>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open '11 - turniej główny kobiet

Status
Zamknięty.
oldhand 266

oldhand

Użytkownik
N. Petrova - P. Hercog
P. Hercog @ 3.110
Pinnacle
⛔ 62 64 Petrova
Powtórka meczu sprzed tygodnia w którym zwyciężczynią była Słowenka. Polona okres słabszej gry ma już za sobą i można śmiało na nią stawiać. Hercog ma duży potencjał do gry na twardych kortach. Tydzień temu grałem bezpieczniej +5,5 dla Polony bo był to mecz na przełamanie. W tamtym spotkaniu i w meczu z Woźniacką Słowenka udowodniła że potrafi skutecznie grać. Często pomagał jej serwis który ma bardzo dobry, również forehand dobrze funkcjonował. W tym meczu stawiam na atuty Hercog więc o Petrovej nie będę dużo pisał. Rosjanka jest do pokonania jeśli Słowenka zagra dobry mecz i to wystarczy.
 
lolian 96

lolian

Użytkownik
P. Cetkovska - A. Ivanovic
Co sądzicie o tym spotkaniu? Czy warto stawiać na Ivanovic po kursie 1.5, w tym roku doszło już do pojedynku pomiędzy tymi paniami i górą była Cetkovska która wygrała 2-0 podczas Wimledonu. W jakiej formie fizycznej jest w chwili obecnej Anna Ivanovic?
 
blads 187

blads

Użytkownik
w formie to ona nie jest od jakiegoś czasu bo ważniejsze są dla mniej sesje zdjęciowe i inne pierdoły. Ja bym chyba nie zaryzykował bo patrząc na ostatnie wyniki Cetkovskiej to widać że w tenisa to ona grać potrafi, a Ana jak jej się nie będzie chciało to odpuści, wydaje mi się że dla niej tenis się już od dawna nie liczy.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Ana jak jej się nie będzie chciało to odpuści, wydaje mi się że dla niej tenis się już od dawna nie liczy.
Daj spokój z takim gadaniem... Jakby tak rzeczywiście było jak piszesz to rzuciłaby tenis w diabły i zarabiała na sesjach fotograficznych. Ana cały czas stara się powrócić do swojej dyspozycji z roku 2008, a świadczą o tym zmiany trenera. Ana chce wrócić do TOPu, a ty snujesz tutaj jakieś niesamowite opowiadania.
 
blads 187

blads

Użytkownik
To trochę jej nie idzie...pamiętam Ane z tych dobrych lat, oglądałem jej mecze tamtego czasu, oglądam teraz tak więc widzę co się dzieje. Dobrze nie jest, jak się ma głowę gdzie indziej to sobie może trenerów zmieniać co turniej nic jej to nie da. Puki nie weźmie się za treningi i tenis znów na poważnie to nic z tego nie będzie.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
To trochę jej nie idzie...pamiętam Ane z tych dobrych lat, oglądałem jej mecze tamtego czasu, oglądam teraz tak więc widzę co się dzieje. Dobrze nie jest, jak się ma głowę gdzie indziej to sobie może trenerów zmieniać co turniej nic jej to nie da. Puki nie weźmie się za treningi i tenis znów na poważnie to nic z tego nie będzie.
Ok, spoko, Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje.
Ale zauważ, że Ana jest w chwili obecnej na 19. pozycji w rankingu. Jakby nie było utrzymuje się w czołówce, może nie w tej ścisłej, ale się utrzymuje cały czas. By utrzymywać się wśród najlepszych tenisistek świata musi prezentować dobry poziom, a tego bez treningu i ciężkiej pracy się nie da zrobić. Mówienie, że olewa tenis jest dla mnie herezją ;)
Pzdr.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Niemka solidna na pewno nie jest. Słyszałem, że to niby taka wschodząca gwiazda WTA, ale szczerze to wątpienie. Nie zaprzeczę, widziałem kilka dobrych meczy z jej strony ale chyba równie dużo słabych. Wygrała to więc bez sensu się spierać teraz o tamto spotkanie, ale ja myślę, że pierwsza solidniejsza zawodniczka kopnie ją w tyłek.
Co do Venus - Lisicki.
Cóż. Venus gra u siebie, każdy wie jak dobrą jest zawodniczką (a może była?) i jakie ma doświadczenie. Lisicki gra siłowo. Polega na serwisie i często szuka linii mocnymi piłkami. Powodem dla których stawianie 2:0 jest szalone jest fakt, że Venus gra podobnie - zresztą obie siostry. Na pewno grały ze sobą nie raz i mają kilka sztuczek na takie &quot;Panienki&quot; ;). Ja bym tutaj bardziej szukał czegkoś na gemy, faktycznie może wygrać Sabine ale... no może być gorąco.
Co do meczy które sam zagram...
Polka - Aga zawsze gra dobrze przed US Open, zazwyczaj sam turniej też dość porządnie. Słaba przeciwniczka nie ma w sumie jakichkolwiek argumentów na swoją stronę. 1.20 na Agę.
Yakimova - Sharapova @ Yakimova +7.5 gema 1.71
No ja wiem, ryzykowne. W sumie ten kurs jakiś taki... niski nawet.
Ale to jest Sharapova. Jeżeli ktoś umie zaserwować 4 podwójne błędy pod rząd w jednym gemie i 11 (tyle było?) w całym secie w finale na kortach Wimbledonu to może to zrobić wszędzie. Ona umie oddawać gemy jak nikt. Nie można jej zabronić umiejętności do rozgrywania podań ale to nie koniecznie wystarczy. Maria musiała by wygrać 6:2 6:2! Jak na mój gust? Niewykonalne!!
Edit. Strony długo nie odswieżałem, skąd to info. Jest dość... kluczowe.
Edit2. Rynki u buków zawieszone. Raczej pewne.
Buuu... pierwszy błąd ;(
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Spotkanie: Dominika Cibulková - Irina Falconi
Typ: Cibulkova 2-0
Kurs: 1,67
Buk: betsson
Godz. 23-00

Analiza:
W 2 rundzie rozstawiona z turniejowa 15. Słowaczka Cibulkova podejmie zawodniczke gospodarzy, Irine Falconi. Faworytka jest tenisistka ze Słowacji, która w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Tylko w tym roku 5-krotnie osiagneła oraz dwa razy była nawet w półfinale (w Hertogenbosch uległa włoszce Vinci, natomiast w Stamford oddała mecz walkowerem z powodu kontuzji). Już w ostatnim turnieju wielkoszlemowym w Londynie pokazała się z dobrej strony, jednak w cwierfinale trafiła na świetnie dysponowaną Marię Szarapova, która nie dała jej szans. W tym turnieju też powinna sobie dobrze radzic, zważywszy, ze na twardej nawierzchni radzi sobie bardzo dobrze. Dla Słowaczki jest to na razie najlepszy sezon w karierze. Jen przeciwniczka to sklasyfikowana na 79. Miejscu Amerykanka Falconi. Rywalka nie zbyt dla niej wymagająca. Reprezentantka gospodarzy w pierwszej rundzie pokonała nie bez problemów Czeszkę Klarę Zakopalovą w trzech setach. Ostatnie jej turnieje nie nalezały do udanych i odpadała we wczesnych rundach z nizej rozstawionymi zawodniczkami (w Cincinnati z Barrois czy w Dallas z Albertą Brianti). Ta młoda zawodniczka puki co w wielkim szlemie wygrała jeden mecz i był to właśnie ten sprzed dwóch dni. Wcześniej, po przebiciu się przez kwalifikacje odpadała w pierwszej rundzie. Moim zdaniem w tym turnieju nie osiągnie już więcej, bo trafiła na zdecydowanie lepsza przeciwniczke, która na twardej nawierzchni gra bardzo dobrze. Uważam, ze Słowaczka połknie mniej doswiadczona Amerykanke i szybko zakończy ten mecz. Stawiam na zwycięstwo Cibulkovej 2-0
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Spotkanie: Dominika Cibulková - Irina Falconi
Typ: Cibulkova 2-0
Kurs: 1,67
Buk: betsson
Godz. 23-00
Analiza:
W 2 rundzie rozstawiona z turniejowa 15. Słowaczka Cibulkova podejmie zawodniczke gospodarzy, Irine Falconi. Faworytka jest tenisistka ze Słowacji, która w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Tylko w tym roku 5-krotnie osiagneła oraz dwa razy była nawet w półfinale (w Hertogenbosch uległa włoszce Vinci, natomiast w Stamford oddała mecz walkowerem z powodu kontuzji). Już w ostatnim turnieju wielkoszlemowym w Londynie pokazała się z dobrej strony, jednak w cwierfinale trafiła na świetnie dysponowaną Marię Szarapova, która nie dała jej szans. W tym turnieju też powinna sobie dobrze radzic, zważywszy, ze na twardej nawierzchni radzi sobie bardzo dobrze. Dla Słowaczki jest to na razie najlepszy sezon w karierze. Jen przeciwniczka to sklasyfikowana na 79. Miejscu Amerykanka Falconi. Rywalka nie zbyt dla niej wymagająca. Reprezentantka gospodarzy w pierwszej rundzie pokonała nie bez problemów Czeszkę Klarę Zakopalovą w trzech setach. Ostatnie jej turnieje nie nalezały do udanych i odpadała we wczesnych rundach z nizej rozstawionymi zawodniczkami (w Cincinnati z Barrois czy w Dallas z Albertą Brianti). Ta młoda zawodniczka puki co w wielkim szlemie wygrała jeden mecz i był to właśnie ten sprzed dwóch dni. Wcześniej, po przebiciu się przez kwalifikacje odpadała w pierwszej rundzie. Moim zdaniem w tym turnieju nie osiągnie już więcej, bo trafiła na zdecydowanie lepsza przeciwniczke, która na twardej nawierzchni gra bardzo dobrze. Uważam, ze Słowaczka połknie mniej doswiadczona Amerykanke i szybko zakończy ten mecz. Stawiam na zwycięstwo Cibulkovej 2-0

Osobiście bym odpuścił ;). WTA jest nieprzewidywalne, a jak dochodzą do tego Amerykanki podczas US Open to świat drży w posadach. Zakopalova to dość porządna zawodniczka, rozstawiona wyżej od amerykanki. Stąd już możemy założyć, że amerykanka grać w tenisa umie ;). Ostatnio dotarła też do półfinałów w &quot;Citi Open&quot;. A Cibulkova... przegrywała w sumie ze &quot;słabszymi&quot; zawodniczkami. Teraz wygrała 2:0 ale z zawodniczką z 98 miejsca. No faktycznie, można powiedzieć, że powinna to wygrać ale JA (to jest moje zdanie) widzę tutaj zbyt dużo drobiazgów które mówią mi - może być gorąco. A to już wystarczy.
Osobiście postawił bym, że TB - Nie @ 1.27 i spał spokojnie
;)

Edit: Kurcze, skąd ja mam tak często racje ;).
 
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Powiem szczerze, że bardziej skupiłem się na turnieju męskim, co za tym idzie poczynania Radwańskiej sobie trochę odpuściłem i oglądałem Isnera z Baghdatisem, później patrze, a tu Polka przegrała. Wielka szkoda, że tak szybko powinęła się jej znowu noga. :? Meczu nie widziałem, ale czytając jakieś relacje raczej wychodzi na to, że Kerber grała przeciętnie, ale jakby nie patrzeć wygrała z 13 rakietą świata.
Teraz nawet robi się ciekawie bo Kerber zmierzy się jutro z Kudryavtsevą, która wczoraj nie rozegrała meczu z prawdziwego zdarzenia (uzasadniony krecz), kursy na Niemkę pewnie będą w okolicach 2,70-3,00, a w sumie obie tenisistki już się spotkały w tym roku i Kerber wygrała gładko 2-0, więc i tym razem może się jej to udać.
 
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Rzeczywiście, buki się zorientowały szybko, myślałem, że i tak nie będą stawiać jej w roli faworytki, bo tyle ile błędów wczoraj zrobiła, to masakra. Na Kerber na tą chwilę jest jedyne 1,44, no to już się średnio opłaca grać, a szkoda. Nie ma takiej tragicznej drabinki, może trochę powalczyć w US Open.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
A ja mecz oglądałem od 2 seta Radwańskiej powiem jedno...

Żenada ???? to jak miała pretensje do sędziny, do siebie samej, jej metrowe wywalenia w aut. Naprawdę grała bardzo przeciętnie. Oczywiście miała przebłyski. Kerber grała mogę powiedzieć przyzwoicie. Mocno waliło a fh co ustawiało Agę. Zabawy przy siatce z czego słynęła nasza Pani pokazały jak można z nią się zabawić. Ile to lobów siadło z bh Niemki to już nie liczyłem ale z każdym kolejnym Aga już nie biegała z powrotem. Widzę niedociągnięcia Niemki z bh i tutaj może być problem z Allą. Kerber też już słaniała sie na nogach po długich przebieżkach w końcówce meczu czego nasza nie umiała wykorzystać.
Trzeba powiedzieć że nasza poderwali na moment kibice którzy zaczęli się schodzić na początku 3 seta i co z tego skoro głowa nie dała rady...

Przykro się to oglądało ale moim zdaniem nie trafiła z formą która przyszła za wcześnie.
 
windi 10

windi

Użytkownik
Kerber też już słaniała sie na nogach po długich przebieżkach w końcówce meczu czego nasza nie umiała wykorzystać.
dokładnie, ja tu bym w takim razie ładował na Kudryavtsevą, wypoczęta, świeża, też może trochę powalczyć, tak 50% na 50% szanse moim zdaniem ???? jakiś miesiąc temu pewnie takich kursów na nią by nie można złapać, więc można korzystać
 
T 0

tomiko

Użytkownik
co myslicie o dzisiejszym meczu Mchale z Kirilenko? dla mnie faworytka jest oczywiscie amerykanka, a kurs na nia to okolo 2.00, wiec juz sam nie wiem
 
windi 10

windi

Użytkownik
Gdybym ja miał puszczać, to na Mchale dokładny wynik 2-0, kurs w okolicach 3,20 wszedzie :razz: Gra dobrze, raczej zdaje sobie sprawe, ze gdy straci chociaż jednego seta, to gra się strasznie wyrówna bo Kirilenko uwierzy w wygraną a wtedy wszystko może się zdarzyć, więc myślę, że będzie chciała zakończyć spotkanie w dwóch setach ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Petkovic-Zheng 1@1,45✅
Vinci-Cornet 1@1,222✅
ako:1,77✅✅
Sportingbet
Obie z typowanych przeze mnie zawodniczek ostatnio dobrej formie.Zwłaszcza na tle swoich przeciwniczek. Petkovic w serii turniejów przed US Open zaliczyła dwa półfinały i jeden ćwierćfinał. Zheng w tych turniejach musiała przechodzić kwalifikacje,a w samych turniejach kończyła udział na 2 rundzie.
Cornet jest w bardzo kiepskiej formie,Vinci to doświadczona zawodniczka i nie upatruję tu żadnej niespodzianki.
ps.to tylko kobiecy tenis-jak mawia nasza Isia;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Też miałem stawiać na Petkovic, ale nie wiem dlaczego kursy dość mocno zaczęły spadać na Zgeng, więc już sam nie wiem.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Barthel M. - Scheepers C. typ barthel kurs 1.92 stawka 3/10
O Barthel pisałem już nie raz , ale jak trzeba to się powtórze dla mnie jest to jedno z objawień tego sezonu ( obok Begu ) . Stawiam na nią ws tym sezonie na nią nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz . W pierwszej rundzie pokonała Maria Jose Martinez Sanchez 6:3 6:4 , natomiast jej dzisiejsza rywalka wygrała z Keothavong 7:5 6:3 . Dzisiaj pewnie zobaczymy sporo skrótów i dużo biegania do siatki . Ja pobieram 1.92 w BF
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis US Open 1.09.2011 19:00
Ivanovic- Cetkovska
typ: 2
2,13
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju us open kobiet dojdzie do bardzo ciekawego spotkania. Naprzeciw siebie staną Czeszka Petra Cetkovska i rozstawiona w tym turnieju z numerem 16 Ana Ivanovic. Czeszka ma za soba swietną koncowke sezonu. Cetkovska byla w 4 rundzie na Wimbledonie, w polfinale w Palermo, czy nie dawno w finale turnieju w New Heaven. Cetkovska na korcie twardym ograla w New Heaven czolowe zawodniczki rankingu. Czeszka pokonala kolejno: Moritę, Agnieszke Radwanska, Marion Bartoli i Chinke Na Li. Ulegla dopiero w finalowym spotkaniu Wozniackiej. Na Wimbledonie obie panie w tym roku spotkaly sie w spotkaniu trzeciej rundy. Gora w tym meczu byla Czeszka, ktora wygrala pewnie, w dwoch setach. Sadze, ze dzis moze byc podobnie. Czeszka jest w wyraznym gazie, gra bardzo madrze. Ivanovic natomiast ostatnimi czasy spisuje sie co najwyzej srednio. Wygrywa ze slabeuszkami, jednak gdy przyjdzie jej zagrac z dziewczyna rowna sobie lub teoretycznie lepsza, wyraznie przegrywa. W Toronto byla w III rundzie, w Cincinatti w II, przegrala tam z Petrova i Vinci. Przy nazwiskach ktore pokonala niedawno czeszka, porazki Ivanovic z Petrova czy Vinci to marniutkie wyniki. Czeszka ktora wyraznie trafila z forma przed samym us open(nie tak jak Radwanska) moze w tym turnieju sporo namieszac. Sadze, ze jej przygoda w turnieju singlowym w Nowym Jorku nie skonczy sie napewno na II rundzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom