>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

US Open '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Isner1.30-Bagieta

Jaska oglądałem pare dni temu w Stanach, gdzie zresztą wygrał cały turniej. W meczu z Rodikiem przecierałem oczy bo nie wierzyłem jak te chłopisko poprawiło swój tenis. Grał idealnie! Bagieta ostatnio dosyć podupadł, zadnych znaczacych sukcesów, gra gra i zaraz odpada...raczej juz nie wróci na salony, top-4 już gra w innej galaktyce...cypryjczyk został gdzieś w tyle. Amerykanin zdecydowanym faworyte! Kurs 1.30 to dla mnie zaskoczenie na plus, więc korzystam.


Andre@
Naprawdę myślisz, że warto ryzykować pieniądze na Isnera po 1.30 kursie? Jasiek ma problemy z kondycją, a tutaj zapowiada się długi mecz i jeśli Bagieta przypilnuje swojego serwisu, wówczas w TB mogą się dziać cuda. Nie zdziwiłbym się nawet, gdyby Cypryjczyk wygrał ten mecz w 3 lub 4 setach. To jest walczak, którego uwielbiam stawiać w roli underdoga, jutro prawdopodobnie zaryzykuję spore pieniądze na niego.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis US Open
Spotkanie: Davydenko - Dodig
typ: 2
kurs: 2.08
buk: Unibet

Rosjanin to znana marka na zawodowym tenisie.Jednak w tym sezonie gra katastrofalnie.To nie jest ten Denko co choćby dwa sezony temu.W tym sezonie ma na razie ujemny bilans zwycięstw do porażek co ostatnio zdarzyło mu się w 2003 roku.Nikolay lubi grać na hardzie,lecz w tym sezonie zanotował po 11 porażek i zwycięstw.W ostatnich 4 turniejach przegrywał zawsze w swoim drugim meczu.Jego pogromcami byli Fernando Verdasco (6:4 7:5), Novak Djokovic (7:5 6:1), Mardy Fish (6:0 6:2!!) oraz Sergiy Stakhovsky (6:4 6:4).Można powiedzieć,że byli to dobrzy albo bardzo dobrzy gracze,ale ugranie dwóch gemów z Amerykaninem czy porażka w dwóch setach z Ukraińcem chwały mu nie przynosi.
A ja stawiam tu na Denke, Rusek jeszcze dwa sezony temu pokazywał jak się gra i że liczy się w czołówce, później było dużo gorzej ale podobno dlatego (nie wiem na ile w tym prawdy),że miał trenera który ustawiał mecze i przegrane jego były świadome.
Co do gry w US Series to nie zgodzę się z Tobą, że gra słabo.
Pierwszy turniej na hardzie w Washyngtonie, wygrana i przegrana w drugiej rundzie i to nie z byle kim bo z Verdasco - ok. trzeba oswoić się z nawierzchnią.
Montreal- łatwa wygrana z Cipollą i cóż druga runda i Nole więc nie można mu zarzucić, że odpadł bo jest słaby (każdy wie że na ten moment Djoković nie ma sobie równego), oglądałem to spotkanie i Denko w pierwszym secie walczył jak równy z równym w drugim natomiast został pojechany.
Cincinnati- pierwsza runda standardowo, wygrana ze Stahovskym druga zaś musiał oczywiście trafic na grajka w wyśmienitej formie grającego u siebie czyli Fisha (przegrana też nie dziwi lecz mógł trochę powalczyć).
Jedziemy dalej, Winstom Salem i jak wyżej gładka wygrana z Russelem i przegrana z niedawnym przeciwnikiem Stahovskym. Narzuca się pytanie czy ostatniego turnieju przed US Open nie odpuścił sobie Davidenko jak wielu graczy, by nie nabawić się jakiejś przypadkowej kontuzji?
O Dodigu dużo nie powiem, nie widziałem jego gry ale wygrana z Nadalem nie może być wyznacznikiem jego formy, był to pierwszy mecz Rafaela na hardzie i jak pisałem wcześniej każdy oswaja się z nową nawierzchnią na której przyjdzie grać Szlema (Murry też przegrał spotkanie z Andersonem a później wystrzelił z formy).
Przed Nadalem wygrana z Chardym a po juz baty od Tipsy.
Cincinnatki- odprawiony Gulbis i krecz z Monfisem.
Porównując występy w US Series obu zawodników to Davydenko miał trudniejszych rywali i zaliczył o dwa turnieje więcej. Jak by drabinka ułożyła mu się lepiej spokojnie by przechodził drugie rundy.
Reasumując: dziś stawiam na wygrana Denki ale łątwo nie będzie i nie skończy się na 3 0 w setach dla Rosjanina. Dodig zapewne urwie seta i nie zdziwię się jak mecz zakończy się po 5 setach.
GL
 
G 35

gesio

Użytkownik
David Ferrer - Igor Andreev
Zacznę od Davida. Jedyny turniej jaki rozegrał w serii USO to Cincinnati, gdzie najpierw męczył się z Dimitrovem, by potem ulec Simonowi po dość słabym meczu. Jak widać u Ferrera nie dzieje się zbyt dobrze, forma kiepska, dużo błędów i w ogóle jakby brakowało pewności siebie. Andreev natomiast odpadł w kwalach do Cincinnati z będącym w dobrej formie Gulbisem, a potem doszedł w Winston-Salem do trzeciej rundy odpadając z późniejszym finalistą - Benneateau. Igor powoli wraca do dawnej gry, z przed kontuzji chociaż zajmuje mu to bardzo dużo czasu. Ferrer jest jednym z najlepszych &quot;przebijaczy&quot; jednak ostatnimi czasy brakuje mu jakby trochę cierpliwości co do tego, a Andreev także bronić potrafi bardzo dobrze, uważam, że stać tutaj Igora na ugranie jednego, może więcej setów, stąd mój typ na to spotkanie:
over 33.5 gema @1.82 Unibet
podpisuje się pod tym typem,
uważam że Rusek może jak najbardziej urwać tego jednego seta, jeden set to przecież nie tak wiele. Andreev ostatnio w całkiem przyzwoitej formie, pokonał Melzera czy Tomicia, natomiast Ferrer mnie nie zachwyca.
Jednym słowem minimum 4 sety? jak najbardziej ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Djoković - Niland +12.5g @ 1.55 5/10 60 51 Niland ret.
Conor ruchliwy, dobrze grający ofensywnie jak i w defensywie nie jest słabeuszem, przy siatce też nienaganny z grubsza ta całość funkcjonuje ostatnio na chall czy w kwalifikacjach do głównych turniejów, a jeszcze pare lat temu może z 3-4 ten zawodnik tłukł się na mączce, dywanie, hardzie i nie potrafił znaleźć swojego stylu i rytmu, aktualnie bardzo fajnie ogląda się gre Conora na szybkich nawierzchniach.
Pierwsze rundy mają to do siebie że największe gwiazdy nie grają na pełnej parze, przecież by zdobyć ostatnią lewe Szlema trzeba grać na równym i dobrym poziomie przez dwa tygodnie, a nie tylko tydzień, nie sądzę by Nole próbował śrubować tutaj jakiś okrutny wynik, jak i nieznajomość gry Nilanda przez Serba z porządnymi narzędziami by pokryć handicap jest po stronie underdoga.
Young &amp; Blake @ 1.62 8/10 ✅ 64 62 64, 64 62 46 64
Donald może przez ostatni okres chyba trochę wydoroślał i zdobył pare skalpów, pierwotnie z nim miał grać nasz Łukasz lecz za Polaka wszedł Lacko który papiery ma owszem jak Young lecz jednak chyba bardziej słabszą psychikę ma jednak nasz południowy sąsiad.
Donalda obserwowałem ostatnio podczas spotkań w Waszyngtonie, bardzo lubił dawać pobiegać swoim rywalom z prawej do lewej i odwrotnie, jeśli grał z zawodnikami którzy mieli mocniejszy serwis lub podchodzili do siatki też potrafił ich minąć, Lacko niezbyt lubi być ganiany po korcie bez szans na zakończenie akcji na swoją korzyść, H2H z leworęcznymi też słaby 2-9 jak i odnoszę wrażenie że Lacko jakoś nie pasują Amerykańskie korty za bardzo.
James jak wiemy podczas USO Series i na chall forma nieporównywalna do tej sprzed roku, lecz drabinka na głównym turnieju już nie taka fajna jak rok czy dwa lata temu, ale trzeba walczyć przecież JHG do tuzów nie należy jak i awans Andreeva z Ferrerem który jeszcze nie tak dawno miał złamany palec to sprawa otwarta.
Dawno nie oglądałem Holendra lecz jego slajs i ogólnie większe przypodobanie do nawierzchni ziemnych niż typowych twardych nie napawa optymizmem i mi to pasuje.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Montreal- łatwa wygrana z Cipollą i cóż druga runda i Nole więc nie można mu zarzucić, że odpadł bo jest słaby (każdy wie że na ten moment Djoković nie ma sobie równego), oglądałem to spotkanie i Denko w pierwszym secie walczył jak równy z równym w drugim natomiast został pojechany.

GL
Może warto w tym momencie dodać, że Djoković do stanu 1-4 strzelał w płot, w ogóle nie patrzył na to co robi Davidienko - kilka razy miał cały kort wolny, a grał prosto w niego. Poza tym Dawidienko robi tyle ue, że można nimi obdzielić 5 zawodników. Dodig jeżeli będzie trzymał pewnie swój serwis to powinien wygrac.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Naprawdę myślisz, że warto ryzykować pieniądze na Isnera po 1.30 kursie? Jasiek ma problemy z kondycją, a tutaj zapowiada się długi mecz i jeśli Bagieta przypilnuje swojego serwisu, wówczas w TB mogą się dziać cuda. Nie zdziwiłbym się nawet, gdyby Cypryjczyk wygrał ten mecz w 3 lub 4 setach. To jest walczak, którego uwielbiam stawiać w roli underdoga, jutro prawdopodobnie zaryzykuję spore pieniądze na niego.

1.30 to max. ile mozna wycisnąć z tego meczu i zgadzam się z bukami, co do Jaska, on czy jest swiezy czy nie swiezy on zawsze ciężko oddycha, taki jego urok i fizjologia, Dzonu gra aktualnie o kilka klas wyzej od Bagiety na moje oko, pozdrawiam!

doga zawsze za drobne mozna spróbować , jednak w tym wypadku nie wyobrazam sobie Jaska bez 2 rundy, z tym jego bieżącym tenisem i z tym co widziałem ostatnio, gra swietny tenis, na Bagiete powinno starczyć !
Andre@
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Może warto w tym momencie dodać, że Djoković do stanu 1-4 strzelał w płot, w ogóle nie patrzył na to co robi Davidienko - kilka razy miał cały kort wolny, a grał prosto w niego. Poza tym Dawidienko robi tyle ue, że można nimi obdzielić 5 zawodników. Dodig jeżeli będzie trzymał pewnie swój serwis to powinien wygrac.
Obaj robili błędy czyli grali jak równy z równym ????
Davydenko Nikolay ~1,72 bet365 4/10
GL
 
midel 189

midel

Użytkownik
Obaj robili błędy czyli grali jak równy z równym ????
Davydenko Nikolay ~1,72 bet365 4/10
GL
Nie grali jak równy z równym, bo to Djoković nie grał na swoim poziomie. Chyba, że stawiasz ich na równi, co byłoby śmiesznością.
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Nie grali jak równy z równym, bo to Djoković nie grał na swoim poziomie. Chyba, że stawiasz ich na równi, co byłoby śmiesznością.
Pisałem w poście, że na ten moment Nole nie ma sobie równych więc Twój komentarz jest niepotrzebny. Jeżeli w secie było 5 7 dla Novaka to jak możesz twierdzić, że set ten nie był wyrównany? Po prostu Serb zagrał gorzej pierwszą część.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Pisałem w poście, że na ten moment Nole nie ma sobie równych więc Twój komentarz jest niepotrzebny. Jeżeli w secie było 5 7 dla Novaka to jak możesz twierdzić, że set ten nie był wyrównany? Po prostu Serb zagrał gorzej pierwszą część.
Bo jak przyłożysz ten set do seta 7-5 z Ciliciem to nijak się będzie miał. Wprowadzasz ludzi w błąd stwierdzeniem, że Dawidienko walczył jak równy z równym z Djokoviciem. Walczył, ale ze słabością Nole.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Czy słaby Ilhan to sie okaże, poki co to Dancevic jest 179 w rankingu ATP a Ilhan 101. Oboje się przebijali przez kwalifikacje, po wynikach lepsze wrażenie sprawił Ilhan.
Tylko że Dancevic wystąpił w 13 turniejach w tym roku a Ilhan
26 więc tylko dlatego Ilhan jest obecnie wyżej w rankingu.Jest to słaby tenisista nawet przy takim wzroście serwis Turka(190cm) nie jest jakiś specjalnie trudny do odebrania.Po meczu zobacz na statystyki.Sądze że Frankie wygra w 4 setach i dodatkowo stawiałbym na większą liczbe asów.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
1.30 to max. ile mozna wycisnąć z tego meczu i zgadzam się z bukami, co do Jaska, on czy jest swiezy czy nie swiezy on zawsze ciężko oddycha, taki jego urok i fizjologia, Dzonu gra aktualnie o kilka klas wyzej od Bagiety na moje oko, pozdrawiam!
doga zawsze za drobne mozna spróbować , jednak w tym wypadku nie wyobrazam sobie Jaska bez 2 rundy, z tym jego bieżącym tenisem i z tym co widziałem ostatnio, gra swietny tenis, na Bagiete powinno starczyć !
Andre@
Dokładnie, John zawsze ma mało energiczny body language i podczas gdy inni zawodnicy krzycza &quot;come on&quot; czy zaciskają energicznie pięsci po udanej akcji on, cokolwiek by sie nie działo, człapie po korcie i sapie, taki już jego urok, oszczędzanie energii na korcie opanował do perfekcji. Jest to gracz, który pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy ale potężny serwis i równa i stabilna forma pozwala mu odprawiać bez większych problemów zawodników zaledwie niezłych czyli np. Bagiete w aktualnej formie. Wczoraj było na niego 1.40 albo nawet troszkę ponad 1.40 i jak dla mnie to mimo wszystko było value więc wziąłem go do AKO. Bagiete stać na bardzo dobrą grę ale max z 1,5 seta moim zdaniem i ostatecznie to John wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Na dzisiaj z ciekawszych ja w sumie widzę tylko 2 może 3.
I mówię tu o takich powyżej 1.5 - moja definicja ciekawszych ;).
Mahut - Farach @ 1.59
Mahut to solidny gracz, porządnie sobie radził w turniejach przed US Open. Miał kilku tygodniową przerwę, ale jeżeli wykorzystał ją na poprawę formy to zdecydowanie jest tu faworytem.
Ljubicić - Kavrić @ 1.56
Ljubić ma swoje lata i w sumie widuje się go głównie od wielkiego szlema do wielkiego szlema, czasem z lekkimi wyjątkami, ale zawsze waleczny, pomysłowy, i zawsze gra dobry mecz. Jak na mój gust trochę ryzykowne. Ale kurs dość adekwatny - osobiście zostawiam na live.
Jest też dużo meczy koło 1.3 na które można spokojnie postawić.
Osobiście mam soczek, laptopa, nową grę i wykupiony pakiet Eurosport Player.
Tak więc zabijam czas i stawiam ;P
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sekular 47

sekular

Użytkownik
Blake vs Huta Galung @ Huta Galung 5.00 William Hill

Typ wydaje mi sie dosc dziwny... moze nie jestem wybitnym specjalista od tenisa, jednak uwazam, ze Huta Galung ma wieksze mozliwosci na korcie niz Blake, np: ladnie gra jedna reka zarowno bh jak i fh... Po pierwsze jest mlodszy, lepsza kondycja lecz mniejsze doswiadczenie... Uwazam takze, ze ma bardzo dobry i mocny serw. Warunki fizyczne takze nie najgorsze, do tego wszystkiego dochodzi fakt, ze przeszedl kwalifikacje, 3 wygrane, a byly to o ile sie nie myle pierwsze jego mecze na twardej nawierzchni i odrazu dobry rezultat. Blake jak dla mnie srednio, dobra forma na poczatku lipca ale teraz marnie w kratke, niby gra u siebie a jakos srednio mu idzie, dzis pubika znow za nim jednak czasem bywa to mniej przydatne niz motywujace... Huta nie ma nic do stracenia i tak nikt nie oczekuje , ze wygra ten mecz lub musi wygrac....
Chetnie wyslucham jakiejs opini o tym pojedynku...?
pozdrawiam.
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
typ dla zabawy wszystko przemawia za amerykaninem (gdyby grali z pół roku wstecz to moze) teraz Blake powrócicł forma bardzo dobra i mecz u siebie holender to nie ten poziom jak seta urwie bedzie dobrze dla niego
 
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Chcesz grać przeciwko Blake&#39;owi podczas US Open? Nigdy w życiu! Osobiście nie zagrałbym przeciwko niemu nawet, gdyby spotkał się z Djokovicem.
 
T 205

tomz

Użytkownik
Dziś bym trochę poryzykował i zagrał na udnery gemowe głównie wśród panów.

Del Potro J.M.-Volandri F. under 26,5 1,80 ... Trochę niska linia...ale z drugiej strony czy clayowiec będzie wstanie toczyć równą walkę z byłym mistrzem US open ? Wątpię ✅

Soderling R.-Sorensen L. under 29,5. 1,80 ...Nie znam Irlandczyka.Jednak spojrzałem na statystyki jego meczy w kwalifikacjach(wszystkie wygrane 2-0) i to co motywuję mnie w stawianiu na under to procent serwisu Irlandczyka.Wszystko na poziomie -/+ 60 % a więc średnio.A wszyscy wiemy z jaką siła i z jakim returnem gra Soda.ZWROT

Roddick A.-Russell under 30,5 1,80.Dwaj Amerykanie.Russel od 1998 odpada w US w pierwszych rundach.Roddick wiadomo serwis.A więc będzie bardzo ciężko go przełamać.Linia duża także Andy wystarczy raz w secie przełamać Russela i wchodzi
Roddick ostatnio półPółfinał w Winston-Salem. ⛔

Murray A.-Devvarman S. under 27,5 1,80 Tu najbardziej niepewny typ tak mi się wydaję.Niby za Indonezyjczykiem nie przemawia nic ale linia trochę niska.Ostatnio grał w Cincinnati i w pierwszej rundzie już odpadł z Ilhanem.Serwis na średnim poziomie.Murray wiadomo.⛔

Bogomolov jr A.-Johnson S. under 32,5 1,8... Pograł Alex ostatnio na hardzie i to dość fajnie.Odpowiednio turnieje Newport,Atlanta,LA,Waszyngton,Montreal,Cincinnati.Walczył. Pokonał m.in. : Jo-Wilfried Tsonga (FRA) 10 W 6-3, 6-4 i kilku fajnych zawodników.Jego przeciwnik mało znaczący.Ranking 525 i porażki ostatnio przeplatane jednorazowymi wygranymi.Linia duża nawet.⛔

Do tego można się zastanowić nad:
Lopez F.-Ito T Under 30,5.Jedyny znaczący ITO w sporcie to ten ze skoków.Tego gościa nie znam.Lopez może i średnio na hardzie ale.... powinien go po jednym razie przełamać w każdym secie✅


Co myślicie ?
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Gicquel - Sock +7.5g @ 1.55 5/10 ✅ 46 36 61 46

Jack juniorski mistrz USO &#39;10 zarazem w tym roku został absowentem Blue Valley High School która ostatnio jest jedną z najlepszych w stanie Kansas szkół średnich w dziedzinie tenisa, co widać przynajmniej w przypadku Socka.

Najlepszą bronią młodziutkiego Amerykanina to na pewno serwis i krosy z fh, bh też nie jest zły ale to na pewno nie jego broń, chyba największy mankament młokosa to ustawianie się do piłek, nawet jeśli ma więcej czasu potrafi spóźnić strzał, ale to można oczywiście poprawić.

Gicquel chociaż stary to ciągle jary pokazał to przynajmniej pod koniec sezonu na kortach ziemnych wygrał chall Bordeaux jak i zakwalifikował się do RG choć jako LL, co najważniejsze na mączce miał czas do namysłu jak i na ruchy, zagrania rywali nie były aż tak szybkie by ich chociaż nie skontrowac lub wyciągnąć.

Aktualnie przed USO Marc nie zagrał żadnego oficjalnego spotkania na kortach twardych, a w sezonie zagrał na typowej twardej nawierzchni w cyklu głównym i chall tylko dwa spotkania był to chall w Nouemie i na AO, bo reszta spotkań to futuresy lub turnieje w hali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Ivan Ljubicic - David Nalbandian
Typ: 1
Kurs: 2,12
Dwóch mniej więcej podobnie grających tenisistów, więc spodziewam się zaciętego meczu tych weteranów. H2H 5:3. Ljuba to solidniak, na którego nigdy mi nie żal pieniędzy, tak było np. podczas tegorocznego Garrosa, gdzie dotarł do 4 rundy - przegrał z Nadalem, a wcześniej 3:0 kolejno z Devvarmanem, Querreyem, Verdasco. Korzystny i bardzo dobry bilans tiebreaków. Świetny serwis i gra z głębi kortu. Później na Wimbledonie odpadł w 3 rundzie z Murrayem, wcześniej wygrał z Stakhovskym i Cilicem. Jak widać - przeważnie zatrzymuje go dopiero ktoś z czołówki, mimo że już nie gra aż tak często, nie ma tej młodości i determinacji. Nalba natomiast nie jest tak równy jak Chorwat. Jak ma formę to owszem, gra świetnie, zawsze zaskakuje rywali, którzy nie wiedzą czy się mogą spodziewać ostrego crossa czy ataku po linii, ale jak nie trafia to może wtopić z wieloma zawodnikami, a na pewno z kimś takim jak Ivan. Będzie zacięty mecz, oceniam szanse po 50%, może nieco więcej na Ljubicica, z jeden albo dwa tb mogą być, trudno powiedzieć czy 3 sety czy 5, ale na pewno nie będzie to jednostronne spotkanie. Stawiam na zawodnika, na którego wyższy kurs, wiadomo.
Oprócz tego widzę value w tym typie:
David Ferrer - James Blake
Typ: 2
Kurs: 3,75
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open 2011
Spotkanie: Marin Cilic - Bernard Tomic
Typ: Marin Cilic
Kurs: 1,680
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
W spotkaniu drugiej rundy Wielkoszlemowego US Open na kortach Flushing Meadows spotkają się rozstawiony z 27 numerem 22letni Chorwat Marin Cilic z młodszym o 3lata Australijczykiem Bernardem Tomicem. Obaj zawodnicy bez większych problemów wygrali swoje pierwsze pojedynki: Cilic wygrał 3:0 (6:2 7:5 7:6) z Ryanem Harrisonem, natomiast Tomic pokonał również 3:0 (6:3 6:4 6:4) 30letniego Amerykanina Michaela Yani&#39;ego. Czwartkowy mecz pomiędzy Cilicem a Tomicem będzie ich drugim pojedynkiem, pierwszy wygrał Chorwat, a miało to miejsce w drugiej rundzie Wielkoszlemowego Australian Open 3:2 (6:7 6:3 4:6 6:2 6:4), czyli także na nawierzchni twardej. Zarówno Cilic jak i Tomic prezentują podobny styl gry, oparty na bardzo dobrym serwisie oraz grze z linii końcowej. Młodszy Tomic bardzo dobrze czuje się na szybkich nawierzchniach, wybił się w tegorocznym Wimbledonie, w którym po przebiciu się do turnieju głównego pokonał takich graczy jak: Nikolay Davydenko, Igor Andreev, Robin Soderling, czy bardzo dobrze grający na trawie Xavier Malisse - zatrzymał go późniejszy triumfator Wibledonu - Novak Djokovic. Natomiast ostatnio Młody Australijczyk nie grzeszy formą, przegrywał przed US Open z Julienem Bennetau czy Igorem Andreev&#39;em a jedyne zwycięstwo w sierpniu odniósł nad Tajwańczykiem Yen-Hsun Lu. W podobnym czasie Marin Cilic zdołał pokonac Andreasa Seppi&#39;ego oraz Juana Martina Del Potro - ulegając potem Novakowi Djokovic&#39;owi oraz Jo Wildfriedzie Tsonga. Zawodnicy są do siebie bardzo podobni i oferują podobny styl gry, jednak przewaga doświadczenia - ogrania na turniejach rangi Wielkiego Szlema oraz aktualna forma i przewaga psychologiczna nad przeciwnikiem stoją murem za starszym Chorwatem Marinem Cilicem, który jeżeli wygra dzisiejszy pojedynek poprawi swój zeszłoroczny rezultat w US Open i awansuje do 3rundy, w którym zapewne spotka się z Rogerem Federerem.



W pojedynku dwóch młodych i utalentowanych zawodników, zwycięzce upatruję w nieco bardziej doświadczonym Marinie Cilicu.
Spotkanie rozpocznie się na korcie numer 17 zaraz po zakończeniu pojedynku Ana Ivanovic - Petra Cetkovska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom