>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Unibet - opinie

zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Przestrogą dla innych niech będzie fakt że na pytanie do konsultanta czy takie sytuacje im się już zdarzały odpowiedział że &quot;tak&quot;, oprócz tego jak zapytałem czy to ma sens bo przecież koleś który mi to zrobił i tak nie mógłby wypłacić ich na swoje konto - konsultant na to że w zasadzie &quot;tak&quot; ale zdarzały się również próby wypłat.
a pomyślałeś w ten sposób że ten ktoś ma obojetnie gdzie konto w buku który oferuje na live zdarzenie ktore tenże wlamywacz obstawia na twoim koncie / moze to rowniez byc konto w ónibet ale moznaby przejrzec konta uzytkowników którzy w przeciagu kilkunastu sekund walili zdarzenia przeciwstawne do tego na twoim koncie i robili to nagminnie i wziac takiego delikwenta pod lupę - ja wiem ze to prawie ze niemożliwe bo kont jest pewnie kilka milionów/ i na swoim koncie gra zdarzenia przeciwstawne. Wiecznie przeciez nie bedzie trafiał zdarzen na twoim koncie i suma sumarum w koncu wyprowadzi piniondze z twojego konta.
 
puk 5

puk

Użytkownik
a pomyślałeś w ten sposób że ten ktoś ma obojetnie gdzie konto w buku który oferuje na live zdarzenie ktore tenże wlamywacz obstawia na twoim koncie / moze to rowniez byc konto w ónibet ale moznaby przejrzec konta uzytkowników którzy w przeciagu kilkunastu sekund walili zdarzenia przeciwstawne do tego na twoim koncie i robili to nagminnie i wziac takiego delikwenta pod lupę - ja wiem ze to prawie ze niemożliwe bo kont jest pewnie kilka milionów/ i na swoim koncie gra zdarzenia przeciwstawne. Wiecznie przeciez nie bedzie trafiał zdarzen na twoim koncie i suma sumarum w koncu wyprowadzi piniondze z twojego konta.
Pomyślałem czy nie, jakie to ma znaczenie? Prześwietlić takich graczy mogłby tylko sam UNIBET, ale skoro mają to w du... i twierdzą że żeby kasę odzyskać trzeba to zgłosić na Policję to im podziękowałem za współpracę.
 
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Dziękuje bardzo google , już od rana mi wyskakiwał komunikat na telefonie ,żebym wprowadził hasło i było coś nie tak , teraz już wiem o co chodzi. Co mogę teraz zrobić?
 
L 516

lipny

Użytkownik
Z Unibet&#39;em pewnie nic.
&quot;Wszędzie indziej&quot; zmieniaj hasła...
gdzieś była stronka ze mozna sprawdzic czy twoje hasło zostało wykradzione ale na .ru więc sam nie probowalem, profilaktycznie zmieniłem
 
Z 0

zalo1988

Użytkownik
Witam

Mam prośbę o pomoc w zrozumieniu Bonusu 123 w Unibet , w zasadach bonusy według mnie jest mało informacji . Wpłaciłem 246 zł obstawiłem kupon , przegrałem i otrzymałem Bonus 50% od depozytu 123 zł. Teraz zaczynają się moje wątpliwości co mam z tym zrobić .

- Obrócić 6 x (to zagrać 6 różnych kuponów po stawce 123 zł ) czy ( jeden kupon o łącznym kursie 6 zł)

- mój zakład może być pojędyńczy ? Czy musi zawierać więcej wydarzeń ?

- kurs minimalny 1.40 zł to minimum jednego wydarzenia ? Czy może mogę zagrać np: dwa mecze po 1.30 zł a warunek minimum 1.40 zł zostanie spełniony ?

Czytałem różne wątki oraz zasady bonusu na Unibet . Jednak jak widzicie mam sporo wątpliwości
 
M 36

mankiecik

Użytkownik
Witam wszystkich!

Dzisiaj niestety spotkała mnie ta sama sytuacja co KYJA. Wchodzę rano na konto a tam null ???? Ktoś po północy obstawił sobie tenis na moim koncie. W rozmowie na czacie koleś napisał że muszą mi zamknąć konto w celu weryfikacji. Na pytanie ile to potrwa i jaka jest szansa zwrotu pieniędzy odpowiedział że nie wie ile może potrwać weryfikacja a jedyną szansą na zwrot pieniędzy jest zgłoszenie tego na Policji i oni będą szukać kto to zrobił. Podziękowałem za zamknięcie konta i zrobiłem to sam osobiście.
Przestrogą dla innych niech będzie fakt że na pytanie do konsultanta czy takie sytuacje im się już zdarzały odpowiedział że &quot;tak&quot;, oprócz tego jak zapytałem czy to ma sens bo przecież koleś który mi to zrobił i tak nie mógłby wypłacić ich na swoje konto - konsultant na to że w zasadzie &quot;tak&quot; ale zdarzały się również próby wypłat.

Kto chce niech u nich gra, mają czasami ciekawe pozycje, ale mnie tą sytuacją oraz niezrozumiałymi limitami zniechęcili do siebie i im dziękuję.
Porada dla innych którzy będą kontynuowali granie --&gt; często zmieniajcie hasła.
Hej,wypisz wymaluj moja sytuacja - dokładnie ta sama,te same gadki...Co lepsze typy które były grane na moim koncie to tenis po kursie 11 i 17 .Jak to zgłosiłem do nich od razu mi konto zablokowali i do dzisiaj cisza.Oczywiście kazali iść z tym na policję.Rozmawiałem jeszcze z 2 osobami,którzy mieli podobne zdarzenia i niestety wnioski mamy te same - to PRACOWNICY tego buka to robią!Po pierwsze u mnie to były kwoty odpowiednio,na zdarzenie o kursie 11 postawione 600 Euro - co jest niemożliwe z poziomu mojego (limity) i po kursie 17 - 500 Euro- tak samo.I jak widzicie jest coraz więcej nas i taki sam schemat działania.Odnośnie złamania hasła i IP - przeprowadziłem własne dochodzenie i nie ma możliwości żeby ktoś się włamał na mojego laptopa czy złamał hasło.Co do odblokowania konta zwodzą mnie już 3 miesiące,kazali iść na policję,byłem oczywiście mówiłem ogólnikowo- żeby nie narobić za dużo szumu - policjant powiedział żebym pokazał skany tych zagrań - napisałem do nich żeby odblokowali mi konto w celu zrobienia zrzutów - to nie chcą ,mimo że dzwonili do mnie i weryfikowali mnie czy ja to ja przez 15 minut.Wnioski nasuwają się same - jest to sprawka ich własna - czy celowa czy mają jakiegoś pracownika który to robi tego nie wiem.
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Skończyły się już te problemy z bezpieczeństwem? Chcę założyć tam konto, bo Bet365 ma strasznie nieciekawe linie w siatkówce, często nie daje możliwości wyboru handi 1,5 i z mma ma tylko UFC. Betsafe ma marne kursy i udupiłem tam bonus, przez kretyńskie warunki obrotu. Szukałem buka głównie do nożnej, mma i siatki no i padło na Unibeta, bo ma bardzo rozbudowaną ofertę do każdej dyscypliny.
 
T 9

treblad037

Użytkownik
Oto niekompetencja kolesia z Unibetu:
&quot;Ja: witam!&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Ja: chcialbym sie zapytac na jakie zaklady jest u was najnizsza marza bukmacherska?&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Michal : co ma Pan na myśli?&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Ja: bo zauwazylem ze posiadacie zaklady z kursami 1,85 / 1,85 jak i 1,9 na 1,9 ale tez zdarzaja sie takie jak 1,95 na 1,95&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Ja: zastanawiam sie skad ta rozbieznosc w marży&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Michal : Obawiam się że nie rozumiem co ma Pan na myśli Panie Piotrze - Unibet nie pobiera żadnej marży w zakładach sportowych&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Ja: jakby nie pobieral marży to kursy dwudrogowe wynosilyby 2,0 na 2,0 np na zaklad parzyste - nieparzyste... Jak pan moze tego nie rozumiec ?&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Michal : Panie Piotrze - Unibet nie pobiera żadnej marży&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Ja: nie no Pan jest chyba niekompetentny.. Kazdy zakład u kazdego bukmachera posiada marżę. U jednych jest ona niższa, u innych wyższa. Prosze poczytać na temat marży bukmacherskiej bo w tej chwili Pan się skompromitował&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Ja: pozdrawiam i zycze milego dnia&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Michal : Oczywiście skoro wie Pan lepiej to Pana sprawa&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Michal : Również życze miłego dnia&quot;
A może k***a to ja jestem głupi i zakład tenisowy na mecz z kursem 1,75 na 1,85 to zakład bez marży ???
MÓZG ROZ***ANY !
 
G 0

graczseweryn19

Użytkownik
Nie polecam tego bukmachera nikomu , zaniżone kursy na mecze live zdecydowanie na over/under , po dużych przegranych w moich przypadku zero darmowych bonusów , jeden z najgorszych bukmacherów w sieci,odradzam granie w nim z tego co traktuja starych graczy.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Nie polecam tego bukmachera nikomu , zaniżone kursy na mecze live zdecydowanie na over/under , po dużych przegranych w moich przypadku zero darmowych bonusów , jeden z najgorszych bukmacherów w sieci,odradzam granie w nim z tego co traktuja starych graczy.
przede wszystkim dla mojego komputera otwieranie strony unibetu to taki ból...
 
Do góry Bottom