>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

L 24

lukiko1986

Użytkownik
No a ja mam z nimi problem albo nie rozumiem ich polityki...mowa o Unibecie...Kontaktowałem się mnóstwo razy już z supportem ale ich odpowiedzi prowadza do nikąd...
Opis sprawy:
Przelałem 50zł (12,5 EUR) i z nudów wlazłem na ruletkę. Dostałem na wejście bonus 2x tyle i z 25 EUR zacząłem się bawić. Po ugraniu 50 EUR chcę tą kase przeznaczyć na zakłady sportowe, a oni mi piszą że nie obróciłem bonusem i jak wypłacę kasę to bonus przepadnie. Tak tylko ja żadnej kasy przelać nie mogę na konto zakładów sportowych bo mi się pojawia iż cale te pieniądze to bonus i że nie obróciłem nim dostatecznie (obróciłeś: 0 EUR, potrzeba 314 EUR)...Szkoda słów...:/
 
T 0

tebinu

Użytkownik
Moje sprawy zawsze są rozwiązywane natychmiastowo! Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Niestety, ale bonusy nie są rozdawane bezwarunkowo i trzeba nimi obracać, ale to norma wszędzie, więc o co chodzi? Myślę, że pominęłeś przeczytanie zasad promocji, a &quot;ignorantia iuris nocet&quot; ???? na drugi raz lepiej przeczytaj, szczególnie to małym druczkiem, a unikniesz niespodzianek ;) i nie wyżywaj się na dziewczynach!!! Są boskie! Chyba się wybiorę na tą Maltę ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Ema ;)
jak dla mnie to duuży plus dla tego bukmachera, wplacalem kase kartą i wypłacałem na nią dosc fajna sumke, pieniadze doszły w niecałe 2 dni- bez żadnych zbędnych formalności... Obsługa miła i pomocna ;)
także z mojej strony polecam.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
ni z tego ni z owego wchodzę na pocztę, a tutaj bonus od Unibetu 50% do 225 zł, no naprawdę trzeba ich pochwalić i dać dużego plusa ????
 
szybki-17 15

szybki-17

Użytkownik
znikąd tak naprawdę, nie będę dochodził za co, ważne ze jest i czas go na godzinach wykorzystać :p
Ja 3 lata już prawie regularnie gram i dostałem tylko raz jakieś 20 zł po przegraniu 1000 zł :grin: Są serio zajebiści :p Tyle kasy na mnie mają a nic większego nie dają ????
 
T 1

tigerius

Użytkownik
Szybki-17, jeżeli tyle przegrałeś to może zastanów się nad sensem gdy, ja rozumiem że to jest dodatkowa adrenalina obstawiając spotkania, ale jeżeli twoje typy nie wchodzą może czas zacząć obstawiać typy kogoś lepszego. Co do bukmachera bardzo mi się podoba, często są wysokie kursy, jest dosyć duża różnorodność (azjany itp.). Ogólnie jest to jeden z moich ulubionych bukmacherów internetowych.
 
V 13

veerdi

Użytkownik
Czy w Unibecie zawsze zkalady sa tak wolno rozliczane? Zalozylem dzisiaj konto, zagrałem na AKO ManCity + ManUtd w Lidze Mistrzów. Mecze skonczylly sie juz przeciez ponad godzine temu w mój kupon nadal jest w `trakcie rozliczania` i pieniedzy na koncie nie mam.
Jakas tymczasowa ospalosc lub awaria czy wyglada to tu tak za kazdym razem?
 
D 8

dare4ek

Użytkownik
Mój account był anulowany,ja nawet niezrozumiałem dlaczego,a support unibetu niemógł objaśnić te zdażysko... był to najlepszy bukmaker dla mnie,z największymi kursami!
 
V 13

veerdi

Użytkownik
Jesli postawie kase na zaklad dot. meczu Getafe - Real Madryt:

Jose Callejon NIE STRZELI 1.50

To czy w przypadku gdy Callejon dostanie ostatnich 10 minut i bramki rzeczywiscie nie strzeli to czy zaklad jest anulowany czy wygrywam? (tzn jesli zawodnik nie wybiegnie w pierwszym skladzie ale wejdzie w II czesci meczu)
 
D 0

diego44

Użytkownik
Cześć, mam pytanko,
bo dopiero założyłem konto w unibet i zleciłem 1 wypłatę, czy często się zdarza, że są oni niewypłacalni? I co zrobiłeś z tymi wypłatami których nie zrealizowali, w końcu wypłacili?
 
B 0

bajlando123

Użytkownik
Założyłem przed chwilą konto na unibet, aktywowałem maila itd.
Nie mogę się jednak zalogować. Wyskakuje mi komunikat: &quot;Login niedozwolony&quot;.
O co tu może chodzić?
Pozdrawiam
 
K 0

kamilkulik

Użytkownik
A jak ma się sprawa z limitami i zamykaniem konta bez powodu bo czasem tak się zdarza(to odnośnie mojego wcześniejszego pytania i jeszcze do tego jak BAH wypada na tle tej dwójki)
 
Do góry Bottom