>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Unibet - opinie

P 0

paciuq

Użytkownik
Kurczę, czytam sobie opinię o Unibecie (zresztą nie tylko o nim) i masa postów mówi o tym, że buki internetowe oszukują (blokują konta bez przyczyny, nie wypłacają wygranych). Przyznam, że jestem początkujący i gubię się już w tym wszystkim. Naprawdę buki robią takie problemy? Jaki buk polecicie na początek (chodzi mi głównie o przejrzystość strony, łatwe wpłaty z konta, bez potrzeby zakładania payback&#39;ów etc.).
 
O 0

oskipelikan

Użytkownik
NO ja też mam taki problem,gdyż chce założyć konto na jakimś buku internetowym,no ale nie che zakładać konta w MB czy innych takich.Dlatego widziałem że na Bah można fajnie i szybko na konto przelać pieniądze.Czy jest jeszcze jakiś buk który tak odrazu szybko przesyła na konto bankowe??
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Duży minusem jest to że chat jest często niedostępny, a jak już jest to trzeba naprawdę długo czekać żeby ktoś z supportu się odezwał.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
aktualnie nie ma zadnego innego bonusu oprocz &quot;bezpieczny zaklad przez komorke!&quot; ?
z tym zakładem to radzę uważać, bo Unibet przyciął ostro w .... Pograłem sobie za 40zł coś, już nawet nie pamiętam co, piszę do supportu o zwrot, a jak się okazało mój zakład nie kwalifikował się do udzielenia zwrotu, bo zagrałem za zbyt niską kwotę. Przed zakładem szukałem aktualnego kursu x Euro = x zł i oczywiście nie znalazłem. Spytałem konsultantki to za ile miałem zagrać żeby się kwalifikowało do zwrotu to odpisała po dniu milczenia &#39;za około 43zł&#39;. Odpisałem jej, że nie da się wpisać w polu ze stawką &#39;około 43&#39; to okazało się, że moje zachowanie jest skandaliczne i nie ma zamiaru ze mną dyskutować. Ot taka opinia na temat Unibetu i ich promocji ;)
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Strasznie nędzna ta zmiana... Teraz można wyświetlić wszystkie zakłady tylko do 4 godzin, nie można zaznaczyć co ma być wyświetlane, potrafi się zamulić albo jakoś nie poprawnie wyświetlać. Stara uboższa wersja była o wiele lepsza. Jest dobrze to po co na siłę chcą zmieniać i &quot;ulepszać&quot; ????.
 
michalksg 0

michalksg

Użytkownik
Tez macie problem z zalogowaniem ? nie wiem co robic . Dzownie na ten numer ich ale tam gadają tylko po angielsku a u mnie niestety słabo . Pomóżcie
 
Do góry Bottom