Jak wspomniałem dobry serwis, wspierany przez dobry fh i całkiem nie zły bh daje mu sporo punktów. Belg nie boi się atakować i często wykorzystuje słabsze podanie lub pierwszy nie trafiony serwis. Jak wspomniałem na ostatnim turnieju radził sobie dobrze. Wygrał między innymi z: Istominem czy A-Rodem. Może to nie są jakieś tuzy gry na hardzie, ale mimo wszystko są to dobre wyniki. Będzie to dla niego już piąty start w turnieju głównym i z pewnością będzie chciał poprawić swój najlepszy rezultat jakim była gra w drugiej rundzie.
Rywalem Belga będzie Jaziri, który nigdy mnie do siebie nie mógł przekonać. Często można było go spotkać w różnych turniejach rangi Challenger, w których radził sobie całkiem całkiem. Ostatnio gdy już awansował do pierwszej setki, tych występów było co raz mniej. Cały ten rok dla niego nie jest zbyt dobry. Mimo, że zanotował trzy finały (wszystkie przegrane) challengerów to w starciu z Darcisem nic nie znaczy, gdyż były to słabo obsadzone turnieje niższej rangi. Jaziri podobnie jak rywal posiada dobry serwis, jednak ostatnio nie był on takim atutem tunezyjczyka jak wcześniej.
W mojej opinii Darcis jest o wiele lepszym zawodnikiem, niż Jaziri. Posiada większe umiejętności i lepszą formę. Ostatni występ w Winston Salem pokazał, że dyspozycja jaką prezentuje jest na nie złym poziomie i spokojnie powinna wystarczyć na rywala w tej rywalizacji. H2H jest na nie korzyść Belga, który przegrał w ubiegłym roku w Genewie. Jednak tamto spotkanie było na caly, na którym Darics nie jest krótko mówiąc zbyt dobry. Na hardzie prezentuje się o niebo lepiej i dziś powinien pewnie wyrównać stan tej rywalizacji.

:!: Darcis S. - Jaziri M. # 1.24 ✅ 3:6 6:1 6:1 6:1
__________________________________________________
???? Karlovic I. - Wang J. ✅

Drugie spotkanie to już wyższy zagrany kurs no i więcej emocji. Spotkanie pomiędzy wielkim Ivo oraz Wangiem. Jest to bardzo ciekawe spotkanie bo lepszy z tej pary w następnej rundzie będzie rywalem Simona, który nic specjalnego w pierwszej rundzie nie pokazał. Dla obu Panów będzie to drugi mecz. Poprzedni pojedynek miał miejsce w 2005 roku wygrał wtedy Ivo 2:0.
Karlovic to już &quot;leciwy&quot; grajek i nie ubłaganie zbliża się do końca kariery. 33 lata to już najwyższy czas by zakończyć przygodę z tenisem, mimo wszystko dalej próbuje swoich szans w Wielkim Szlemie. Jak wiadomo Karlovic to serwis, którym zdobywa masę punktów, a raczej powinienem napisać zdobywał oraz częsta gra w stylu S&amp;V. W tym roku wiele nie grał. Po czasie gry na trawie (Wimbledon i IO) nie grał jeszcze na hardzie. Jego najlepszy osiągnięciem w turnieju US Open to trzecia runda, której już raczej w swojej karierze nie poprawi. W ubiegłym roku nie grał, gdyż musiał opuścić turniej z powodu kontuzji.
Wang to zawodnik, który plasuje się na 182 pozycji w rankingu ATP. Widziałem tego zawodnika raz. Na jakimś challengerze w Azji i zapadł mi w pamięć, tym że gra bardzo spokojnie. Jego gra jest opanowana i prowadzi ciekawe wymiany. Często zagrywał nieprzyjemne slajsy w końcową linię, po których rywal popełniał błąd. Mam nadzieję, że w meczu z Karlovicem zobaczymy taki styl, bo jest on miły dla oka. Ivo z pewnością będzie atakować rywala, mimo wszystko nie skazywałbym tenisisty z Azji na straconej pozycji jego technika powinna pozwolić na zdobywanie punktów nawet wtedy, gdy Chorwat będzie przy siatce. Wang przeszedł przez kwalifikacje w których pokonał: Del Bonisa, Devildera oraz Copila. Pokonany Copil to zawodnik, który również dysponuje dobrym podaniem i mimo wszystko przegrał. Jimmy pokazał, że potrafi grać z takimi przeciwnikami, dlatego sądzę, że to on dziś będzie górą w tym meczu.
Karlovic to zawodnik, który swoje najlepsze lata ma za sobą i raczej wyniki z przed lat już nie wrócą. Im dłużej spotkanie będzie trwało tym dyspozycja Chorwata będzie słabsza, a co za tym idzie Wang będzie miał większe szanse. Po przejściu kwalifikacji powinien sobie poradzi w tej rundzie bo wylosował na prawdę udanie. Po trzech spotkaniach obył się z tą nawierzchnią i dziś powinien pokazać najlepszy swój tenis. Ja osobiście sądzę, że te umiejętności, które prezentuje Wang starczą na Karlovica.

:!: Karlovic I. - Wang J. # 2.15 ✅ 6:7 7:6 1:6 4:6

__________________________________________________

???? Roddick A. - Williams R.(+7.5 gema) ✅
W tym meczu liczyłem na to, że Pinnacle wystawi wyższy dodatni kurs na młodszego Amerykanina. Mowa tutaj o spotkaniu Roddicka oraz młodego i dobrze zapowiadającego się Ryhne Williamsa. Andy za dwa dni będzie obchodził swoje 30 urodziny i chciałby sobie zrobić prezent i pewnie awansować do kolejnej rundy, ale to wcale może nie być takie łatwe zadanie.
Roddick, który w 2003 roku wygrał US Open, a w 2006 roku przegrał w finale w tegorocznej edycji jestem pewny, że nie ma szans już na taki wynik. Ostatnio Andy grał w Cincinnati oraz w Winston Salem. Na tych pierwszych zawodach przegrał już w pierwszej rundzie z Chardym. Widziałem tamten mecz i to co Roddick pokazał, to po prostu słabizna. Od jakiegoś czasu jego trenerem jest Larry Stefanki i zamiast grać lepiej on gra gorzej. Stara się odrzucać rywala swoim serwisem , który nie jest tak dobry jak kiedyś, a swoje wymiany opiera na slajsach zagrywanych pod koniec boiska po czym atatkuje. Chardy pokazał, że taki styl jest nie opłacalny. Te slajsy są strasznie słabe, a same wymiany, też nie stoją na jakimś mega poziomie. Andy utrzymuje swoje podania, jednak ze złamaniem serwisu rywala jest dość ciężko. Dlatego swoich szans na wygranie często szuka w TB, a jak wiadomo TB to loteria.
Ryhne Williams to młody zawodnik, który ma przed są sobą lata gry. Awansując do turnieju głównego osiągnął swój życiowy sukces. W kwalifikacjach pokonał: Pospisila, Golubeva i Gojowczyka i to bez straty seta. Zawodnik z USA bardzo dobrze się zaprezentował pokazał, że ma bardzo dobry serwis (sądzę po statystykach). Pospisil i Gojowczyk to zawodnicy, którzy dobrze serwują jednak Ryhne pokazał, że jest w stanie złamać ich serwis i wygrać. Nie widziałem, tego zawodnika w grze, ale czytałem o nim artykuł i stwierdzono w nim, że jego styl gry przypomina styl Patricka Raftera. Życzę mu, żeby osiągnął takie wyniki jak jego starszy kolega.
W mojej opinii Roddick, jest w tym meczu uznawany za mocnego faworyta, ja jednak sądzę, że bukmacherzy nie doceniają młodego Williamsa. Roddick ostatnio nic nie grał. Jego wyniki o tym świadczą, z kolei młody Ryhne nic nie musi on już osiągnął bardzo dużo. Z pewnością na początku meczu dla młodego zawodnika będzie towarzyszyć nie mały stres, bo jak tu się nie stresować w meczu z idolem na Arthur Ashe Stadium, ale jak już nerwy opadną to sądzę, że będzie to równy mecz i handicap wystarczy by zakład był rozliczony na plus. Jeżeli Williams dziś zaprezentuje dyspozycję serwisową z kwalifikacji to jestem dobrej myśli.

:!: Roddick A. - Williams R.(+7.5 gema) # 1.50 ✅ 6:3 6:4 6:4
:!: Roddick A. - Williams R.(+6.5 gema) # 2.03 ⛔ 6:3 6:4 6:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP US Open
Mecz: Roger-Vasselin E. - Fognini F.
Data: 28.08. 2012 19:00
Typ: Fognini 3:0
Kurs: 4.80
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: Dzisiaj drugi dzień wielkoszlemowego US Open i po wczorajszej porażce mojej fawortyki Johansson, jestem zmotywowany, aby dzisiaj zagrać na zdecydowane zwycięstwo Fogniniego po bardzo przyzwoitym kursie, a dla chętnych Doxxbet oferuje 5.02. Wczoraj Johansson po podobnym kursie przegrała nieznacznie w 3 setach, mimo, że miała swoje szanse w 3 secie, lecz ich nie wykorzystała, ale walczyła i za to dzięki. Dzisiaj Fognini musi zagrać tak samo, a o tym czy wygra 3:0 czy 3:1 może zadecydować tie-break, lecz myślę, że po takim kursie warto zaryzykować ponownie i właśnie to robię. Wczoraj zabrakło niewiele, więc mam nadzieję, że dzisiaj się już uda. Fognini to obecnie 59 tenisista na świecie, lecz ma możliwości, aby być znacznie wyżej. Fognini od porażki w pierwszej rundzie z Djokoviciem w 3 setach podczas Wimbledonu, rozegrał już wiele meczy na hardzie. Najpierw w Toronto, gdzie przebijał się przez kwalifikacje doszedł do drugiej rundy. W kwalifikacjach Fognini pokonał Krainika 6:2, 6:3, nastepnie Reynoldsa 6:7, 6:3, 6:4. W turnieju głównym wygrał 2:1 w wyrównanym pojedynku z Yen-Hsun Lu, a nastepnie przegrał 2:6, 2:6 z Kohlschreiberem. W Cincinnati także musiał zagrać w kwalifikacjach, które zakończyły się powodzeniem. Pokonał w nich Pospisila 6:4, 7:6 oraz Chardego 3:6, 6:1, 7:6. W turnieju głównym przegrał z Florianem Mayerem 5:7, 2:6. Może i te mecze nie potwierdzają nam, iż Fognini jest w niewiadomo jakiej formie, ale to jest wielki szlem i Fognini napewno będzie trzymał poziom. Włoch zmierzy się z 109 w światowym rankingu Roger-Vasselinem, który zaliczył jedynie 2 występy na hardzie. Obydwa przegrał, najpierw z Chardym 6:3, 6:7, 4:6, a nastepnie z Giraldo 2:6, 6:2, 1:6. Nie gra dużo i nie osiąga też dobrych wyników. Dla mnie zdecydowanie lepszym zawodnikiem jest Włoch, który powinnien jeszcze to potwierdzić na korcie!
 
pablo_aimar 38

pablo_aimar

Użytkownik
Almagro - Stepanek 1.8
Po takim kursie wrecz trzeba zagrac dzisiaj na Cygana. Nie wiem czym spowodowane jest to wachanie kursow, gdzie jeszcze wczoraj dosc szybko one spadaly a dzis z 1.6 wskoczyly nawet na 1.85. h2h 2-0 dla Konia ale ostatni raz grali ze soba 2 i 7 lat temu. W przebiegu spotkania nie powinno byc raczej jakis niespodzianek. Stepanek musi liczyc na regularny serwis i dobre ustawienie sobie Almagro przed atakami do siatki bo z glebii kortu nie ma raczej zadnych szans. Almagro nie zanotowal od poczatku roku zadnej wiekszej wpadki i to nie tylko w rozgrywkach wielkoszlemowych a jesli przegrywal to z faworytami. Watpie aby zwalil pierwsza runde z emerytowanym Czechem.
Foggnini - Roger Vasselin 1.65
Na twardych kortach Wloch ma obecnie bardzo duze przetarcie w porownaniu do Rogera. Wygrane 4 mecze w kwalach do Toronto i Cincinnati i to nie z byle kelnerami ktorzy na twardej nawierzchni nie raz zaskakiwali (Chardy, Pospisil, Reynolds). Uwazam Foggniniego za o wiele bardziej utalentowanego tenisiste. Jego dzisiejszy przeciwnik od turnieju w Hertogenbosch gdzie ostatni raz wygral jakies spotkanie ma bilans 0-5 a dzisiaj powinien on sie po meczu z Foggninim zmienic na 0-6.
Bellucci - Andujar 1.30
Jak dla mnie to dzisiejsza lokata. Brazylijczyk powinien sporo namieszac w tym turnieju, w nastepnej rundzie juz czeka F.Lopez z ktorym rowniez Thomaz nie powinien miec problemow. Co do Pablo Andujara to ma chyba elementu w grze w ktorym moglby sie rownac z Belluccim. Grali ze soba juz dwa razy, oba spotkania wygral. Do tego ostatnio forma Bellu wyraznie wzyzkuje, wygrane turnieje w Brunszwiku i dobrze obsadzony turniej w Gstaad. To spotkanie powinno sie skonczyc w 3 setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Giraldo(+2,5s) - Raonić 2 @ 1,66

Na początek dzisiejszego dnia znalazłem ciekaw typ po kursie całkiem całkiem, gdzie Raonić musi wygrać z Giraldo bez straty seta i wydaje mi się, ze się tak na spokojnie stanie, gdyż wszyscy wiemy jaki jest największy atut Kanadyjczyka. Poza tym &quot;Raonek&quot; jest w dobrej formie, pokonał Berdycha, Gasqueta czy Baghdatisa. Natomiast Santiago zagrał tylko 3 mecze w tej części sezonu, gdzie zaliczył wtopę z Berlocqiem i Querreyem, a pokonał jedynie Vasselina. Jego wyniki nie obrazują wysokiej formy, a na dodatek obaj zmierzyli się ze sobą w tegorocznym Wimbledonie, gdzie Milos pokonał Kolumbijczyka 3:0. Sądzę, że wynik się powtórzy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Kolejny typ na dziś to wygrana Szwedki Arvidsson nad weteranką z Japonii, Kimiko Date Krumm. Faworytką jest oczywiście Sonia.
Na początek dzisiejszego dnia znalazłem ciekaw typ po kursie całkiem całkiem, gdzie Raonić musi wygrać z Giraldo bez straty seta i wydaje mi się, ze się tak na spokojnie stanie, gdyż wszyscy wiemy jaki jest największy atut Kanadyjczyka. Poza tym &quot;Raonek&quot; jest w dobrej formie
Sam wymyślasz te pseudonimy, prawda?
Guillermo Garcia-Lopez +6,5 - Juan Monaco @ 2,01 Pinnacle ✅ [3/6 1/6 6/4 7/6 7/6]
Garcia-Lopez przędzie ostatnio średnio, ale to nie powód żeby nie dawać mu szans w tym pojedynku. Monaco pomimo regularnego progresu nie jest i nie będzie rasowym zawodnikiem na twardych kortach i to Hiszpan będzie się tu czuł ze swoją grą lepiej. Grali niecałe dwa miesiące temu na cegle, było na styku. Jestem dość pewny, że Garcia-Lopez urwie przynajmniej seta, wtedy typ nie powinien być zagrożony, choć i przy 3:0 dla Monaco typ jest realny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Oferta u mężczyzn na dzisiaj jak dla mnie nie za bardzo. Dziwny ten system rozgrywania 1 rundy panów przez 3 dni na US Open. Z tego co jest gramy tak:
Wawrinka - Stakhovsky +2,5seta 1.67 ✅
Faworytem oczywiście Stan, ale kurs na Szwajcara ~1.15 raczej nieadekwatny w stosunku do ryzyka. Wawrinka bardzo dobrze wypadł w ostatnim turnieju w Cincy,odpadł dopiero w 1/2 z Fedexem. Po drodze pokonał nawet Ferrera i Raonicia. Ukrainiec z kolei do niedawna przegrywał co tylko się dało, po igrzyskach jednak widać pewną poprawę. Wygrał kilka meczy w USA, pokonał m.in. Sijslinga, L.Mayera, Mullera, Andujara. Powalczył w Cincy z Ciliciem, ostatecznie przegrywając w trzech setach. Dzisiaj czeka go niewątpliwie ciężkie zadanie, ale moim zdaniem jest w stanie powalczyć. Wawrinka pokazał moc w Cincy, świetnie funkcjonował jednoręczny bh, przyzwoity serwis, mocna agresywna gra. Z drugiej jednak strony Stan bardzo często niesamowicie &quot;męczy&quot; pierwsze runde Wielkich Szlemów. RG to pięć setów z Cipollą, Wimbledon to samo, tyle że skończyło się porażką z Melzerem ( oj pamiętam jak wiele osób grało Wawrinkę wtedy). W Cincinnati też zaczął ostrożnie, w I rundzie pokonał Mathieu w trzech setach, a widzieliśmy wczoraj co wyczyniał Mathieu. Oczywiście Stanislas powinien to spotkanie wygrać,z tym że jak pisałem, może nie być to taki spacerek jak sugerowałyby kursy. Stakhovsky ma atuty na tą nawierzchnię, jak serwis siądzie to myślę, że set jest jak najbardziej w zasięgu.
ED: No i pięknie Stakhovsky 7-6 pierwszy set ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Widze ze idzie ogromna masowka na Mathieu co sie nie wrozy nic dobrego bo wiadome jak tego typu zaklady czesto zle sie koncza.
Nie nie wiadomo. Może wyjaśnisz jaki jest związek tego że na jakiś mecz &gt;idzie masówka&lt; z końcowym wynikiem meczu? Przecież te zdarzenia nie mają ze sobą NIC wspólnego :zoltakartka:
Co do typów to ciekawy wydaje się JAnowicz 3-0 po 1,40
Polak jest w życiowej(jak na siebie ;)) formie od paru miesięcy a przeciwnik wprost &quot;wymarzony&quot;, na poziomie 1 rundy chellengera. Prawdopodobnie polak się zepnie żeby oszczędzać siły na 2 rundę i będzie chciał skończyć w 3 setach. I powinien dać radę.
e: parodia jakaś...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Marcel Granollers - James Blake
Typ: 2
Kurs: 2,10 (BetFair)
Wynik: ✅ 0-3
Ten kurs chyba przez to, że Blake popełnił sporo błędów w pierwszej rundzie w meczu z Lacko, który wygrał w 4 setach. Jego występy przed US Open można zaliczyć do udanych, bo nawet jak przegrywał to nie mógł schodzić z kortu ze spuszczoną głową. James to dawniej jeden z moich ulubionych tenisistów jeśli chodzi o styl gry, obecnie niestety rzadko się pojawia na kortach, ale nawet powroty ma jako tako dobre, bo potrafi ogrywać młodziaków i porządnie zmęczyć aktualnych czołowych graczy ATP. Większość spotkań z jego udziałem to długie boje. W miarę pewnie trzyma serwis, a jego bomby jak wchodzą to sieją postrach u każdego. Dwa lata temu odpadł tutaj z Djokovicem, a rok temu z Ferrerem (dalej wstecz nie chcę wybiegać, bo nie ma sensu), czyli nie byle kim. Granollers, heh, przecież to klasyczny claycourter, który średnio sobie radził w turniejach przedusopenowych, a przede wszystkim warto tu zaznaczyć dotkliwe porażki: 1-6 2-6 z Nishikorim w Cincinnati i dokładnie tyle samo z Tsongą w Winston Salem, gdzie po prostu nie istniał. Mnie to przekonuje by stawiać na Amerykanina i to nawet nieco grubiej zaryzykuję. Moim zdaniem value. Warto dodać, że Hiszpan dwukrotnie podczas tego turnieju kreczował, więc warto zagrać u odpowiedniego bukmachera.
e: kurs urósł do 2,18
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Marcel Granollers - James Blake
Typ: 2
Kurs: 2,10 (BetFair)
Ten kurs chyba przez to, że Blake popełnił sporo błędów w pierwszej rundzie w meczu z Lacko, który wygrał w 4 setach. Jego występy przed US Open można zaliczyć do udanych, bo nawet jak przegrywał to nie mógł schodzić z kortu ze spuszczoną głową. James to dawniej jeden z moich ulubionych tenisistów jeśli chodzi o styl gry, obecnie niestety rzadko się pojawia na kortach, ale nawet powroty ma jako tako dobre, bo potrafi ogrywać młodziaków i porządnie zmęczyć aktualnych czołowych graczy ATP. Większość spotkań z jego udziałem to długie boje. W miarę pewnie trzyma serwis, a jego bomby jak wchodzą to sieją postrach u każdego. Dwa lata temu odpadł tutaj z Djokovicem, a rok temu z Ferrerem (dalej wstecz nie chcę wybiegać, bo nie ma sensu), czyli nie byle kim. Granollers, heh, przecież to klasyczny claycourter, który średnio sobie radził w turniejach przedusopenowych, a przede wszystkim warto tu zaznaczyć dotkliwe porażki: 1-6 2-6 z Nishikorim w Cincinnati i dokładnie tyle samo z Tsongą w Winston Salem, gdzie po prostu nie istniał. Mnie to przekonuje by stawiać na Amerykanina i to nawet nieco grubiej zaryzykuję. Moim zdaniem value. Warto dodać, że Hiszpan dwukrotnie podczas tego turnieju kreczował, więc warto zagrać u odpowiedniego bukmachera.
Typ popieram w pełni, po takim kursie naprawdę warto. Ale ten pogrubiony fragment... Granollers, który świetnie radzi sobie w deblu, a i w singlu bardzo często jak na obecne standardy wybiera się do siatki i klasyczny claycourter ? Być może clay jest jego ulubioną nawierzchnią (nie znam jego preferencji), jednak stylem gry pasuje bardziej na szybsze nawierzchnie, co potwierdził wygrywając w tamtym roku na szybkich kortach pod dachem w Walencji.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Becker Benjamin vs. Harrison Ryan 1,46

Po takim kursie biore młodego Jankesa bez większego zastanownienia! Kurs podyktowany na pewno słabymi wynikami w ostatnich turniejach. Po półfinale w Newport naprawdę słabe wyniki jak na niego. No ale teraz mamy US OPEN i tylko to sie liczy, Amerykanie na pewno mocno na niego liczą, nie wyobrażam sobie aby odpad w 1r. Rywal na pewno do łatwych nie należy, weteran z Niemiec wrócił do pierwszej setki po kilku kontuzjach powracał poprzez challangery, od kilku tygodni niezle radzi sobie w turniejach ATP. No ale w US OPEN SERIES to nie potrafił nawet przejść kwali jedynie w zeszłym tygodniu mu sie to udało, pokonał Guccione który reprezentuja tragiczna dyspozycje. Mam nadziej, że Harrison nie zawiedzie, jego forma w tym meczu, na pewno jest pewną niespodzianką, jednak ja jestem optymistą, czuje, że naprawdę wyjdzie mu ten turniej. Obym się nie mylił. A wy co myslicie na temat tego meczu, bo przyznam, że nadal się zastanawiam czy zagrać. Mecz po 21 więc możemy pomyślec wspólnie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Youzhny - Muller over 9,5g (1set) @ 1,61

Jak na razie wypatrzyłem jeden dość ciekawy i raczej pewny bet. Obaj tenisiści nie są w najlpeszej formie, grali dość mało po Igrzyszkach i nie wychodziło im to najlepiej. Muller zagrał jedno spotkanie gdzie przerał ze Stakhovskyim, natomiast Rosjanin zagrał 3 razy, z czego 2 przegrał. Trzy na cztery mecze były zaopatrzone overami w 1 secie, więc patrząc na statystyki wychodzi dość dobrze. Oczywiście wiemy jak obaj grają, Muller mocny serwis, trzyma gemy serwisowe pewnie, a Youznhy kiedyś czołówka, więc wynik w granicach 6-4 bardzo, bardzo możliwy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom