>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Unibet - opinie

b1991 3K

b1991

Użytkownik
Od 8 grudnia konto nie zweryfikowane pomimo że wysłałem dokument. Jestem klientem spokojnie ponad 10 lat a tu takie cyrki... Jedyny mój błąd że wpłacałem przez kolegi blika ale tak wiele razy robiłem i nigdy nie było problemów teraz jest na koncie ponad 2k i nic nie można zrobic. Pisałem na czacie polskim i angielskim i dalej nic każą czekać. Porażka
Tutaj nie musisz świrować. Wpłacałeś ze swojego konta BLIKiem, na konto założone na kolegę - stąd weryfikacja.
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Tragedia, po 2 miesiącach grania śmieszną płaską stawką 50 zł na bet (wygrałem może 2500 zł,których nawet nie wypłaciłem) limity wjechały, najpierw moje bety przechodziły przez centralę, tak że musiałem czekać aż zatwierdzą każdy mój zakład, teraz już nawet to zniknęło i na każdy bet mam limity 13-30 zł max , także grubiej sobie już w Unibecie nie pogram. Dla mnie kabaret dla dzieci,a nie bukmacher.
 
Q 723

qrchuck1983

Użytkownik
czy ma ktoś z was email do kontaktu z nimi?
istnieje możliwość przelania kasy na revolut bądź na inne konto bankowe nie pod swoimi danymi?
dowiadywaliscie sie czy przywroca muchbetter do zycia?

ale popier*li z tym MB
Post automatycznie złączony:

Tragedia, po 2 miesiącach grania śmieszną płaską stawką 50 zł na bet (wygrałem może 2500 zł,których nawet nie wypłaciłem) limity wjechały, najpierw moje bety przechodziły przez centralę, tak że musiałem czekać aż zatwierdzą każdy mój zakład, teraz już nawet to zniknęło i na każdy bet mam limity 13-30 zł max , także grubiej sobie już w Unibecie nie pogram. Dla mnie kabaret dla dzieci,a nie bukmacher.
graj w pokera
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Siema,

Brak muchbetter to mega lipa. Czy ktoś może doradzić jakąś alternatywe, mam na unibet kilka tysięcy i teraz nie mam pojęcia jak to bezpiecznie wypłacić. Mam opcję albo przelew bankowy albo karta.


Co do przelewu to pamiętam że zgarniają sporą prowizję (bodajże 7-8%) no i dochodzi kwestia US. Nie wiem jak jest z kartą, ale sądzę że podobnie.

Czy ktoś może coś doradzić jak to rozwiązać?


Ps. W ogóle to czy nie można by wypłacić tej kasy na kartę muchbetter jeśli takową posiadam? Bo niby jest opcja wypłaty przez Unibet na kartę
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja się zapytałem na czacie to mi powiedzieli że mogę np. Wpłacić kartą z aplikacji mobilnej typu Zen lub Revolut i mogę potem w przypadku ewentualnej wypłaty wypłacić na konto bankowe powiązane w tej aplikacji
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Czy płatności, wypłaty przez kartę Revolut są bezpieczniejsze niż przez kartę jakiegoś stacjonarnego banku? Czy to jedno i to samo. Lepiej nie ruszać tematu?
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Od kilkunastu dni tj. gdzieś od 1 lutego 2023 nie działają mi transmisje meczów ligi hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej - wyświetla sie komunikat "Transmisja niedostepna. Transmisja aktualnie jest niedostępna, proszę spróbować później. Działają natomiast transmisje ligi niemieckiej. Nie używam VPN itp. Pisałem już do Unibet, ale oni po sprawdzeniu w dziale technicznym twierdza, że wszystko jest ok. Próbowałem już logować się z rożnych urządzeń, aplikacji mobilnej itp i rożnych adresów IP ale efekt jest identyczny. Macie lub mieliscie podobny problem. Ja nic w swoich ustawieniach nie zmieniałem i nagle przestało działać.
 
M 0

matmati

Użytkownik
Tylko ja mam taki komunikat podczas próby zalogowania się na nowa stroną 54 ?

„Informacja dla właściciela witryny – wykryliśmy BŁĄD:
nieprawidłowa domena dla klucza witryny”
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Wszyscy taki mają, była o tym dyskusja na czacie.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Kiedyś miałem gorszy czas na Unibecie. Poprosiłem ich o zamknięcie mi konta. Po czasie próbowałem ponownie otworzyć i już się nie da. Także pomyślcie jakbyście mieli podobnie kiedyś. Oby nie. A tak to cały czas wypłacam oczywiście ;)
 
Do góry Bottom