>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Unibet - opinie

B 0

blablabla

Użytkownik
Wiadomo do, której godziny nie będzie działać?
Aktualne stanowisko unibetu
&quot;
Dziękuję za kontakt z Unibet. Uprzejmie informuję , że z powodu nieprzewidzianych przez nas problemów technicznych korzystanie ze strony jest w tym momencie utrudnione. Balans konta nie jest wyświetlany. Środki za wygrane w kasynie, na zakładach i w pokerze nie są dodawane do salda konta. Również depozyty mają status oczekujący i nie są księgowane na koncie gracza. Bardzo przepraszamy za niedogodności związane z awarią. Robimy wszystko by jak najszybciej rozwiązać problem. Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Wszystkie pytania nie związane z awarią bardzo proszę kierować do nas kiedy strona zacznie funkcjonować normalnie. Dziękujemy za kooperację. &quot;

Nie piszcie więc już do nich
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
No tragedia co się dzieję w Unibecie. Taki bukmacher:działający tyle lat na rynku, mający naprawdę bardzo dobrą opinię wśród użytkowników, wypłacalny i rzetelny nagle tak psuje sobie opinię na którą musiał pracować latami;/
 
bigone 2

bigone

Użytkownik
Nie no ale jaja strona już 2 dni nie działa...Teraz żałuję, że przeniosłem się z bwin na unibet bo mimo, że bwin też leci w kulki to jednak aż takich jaj nie było. Ciekawe co z kasą...mam u nich trochę na koncie i nie wyobrażam sobie, żebym ją stracił ????
Czy wpływowi ludzie tegoż forum mogliby jakoś zbiorowo przekazać nasze uwagi? Np przesłać im link do działu z opiniami. Z nimi unibet na pewno się liczy a nas olewa
Żartujesz chyba, to jest firma na Malcie więc robi co chce tak jak każdy buk internetowy tego typu.
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
No nic trzeba będzie pomyśleć nad nowym bukmacherem bo na UNIBECIE jest coraz gorzej najpierw te drobne zmiany na stronie które wyszły na gorsze,potem brak możliwości obstawiania przez telefon a teraz te przerwy w działaniu serwisu i to w niedziele.Nie ma sensu tracić na nich nerwy nie są jedynymi bukmacherami w necie chociaż sam jeszcze nie wiem kogo by tu wybrać na nowego buka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bigone 2

bigone

Użytkownik
Dziwna sprawa bo jak wchodzę na główną stronę www.unibet.com (jako niezalogowany) to strona działa, działają zakłady live - gdyby całkowicie padli to po co dawaliby zakłady? A może po prostu zbanowali niektóre kraje w tym Polaków? Bo jak wejde w www.pl.unibet.com to od razu komunikat o awarii. Nie wiem już takie głupie myśli mnie nachodzą, ogólnie czy ktoś wie może czy w innych krajach gracze mają ten sam problem z unibetem albo czy ktoś może się loguje np. z UK i może grać?
Szukałem jakiś tematów na google po angielsku z ostatniego tygodnia o problemach z unibetem i...cisza.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Dziwna sprawa bo jak wchodzę na główną stronę (jako niezalogowany) to strona działa, działają zakłady live - gdyby całkowicie padli to po co dawaliby zakłady? A może po prostu zbanowali niektóre kraje w tym Polaków? Bo jak wejde w to od razu komunikat o awarii. Nie wiem już takie głupie myśli mnie nachodzą, ogólnie czy ktoś wie może czy w innych krajach gracze mają ten sam problem z unibetem albo czy ktoś może się loguje np. z UK i może grać?
Szukałem jakiś tematów na google po angielsku z ostatniego tygodnia o problemach z unibetem i...cisza.
Faktycznie, strona brytyjska unibetu się przynajmniej otwiera, ale czy można się tam logować? Czy ktoś z kolegów emigrantów ma tam może swoje konto?
Z unibetowego twittera wynika, że jakieś 7 godzin temu angielskojęzyczni klienci też mieli problemy z otwarciem strony.
 
big93 46

big93

Użytkownik
No słuchajcie ja puściłem kupona(zresztą wygranego) jakoś o 18:00. Tak straszycie tym, ze kasa moze zniknąć, że aż się wystraszyłem;d Niedługo będzie działać normalnie pewnie. Mają przejściowe problemy. Ludzie, wyluzujcie:p
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Brytyjska się otwiera bo tam jest cały, stary layout...
Ktoś zna odpowiedź na pytanie dotyczące bonusu? Co się stanie jak przegram depo w pierwszym zakładzie? Mogę wpłacić ponownie i dalej obracać czy bonus przepadnie?
 
bigone 2

bigone

Użytkownik
No słuchajcie ja puściłem kupona(zresztą wygranego) jakoś o 18:00. Tak straszycie tym, ze kasa moze zniknąć, że aż się wystraszyłem;d Niedługo będzie działać normalnie pewnie. Mają przejściowe problemy. Ludzie, wyluzujcie:p
Skoro sami przyznają, że usterka okazała się poważniejsza niż przewidywali to nie masz żadnych podstaw do bycia takim optymistą.
Co się stanie jak przegram depo w pierwszym zakładzie? Mogę wpłacić ponownie i dalej obracać czy bonus przepadnie?
Bonus przepada.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Skoro sami przyznają, że usterka okazała się poważniejsza niż przewidywali to nie masz żadnych podstaw do bycia takim optymistą.

Bonus przepada.
Skąd takie info? Przecież to totalnie bez sensu...
EDIT: Do kiedy ten bonus jest aktywny?
 
big93 46

big93

Użytkownik
No i co niby kase mi zabiorą? Już przecież w ciągu tych dwóch dni pare razy raz działało, raz nie działo... i kasa zawsze była jak działało:p więc nie straszcie z góry
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
No i co niby kase mi zabiorą? Już przecież w ciągu tych dwóch dni pare razy raz działało, raz nie działo... i kasa zawsze była jak działało:p więc nie straszcie z góry
Kasy nie stracimy, ale przez te przerwy wczoraj i dzisiaj to również nie zarobimy i o to się bardziej martwię
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 243

_danonek_

Użytkownik
Ludzie na pewno nikt wam kasy nie zabierze, a to co wygraliście będzie Wasze. To jest porządna firma, jedna z lepszych na rynku. Po prostu muszą rozwiązać ten problem...
 
Do góry Bottom