>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

angelus 46

angelus

Użytkownik
Podpisuję się pod przedmówcami. Wczoraj wieczorem chciałem postawić kupon na mecze NHL, jednak moim oczom ukazała się informacja o powinności ręcznego zatwierdzenia kuponu przez konsultanta, lub ... zmianie stawki na 2,50 zł.
Pomyślałem - limit? może nie, ale dziś postanowiłem porozmawiać z konsultantem na czacie, a ten napisał mi ...
Prosze przeczytac w regulaminie punkt odnośnie limitów na kontach graczy - punkt 6.32 regulaminu Unibet
https://pl.unibet.com/terms#section-1
Zgodnie z posiadanymi przez nas informacjami limity na pana koncie w Unibecie są ustalone prawidłowo. W chwili obecnej Unibet zachowuje dużą ostrożność w stosunku do tzw. &quot;pewniaków&quot; czyli zakładów w których wygrana (lub brak ryzyka) jest prawie pewna.
Limity klientów są ustawicznie analizowane i w przypadku potrzeby obstawienia za wyższą stawkę od maksymalnej stawki na którą zezwala system, zawsze jest możliwość przesłania stawki do późniejszego zaakceptowania przez jednego z naszych specjalistów.
W związku z tym, w dniu dzisiejszym kończę moją przygodę z Unibetem, jeśli interesuje was granie taśm po 2 zł, to jest to idealny bukmacher ;) w każdym innym wypadku szkoda waszego czasu.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Pytanie do zorientowanych (może ktoś wie). Czy czat Unibetu wgl funkcjonuje? Mam sprawę chcę napisać a tu ciągle czat nieaktywny, być może nie o tej porze co trzeba jestem ;D
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
U mnie chat jest dostepny. Tutaj pełna rozpiska:

Pełna obsługa klienta w języku polskim jest dostępna w następujących dniach i godzinach:

Poniedziałek:
Czat: 11.00-21.00
Tel/Email: 10.00-22.00

Wtorek:
Czat: 11.00-21.00
Tel/Email: 10.00-22.00

Środa:
Czat: 11.00-21.00
Tel/Email: 10.00-22.00

Czwartek:
Czat: 08.00-18.00
Tel/Email: 10.00-20.00

Piątek:
Czat: 11.00-21.00
Tel/Email: 10.00-22.00

Sobota:
Czat: 11.00-21.00
Tel/Email: 10.00-22.00

Niedziela:
Czat: 11.00-21.00
Tel/Email: 10.00-22.00
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Przy próbie depozytu lub wypłaty już od kilku dni pojawia się komunikat: &quot;Przekroczono limit czasu połączenia. Serwer payment.unibet.com zbyt długo nie odpowiada.&quot; Nie można w takiej sytuacji grać u tego buka, jeśli nie ma się w tym momencie żadnych środków na koncie. Też tak macie?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Mam pytanie do regularnie grających w Unibet za większe stawki.Udało Wam się wygrać w jednym zakładzie więcej niż 8800 zł(albo chociaż postawić zakład z którego potencjalny zysk miał być większy od tej kwoty)?

Zastanawiam się czy to taki uniwersalny limit u nich czy indywidualny dla mnie?;)
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
ostatnimi czasy bardzo szybko wprowadzaja limity wiec ogolnie robi sie kibel i szybko blokuja konto bez informacji dlaczego....ja dopiero po tym jak &quot;pojechalem&quot; z pania Adrianna to sie wkurzyla i mi powiedziala....ogolnie powod daremny ze ich oszukiwalem... ;) szukaja frajerow co graja tasmy za grosze.
Ale to tylko moje zdanie
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Wczoraj po raz pierwszy w tym buku przyjęto mi tylko część stawki (ze 100 zł, przyjęli 56). Dziś otrzymałem jakże lukratywną propozycję bonusa &quot;Tydzień po prima aprilis, czeka na Ciebie bonus w wysokości 50% wartości depzytu, aż do 225 PLN&quot;. Wszystko fajnie tylko, że obrót w zakładach i zakładach live to 50x. Lekka przesada. Chat zlikwidowany i ogólnie chyba źle się dzieje w tym buku, a muszę przyznać, że lubiłem go do tej pory.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
&quot;Tydzień po prima aprilis, czeka na Ciebie bonus w wysokości 50% wartości depzytu, aż do 225 PLN&quot;.
Nie daj się naciągnąć. Miałem podobne bonusy 50% od depozytu (z tym, że obrót 5x), otrzymałem nawet dwa i straciłem wszystkie pieniądze. Nie chcą mi wskazać na jakiej podstawie.

więcej tutaj--&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f117/wyzerowane-konto-90549.html
Ciągle czekam na podanie przyczyny, na powołanie się na jakiś konkretny punkt regulaminu dlaczego odebrano mi pieniądze.
---
czat nie działa. Jedynie na maile odpisują, a przynajmniej odpisywali wczoraj. Dzisiaj głucha cisza. Telefon zajęty- coś nie mam szczęścia najwidoczniej.
Dotąd zawsze ceniłem sobie usługi Unibet, jako jednej z lepszych firm.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Czat działa, dziś korzystałem. Ale to racja, że ostatnio coś z nimi nie tak... nawet robili jakieś problemy przy resetowaniu hasła.
Przy resetowaniu kazali mi weryfikować konto :| Bardzo dziwna sytuacja dokładnie miała miejsce dwa dni temu.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Czat działa, dziś korzystałem.
Ja coś nie mam szczęścia od dwóch dni. Jest informacja, że nikogo nie ma, ale żebym zostawił wiadomość to się ze mną skontaktują. Zostawiam wiadomość, ale nikt się ze mną nie kontaktuje. Na maila też nie otrzymałem odpowiedzi. ;) Może jutro uda się skontaktować.
 
K 0

kielbas2009

Użytkownik
zarejestrowałem się, wpłaciłem pieniądze, ale nie minęło 5 minut i jeb blokada na konto. czat dłuższy czas niedostępny, na maile nie odpisują, miał ktoś podobną sytuację?
przynajmniej tak mi sie wydaje ze blokada. jak ktos może to niech sprawdzi czy może się na unibecie zalogować
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Słuchajcie,czy można w Unibet zagrać zakład 2 -zdarzeniowy z jednego meczu LM np: liczba punktów karnych+wynik?
Niby teraz jak robiłem symulację kuponu to wchodzi w zakładzie kombinacyjnym jak wpisuję stawkę,ale jeszcze nie wysyłam kuponu,ponieważ muszę na spokojnie to przemyśleć.
Jest jeszcze chwilka czasu do meczu.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Słuchajcie,czy można w Unibet zagrać zakład 2 -zdarzeniowy z jednego meczu LM np: liczba punktów karnych+wynik?
Niby teraz jak robiłem symulację kuponu to wchodzi w zakładzie kombinacyjnym jak wpisuję stawkę,ale jeszcze nie wysyłam kuponu,ponieważ muszę na spokojnie to przemyśleć.
Jest jeszcze chwilka czasu do meczu.
Nie można.
 
Do góry Bottom