>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Wy też macie tak, że strona się nie ładuje, np. teraz? Wczoraj też miałem problemy na główną stronę, mobilna działa ok, ale muszę zrobić depozyt
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Mnie wkurza Unibet z tym zwrotem za zaklad na sobotnia Lige Mistrzow, codziennie cos wymyslaja i juz prawie tydzien minal, Bet365 ogarnal sie w dwie godziny heh
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
Wy też macie tak, że strona się nie ładuje, np. teraz? Wczoraj też miałem problemy na główną stronę, mobilna działa ok, ale muszę zrobić depozyt
ostatnie dni to same jakieś problemy techniczne z ich strony. Dziś nie mogę się zalogować od ponad 2godzin.
ma ktoś może podobny problem ?
 
K 128

konju1

Użytkownik
Mnie wkurza Unibet z tym zwrotem za zaklad na sobotnia Lige Mistrzow, codziennie cos wymyslaja i juz prawie tydzien minal, Bet365 ogarnal sie w dwie godziny heh
Mam to samo. Czekam i czekam. We wtorek pisalem to podobno dzial marketingu mial w poniedz. wolne bo jakieś święto w Anglii. W czwartek, ze juz blisko i 24h i bonus będzie. Dziś, ze oni na czacie nic nie mogą i trzeba cierpliwie czekać...
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Nie moge znalezc odpowiedniego flash playera do Dolphin Browser aby odpalic zaklady na stronie mobilnej (chociaz np. moge sie zalogowac i sprawdzic np. stan konta). Szukalem i nie znalazlem odpowiedniej instalki. Jezeli ktos ma i uzywa bezproblemowo, to prosilbym o jakies namiary na odpowiednia wersje. Moja wersja Androida to 2.3.6. Naprawde chcialbym moc uzywac Unibet w 100% z telefonu (czyli robic zaklady), nie zawsze mam dostep do PC lub laptopa.
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
Uważajcie, bo ktoś chce wyłudzić dane i rozesłał mail z informacją o rzekomej zmianie regulaminu w Unibet i niby trzeba kliknąć żeby go zaakceptować, bo zablokują konto.
Tak wygląda treść tej wiadomości:
&quot; Z dniem 31 maja 2014 roku w życie wchodzi nowy regulamin korzystania z konta Unibet. Akceptacja nowego regulaminu jest warunkiem koniecznym do dalszego korzystania z konta Unibet.

Aby zaakceptować nowy regulamin zaloguj się na https://www.unibet.com/ a następnie zapoznaj się z nowym regulaminem firmy.
Brak akceptacji nowego regulaminu w przeciągu 72 godzin oznaczać będzie zablokowanie konta gracza.

Pozdrawiam. Zespół Unibet. &quot;
Mail jest wysłany z adresu: [email protected] , a prawidłowy adres supportu Unibet to: [email protected]
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
mam ten sam mail z ta rzekoma zmiana regulaminu, odrazu mi nie pasowalo ze niby tylko 72 godziny i blokuja konto heh widac pajace szukaja naiwniakow co dopiero zaczynaja bumacherskie zycie
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
A to tylko na meila wysylaja ? Ja ostatnio akceptowalem jakis nowy regulamin ale to normalnie na stronie unibetu logowałem sie i mi wyskoczyl, na meila nie wchodziłem. Co o tym myslicie ?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
A to tylko na meila wysylaja ? Ja ostatnio akceptowalem jakis nowy regulamin ale to normalnie na stronie unibetu logowałem sie i mi wyskoczyl, na meila nie wchodziłem. Co o tym myslicie ?
na stronie ja tez akceptowalem, bez obaw to akurat bylo od nich;)
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Uważajcie, bo ktoś chce wyłudzić dane i rozesłał mail z informacją o rzekomej zmianie regulaminu w Unibet i niby trzeba kliknąć żeby go zaakceptować, bo zablokują konto.
Tak wygląda treść tej wiadomości:
&quot; Z dniem 31 maja 2014 roku w życie wchodzi nowy regulamin korzystania z konta Unibet. Akceptacja nowego regulaminu jest warunkiem koniecznym do dalszego korzystania z konta Unibet.

Aby zaakceptować nowy regulamin zaloguj się na https://www.unibet.com/ a następnie zapoznaj się z nowym regulaminem firmy.
Brak akceptacji nowego regulaminu w przeciągu 72 godzin oznaczać będzie zablokowanie konta gracza.

Pozdrawiam. Zespół Unibet. &quot;
Mail jest wysłany z adresu: [email protected] , a prawidłowy adres supportu Unibet to: [email protected]
Pozdrawiam
Znowu Ci złodzieje działają. Nie sprawdziłem tego i znów mnie okradli na szczęście zdążyli przegrać 100 zł zablokowałem konto i zmieniam wszędzie hasła.
 
kszysio 21

kszysio

Użytkownik
ee chyba nie zagladales dokladnie przegralem 100 ale potem jakis zaklad tobie wszedl zagralem za 43zl na remis w meczu jagielonii po kursie 11 i po 2 minutach wyrownali na bet365 masz ponad 400zl wiec jestes do przodu pozdro
 
justt 212

justt

Użytkownik
a tak ogolnie nie wincie krzysia za tego posta poprostu szukalem usera ktory ma takie samo haslo na unibecie i na forum w sumie szybko znalazlem
mozesz mi powiedziec jakie korzysci z tego masz? z czystej ciekawosci bo do glowy mi nie przychodzi, wyplat na swoje konto nie zrobisz przeciez, a ryzykujesz sporo
 
kszysio 21

kszysio

Użytkownik
Jestes pewny ze nie zrobie na swoje konto ?
przede wszystkim moge zalozyc fikcyjne konto na swojego netellera wplacic kase zeby odblokowac potem wyplacic wiecej na neteller jak zrobie to w nocy to o 8-9 bede mial kase na netellerze bo tam akurat szybko wyplacaja potem wplacam na jakiegos buka u ktorego moge wplacic netellerem a wyplacic na bank to jedna metoda
druga metoda ... przelewy ida po numerze konta moge wyplacic na konto bankowe kase i przelew przyjdzie zreszta sam mozesz sprawdzic przelej do kolegi 1zl podajac bledne imie i nazwisko i zobaczysz ze przelew dojdzie
tak samo moge zrobic z moneybookers wplata a potem wyplata na neteller
ale ... zadnej z tych metod nie uzywam (no czasem z netellera korzystam) jest jeszcze czwarta metoda bardzo dobra ale soras zachowuje to dla siebie wam to nie jest potrzebne
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Gość ma tupet. Niebywałe. I nie ma na niego mocnych. Złodzieju te lewe strony unibetu co chwila, to wszystko twoje? Musisz okradać graczy? Jak jesteś dobry, nie możesz sam grać?? Większość graczy nie jest bogaczami. Takie 100zł nierzadko wpłacają raz na kilka miesięcy. A ty ich bezczelnie okradasz. Dziwie się że unibet nic z tym nie robi. Zrosztą po neteller i skrill też można dojść do twoich danych. Zobaczysz w końcu ktoś się do ciebie dobierze.
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
Panowie jak mi rozliczyli mecz Widzewa na + (obie strzela dałem) a mecz został przerwany i prawdopodobnie bedzie walkower to powiedzcie mi czy moga cofnac te rozliczenie czy juz nie ma opcji zeby cofneli ? tak sie zastanawiam bo jak moga cofnac to wyplace.
 
Do góry Bottom