>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US Open '12 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@sheva91
Ale czemu Ty się czepiasz kolegi? Ja miałem małą okazje dowiedzieć się jak jest wybierany zielony nick i raz, że i tak nie można się do tego pchać, a dwa - z reguły nic się o tym nie wie.
Podtrzymując powyższe - jakiekolwiek pretensje to zdecydowanie do najwyższej władzy, kryjącej się pod nickiem Vader.
Niemniej jednak racji trochę masz nt. nowego kolegi we władzy, ale - ja, jako jego mały rywal, powiedzmy w &quot;wyborach&quot; już mu serdecznie pogratulowałem i tego w życiu nie cofnę ;)
też żeby nie było off topu.
Nico Almagro @1,69 ✅✅
Hiszpan nie grał od IO to raz, a na twardej od marca w Miami. Radek pokazał się ze świetnej strony w US Series. Choć, wróć - no, może od dobrej. Tak, dobrej to lepsze słowo. Można powiedzieć, gdyby aż tak nie spuścił poprzeczki w dalszej części meczu z niemieckim hegemonem, mógłby go wygrać. Pokonał Monaco, ale dał się tam trzy razy złamać w pierwszym secie. Gdzie zaważyły tylko własne UE.
Wspomnę o rzeczy zawsze ważnej, ale tutaj zdecydowanie mniej. Na razie grali dwukrotnie i oba mecze na korzyść Radka. Tylko...
Rzym, 2005 oraz Paryż 2010, ale na hali.
Czech hali może nie kocha, lecz grał tam dużo częściej i z lepszymi efektami niż Nico. Który w zawodowej karierze, przez dziewięć lat rozegrał tylko 35 meczów.
Almagro to bardzo dobry technik. No nie tajemnicą jest, że kocha cegłę, lecz w porównaniu do zawodników z Hiszpanii poza topową dwójką, można rzec iż lubi szybki hard. Co do jego arsenału, na pewno solidny serwis. Nie jest to maszynka, lecz nieporównywalne do balonów, średnich lub bez kierunku. I co ciekawe obaj nie są przyzwyczajeni do wyższych sfer US Open. Hiszpan (3R 2010), Czech (4R 2009).
Nico to gracz strasznie waleczny co lubi pokazywać na korcie. Dość powiedzieć, że po wyeliminowaniu Kubota w tegorocznym Melbourne przyklęknął z niesamowitą euforią krzyku. Żeby Was to nie zmyliło - jego radość po takim na ten przykład wyeliminowaniu Łukasza nie jest równomierna do jego umiejętności.
U Czecha nie można szukać, broń boże nawet - starości i oddychania przez rękaw. Lecz jestem pewien, że z Nicolasem się nabiega, a gdy Hiszpan złapie swój rytm to póki z niego nie wyjdzie wielu topowych przekonało się o zagrożeniu. To będzie równy mecz, w którym stawiam na tego, któremu bardziej ufam na przestrzeni lat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
sheva91 twoja opinia nie będę z nią walczył. Nie musze Ci nic udowadniać, każdy ma swój styl pisania analiz, mój Ci sie nie podoba, uważasz, że masz większą wiedze spoko. Ja jestem pewien, iż się mylisz. Na pewno nie jestem specem nieomylnym itp ale na pewno znam się na tym sporcie bardzo dobrze pod wieloma wzgledami, wiec to twoja opinia mnie tutaj na pewno nie rusza. Wiedzą jaką posiadam daje mi świetne wyniki w obstawianiu meczy, na przestrzeni kilku lat. A błędy ortograficzne merytoryczne biora się z tego, ze piszę na szybki i nie zwracam na to uwagi, a asem z ortografi nigdy nie byłem, ale mi to nie przeszkadza, ale postaram się to poprawić.
Twoje analizy są oczywiście fantastyczne, widac, iż jestem pradziwym specjalistą od tej dyszypliny. Życze równie dobrej skuteczności. Jak masz jeszcze jakeis ale do mnie to zapraszam na PW, chetnie Cie sprowadze na ziemie ale tam. Tutaj już nie śmiecimy, pozdro.

Twój wpis Kuchcik też jakiś dziwny, nie wiem co się tutaj tłumaczysz itp. Wpisz jednego typa tobi zamieszanie, nie wymaga tłumaczenia itp, jest to zbędne. Ja się tu nie pchałem, ale nadaje się tutaj nie ma co do tego wątpliwości- ale zawsze obok zwoleników muszą pojawić się i przeciwnicy. Nie komentujemy tego. Ten wpis zamyka ten temat, chyba ze na PW.
Seppi Andreas vs. Robredo Tommy 1,44(teraz max 1,37)

To mój główny bet na tą rundę. Zagrałem to już w sobotę bo spadki kursów były oczywiste. Włoch sezon życia, fantastyczne wyniki na m.in na RG gdzie prawie pokonał samego Djokovica. Nie wyszedł mu jedynie Wimbledon gdzie odpadł w 1r z inną rewelacją tego sezonu- Istominem, po 5 setach. W US OPEN SERIES zaliczył jedynie trzy mecze z czego tylko jeden wygrał, z Haase. Robredo po wielu miesiącach spędzonych na leczeniu kontuzji, licznych kreczy wreszcie wraca na korty, oczywiście w rankingu solidnie spadł i drabia starty na poziomie challi. Wygląda tam co najmniej średnio. Widziałem jego mecze podczas imprezy w Pozoblanco. Zaliczył tam 1/4 ale w 2r mógł się już pożegnać z miernym Charles-Antoine. Nie wiem jakie ambicje ma jeszcze Hiszpan do jakego poziomu chce wrócić, myśle, ze powinnien się zadowolić pierwszą setką, ale to i tak cel chyba na przyszły sezon. W tym nie wierze, że coś jeszcze zwojuje a na pewnie nie na tym poziomie. Seppi to w tej chwili zawodnik poza zasiegiem Hiszpana, Włoch musi tylko utrzymać poziom z pierwszej części sezonu, i spokojnie zamknie ten mecz w trzech setach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
damnie88 18

damnie88

Użytkownik
Seppi Andreas vs. Robredo Tommy 1,44(teraz max 1,37)

To mój główny bet na tą rundę. Zagrałem to już w sobotę bo spadki kursów były oczywiste.
Bez problemu pograsz to w Pinnacle po 1.43, a podejrzewam, że do wieczora złapiesz gdzieś nawet 1.47

EDIT: Tak ale w innych bukach widziałem 1,37 itp. Pinncale rózni się kursami od innych buków ???? jakie 1,47? Ja zagrałem po maksymalnym kursie w sobote, wczoraj było 1,42. Widzu
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Widzę, że każdy próbuje jakąś taśmę złożyć na pierwszy dzień to i ja może spróbuje.
Blake
Mathieu
Cipolla
Davydenko
Jedyny typ jaki mnie martwi to Rosjanina. Jak wiadomo nie zawsze chce mu się grać, jednak jest to szlem i myślę, że zagra tak jak potrafi najlepiej. Ostatnio mu nie idzie za dobrze, ale przeciwnika ma słabszego. Pella nie gra rewelacyjnie na hardzie tak jak ktoś wcześniej wspomniał.
Blake spotka się z Lacko, który ma za sobą słaby sezon jak dotychczas. Umiejetnosci Amerykanina powinny wystarczyc do wygranej w USA.
Francuz Mathieu gra z Andreevem, ktorego chyba ostatnio widzialem przed IO. Patrzac po wynikach nie uklada mu sie gra.
Cipolla bardziej doswiadczony i mam nadzieje, ze jednak uda mu sie ogarnac Kavcica. Wreszcie jest to o jedna klase slabszy zawodnik.
AKO: 4,04
Mysle, ze warte pogranie. Ostatni mecz zaczyna sie o 18:30 czasu polskiego wiec jeszcze bedzie czas, zeby moze cos zagrac live na nastepne dzisiejsze mecze jak sie szybko uwina. Jutrzejsze typy pewnie pojawia sie wieczorem lub we wtorek z rana.
Edit:
Nie lepsza decyzja wycofac sie z Ruska i dac Dodiga? Jak sadzicie?
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Gulbis vs T. Haas
Bardzo ciekawy meczyk się zapowiada, wiadomo jak gra Ernests - jak mu się zachce, to zagra na bardzo dobrym poziomie, ale czy mu się zachce? Haas przeżywający drugą młodość czyści, aż miło popatrzeć. Zacięta gra z Dolgopolov&#39;em w Washingtonie, urwany set w Toronto Djokovicovi to jest &#39;coś&#39;. Erneścik ostatnio przebrnął przez kwalifikacje do Winston i przegrał dopiero z Puyolem, po 3setówce. Nie wiadomo, czy Haas jest ciągle w gazie, w końcu ma już swoje lata i być może się wypalił, ale warto za jakieś drobne zagrać HC na sety, jeśli nie na czystą wygraną.
 
R 12

remady74

Użytkownik
Ja na dziś gram 3 spotkania z Pogonią na kuponie:

Blake
Istomin
Mathieu

Blake zmierzy się z Lacko, który słabo spisuje się w tym sezonie. Na hardzie w ostatnim czasie grał 3mecze i nie wygrał ani jednego, natomiast Blake pokonał Harrisona Andersona czy też Andujara, jak dla mnie pewny bet.

Istomin zagra dziś z Zoppem. Faworytem jest Uzbek i pewnie wygra ten mecz, kurs niski ale na taśme w sam raz. Pogrywał dobrze na WImbledonie, na hardzie nieco gozej, ale nie miał szczęścia do rywali, natomiast Zopp przegrał z Sockiem czy Cipollą, więc wydaje mi się, że spokojnie można zagrać na Denisa.

Ostatni typ to Mathieu, który zagra ze słabym Andreevem, który w tym okresie na hardzie ma bilans 1/4, natomiast Francuz pokonał Russella, Rama czy Ebdena, i urwał seta nawet Wawrince, więc wyniki świadczą o gze, która jest w stanie spokojnie ograć Rosjanina.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Smyczek młodszy od swojego rywala tak więc jeśli będzie to dłuższy mecz to na pewno on lepiej to zniesie. W kwalifikacjach pokazał się z dobrej strony i myślę, że po takim kursie warto go grać.
Nie rozumiem. Gość z rocznika 82 i niby po pięciu setach ma się słaniać na nogach ? Czy naprawdę uważasz, że z kondycją u zawodnika co niedawno przekroczył 30 lat jest aż tak źle, że po kilku godzinach gry nie będzie miał siły przebić na drugą stronę ? To są zawodowcy, na pełnych obrotach mogą grać po kilku h, argument o tym, że dłuższy mecz będzie sprzyjał Smyczkowi o kant wiadomo czego można rozbić. 5 lat różnicy między nimi to jest żadna różnica. Bardziej skłaniałbym się ku opcji, że minimalnie większe doświadczenie będzie sprzyjało Bobbiemu. Problemy z kondycją to może mieć Kimiko Date Krumm, albo Marat Safin jakby zachciało mu się wziąć ponownie rakietę do ręki i zagrać w Wielkim Szlemie. Załamują mnie takie teksty, tym bardziej to pogrubione. Jeśli Smyczek wygra, co wcale nie jest takie nieprawdopodobne to na pewno nie dlatego, że Bobby nie miał siły biegać. Zawodnik z 82 i nie wytrzyma pięciosetówki...To nie polska Ekstraklasa, że po 60 minutach gry łapią skurcze, oj nie. Pozdro.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
A mi się wydaje, że jednak trochę ma to znaczenie, gdyż wieku oszukać się nie da i jakiś wpływ na kondycje on ma! Ale to i tak nie jest główny powód gry na Smyczka, bo on w moich oczach zyskał bardzo dużo podczas kwalifikacji pokonując wyżej od siebie notowanych rywali. I nie mów mi, że tenisiści przy trzy-cztero godzinnym meczu nie odczuwają żadnego zmęczenia, szczególnie ci z niższej pólki...
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Na początku pragnę się przywitać z wszystkimi, gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum ????
Tak więc witam wszystkich serdecznie.

Phau B. - Authom M. 2 2,35

Belg do turnieju przedarł się przez kwalifikacje. W decydującym starciu pokonał gładko Polansky&#39;ego i dzisiaj zmierzy się z Phau. Niemiec ostatnio większość czasu na clayu, a na hardzie wtopy z Fishem i Berankisem. Authom pokazał ostatnio na hardzie troszkę mieszanki, ale coś tam pograł. Los mu sprzyja, bo w pierwszej rundzie trafia na rywala w zasięgu, a w dodatku na swojej ulubionej nawierzchni.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Phau B. - Authom M. 2 2,35
Belg do turnieju przedarł się przez kwalifikacje. W decydującym starciu pokonał gładko Polansky&#39;ego i dzisiaj zmierzy się z Phau. Niemiec ostatnio większość czasu na clayu, a na hardzie wtopy z Fishem i Berankisem. Authom pokazał ostatnio na hardzie troszkę mieszanki, ale coś tam pograł. Los mu sprzyja, bo w pierwszej rundzie trafia na rywala w zasięgu, a w dodatku na swojej ulubionej nawierzchni.
Nie widzę tutaj ani jednego argumentu za Authomem. Napisałeś tylko kogo pokonał i, że Niemiec grał mało na hardzie ostatnio. To ma starczyć na takiego weterana? Nie wydaje mi się. Phau to nie jest jakiś mistrz, ale do słabych też nie należy. Authom rozgrywa głównie Challengery i tam nawet przegrywa. Wpadka z Fishem? Mało chyba oglądasz tenisa. Fish to jeden z lepszych grających na hardzie. Mysle ze do TOP10 spokojnie się mieści, więc gdzie tutaj pisać o wpadce.

Mam do was pytanie czy granie Seppiego to naprawdę dobry typ i pewniak ter rundy
Robredo ma już najlepsze lata za sobą i nie powinien sprawić Włochowi problemów. Tommy przegrał ostatnio z naszym Kubotem, chociaż nawiązał walkę. Jednak Seppi nie umniejszając Łukaszowi to jednak lepszy tenisista. Powinien wygrać w maks 4 setach.
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Nie widzę tutaj ani jednego argumentu za Authomem. Napisałeś tylko kogo pokonał i, że Niemiec grał mało na hardzie ostatnio. To ma starczyć na takiego weterana? Nie wydaje mi się. Phau to nie jest jakiś mistrz, ale do słabych też nie należy. Authom rozgrywa głównie Challengery i tam nawet przegrywa. Wpadka z Fishem? Mało chyba oglądasz tenisa. Fish to jeden z lepszych grających na hardzie. Mysle ze do TOP10 spokojnie się mieści, więc gdzie tutaj pisać o wpadce.
Po pierwsze nie mów mi kim jest Fish, bo wiem doskonale.
Po drugie napisałem gdzieś, że porażka w Fishem to wpadka? Czekaj, pomogę Ci w odpowiedzi - nie, nie napisałem. No chyba, że dla Ciebie wtopa = wpadka no to wybacz, ale dla mnie wtopa = porażka :cool:

Uważasz, że jeśli ktoś jest weteranem to jakiś młokos myśli sobie &quot;O nie!! Gram z weteranem. Trzeba przegrać, bo przecież to weteran!! &quot; ?
Proszę Cie... Liczy się to co jest tu i teraz, a po udanych kwalifikacjach (no chyba nie powiesz mi że nie? ) dla Authoma kurs jaki proponują na jego zwycięstwo warto wziąć, bo wcale tak źle to wszystko nie wygląda...

Pożyjemy - zobaczymy ????
Pozdrawiam serdecznie :]
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
J. Chardy - F. Volandri (+10,5 gema) typ: 2 kurs: 1,95 buk: tobet ✅✅✅ szkoda, że kłótnie użytkowników przesłoniły fajny typ...

W mojej opinii buki po prostu przesadziły. Oczywiście należy mieć świadomość ostatnich dobrych występów Francuza (zwycięstwa m.in. nad Murrayem i Istominem) jak i również faktu, iż Volandri to typowy ziemniak, który na US Open przyjechał zapewne zwiedzić Nowy York, ale skoro już przyjechał to zapewne podejmie walkę.
Wystarczy 8 gemów Włocha by typ wszedł. 3-6 3-6 2-6 i będzie ok.
Chciałbym zauważyć, iż obydwaj tenisiści są bardzo nierówni. Handi +10,5 wystawiono dziś m.in. na Younga i Bołomołowa w pojedynkach z Murrayem i Federerem. W tym towarzystwie Chardy nie może równać się do światowej 1 i 3 a i sam Volandri powinien podjąć rywalizację.
Powodzenia!
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Po pierwsze nie mów mi kim jest Fish, bo wiem doskonale.
Po drugie napisałem gdzieś, że porażka w Fishem to wpadka? Czekaj, pomogę Ci w odpowiedzi - nie, nie napisałem. No chyba, że dla Ciebie wtopa = wpadka no to wybacz, ale dla mnie wtopa = porażka :cool:
Uważasz, że jeśli ktoś jest weteranem to jakiś młokos myśli sobie &quot;O nie!! Gram z weteranem. Trzeba przegrać, bo przecież to weteran!! &quot; ?
Proszę Cie... Liczy się to co jest tu i teraz, a po udanych kwalifikacjach (no chyba nie powiesz mi że nie? ) dla Authoma kurs jaki proponują na jego zwycięstwo warto wziąć, bo wcale tak źle to wszystko nie wygląda...
Pożyjemy - zobaczymy ????
Pozdrawiam serdecznie :]
Hmmm wtopa=porażka, widzę sam nie wiesz co oznacza chyba to słowo. Wtopa to jednak wg mnie coś więcej niż porażka, coś gorszego od zwykłej przegranej. Synonimy klęska, wpadka i inne tego typu mocniej wyrażone odpowiedniki porażki.
Czy ktoś napisał, że nie ma szans? Napisałem tylko, że Twoja analiza jest kompletnie bezpodstawna, zero argumentów. Kwalifikacje jak wiadomo gra się z gorszymi niż z tymi co w pierwszej rundzie. Jedynym w kwalach przeciwnikiem był Polansky, reszta to leszcze na hardzie. Tyle z mojej strony.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
No niestety. W naszym dziale coraz więcej, a nawet masa strasznych &quot;analiz&quot;. Które zawierają tylko statystyki z nawierzchni, miejsca rankingowe i czasami mecze obydwu przeciwko sobie. Kompletnie nic z gry, zero ważnych informacji, porównania stylów, najlepszych broni obu zawodników i tak dalej.
Założę się, że gdyby do działu można było wklejać tylko suche typy, to nikt by nic nie napisał. A tak te parę zdań jest imo wymuszone przez regulamin...
Wiem ze teraz zrobię z siebie jakiegoś Boga, ale na własnym przykładzie najlepiej. Czemu większość opisów, tu też tych analiz nie może być podobna, ba, nawet lepsza od tej? Wystarczą chęci, naprawdę. A jak ktoś ogląda dany turniej to wystarczy żeby usiadł przed klawiaturą i pozbierał fakty, a stworzy się piękny opis i wszystko rzetelnie przedstawione.
Tutaj wspominany opis - Isner v Berdych, Kuchcika okiem
I teraz przeczytałem ją sobie jeszcze raz, cały mecz obejrzałem i jak porównuję zdarzenia a moje przemyślenia z meczów półfinałowych - czyli dzień wcześniej, wszystko się tak naprawdę zgadza z przedmeczowym opisem. Po prostu wszystko tak, jak miało być.
I co najważniejsze - jakikolwiek talent typerski tutaj nie był nawet potrzebny. Po prostu zwykłe i najprawdziwsze fakty z danego turnieju i ostatniego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
No niestety. W naszym dziale coraz więcej, a nawet masa strasznych &quot;analiz&quot;. Które zawierają tylko statystyki z nawierzchni, miejsca rankingowe i czasami mecze obydwu przeciwko sobie. Kompletnie nic z gry, zero ważnych informacji, porównania stylów, najlepszych broni obu zawodników i tak dalej.
Założę się, że gdyby do działu można było wklejać tylko suche typy, to nikt by nic nie napisał. A tak te parę zdań jest imo wymuszone przez regulamin...
Wiem ze teraz zrobię z siebie jakiegoś Boga, ale na własnym przykładzie najlepiej. Czemu większość opisów, tu też tych analiz nie może być podobna, ba, nawet lepsza od tej? Wystarczą chęci, naprawdę. A jak ktoś ogląda dany turniej to wystarczy żeby usiadł przed klawiaturą i pozbierał fakty, a stworzy się piękny opis i wszystko rzetelnie przedstawione.
Tutaj wspominany opis - Isner v Berdych, Kuchcika okiem
I teraz przeczytałem ją sobie jeszcze raz, cały mecz obejrzałem i jak porównuję zdarzenia a moje przemyślenia z meczów półfinałowych - czyli dzień wcześniej, wszystko się tak naprawdę zgadza z przedmeczowym opisem. Po prostu wszystko tak, jak miało być.
I co najważniejsze - jakikolwiek talent typerski tutaj nie był nawet potrzebny. Po prostu zwykłe i najprawdziwsze fakty z danego turnieju i ostatniego spotkania.
Nie wiem czy dałeś najodpowiedniejszy przykład meczu, ale w 100% się zgadzam. Co raz mniej osób znających się na tenisie zaczyna pisać w tym dziale same statystyki. Niektórzy pewnie nie widzieli na oczy danych tenisistów. Mecz Isnera z Berdychem to zły przykład do analizy, przynajmniej ten ostatni, jak wiadomo wynik mógł zakończyć się w obie strony. Tylko duża ilość niewymuszonych błędów Czecha dało zwycięstwo Johnowi. Mam nadzieję, że Widzu zacznie coś robić, bo został modem, więc do niego należy obowiązek, żeby pojawiały się tutaj tylko wartościowe treści. Pozdrawiam i zgadzam się z Twoją opinią ????
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Edouard Roger-Vasselin - Fabio Fognini @ 2,23 Doxxbet ⛔ [6/3 7/5 4/6 4/6 5/7]
Fognini w turnieju wielkoszlemowym jest gwarancją czegoś co jedni nazywają emocjami, inni pajacowaniem. W ten sposób widzą to nie tylko postronni obserwatorzy, ale też bliscy Włocha
There are times I cannot watch my son when he is on the tennis court. One second he is up. One second he is down. You cannot imagine what I go through when Fabio plays tennis.
W taki sposób zapisał się już na kartach historii zwycięstwem w dwudniowym meczu z Monfilsem na Rolandzie Garrosie 2010, by rok później wygrać niemal kulejąc na jedną nogę w meczu z Montanesem i przybyć na kort w tym roku by obronić piłkę meczową i pokonać Troickiego. Wszystko to oczywiście w epickich pięciosetówkach. Dziś spotkanie nie jest tak medialne, więc myślę że z niecodziennych rzeczy wszystko czego można się spodziewać po jego występie to 6/0 albo 0/6 w jednym z setów :razz:
Korty twarde to nie jest jego naturalne środowisko, do czołówki mu daleko, ale swoje wygrywa, jak pojedynek pierwszej rundy rok temu z Zeballosem. W ostatnich mastersach dwa razy przeszedł kwalifikacje, by szybko odpaść z turnieju głównego. Po prostu solidnie.
Równie solidny na hardzie jest Roger-Vasselin. Jest na niefortunnej serii 6 porażek - a to przegrał serwując po mecz w piątym secie, a to kreczował...
Ostatnie dwa turnieje to porażki po wyrównanych bojach z Chardym i Giraldo. W przeciwieństwie do Fogniniego na kortach twardych grać lubi i to bardzo. Niemal dokładnie rok temu, w drugim tygodniu zeszłorocznego US Open wygrał challenger w St. Remy. Ma czym straszyć na kortach wspierających agresywne uderzenia i dobry serwis. To jednak nie on przyjechał do Nowego Jorku podbudowany kilkoma fajnymi zwycięstwami, i co za tym idzie z pewnością siebie. Fognini jest dla mnie w tym meczu faworytem, ale na tyle minimalnym, że kurs 2,23 pobieram z satysfakcją.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Mecz Isnera z Berdychem to zły przykład do analizy, przynajmniej ten ostatni, jak wiadomo wynik mógł zakończyć się w obie strony. Tylko duża ilość niewymuszonych błędów Czecha dało zwycięstwo Johnowi.
Tylko ze to tez trzeba brać pod uwagę. Jak napisałem tam, dzisiaj gram bardzo ryzykownie. Berdych sportowo rzecz jasna ze jest lepszy i w czasie wymian było i będzie (jeśli jeszcze na siebie trafią) to widać. Zwycięstwo w tenisie w większej bądź mniejszej mierze zależy też od tego co zaprezentuje prócz wiadomych rzeczy rywal.
Żeby podtrzymać wyżej napisane, wystarczy, żeby w meczu Nico Almagro którego zagrałem i polecałem, Stepanek będzie stosował bardzo dużo slajsów na forhend (co lubi) i podtrzymał regularność co nie jest u niego problemem na kortach amerykańskich i ja oraz Hiszpan mamy spory problem. Trzeba się z takimi rzeczami liczyć dzień w dzień.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Cipolla @ 1,6 betsafe ✅


Cipolla jak i Kavcic bazują na sprycie, jednak Włoch jest bardziej doswiadczonym graczem i troche na wyzszym levelu, w dodatku dluzej siedzi w USA i bardziej sie ograł z dobrymy rezultatami



Davydenko @ 1,39 betsafe ✅

Co jak co ale Nikolay takie mecze powinien wygrywac z zamknietymi oczami. Pella jest talentem owszem ale to jeszcze zbyt wczesne progi dla niego, w szczegolnosci ze posiada marny serwis.


Pograłbym jeszcze Ungura przeciw Brandsowi ale Niemiec po kwalach oswojony bardziej. edit: +5hc by pokrył ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Jeremy Chardy - Filippo Volandri 2 @15.0 ⛔
no dajcie spokój. ja wiem, że Volandri i hard to się kłóci, ja wiem, że Chardy ostatnio nawet niezła forma, ale kurde KIM JEST CHARDY ŻEBY NA NIEGO DAWAĆ 1.03? co to jest, lider rankingu? chociaż pierwsza dwudziestka? nie. nie twierdzę, że Chardy to przegra, być może nie straci nawet seta, jednak kurs 1.03 na takiego gracza to jest gruba przesada i za drobniaczki można spróbować Volandriego lub: powyżej 3.5 seta @3.25. bet365
///handi dodatnie by weszło ????
Jack Sock - Florian Mayer 1 @5.55 bwin ✅✅
kolejny dla mnie trochę przesadzony kurs. Sock młoda strzelba która gra praktycznie tylko w USA i tylko na hardzie. Rok temu dobry występ na USO, w pierwszej rundzie rozprawił się z Gicquelem, a w drugiej przegrał z Roddickiem, jednak oglądałem ten mecz uważnie ponieważ go postawiłem i młodziak mi zaimponował. zabrakło trochę doświadczenia i sprytu by osiągnąć z Rodem dużo lepszy wynik. Styl Jacka to trochę jak styl Blake&#39;a. bum bum i jak wchodzi to bosko, jak nie to porażka. Z drugiej strony Mayer który na 3 mecze na hardzie w ameryce wygrał tylko jeden z Fogninim, a zaliczył porażki z Granollersem i Denką. Przeciwnicy nieźli, ale ja jednak mam nadzieję, że Florian nie jest w zbyt wysokiej formie i po takim kursie można za drobne zagrać na Jacka lub też over 3.5 seta @1.90
///było warto zagrać, oczywiście dla tych co zagrali tam gdzie krecz=porażka ;)
dałem mecze w których upatruję niespodzianek ponieważ wszystkie inne które postawiłem na głównym kuponie już koledzy wyżej doszczętnie opisali, nie było co powtarzać tego samego. polecam także zagrać na Authoma @2.25. ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom