>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

B 0

bakteria

Użytkownik
Ja muszę się Wam pochwalić, że jako nowy gracz na unibet , wczoraj po wpłacie w kasynie kwoty 20 zł wygrałem 300 zł ???? niby może i mała kwota ale jak na 1 raz, bardzo mnie ona zadawala ???? i teraz moje pytanie, podałem wczoraj w ich formularzu wszytskie numery konta itp. na mojego @ przyszło info że o godz; 20.20, ta wypłata została zlecona. Teraz moje pytanie brzmi, czy oni zarządają skanu dowodu? no i czy faktycznie max. do 10 dni będe czekał na $?
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Jak juz dostales potwierdzenie na meila to nie bd chciec dowodu :razz: oczywiscie kiedys w przyszlosci moga chciec, ale z reguly rzadko prosza o dowod ???? Ja od otrzymania meila od nich o wyslaniu kasy mam pieniadze na koncie w nastepnym dniu roboczym ;)
 
M 176

michal93

Użytkownik
Czy ktoś ma jeszcze taki problem jak ja z graniem z wersji mobilnej Unibetu ? Mam Xperie E i próbowałem na wszystkich przeglądarkach jakie mam na tel ( Internet, Opera Mini , Chrome ). Na wszystkich jedyne co mogę zrobić to zalogować się dokonać wpłaty/wypłaty. Gdy klikam zakłady bukmacherskie pojawia się napis Unibet na czarnym tle . W tym momencie nie ma już paska że strona się wczytuje ani nic z tych rzeczy po prostu wygląda tak jakby była całkowicie załadowana ,nie da się nic kliknąc ani aktywować.Czytałem , że była gdzieś aplikacja na Android Umibetu , ale patrzyłem w sklepie Play i Unibet ma 5 aplikacji wydanych 2 to livescore z lig skandynawskich ,jeden z piłki nożnej , jeden z tenisa i jedna Unibet Tv i żadnej aplikacji do grania nie ma , Przyznam się , że to pierwszy bukmacher z którym mam takie problemy z zagraniem zakładów ( W sumie nie zagrałem jeszcze żadnego przez telefon).
 
F 0

filemon123

Użytkownik
Witam. Właśnie założyłem konto w Unibet i w wiadomościach które mi przychodzą na maila od tego bukmachera jest na końcu w wiadomościach taki tekst : &#39;&#39;Tel: Płatny (twój telefon będzie obciążony opłatą której wysokość zależy od twojego operatora) +44203 725 3783
00800 1211 454&#39;&#39; Pierwszy raz się z czymś takim stykam. Yyyy Dobrze rozumuje, Czy chodzi o grę w Unibecie przez komórkę ? Z góry dzięki za odp !
 
F 0

filemon123

Użytkownik
Jeśli chodzi o oferte z tenisa, to troche wkurzające jest to, że nie ma typu na wygranie seta przez faworyta - przykładowo w dzisiejszym spotkaniu Kerber-Halep. Jeden z czołowych bukmacherów niby ehh, a takie buki naziemne to chyba wszystkie mają w ofercie takie zdarzenie.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jeśli chodzi o oferte z tenisa, to troche wkurzające jest to, że nie ma typu na wygranie seta przez faworyta - przykładowo w dzisiejszym spotkaniu Kerber-Halep. Jeden z czołowych bukmacherów niby ehh, a takie buki naziemne to chyba wszystkie mają w ofercie takie zdarzenie.
Filemon, na turnieje wielkiego szlema, na pewno unibet zaoferuję opcję kto wygra seta ;) a jak są jakieś mniejsze turnieje to wystarczy do nich napisać żeby wystawili ofertę i po problemie. Pani Ada na pewno pomoże ????
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
Witam, dziś założyłem konto u tego buka. moje pytanie, jak mam potwierdzic tożsamość ? dziś chce wpłacić pieniądze a nie widzialem zadnej zakladki ani powiadomienia aby potwierdzic dane.
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Witam, dziś założyłem konto u tego buka. moje pytanie, jak mam potwierdzic tożsamość ? dziś chce wpłacić pieniądze a nie widzialem zadnej zakladki ani powiadomienia aby potwierdzic dane.
Oni z reguly nie sprawdzaja tego. Przy wyplacie czasami chca dowod i screen konta bankowego/mb ale rzadko tak sie zdarza :]
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
jak ktoś ma słabego kompa to live idzie wczytywać się długo strasznie.
ogólnie Unibet chodzi mi najwolniej ze wszystkich buków i to bez względu na kompa, na dziesiątkach różnych stacji wchodziłem i zawsze to samo

niestety mają jednocześnie często najlepsze kursy live więc jakoś trzeba się przemęczyć :]
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Witam, dziś założyłem konto u tego buka. moje pytanie, jak mam potwierdzic tożsamość ? dziś chce wpłacić pieniądze a nie widzialem zadnej zakladki ani powiadomienia aby potwierdzic dane.
Nie zawsze to jest sprawdzane, przez Unibet, także atakuj od razu wypłatę i zobacz czy po tej opcji, będziesz miał nową stronkę z napisem &#39;wypłata udana&#39;

;) Co do kompa, i meczy na live, ja nie mam z tym problemu, ale jak już to polecam, oglądanie meczy na zwykłej przeglądarce, żadne chromy ;)
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
&quot;Jako lojalny gracz Unibet możesz skorzystać ze wspaniała oferty
reload bonus! 100% bonus od depozytu 300PLN! Aby zarejestrować się do
promocji zaloguj się na
unilbet.kei.pl/bonus/thred88812/ &quot;
Lojalny - hehhe,a ja tam nie mam konta nawet ????
Uważajcie na takie maile,żeby czasem nie kliknąć.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ktoś miał łeb na karku, bo amatorów bonusów jest cała masa i ofiar będzie pełno. Pomijając oszustwo, jestem pod wrażeniem pomysłowości. Ja też dostałem takiego emaila, choć konta w Uni(L)becie nie mam. Było też coś podobnego w innym buku, którego nazwa też była zmieniona.
Teraz czeka na bonus z Unimilbet :grin:
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dostałem tego maila również i na mojej poczcie było widać wysłane od kogo i przez i był adres jakiegoś forum bukmacherskiego, ale jak go wklepałem w przeglądarkę to już nie istnieje.
Z Betssona też coś dostalem na dniach to im nawet maila wysłałem, że ktoś się pod nich podszywa itp niech sobie robią z tym co chcą, to kumaci ludzie z supportu mi mówią, że zostałem oszukany i to nie ich, ehh to ich czytanie ze zrozumieniem.
 
Do góry Bottom