>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

unique- 32

unique-

Użytkownik
Proponuję zagadać na czacie. Wchodziłem przed chwilą na swoje konto przez wersję mobilną i miałem info o bonusie do 400 zł. Przez stronę www bonusu nie było ale zagadałem na czacie i Pani dopisała go ręcznie. Nie mam informacji jak z postępem bonusu w sekcji &quot;aktywne bonusy&quot; ale zapewniła mnie, że wszystko działa. Zrobiłem sobie kopię rozmowy w razie nieporozumień...
 
dymacz18 4

dymacz18

Użytkownik
Ja mam takie pytanie. W wielu miejscach jest napisane że bonus 400PLN (ten z obrotem 2400PLN) jest tylko dla nowych dostepny przy rejestracji.
Ja już konto na unibet miałem i zaznaczyłem ze chce aktywować bonus, mam teraz pasek i mi normalnie nalicza już 60%)

Jak to jest z tym bonusem w koncu? Dotyczy nowych czy wszystkich?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Ja mam takie pytanie. W wielu miejscach jest napisane że bonus 400PLN (ten z obrotem 2400PLN) jest tylko dla nowych dostepny przy rejestracji.
Ja już konto na unibet miałem i zaznaczyłem ze chce aktywować bonus, mam teraz pasek i mi normalnie nalicza już 60%)
Jak to jest z tym bonusem w koncu? Dotyczy nowych czy wszystkich?
Wal do nich na czat albo dzwoń bo oni (Unibet) czasami sami nie wiedzą o co kaman ;)
 
A 0

awca

Użytkownik
Oto jaka odpowiedz dostalem na temat wersji mobilnej:

Dziękuje za kontakt z Unibet w sprawie konta. Uprzejmie informuję, że klienci korzystający z telefonów z zainstalowanym androidem po usunięciu starych plików cache i cookies mogą uzyskać dostęp do konta i zgromadzonych na nim środków. Niestety użytkownicy WAP( Blackberry, Symbian,Windows) zostali pozbawieni możliwości obstawiania na stronie mobilnej Unibet. Trwają prace na zaktualizowaniem tej opcji i umożliwieniem graczom w przyszłości korzystania ze strony mobilnej w przyszłości.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Przepraszamy!


Przez ostatnich kilka dni mieliśmy problemy techniczne. Chcemy poinformować, że zostały one naprawione i w ramach przeprosin za niedogodności mamy dla Ciebie DARMOWY ticket turniejowy o wartości €55+5!
Masz jeszcze czas by wykorzystać ten ticket na jedną z Satelit Unibet Open i zdobyć wart €2500 pakiet na turniej w Londynie lub wart €3500 pakiet na St. Maarten.
Szczegóły biletu możesz sprawdzić w oprogramowaniu pokerowym, klikając ‘Balances’ &gt; ‘View my tickets’ w prawym górnym rogu ekranu.
Pamiętaj aby wykorzystać ticket w ciągu 30 dni!

Do zobaczenia przy stołach,
Załoga Unibet


Warunki:
Oferta jest przeznaczona tylko dla adresata tego maila.
Twój ticket będzie ważny przez 30 dni.
Ticket nie może zostać wymieniony na gotówkę.
Zasady ogólne Unibet obowiązują.
Unibet zastrzeba sobie prawo do wycofania promocji w dowolnym momencie.

zagralem wiec w sng i bylem 5/6.
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Działa wam pod androidem ta aplikacja unibetu? Bo u mnie jak klikam &quot;Zaloguj się&quot; to mam &quot;Ładowanie... Proszę czekać&quot; i mogę czekać i czekać w nieskończoność...
 
macready 56

macready

Użytkownik
Bardzo słaby bukmacher patrzac na całokształt
1.słabe kursy, ( jest masa bukmacherow z niższą marżą)
2.problemy z gra (np dziś typ na IHC Pisek kurs 4,60 dwudrogowo i 5,30 trzydrogowo) mozna zagrac max za 18zł, zakłady przyjete za 18zl wywala i kaze grac za 14zł, przy postawieniu na ten mecz kilkuset zł odrazu anuluje
i takich przypadków jest masa
3.słaby program partnerski
4. srednio szybkie wypłaty
 
bigone 2

bigone

Użytkownik
1.słabe kursy, ( jest masa bukmacherow z niższą marżą)
4. srednio szybkie wypłaty
Bzdura, skoro kursy są według Ciebie niskie to podaj buka, który ma wyższe?
Średnio szybkie wypłaty? W porównaniu do np. bwin to unibet jest demonem szybkości, nigdy nie czekałem wiecej niż 2 dni na kasę...
Inna sprawa, ze ostatnio unibet ma ciągle jakieś awarie, np. teraz polska strona znów nie działa :-(
 
P 991

parodia

Użytkownik
Zaczyna mnie wkurzać Unibet. Zawsze uważałem, bo za dobrego buka, jednak chyba muszę zmienić zdanie. Wpłaciłem sobie dzisiaj 200zł i dostałem 200zł bonus. Obróciłem go już 10 krotnie na live, a oczywiście pieniędzy nie można wypłacić, bo mają znowu jakąś awarię i system nie naliczał obrotu i jak sytuacja utrzyma się do jutra to mam się skontaktować z supportem. Ma ktoś może podobną sytuację?
 
delpotro 7

delpotro

Użytkownik
Coś jest nie tak z wypłaceniem pieniędzy , minęły już 4 dni a ja nadal nie widzę ich na swoim koncie;/
Po pierwsze pieniądze mają 10 dni na to aby zasilić Twoje konto.
Po drugie ja właśnie otrzymałem wypłatę zatwierdzoną wczoraj
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Coś jest nie tak z wypłaceniem pieniędzy , minęły już 4 dni a ja nadal nie widzę ich na swoim koncie;/
Sprawdź maila czy nie chcą weryfikacji, jeśli nie napisz do Nich na czacie albo mailowo.
Pozdrawiam
 
firer 886

firer

Użytkownik
Witam. Czy zazwyczaj UNIBET przy wypłacie pieniążków zażąda skanu dokumentu, czy nie robią takich problemów?
Przy odrobinie szczęścia obędzie się bez weryfikacji, a w razie czego wystarczy sam dowód , nie robią takich problemow jak Tobet czy Expekt
 
S 10,5K

sheva91

Użytkownik
Witam. Czy zazwyczaj UNIBET przy wypłacie pieniążków zażąda skanu dokumentu, czy nie robią takich problemów?
Większych sum od nich jeszcze nie wypłacałem.
Ale gdy chciałem &quot;uaktywnić strumień wypłat&quot; to 300 zł poszło bezproblemowo. ????
 
Do góry Bottom