>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

K 3K

krimer33

Użytkownik
Dzisiaj zniknely wplaty/wyplaty w PLN aplikacja karty mobilnej - np karta wirtualna revoluta.
Niby wrocilo cos podobnego, ale juz wplaty w EUR lub NOK czyli od kazdej wplaty/wyplaty kilka % prowizji

jak nie wroci poprzednia opcja to grubo..
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Witam, używał ktoś konta polskiego poza Polską? Podobno blokują konto jak wykryją że jest się poza granicą gdy ma się polskie konto Unibet. Nie wiem czy to straszaki czy jak wyłączy się lokalizacje to można na luzie grac.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Dzisiaj zniknely wplaty/wyplaty w PLN aplikacja karty mobilnej - np karta wirtualna revoluta.
Niby wrocilo cos podobnego, ale juz wplaty w EUR lub NOK czyli od kazdej wplaty/wyplaty kilka % prowizji

jak nie wroci poprzednia opcja to grubo..
nawet nie gadaj, masakra :/ idę sprawdzić
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Ja przy wypłacie mam dostępna kartę z revoluta , natomiast nie próbowałem dziś wypłacać. Przy ewentualnej wpłacie natomiast tej opcji NIE ma.
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Jestem w tej chwili za granicą. Zawsze korzystałem z MuchBetter, niestety teraz nie mam jak wypłacać karta z bankomatu. Jaka jest najlepsza opcja wpłaty i wypłaty, karta VISA?
 
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Ja przy wypłacie mam dostępna kartę z revoluta , natomiast nie próbowałem dziś wypłacać. Przy ewentualnej wpłacie natomiast tej opcji NIE ma.
Prawdopodobnie wypłaca się tym co się wpłacało, nawet jak już metoda została zmieniona. Często tak miałem, że korzystałem z karty, chciałem zrobić wypłatę pierwszy raz od paru miesięcy u bukmachera u którego nie grałem a oni mi, że i tak cześć wypłaty musi iść np. na paypall
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Nie mam zamiaru nic nikomu udowadniać. Kilka razy już to robiłem na forum i nie widzę powodu by robić to poraz kolejny. Kupony jak mam chęć to wrzucam do działu pochwal się swoim kuponem.
Więc wytłumacz mi jak to się dzieje, że nie korzystając z żadnych bonusów mam już zlimitowane trzy konta? Nigdy nawet nie grałem stawkami zbliżonymi do tych Twoich. Odpowiedź jest jedna. Jesteś wtapiacz i tyle.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Co Uni odwala??Wypłatę mam tylko muchbetter i konto bankowe. Wypłacałem 1500 na muchbetter i podałem im konto walutowe.Wplynelo po przewalutowaniu 288e.Z muchbetter niemam jeszcze karty (czekam)Chwilę temu próbuje wypłacić 3000 na konto do bank.Pokazuje że wypłaty tylko w euro.Kuzwa znów przewalutowanie i w plecy??Jak u Was z wypłatami??
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Co Uni odwala??Wypłatę mam tylko muchbetter i konto bankowe. Wypłacałem 1500 na muchbetter i podałem im konto walutowe.Wplynelo po przewalutowaniu 288e.Z muchbetter niemam jeszcze karty (czekam)Chwilę temu próbuje wypłacić 3000 na konto do bank.Pokazuje że wypłaty tylko w euro.Kuzwa znów przewalutowanie i w plecy??Jak u Was z wypłatami??
Ja wpłacałem ostatnio 200zł z karty bankowej, to pobrało 210zł, a wczoraj wypłacałem na kartę wirtualną Revolut i normalnie przyszła pełna kwota wypłaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
Do góry Bottom