>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
taki news i Odwiedzin: 44 w 2 dni :) Polska scena bukmacherska :)

"Sąd Okręgowy w Warszawie wydał postanowienie w związku z pozwem, twierdzi STS, zakazując Uibet oferowania zakładów wzajemnych i reklamowania swoich produktów w Polsce. Operator informuje również, że inni polscy koncesjonariusze „rozważają wspólne działania przeciwko Unibetowi”.


„Mamy nadzieję, że operator szybko zastosuje się do tego przepisu” – podsumował Kostrubała. „Cieszymy się z orzeczenia sądu, które jest precedensem i daje nadzieję na wyeliminowanie nieuczciwej konkurencji na rynku zakładów bukmacherskich”.


mistrzowie świata :) sęk w tym, że taki zakaz już obowiązuje od lat a dostosowały się do niego 2 podmioty jednego nazwy wymieniać nie mogę a drugiego tak ;) przeniosły się na maltę/cypr, bo ich stać na to a reszta zrezygnowała z reklamowania unibetu i innych zagranicznych podmiotów :) To żaden precedens ani nic nowego... chyba nawet na tej stronie to czytałem :) od 2017r czyli nowelizacji to się zaczęło... zmieniło się prawo afiliacyjne i nie uświadczysz reklamy unibetu na terytorium RP (końcówka .pl) generalnie, żeby reklamować bukmachera niewiele potrzeba jedyny wymóg to ostrzeżenie przed szkodliwością hazardu... Zresztą wynik nie wiąże za sobą żadnych skutków prawnych, bo jak pisałem unibet ani nikt go na terytorium RP nie reklamował a zakaz reklamowania już jest w ustawie :)
 
K 68,9K

krzepki89

Użytkownik
ja to bym oskarżył STS , za ich agresywne reklamy, chyba nie ma drugiego bukmachera którego bym tak nie nawidził za kampanie reklamową, tzn pierwszy jest żółto czarny dyskont któy wietrzy magazyny itd i potrafi wydać miliony na akcje marketingowa i potem radia nie da sie słuchać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
To tak jakby jakaś chińska fabryka podróbek pozwała nike, zamiast ofertą i promocjami walczyć o swoje produkty to jakieś afery i pozwy.Ja to tam ich dawniej lubiałem jak były tylko ziemniaki, w sumie to od nich się w Polsce zaczęło potem profesjonal (teraz Fortuna) odkąd zaczęli internetowe podboje to cebula i żenua, kursy mają tak okrojone że z własnej kieszeni powinni opłacać podatki.
 
Ostatnia edycja:
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Zero ciekawych promocji, zero bonusów ( jeśli są to chyba margines dla wybrańców którzy ich tam równo wspierają wpierd..hajs..) niech najpierw spojrzą w lustro sami , firma dzieki której szara strefa sie w sumie rozwija bo nie chcą wylobbować tego ggr bo im na reke zawdzieczamy cudownemu STS...
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Zero ciekawych promocji, zero bonusów ( jeśli są to chyba margines dla wybrańców którzy ich tam równo wspierają wpierd..hajs..) niech najpierw spojrzą w lustro sami , firma dzieki której szara strefa sie w sumie rozwija bo nie chcą wylobbować tego ggr bo im na reke zawdzieczamy cudownemu STS...
Gra bez podatku to niezła promocja
 
K 3K

krimer33

Użytkownik
O, moi ulubiency postanowili o sobie przypomniec, jak mawia klasyk- ździchu kostrubała to straszna pała.
Zdzisiek daj spokoj i lec lepiej na ten pusty łeb gdzies zakola doszczepic co by dzieci na ulicach wygladem nie straszyc niczym tym pozal sie boze pozwem unibetu XD

btw, ciekawe skad zlodzieje z sts beda krasc oferte i kursy gdyby unibet zablokowac.
az przypomina sie dawny klasyk - wywiadu z "oddsmakerem" stsu i zdjecie jego stanowiska pracy, a tam na kompie odpalony "nielegalny" bet365 skadze ten nieudacznik wypelnial swa niewolnicza robote w postaci kopiowania wszystkiego od wspomnianej firmy.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
STS ledwie zipią. Sponsoring kosztuje,ziemniaków w Pl od groma i konkurencją się IM zrobiła 🤣🤣🤣Szukają kasy bo pewnie dziadom obroty spadły, a prezesura przyzwyczajona do luxusow
 
M 0

Makakił

Użytkownik
Jak teraz najkorzystniej wypłacić z Unibetu? Przelewy podobno wysyłają w EUR, a gdy podaję nr konta EUR z ZEN wyskakuje iż niepoprawny kraj (podobnie jak w Revolut jest to IBAN litewski, a musi być polski).
 
K 3K

krimer33

Użytkownik
wysylaja w EUR, ale nr konta musi byc z polskim ibanem, wyplac tam gdzie masz najkorzystniejsze przewalutowanie.
w revolut jest polski iban i tam wyjda grosze za przewalutowanie
 
M 0

Makakił

Użytkownik
W Revolucie jest dopisek "Tylko przelewy krajowe", a to raczej z zagranicznego konta przyjdzie. W ZEN natomiast "tylko PLN z polskiego konta bankowego". W innym wypadku konta z litewskim ibanem, które w Unibet nie przechodzą
 
Do góry Bottom