>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Unibet - opinie

zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Przestrogą dla innych niech będzie fakt że na pytanie do konsultanta czy takie sytuacje im się już zdarzały odpowiedział że &quot;tak&quot;, oprócz tego jak zapytałem czy to ma sens bo przecież koleś który mi to zrobił i tak nie mógłby wypłacić ich na swoje konto - konsultant na to że w zasadzie &quot;tak&quot; ale zdarzały się również próby wypłat.
a pomyślałeś w ten sposób że ten ktoś ma obojetnie gdzie konto w buku który oferuje na live zdarzenie ktore tenże wlamywacz obstawia na twoim koncie / moze to rowniez byc konto w ónibet ale moznaby przejrzec konta uzytkowników którzy w przeciagu kilkunastu sekund walili zdarzenia przeciwstawne do tego na twoim koncie i robili to nagminnie i wziac takiego delikwenta pod lupę - ja wiem ze to prawie ze niemożliwe bo kont jest pewnie kilka milionów/ i na swoim koncie gra zdarzenia przeciwstawne. Wiecznie przeciez nie bedzie trafiał zdarzen na twoim koncie i suma sumarum w koncu wyprowadzi piniondze z twojego konta.
 
puk 5

puk

Użytkownik
a pomyślałeś w ten sposób że ten ktoś ma obojetnie gdzie konto w buku który oferuje na live zdarzenie ktore tenże wlamywacz obstawia na twoim koncie / moze to rowniez byc konto w ónibet ale moznaby przejrzec konta uzytkowników którzy w przeciagu kilkunastu sekund walili zdarzenia przeciwstawne do tego na twoim koncie i robili to nagminnie i wziac takiego delikwenta pod lupę - ja wiem ze to prawie ze niemożliwe bo kont jest pewnie kilka milionów/ i na swoim koncie gra zdarzenia przeciwstawne. Wiecznie przeciez nie bedzie trafiał zdarzen na twoim koncie i suma sumarum w koncu wyprowadzi piniondze z twojego konta.
Pomyślałem czy nie, jakie to ma znaczenie? Prześwietlić takich graczy mogłby tylko sam UNIBET, ale skoro mają to w du... i twierdzą że żeby kasę odzyskać trzeba to zgłosić na Policję to im podziękowałem za współpracę.
 
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Dziękuje bardzo google , już od rana mi wyskakiwał komunikat na telefonie ,żebym wprowadził hasło i było coś nie tak , teraz już wiem o co chodzi. Co mogę teraz zrobić?
 
L 516

lipny

Użytkownik
Z Unibet&#39;em pewnie nic.
&quot;Wszędzie indziej&quot; zmieniaj hasła...
gdzieś była stronka ze mozna sprawdzic czy twoje hasło zostało wykradzione ale na .ru więc sam nie probowalem, profilaktycznie zmieniłem
 
Z 0

zalo1988

Użytkownik
Witam

Mam prośbę o pomoc w zrozumieniu Bonusu 123 w Unibet , w zasadach bonusy według mnie jest mało informacji . Wpłaciłem 246 zł obstawiłem kupon , przegrałem i otrzymałem Bonus 50% od depozytu 123 zł. Teraz zaczynają się moje wątpliwości co mam z tym zrobić .

- Obrócić 6 x (to zagrać 6 różnych kuponów po stawce 123 zł ) czy ( jeden kupon o łącznym kursie 6 zł)

- mój zakład może być pojędyńczy ? Czy musi zawierać więcej wydarzeń ?

- kurs minimalny 1.40 zł to minimum jednego wydarzenia ? Czy może mogę zagrać np: dwa mecze po 1.30 zł a warunek minimum 1.40 zł zostanie spełniony ?

Czytałem różne wątki oraz zasady bonusu na Unibet . Jednak jak widzicie mam sporo wątpliwości
 
M 36

mankiecik

Użytkownik
Witam wszystkich!

Dzisiaj niestety spotkała mnie ta sama sytuacja co KYJA. Wchodzę rano na konto a tam null ???? Ktoś po północy obstawił sobie tenis na moim koncie. W rozmowie na czacie koleś napisał że muszą mi zamknąć konto w celu weryfikacji. Na pytanie ile to potrwa i jaka jest szansa zwrotu pieniędzy odpowiedział że nie wie ile może potrwać weryfikacja a jedyną szansą na zwrot pieniędzy jest zgłoszenie tego na Policji i oni będą szukać kto to zrobił. Podziękowałem za zamknięcie konta i zrobiłem to sam osobiście.
Przestrogą dla innych niech będzie fakt że na pytanie do konsultanta czy takie sytuacje im się już zdarzały odpowiedział że &quot;tak&quot;, oprócz tego jak zapytałem czy to ma sens bo przecież koleś który mi to zrobił i tak nie mógłby wypłacić ich na swoje konto - konsultant na to że w zasadzie &quot;tak&quot; ale zdarzały się również próby wypłat.

Kto chce niech u nich gra, mają czasami ciekawe pozycje, ale mnie tą sytuacją oraz niezrozumiałymi limitami zniechęcili do siebie i im dziękuję.
Porada dla innych którzy będą kontynuowali granie --&gt; często zmieniajcie hasła.
Hej,wypisz wymaluj moja sytuacja - dokładnie ta sama,te same gadki...Co lepsze typy które były grane na moim koncie to tenis po kursie 11 i 17 .Jak to zgłosiłem do nich od razu mi konto zablokowali i do dzisiaj cisza.Oczywiście kazali iść z tym na policję.Rozmawiałem jeszcze z 2 osobami,którzy mieli podobne zdarzenia i niestety wnioski mamy te same - to PRACOWNICY tego buka to robią!Po pierwsze u mnie to były kwoty odpowiednio,na zdarzenie o kursie 11 postawione 600 Euro - co jest niemożliwe z poziomu mojego (limity) i po kursie 17 - 500 Euro- tak samo.I jak widzicie jest coraz więcej nas i taki sam schemat działania.Odnośnie złamania hasła i IP - przeprowadziłem własne dochodzenie i nie ma możliwości żeby ktoś się włamał na mojego laptopa czy złamał hasło.Co do odblokowania konta zwodzą mnie już 3 miesiące,kazali iść na policję,byłem oczywiście mówiłem ogólnikowo- żeby nie narobić za dużo szumu - policjant powiedział żebym pokazał skany tych zagrań - napisałem do nich żeby odblokowali mi konto w celu zrobienia zrzutów - to nie chcą ,mimo że dzwonili do mnie i weryfikowali mnie czy ja to ja przez 15 minut.Wnioski nasuwają się same - jest to sprawka ich własna - czy celowa czy mają jakiegoś pracownika który to robi tego nie wiem.
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Skończyły się już te problemy z bezpieczeństwem? Chcę założyć tam konto, bo Bet365 ma strasznie nieciekawe linie w siatkówce, często nie daje możliwości wyboru handi 1,5 i z mma ma tylko UFC. Betsafe ma marne kursy i udupiłem tam bonus, przez kretyńskie warunki obrotu. Szukałem buka głównie do nożnej, mma i siatki no i padło na Unibeta, bo ma bardzo rozbudowaną ofertę do każdej dyscypliny.
 
T 9

treblad037

Użytkownik
Oto niekompetencja kolesia z Unibetu:
&quot;Ja: witam!&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Ja: chcialbym sie zapytac na jakie zaklady jest u was najnizsza marza bukmacherska?&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Michal : co ma Pan na myśli?&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Ja: bo zauwazylem ze posiadacie zaklady z kursami 1,85 / 1,85 jak i 1,9 na 1,9 ale tez zdarzaja sie takie jak 1,95 na 1,95&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Ja: zastanawiam sie skad ta rozbieznosc w marży&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Michal : Obawiam się że nie rozumiem co ma Pan na myśli Panie Piotrze - Unibet nie pobiera żadnej marży w zakładach sportowych&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Ja: jakby nie pobieral marży to kursy dwudrogowe wynosilyby 2,0 na 2,0 np na zaklad parzyste - nieparzyste... Jak pan moze tego nie rozumiec ?&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Michal : Panie Piotrze - Unibet nie pobiera żadnej marży&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Ja: nie no Pan jest chyba niekompetentny.. Kazdy zakład u kazdego bukmachera posiada marżę. U jednych jest ona niższa, u innych wyższa. Prosze poczytać na temat marży bukmacherskiej bo w tej chwili Pan się skompromitował&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Ja: pozdrawiam i zycze milego dnia&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Michal : Oczywiście skoro wie Pan lepiej to Pana sprawa&lt;hr style=&quot;border: 1px dotted #EBE7E3;&quot;&gt;Michal : Również życze miłego dnia&quot;
A może k***a to ja jestem głupi i zakład tenisowy na mecz z kursem 1,75 na 1,85 to zakład bez marży ???
MÓZG ROZ***ANY !
 
G 0

graczseweryn19

Użytkownik
Nie polecam tego bukmachera nikomu , zaniżone kursy na mecze live zdecydowanie na over/under , po dużych przegranych w moich przypadku zero darmowych bonusów , jeden z najgorszych bukmacherów w sieci,odradzam granie w nim z tego co traktuja starych graczy.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Nie polecam tego bukmachera nikomu , zaniżone kursy na mecze live zdecydowanie na over/under , po dużych przegranych w moich przypadku zero darmowych bonusów , jeden z najgorszych bukmacherów w sieci,odradzam granie w nim z tego co traktuja starych graczy.
przede wszystkim dla mojego komputera otwieranie strony unibetu to taki ból...
 
Do góry Bottom