>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Unibet - opinie

psychol32 449,4K

psychol32

Użytkownik
Phoenix loleglo
Co Uni odwala??Wypłatę mam tylko muchbetter i konto bankowe. Wypłacałem 1500 na muchbetter i podałem im konto walutowe.Wplynelo po przewalutowaniu 288e.Z muchbetter niemam jeszcze karty (czekam)Chwilę temu próbuje wypłacić 3000 na konto do bank.Pokazuje że wypłaty tylko w euro.Kuzwa znów przewalutowanie i w plecy??Jak u Was z wypłatami??
W czasie wypłaty możesz wybrać walutę w jakiej chcesz jej dokonać: złotówki, euro,funty, dolary. Jak masz konto w Uni i muchbetter w złotówkach to wybierasz złotówki. Kiedyś przypadkowo zmieniłem na euro i też mi mniej doszło niż zleciłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Phoenix loleglo


W czasie wypłaty możesz wybrać walutę w jakiej chcesz jej dokonać: złotówki, euro,funty, dolary. Jak masz konto w Uni i muchbetter w złotówkach to wybierasz złotówki. Kiedyś przypadkowo zmieniłem na euro i też mi mniej doszło niż zleciłem.
Chyba raczej nie.Od początku założenia u nich konta mam je w zł i much better też w zł. Na muchbetter dopóki nie dojdzie karta wypłaty przewalutowanie(nieopłacalna opcją.euro liczą sobie ponad 5 zł)I dlatego dziś próbowałem na konto. Poprzednie wypłaty zawsze dochodziły w zł a teraz zmiana na euro.:(Na chat spróbuję się wbić i popytam co jest co.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Co wspólnego wypłaty mają z tym czy masz kartę czy jej nie masz? Jak dojdzie to co nagle wypłaty na złotówki zmienią?
Chodzi mi o Uni w zł. Do tej pory wypłacałem zawsze u nich w zł. W zeszłym tyg.wyplacilem 1500 do muchbetter i tam uni wysłał zł. Jest ok.Ale że w opcji wypłat muchbetter robi przewalutowanie więc żeby nie być w plecy dziś złożyłem opcję wypłaty 3000 w Uni na konto bankowe w Pl I po podaniu konta które mam w zł w okienku suma pojawiła się suma nie 3000 zł,ale 620 chyba euro. I przez to moje zdziwko i pytanie do Was
 
psychol32 449,4K

psychol32

Użytkownik
Jeżeli chodzi o wypłaty na konto to faktycznie pokazuje ile euro wyślą. Natomiast przy wypłatach na muchbetter jest do wyboru kilka walut. Ja mam konta tu i tu w złotówkach i ile bym nie wysłał zawsze tyle dochodzi.
Bez tytułu.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
U mnie też jest obecnie bałagan z wpłatami i wypłatami, pobiera minimalnie inne kwoty. Jest to strasznie irytujące z tymi przewalutowaniami na złotówki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jest dostepny chat w Unibecie w polskiej wersji?
Kontakt
Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedzi w Centrum Pomocy lub na forum społeczności graczy, zawsze możesz skontaktować się z jednym z naszych Agentów na czacie Biura Obsługi Klienta. Abyśmy mogli szybciej rozwiązać Twój problem, skontaktuj się z nami ze strony artykułu najbardziej zbliżonego do Twojego pytania.
WCIĄŻ POTRZEBUJESZ POMOCY?
Live ChatEmail
Czat na żywo dostępny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 10:00 – 18:00
Poza tymi godzinami, prosimy o kontakt poprzez e-mail lub na międzynarodowym czacie na żywo w języku angielskim.

także śpiesz się ;)
 
Do góry Bottom