>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

psychol32 420,3K

psychol32

Użytkownik
Phoenix loleglo
Co Uni odwala??Wypłatę mam tylko muchbetter i konto bankowe. Wypłacałem 1500 na muchbetter i podałem im konto walutowe.Wplynelo po przewalutowaniu 288e.Z muchbetter niemam jeszcze karty (czekam)Chwilę temu próbuje wypłacić 3000 na konto do bank.Pokazuje że wypłaty tylko w euro.Kuzwa znów przewalutowanie i w plecy??Jak u Was z wypłatami??
W czasie wypłaty możesz wybrać walutę w jakiej chcesz jej dokonać: złotówki, euro,funty, dolary. Jak masz konto w Uni i muchbetter w złotówkach to wybierasz złotówki. Kiedyś przypadkowo zmieniłem na euro i też mi mniej doszło niż zleciłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Phoenix loleglo


W czasie wypłaty możesz wybrać walutę w jakiej chcesz jej dokonać: złotówki, euro,funty, dolary. Jak masz konto w Uni i muchbetter w złotówkach to wybierasz złotówki. Kiedyś przypadkowo zmieniłem na euro i też mi mniej doszło niż zleciłem.
Chyba raczej nie.Od początku założenia u nich konta mam je w zł i much better też w zł. Na muchbetter dopóki nie dojdzie karta wypłaty przewalutowanie(nieopłacalna opcją.euro liczą sobie ponad 5 zł)I dlatego dziś próbowałem na konto. Poprzednie wypłaty zawsze dochodziły w zł a teraz zmiana na euro.:(Na chat spróbuję się wbić i popytam co jest co.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Co wspólnego wypłaty mają z tym czy masz kartę czy jej nie masz? Jak dojdzie to co nagle wypłaty na złotówki zmienią?
Chodzi mi o Uni w zł. Do tej pory wypłacałem zawsze u nich w zł. W zeszłym tyg.wyplacilem 1500 do muchbetter i tam uni wysłał zł. Jest ok.Ale że w opcji wypłat muchbetter robi przewalutowanie więc żeby nie być w plecy dziś złożyłem opcję wypłaty 3000 w Uni na konto bankowe w Pl I po podaniu konta które mam w zł w okienku suma pojawiła się suma nie 3000 zł,ale 620 chyba euro. I przez to moje zdziwko i pytanie do Was
 
psychol32 420,3K

psychol32

Użytkownik
Jeżeli chodzi o wypłaty na konto to faktycznie pokazuje ile euro wyślą. Natomiast przy wypłatach na muchbetter jest do wyboru kilka walut. Ja mam konta tu i tu w złotówkach i ile bym nie wysłał zawsze tyle dochodzi.
Bez tytułu.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
U mnie też jest obecnie bałagan z wpłatami i wypłatami, pobiera minimalnie inne kwoty. Jest to strasznie irytujące z tymi przewalutowaniami na złotówki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jest dostepny chat w Unibecie w polskiej wersji?
Kontakt
Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi w Centrum Pomocy lub na forum społeczności graczy, zawsze możesz skontaktować się z jednym z naszych Agentów na czacie Biura Obsługi Klienta. Abyśmy mogli szybciej rozwiązać Twój problem, skontaktuj się z nami ze strony artykułu najbardziej zbliżonego do Twojego pytania.
WCIĄŻ POTRZEBUJESZ POMOCY?
Live ChatEmail
Czat na żywo dostępny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 10:00 – 18:00
Poza tymi godzinami, prosimy o kontakt poprzez e-mail lub na międzynarodowym czacie na żywo w języku angielskim.

także śpiesz się ;)
 
Do góry Bottom