>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Unibet - opinie

forin 450

forin

Użytkownik
mam dodatek mundial teletydzien i widze, ze unibet reklamuje sie w konspiracji, bo jest duzymi literami przy kazdej grupie w kolku biala litera np D na zielonym tle wyglada to jak logo unibet, nie wiem moze to przypadek.
 
1 23

15141993

Użytkownik
Ja od siebie dodam jedynie że przed chwilą zagrałem na mecz Keys - Shvedova, wygrana Keys ładny kurs był (2.55), mecz trwał wczoraj i dzisiaj miał być dokończony, od zawarcia kuponu do statusu przegrany nie minęło 10 minut, co się okazuje ? Że Keys nie wyszła na kort bo złapała kontuzje. Każdy normalny buk traktuje taką sytuacje jako zrządzenie losu ale nie Unibet... Strach grać piłkę, bo być może jacyś fanatycy odpalą race zaczną mordobicie (patrz: Legia - Jagiellonia) i nasz zakład również będzie przegrany z powodów trzecich. Nie polecam tego buka.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Mial ktos taka sytuacje w ? Wchodze dzis na konto a tu czysto. Patrze w zaklady historie a o 6 rano postawiony zakladn (przegrany) Rana S-Plipuech 2 , Plipuech- Thamchaiwat! O co qrwa chodzi? Ktos wlamal mi sie na konto! Radze wyplacac z tamtad kase i czmychac bo jakies dupne zabezpieczenia maja! Ciekawe co unibet na to !!?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Mial ktos taka sytuacje w ? Wchodze dzis na konto a tu czysto. Patrze w zaklady historie a o 6 rano postawiony zakladn (przegrany) Rana S-Plipuech 2 , Plipuech- Thamchaiwat! O co qrwa chodzi? Ktos wlamal mi sie na konto! Radze wyplacac z tamtad kase i czmychac bo jakies dupne zabezpieczenia maja! Ciekawe co unibet na to !!?
Możliwe że nabrałeś się na phishing.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Ja od siebie dodam jedynie że przed chwilą zagrałem na mecz Keys - Shvedova, wygrana Keys ładny kurs był (2.55), mecz trwał wczoraj i dzisiaj miał być dokończony, od zawarcia kuponu do statusu przegrany nie minęło 10 minut, co się okazuje ? Że Keys nie wyszła na kort bo złapała kontuzje. Każdy normalny buk traktuje taką sytuacje jako zrządzenie losu ale nie Unibet... Strach grać piłkę, bo być może jacyś fanatycy odpalą race zaczną mordobicie (patrz: Legia - Jagiellonia) i nasz zakład również będzie przegrany z powodów trzecich. Nie polecam tego buka.
Kolego regulamin mówi, że w przypadku kreczu buk nie robi zwrotów w przypadku, gdy został rozegrany 1 pełny set. Rejestrując się zaakceptowałeś ten regulamin...
 
1 23

15141993

Użytkownik
Kolego regulamin mówi, że w przypadku kreczu buk nie robi zwrotów w przypadku, gdy został rozegrany 1 pełny set. Rejestrując się zaakceptowałeś ten regulamin...



Po pierwsze to ja twoim kolegą nie jestem wg pierwszy raz widzę twój nick.
Po drugie ten temat jest od tego żeby każdy mógł powiedzieć co mu się podoba w tym buku, a co nie i ja to właśnie zrobiłem. Nie mówię że to złodzieje bez zasad, ja tylko stwierdzam że ich regulaminy są absurdalne.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Po drugie ten temat jest od tego żeby każdy mógł powiedzieć co mu się podoba w tym buku, a co nie i ja to właśnie zrobiłem. Nie mówię że to złodzieje bez zasad, ja tylko stwierdzam że ich regulaminy są absurdalne.
Każdy normalny buk traktuje taką sytuacje jako zrządzenie losu ale nie Unibet...
Tak samo jak Unibet rozliczają krecz po 1. secie także Betsson, betsafe, betfair, Marathonbet, OddsRing, PinnacleSports, Sportingbet itd.
Ty wykazałeś tutaj raczej swoją frustrację przegraną, a nie rzetelną opinię. Gdybyś wygrał na kreczu pewnie byś nie pisał, że te zasady są absurdalne i buk się nie szanuję. Z resztą, jak napisałem - sam zaakceptowałeś ten &quot;absurdalny&quot; regulamin. Jeśli ci się nie podoba, to jest wiele innych buków, gdzie krecz zawsze = zwrot.
P.S. Jeśli myślisz, że uważam cię za swojego kolegę to poprawiłeś mi dziś humor ???? . Przecież to tylko takie luźne rozpoczęcie wypowiedzi było...
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Ktos włamał mi się na konto, zgłosiłem i zablokowali. Kazali przeslac foto dowodu os., strone ze skrila i konta bankowego. Teraz chca jeszcze: wyciag bankowy ,(dwie ostatnie wplaty), dokument potwierdzajacy miejsce zamieszkania (przeciez wyslalem foto dowodu!). Mam ich w d.... zamykam konto i koncze z amatorami!!!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ktos włamał mi się na konto, zgłosiłem i zablokowali. Kazali przeslac foto dowodu os., strone ze skrila i konta bankowego. Teraz chca jeszcze: wyciag bankowy ,(dwie ostatnie wplaty), dokument potwierdzajacy miejsce zamieszkania (przeciez wyslalem foto dowodu!). Mam ich w d.... zamykam konto i koncze z amatorami!!!
Twoja wina że się włamali. Chciałbyś żeby na słowo Ci uwierzyli że to Twoje konto? Pomyśl pierwsze...
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Twoja wina że się włamali. Chciałbyś żeby na słowo Ci uwierzyli że to Twoje konto? Pomyśl pierwsze...
Gdy Już włamią się na konto i to zgłosisz oni mają swoje procedury które muszę zrobić tzw Weryfikacją kluczową trwa ona trochę i dodatkowo gracz musi przesłać masę dokumentów tak to wygląda w ich regulaminach...
 
M 36

mankiecik

Użytkownik
Mial ktos taka sytuacje w ? Wchodze dzis na konto a tu czysto. Patrze w zaklady historie a o 6 rano postawiony zakladn (przegrany) Rana S-Plipuech 2 , Plipuech- Thamchaiwat! O co qrwa chodzi? Ktos wlamal mi sie na konto! Radze wyplacac z tamtad kase i czmychac bo jakies dupne zabezpieczenia maja! Ciekawe co unibet na to !!?
Hej.I jak się twoja sprawa potoczyła?Mam dokładnie taką samą sytuację proszę o kontakt priv!!albo tutaj PILNE
 
puk 5

puk

Użytkownik
Ktos włamał mi się na konto, zgłosiłem i zablokowali. Kazali przeslac foto dowodu os., strone ze skrila i konta bankowego. Teraz chca jeszcze: wyciag bankowy ,(dwie ostatnie wplaty), dokument potwierdzajacy miejsce zamieszkania (przeciez wyslalem foto dowodu!). Mam ich w d.... zamykam konto i koncze z amatorami!!!
Ktos włamał mi się na konto, zgłosiłem i zablokowali. Kazali przeslac foto dowodu os., strone ze skrila i konta bankowego. Teraz chca jeszcze: wyciag bankowy ,(dwie ostatnie wplaty), dokument potwierdzajacy miejsce zamieszkania (przeciez wyslalem foto dowodu!). Mam ich w d.... zamykam konto i koncze z amatorami!!!
Witam wszystkich!
Dzisiaj niestety spotkała mnie ta sama sytuacja co KYJA. Wchodzę rano na konto a tam null ???? Ktoś po północy obstawił sobie tenis na moim koncie. W rozmowie na czacie koleś napisał że muszą mi zamknąć konto w celu weryfikacji. Na pytanie ile to potrwa i jaka jest szansa zwrotu pieniędzy odpowiedział że nie wie ile może potrwać weryfikacja a jedyną szansą na zwrot pieniędzy jest zgłoszenie tego na Policji i oni będą szukać kto to zrobił. Podziękowałem za zamknięcie konta i zrobiłem to sam osobiście.
Przestrogą dla innych niech będzie fakt że na pytanie do konsultanta czy takie sytuacje im się już zdarzały odpowiedział że &quot;tak&quot;, oprócz tego jak zapytałem czy to ma sens bo przecież koleś który mi to zrobił i tak nie mógłby wypłacić ich na swoje konto - konsultant na to że w zasadzie &quot;tak&quot; ale zdarzały się również próby wypłat.
Kto chce niech u nich gra, mają czasami ciekawe pozycje, ale mnie tą sytuacją oraz niezrozumiałymi limitami zniechęcili do siebie i im dziękuję.
Porada dla innych którzy będą kontynuowali granie --&gt; często zmieniajcie hasła.
 
J 18

joepike

Użytkownik
PRZEPRASZAMY…
…nasza strona jest chwilowo niedostępna. Jeśli ma to wpływ na Twoją grę, dodaj swoją nazwę użytkownika poniżej (wielkość liter ma znaczenie). Powinniśmy niedługo powrócić.Jeśli masz dodatkowe pytania, nasza Obsługa Klienta jest dostępna pod adresem [email protected]
macie w tej chwili również taki problem?
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
PRZEPRASZAMY…
…nasza strona jest chwilowo niedostępna. Jeśli ma to wpływ na Twoją grę, dodaj swoją nazwę użytkownika poniżej (wielkość liter ma znaczenie). Powinniśmy niedługo powrócić.Jeśli masz dodatkowe pytania, nasza Obsługa Klienta jest dostępna pod adresem
macie w tej chwili również taki problem?
niestety tak od 1,5h już

To jest niestety wielki minus UNIBET zbyt często awarie i to kilku godzinne bo od 13 już nie działa, ciekawe czy przed meczami usopen ogarną bo nawet na dziś nic zdążyłem zagrac.
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
A ja mam konto dalej zablokowane, lacznie z kasa! I tak juz nie zamierzam tam grac, nawet gdy odblokuje!
UWAGA bo dostalem takiego falszywego maila!
Jako lojalny gracz Unibet możesz skorzystać ze wspaniała oferty darmowego zakładu o wartości 120 PLN. Aby wziąć udział w promocji zaloguj się na
.......
Darmowy zakład zostanie dodany w przeciągu 48 godzin od zalogowania się z promocyjnego linku i widoczny będzie w sekcji bonusy w moim koncie gracza.
Pozdrawiamy. Zespół Unibet.
Mail wyslany z adresu: [email protected]
Unibet wysyla wiadomosci z adresu: [email protected]
Uwazajcie i sprawdzajcie!
 
Do góry Bottom