>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Unibet - opinie

S 0

stratov-ariusz

Użytkownik
Kolejny raz strona działa - nawet rozliczony mam zakład stawiany live z rana więc ;)
Niestety wciąż nie rozliczono mi wygranego zakładu z niedzieli - pozostaje czekać.
Ciekawe kiedy znów strona się zwiesi? fuj;P
 
S 0

stratov-ariusz

Użytkownik
Po mojej grzecznej rozmowie z Konsultantką na infolinii co do nierozliczonego wygranego zakładu z niedzieli pieniążki spłynęły w 10 minut - saldo się w końcu zgadza - jedyne co mnie martwi to strach przed kolejnym zawiasem strony - ufam jednak, że już będzie OK.
Przez lata uważałem że to najlepszy buk, te parę problemów nie zmieni mojego zdania. Choć lekki strach pozostał. Oby już nie było problemów. pozdr.
 
bigone 2

bigone

Użytkownik
Żałuje, że nie wypłaciłem kasy dziś rano jak jeszcze działało. Szok...Jutro jak się uda to spadam z unibetu do momentu aż już wszystko będzie na 100% działać. Sporo strat finansowych mam z powodu tej awarii, gdyby jej nie było sporo wartościowych kuponów by mi weszło :/
3 dni awarii? Przegięcie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A najgorsze, że końca awarii nie widać. Sam myślałem nad skorzystaniem z promocji 400zł dodawanego do konta, po obrocie 2400zł. No ale widzę w unibet nie da się grać. Normalnie strach wpłacać, a miałem coś grubszego wpłacić. No ale jak ma mi kasa przepaść, i mam się z nimi użerać to ja dziękuję. Ps. ktoś się tutaj pytał o ten bonus, do kiedy on jest. To z tego co widziałem na swoim koncie, jak strona działała to promocja jest do 30 sierpnia. Musimy go sami włączyć na swoim koncie do tego czasu.
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Niebawem wszystko bedzie w normie, zawsze jest tak gdy się chce coś zmienić, oni to robią dla nas, dla graczy, na dniach powinno się wszystko unormować, gdyż powinno im zależeć na nowych i starych klientach ????
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Niebawem wszystko bedzie w normie, zawsze jest tak gdy się chce coś zmienić, oni to robią dla nas, dla graczy, na dniach powinno się wszystko unormować, gdyż powinno im zależeć na nowych i starych klientach ????
NIebawem .....od pierwszego dnia jak tylko wprowadzili zmiany cały czas się coś sypie a ostatnie dni to przegięcie pały na maxa .Od 3 dni nie da się nic zagrać ba nie da się zalogować na konto .
Ja odpadam Unibet nie jest jedynym bukiem .. gram u nich od 5 lat i nigdy takich jaj nie było uważałem tego buka za jednego z solidniejszych no ale sorry jak sami sobie robią pod górkę...
Plus taki ze obecnie można się zalogować i stan konta się zgadza ... więc korzystam z okazji i wypłacam .
 
bigone 2

bigone

Użytkownik
@bigone
A co? Unibet pozmieniał wyniki meczów że masz straty finansowe? :O
Widać czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną. Niewykorzystana szansa zarobienia pieniędzy to też jest strata finansowa.
PS: Strona działa już, ciekawe na jak długo.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
strona działa, ale zakładu znowu nie da się postawić, bo wyskakuje komunikat, że... nie jesteś zalogowany. 30 zł, które mi zabrali za postawiony zakład, którego nie było dodali dopiero jak do nich napisałem maila. Naprawdę muszą mieć jakiś wielki problem, bo to co się dzieję to tragedia. Taki potężny bukmacher tak długo nie potrafi sobie poradzić z awarią;/
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
ja tam właśnie przed US Open się wyniosłem. Ta nowa strona to syf!
live na starej może się przycinało, ale, za to można było zakłady na żywo sobie przenosić i to ułatwiało zdecydowanie kilka rzeczy. Poza tym było przenośne video i zdecydowanie mniej się cięło.
Ogólnie przejęcie Betsafe zniszczyło tego buka, a teraz ta zmiana niby na lepsze również niszczy. Tyle, że tym razem Unibet.
 
B 0

blablabla

Użytkownik
ja tam właśnie przed US Open się wyniosłem. Ta nowa strona to syf!
live na starej może się przycinało, ale, za to można było zakłady na żywo sobie przenosić i to ułatwiało zdecydowanie kilka rzeczy. Poza tym było przenośne video i zdecydowanie mniej się cięło.
Ogólnie przejęcie Betsafe zniszczyło tego buka, a teraz ta zmiana niby na lepsze również niszczy. Tyle, że tym razem Unibet.
Przejęcie Betsafe przez Betsson zniszczyło tak naprawdę betsson. Darmowe spiny to już nie to co kiedyś
 
S 0

staruhamha

Użytkownik
Widać czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną. Niewykorzystana szansa zarobienia pieniędzy to też jest strata finansowa.
PS: Strona działa już, ciekawe na jak długo.
Widać ekonomia nie jest twoją mocną stroną.Niewykorzystana szansa zarobienia to brak korzyści, a strata finansowa to odjęcie sumy z twojego konta.Pozdrawiam!;)
 
bigone 2

bigone

Użytkownik
Widać ekonomia nie jest twoją mocną stroną.Niewykorzystana szansa zarobienia to brak korzyści, a strata finansowa to odjęcie sumy z twojego konta.Pozdrawiam!;)
No nie jest, zgadza się ;) Jak zwał tak zwał - brak korzyści, niech będzie.
Strona u mnie już działa ok a jak jest u was teraz? Chyba się podnoszą w końcu.
Co do tej nowej strony to mimo, że przeładowana zbytnio flashem to jednak ma swoje plusy, szybciej się przechodzi z zakładów live na normalne, zapamiętuje ustawienia itp. A procka obciąża najbardziej przy oglądaniu transmisji, ale ja tam rzadko cokolwiek oglądam więc jak dla mnie ogólne zmiany nie są takie złe.
 
Do góry Bottom