>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UK Championship 2013 (26.11-8.12.2013)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Uwaga techniczna.
Serio nie możecie pisać typów w nowym poście tylko robić jakieś dopiski? Jak coś jest dopisane to przecież potem nie widać tego i trzeba za każdym razem wchodzić do tematu i sprawdzać. Nikt Was nie zbanuje za 1 post więcej, szczególnie gdy będzie on zawierał analizy i typy. Dwa posty pod rząd też nie są dramatem...
 
T 205

tomz

Użytkownik
ASSITALIA - jako gość co pewnie nie jeden mecz snookerowy widział,odnieśiesz się jakoś do postów kolegów którzy sugerują ustawki ...
Jakie jest twoje zdanie ? Czy to płacz ludzi bo przegrali kase czy widzisz tam jakieś machlojki ?
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Assi skoro tak mówisz to niech i tak będzie;)
W zasadzie typ będzie jeden bo muszę z rana niespodziewanie wyjechać, a na mecze wieczorne zdążę wrócić i coś dopisać.
2 dzień UKCh
M. White - Swail
Majki wiadomo po MŚ nie poszedł za ciosem i w tym sezonie wojował dość mizernie ale nie skreślam Go jeszcze jako niespełniony talent itp. Swail wielokrotnie pisałem, że to stary wyga i niewygodny przeciwnik ale jednak raczej dla graczy jak to nazywam z rubieży rankingu, tam króluje dość pewnie i jest takim sprawdzianem dla młodych gniewnych, którzy chcą się szybko piąć w rankingu. Majki ten etap ma już za sobą i poczciwy Joe nie powinien być dla niego przeszkodą tym bardziej, że w meczach na dystansie dłuższym niż ten z PTC czuje się dość kiepsko i nie zapędza się do dalszych rund większych turniejów. Jestem skłonny zaryzykować nawet handi po fajnym kursie i niech w końcu faworyci grają jak przystało.
Handicap w meczu: White -1,5 kurs 1,72 bet365✅
 
esend 218

esend

Użytkownik
Andrew Higginson - Hammad Miah
Higginson wygra - 1.20 bet365
✅ 6-2 Miah wbił aż 4 brejki 50+ ... co z tego skoro 3 z tych frejmów przegrał ????
Mecz słaby kontra słabszy. Hammad jakkolwiek nie byłby fajnym koleżkom to snookerowo jest po prostu ogórem. Ostatnie jego mecze to tragedia. Brejki 50+ w ostatnich 5 meczach to można policzyć na palcach jednej ręki ... stolarza ???? Andrew też lubi szybko z turnieju odpaść no ale jak odpada to z zawodnikami pokroju: Kinga, Bairda czy Williamsa czy dobrymi graczami. Słabszych od siebie pokonuje. Kurs może nie wysoki, ale do dubla czy tripla w sam raz.
Ten mecz zagram na kuponie z Gilbertem i Wenbo. Obaj powinni raczej bez większych problemów ograć swoich przeciwników, a ako wynosi 2.10.

Co do dzisiejszej postawy Hamiltona który mi również zawalił kupon nie chce się wypowiadać. Jak zaczynałem trening prowadził 4-0, pod koniec jak zobaczyłem że jest 4-4 to już wiedziałem co będzie i praktycznie najprostszej bili nie potrafiłem wbić bo byłem pewien że kupon właśnie poszedł do śmietnika. Pfffff :/
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Krótko odniosę się tutaj do meczu Hamiltona, bo padały różne podejrzenia o oddanie meczu. Po pierwsze żadna kontra ani granie snookera na live dzisiaj nie było możliwe, bo zdarzenia były w trakcie trwania zablokowane (z nieznanych mi przyczyn). Po drugie takie sytuacje, że ktoś prowadzi 4-0, a potem przegrywa np. 4-5 (czy 4-6 jak dzisiaj) od czasu to czasu się zdarzają. Taki to sport. Bywały już większe powroty w historii snookera. Teraz przechodząc do meritum typy na jutro:
@ David Gilbert 1.36 - Li Hang ⛔
Gilberta jako zawodnika bardzo cenię i szanuję. Umiejętność wbijania jest u chłopaka na naprawdę wysokim poziomie. Ten sezon jest w wykonaniu Anglika powiedzmy średni. Wpadki się zdarzają, ale generalnie nie ma tragedii. Hang jako jeden z tych chińskich cyborgów może postraszyć i parę frejmów ugrać, ale końcowym zwycięzcą powinien być Gilbert, który po prostu jest lepszy od swojego przeciwnika w każdym elemencie snookerowego rzemiosła jak również jest bardziej doświadczony. Bez szaleństw ze stawką, bo dzisiejsze wyniki nakazują ostrożność. Również bez handi, bo nie spodziewam się łatwej przeprawy faworyta, ale zaufam mu na tyle, że dowiezie końcowe zwycięstwo do mety.
@ Andrew Higginson 1.22 - Hammad Miah ✅

Higginson ten sezon ogólnie katastrofalny, ale ostatnio widać lekką poprawę. Anglik zaczął w końcu wygrywać przynajmniej pojedyncze mecze z outsiderami. A Miah to właśnie typowy outsider. Ostatnio porażka w PTC z Barberem czyli dramat. Jest tu jednak spora różnica w umiejętnościach i nawet biorąc pod uwagę słaby sezon Higginsona to i tak Miah nie powinien być dla bardziej doświadczonego z Anglików realnym zagrożeniem.

@ Ryan Day 1.30 - Chris Wakelin
⛔
Walijczyk bardzo solidny i równy w tym sezonie. Jak już przegrywa to z lepszymi od siebie. Porażki w 1 rundzie się jednak nie zdarzają i nie sądzę by teraz się to zmieniło. Wakelin ma spory talent, ale przed tym zawodnikiem jeszcze sporo nauki nim dorówna choćby takiemu Dayowi. Nie doszukuję się tutaj niespodzianki na siłę. Moim zdaniem pewnie wygra faworyt.
@ Jack Lisowski 1.30 - Michael Leslie ⛔
Kolejny mecz w którym widzę zwycięstwo faworyta. Lisowski po słabym początku sezonu w Belgii pokazał ostatnio symptomy lepszej formy dochodząc do półfinału. Jacek to wielki talent i kwestią czasu jest kiedy on wybuchnie. Leslie - nie mam do niego przekonania. Typowy ogórek, któremu od czasu do czasu wyjdzie jakiś mecz, ale poza przejściem 1 rundy raczej dalej już nic nie ugra. Gdyby to było jakieś PTC to można by mieć wątpliwości, a tak widzę dalej faworyzowanego Liska.
@ Liang Wenbo 1.27 - Elliot Slessor ✅
Różnica klasy. Albo nawet dwóch. Typ już się pojawiał więc nie ma co zbytnio się rozpisywać. Azjata niezły sezon, dobry występ w International Championship. Slessora jeszcze czeka sporo pracy, by dorównać do poziomu Lianga. Handi raczej też do gry.
@ Anthony McGill - Kyren Wilson over 9.5 1.94 ✅
Zgadzam się ze zdaniem buków, że w tej parze ciężko wskazać faworyta. Wilson dobry sezon, kilka cennych zwycięstw z takimi nazwiskami jak: 2x Fu, Bingham czy Murphy musi budzić szacunek i warto przyjrzeć się Anglikowi, bo jest to dobry materiał na przyszłość. McGill to był dla mnie zawsze typowy średniak, ale w tym sezonie Szkot prezentuje się również dobrze i co najważniejsze potrafi solidnie przyłożyć w jednym podejściu co pokazywał na przestrzeni kilku ostatnich turniejów. Jeśli miałbym wskazać tutaj zwycięzcę to raczej skłaniałbym się ku Wilsonowi, ale raczej po ciężkim, wyrównanym meczu niż po jednostronnym widowisku.
@ Yu Delu 1.80 - David Grace ✅

A tutaj jestem zdziwiony takimi kursami. Delu uważam za jednego z tych solidnych Chińczyków, który zawsze jest groźny. Azjata od kilku sezonów prezentuje przyzwoity poziom bez oszałamiających rezultatów, ale i bez wpadek. Z kolei Grace to nikt szczególny. Anglik jest w stanie ograć totalnych ogórków lub od czasu do czasu kogoś ze swoich okolic rankingu, ale to wszystko. Wyżej cenię Chińczyka i myślę, że to on będzie tutaj górą.

@ Joel Walker 1.99 - Alan McManus
⛔
Ciężko przejść obojętnie obok ostatnich dobrych wyników Walkera. Joel w pierwszym sezonie gry zapłacił frycowe, ale teraz zaczyna pokazywać swój niemały potencjał. Ostatnie dwa turnieje PTC bardzo dobre w jego wykonaniu. Dobre wyniki, sporo wysokich brejków. Łatwo oczywiście tutaj nie będzie, bo McManus to stary wyjadacz i niezwykle doświadczony zawodnik. Ostatnio jednak lepiej prezentuje się młody Anglik i myślę, że będzie kontynuował dobrą passę z dwóch ostatnich turniejów przechodząc do 2 rundy.
Marathonbet
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Tak przeglądam ofertę na zwycięzcę w turnieju na bet365. Kto tu ma wygrać jak nie ktoś z tej czwórki:?:
@4.50 Osa @8.00 Neil @8.00 Ding @10 Selby
Grając za 25.75j. do wyciągnięcia 45j. Ja tu widzę małego surebeta i zastanawiam się czy w niego nie wejść porządnie. Oczywiście kursów poszukam u innych buków (lepszych).
Takie moje pierwsze podejście po krótkiej przerwie, może ktoś odpisze co na ten temat sądzi:?:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Tak przeglądam ofertę na zwycięzcę w turnieju na bet365. Kto tu ma wygrać jak nie ktoś z tej czwórki:?:
@4.50 Osa @8.00 Neil @8.00 Ding @10 Selby
Grając za 25.75j. do wyciągnięcia 45j. Ja tu widzę małego surebeta i zastanawiam się czy w niego nie wejść porządnie. Oczywiście kursów poszukam u innych buków (lepszych).

Takie moje pierwsze podejście po krótkiej przerwie, może ktoś odpisze co na ten temat sądzi:?:
http://forum.bukmacherskie.com/f63/uk-championship-2013-26-11-8-12-2013-a-99304.html#post4037851

ASSITALIA - jako gość co pewnie nie jeden mecz snookerowy widział,odnieśiesz się jakoś do postów kolegów którzy sugerują ustawki ...
Jakie jest twoje zdanie ? Czy to płacz ludzi bo przegrali kase czy widzisz tam jakieś machlojki ?
Hamilton popełnił szkolny błąd - myślał, że już wygrał. Prowadził sobie 4-0 pozwalając dzieciakowi na wbicie 40 punktów w czterech frejmach więc po przerwie wyszedł z przeświadczeniem, że już nic się nie może wydarzyć. No i się pomylił. Bo dzieciak, jak mu się zostawia fajne układy to grać potrafi.

Mnie bardziej zastanawia żenada ze strony Joyce&#39;a, ale widocznie już tak jest z tymi średniakami, że nie ma co w nich powierzać wielkich pieniędzy, bo po prostu brak im tego geniuszu, którym ci najlepsi wybronią się nawet gdy grają dno.

Ogólnie to 1 dzień słabo. Setki Fergal nie wbił, ale to tam mało istotne. Szkoda mi przede wszystkim tego Joyce&#39;a, bo jego miałem pogranego dość mocno..
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Gilbert, Dave vs Hang, Li
Typ: Gilbert, Dave @ 1.363 ⛔ 4-6 :;/: gen przegrywacza u Gilberta w całej okazałości..

Gilbert ma w sobie gen losera, bo z takimi umiejętnościami wyniki ma zdecydowanie poniżej swoich możliwości i tą nieregularność dobrze widać w jego wynikach. Potrafi ograć Williamsa, Maguire’a, Dinga, Murphy’ego, by potem wtopić ze słabszym od siebie. Ale dzisiaj Anglik akurat zagra z gościem wyraźnie pod kreską, bo Li wygrywa ostatnio tylko ze swoimi rodakami amatorami, a i to nie zawsze. Od sierpnia Chińczyk z pomarańczową czupryną wtopił 6 z 8 meczy, w tym 3 ostatnie i przeciwko wykwalifikowanemu rzemieślnikowi jakim jest Gilbert stoi przed trudnym zadaniem. Według mnie Anglik powinien przeważyć zwłaszcza umiejętnością solidnego punktowania w podejściu, która powinna przynieść 2-3 łatwe frejmy i ustawić wynik meczu w odpowiednią stronę.

White, Michael vs Swail. Joe
Typ: White, Michael @ 1.50 ✅ 6-0

White ostatnio całkiem nieźle, chyba trochę otrząsnął się po kiepskim początku sezonu. Dość regularnie ogrywa słabszych od siebie, jeśli już przegrywa to tylko z top16 (Ronnie, Carter x2, Dott, Maguire, Davis). Swail chyba trochę już odczuwa trudy pędzącego touru, coraz rzadziej pokazuje się przy turniejowym stole i widać to po wynikach. W ostatnich meczach 4 bolesne porażki z rzędu i trudno widzieć dzisiaj dużą szansę na przełamanie. Walijczyk w zdecydowanie lepszej formie i to w nim widzę solidnego faworyta do awansu do następnej rundy.
Marathon
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Wczoraj straszna lipa. Moi faworyci dali ciała zupełnie i popłyneli. Dochodze do przekonania, że teraz nie co mocniej grać, trzeba poczekać przynajmniej na kolejną rundę aby porządnie pograć i zarobić. Mimo wszystko na dzisiaj spróbuję dwa typy połączone w ako.

L. Wenbo - E. Slessor ▶ L. Wenbo -1,5 [1,55]✅ 6:2 marathonbet​
Lianga bardzo cenię. Miewa lepsze i gorsze momenty ale gra na podobnym, równym i naprawdę dobrym poziomie. Co ciekawe w tym sezonie wygrał ponad 70% spotkań. Nie będe opisywał z kim przegrywał a z kim wygrywał. Poprostu w tym przypadku nie ma to dla mnie znaczenia bo Slessor to młody talent który jak narazie nie potrafi sobie poradzić w tourze. Przegrał 2/3 meczy i wszystkie znacząco. Wygrywał z zawodnikami nic nie znaczący poza wygraną z Maflinem. Tak to bez przebłysku. Chińczyk jest solidny i dość powtarzalny a do tego potrafi przyłożyć w jednym podejściu. Liang musi to wygrać i raczej pewnie.

R. Day - Ch. Wakelin ▶ R. Day [1,30]⛔ 5:6marathonbet​
Co pierwsze rzuciło mi się w oczy to rzecz taka, że Day praktycznie nie odpada w tym sezonie w pierwszych meczach wszystkich turnieji. Zdarzyło mu się to raz ale z Carterem. Wakelin znowu lubi odpaść przy pierwszym meczu. Miało to miejsce już 7-krotnie w tym sezonie. Grali ze sobą niecałe 2 miesiące temu i walijczyk wygrał 6:3 a było to last 128 International Chamiponship.
Liczę tu na doświadczenie starszego gracza, który już jest ograny na najwyższym poziomie. Pewnego czasu Day był graczem z top i naprawdę świetnie sobie radził. Po ostatnich wynikach widać, że Wakelin troszkę podniósł swoje wyniki ale Ryan też dobrze się trzyma. Myslę, że Day nie jest takim partaczem i będzie kontrolował ten meczu i poprostu go wygra.
AKO = 2,015⛔ Marathonbet

Żenada okropna, szkoda gadać. Koniec dawania kasy bukom;)
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Ryan Day ₋ Chris Wakelin @ 1.30 William Hill ⛔ [5:6] // 1:4 -&gt; 5:4... //
Liang Wenbo ₋ Elliot Slessor @ 1.25 William Hill ✅ [6:2]
@ 1.62 William Hill
Dzisiejsze analizy nieco krótsze, nie będę się zbytnio rozpisywał, ekipa z działu opisała wyżej te mecze, nei pozostaje mi nic innego jak tylko podpisać się pod tymi typami. Nie przewiduję innych rezultatów jak pewne wygrane pogrubionych zawodników. Obaj są w dobrej formie i dużo wody z Tamizy upłynie, zanim Slessor z Wakelinem zaczną odnosić jakieś fajne sukcesy. Chris nieco lepiej ostatnio, ale na Day&#39;a to za mało.
 
M 158

mamosek

Użytkownik
Widzę ogromne zainteresowanie aktualnie snookerem ; )
Może to, poniekąd, spowodowane tym konkursem niemniej jednak fajnie jest widzieć większą frekwencję tutaj na forum.
Sam jestem młodziaszek i nowicjusz tutaj ale kilka typów oddałem więc pozwolę sobie też powitać nowe osoby w tym dziale ???? ( a co ! ???? )
McGill - Wilson
Typ: Wilson +1,5 @ 1,57 b365

Tak jak w poprzednim turnieju grałem ewidentnie przeciwko McGillowi (który wtedy grał z Pinchesem) . Jak się też okazało słusznie, gdyż Pinczes wygrał tamten mecz nie pozostawiając za dużo do powiedzenia Anthoniemu.
Kwestią obecnego turnieju jest zdecydowanie większy prestiż. Dlatego poniekąd możnaby się spodziewać lepszej gry od niektórych graczy (których przecież na coś jednak stać). Niemniej jednak dalej utrzymuję pozycję iż McGill znajduje się w jakimś dołku formy. Niby coś ugrywa czasem, coś błyśnie ale zawsze brakuje tego finiszu przez co przegrywa mecze.
Tak jak wcześniej wspomniałem - przegrał z Pinchesem, który jednak według mnie pokazuje delikatny wzrost formy , dlatego wtedy pozwoliłem sobie zagrać na czysty jego win.
Tutaj jednak zagrałbym bezpiecznie, w stronę Wilsona na dodatnim hendi : )

McManus - Walker
Typ: Walker @ 2,2 Williamhill

// no nie wierzę : ) 6-5 na dokładanej czarnej ????
Tutaj według mnie bardzo, bardzo dobry kurs na Walkera. W zasadzie jak dla mnie ciężko nie skorzystać.
McManus w podobnej sytuacji jak McGill. Natomiast Walker w Antwerp Open doszedł do ćwierćfinału, pokonując kilku przyzwoitych graczy, przegrywając z Benem w ostatnim meczu. Patrząc z perspektywy wcześniejszych meczy na zdecydowanej lepszej pozycji znajduje się Walker. A i owszem można by się bardziej zastanowić, ponieważ tutaj gramy do 6 wygranych, ale to tylko jeszcze więcej okazji by Walker wykazał się . McManus wcale nie zachwycał w poprzednich meczach, z trudem nawet mu się wbijało brejki 50+ pktowe. Myślę, że jeśli Walker od początku przejmie inicjatywe McManus nie będzie miał tutaj za dużo do powiedzenia.
 
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ryan Day v Chris Wakelin
Typ: Chris Wakelin +2.5 @ 1.80 ✅ 5-6
Typ: Powyżej 0.5 Centuries @ 2.00 ⛔

Day to niemal tradycyjny dostarczyciel setek, gracz który nawet jak jest bez formy, to potrafi przy dobrym układzie na stole sczyścić stół trzycyfrowo. A dzisiaj okazji na to może być całkiem sporo, bo wcale nie wydaje mi się, żeby Wakelin się położył i czekał na wyrok, bo ostatnio zauważalna zwyżka formy młodego Anglika (ćwierćfinał ET 7) i spodziewam się, że może się postawić faworytowi. Obaj niedawno spotkali się w kwalach IC, gdzie lepszy był Day po całkiem wyrównanym boju (6-3), w którym obaj gracze wbili po setce, więc jak widać obietnica brejka +100 może być spełniona dwutorowo.

Alan McManus v Joel Walker
Typ: Joel Walker +1.5 @ 1.61 ✅

Walker w ostatnich kilku tygodniach daje poważne sygnały, że jest w stanie spełnić spore nadzieje jakie się w nim wiąże. Zwyżka formy zaowocowała dobrymi wynikami w European Tour (4. runda w ET6 i ćwierćfinał w ET7). Przede wszystkim Walker solidnie punktuje (66, 62, 66, 100, 107, 78, 73, 73, 70, 86, 99), ma łatwość wygrywania frejmów jednym podejściem, a to może być klucz do powodzenia przeciwko takiemu taktykowi jak McManus. Szkota ostatnio świetnie zaprezentował się w CoC, ale jako komentator i ekspert i widać wyraźnie, że powoli się przygotowuje już do życia po snookerowym życiu. Walker w małym gazie i dla mnie nie jest bez szans w tym starciu z weteranem, zwłaszcza jeśli wspomożemy go dodatnim handicapem.
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
esend 218

esend

Użytkownik
Nie chce krakać ... ale może Sean O&#39;Sullivan i Michael Leslie stosują metodę śp. Paula Huntera bo zaraz ten drugi będzie miał okazje wyciągnąć mecz z Lisowskim na 4-4 ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie chce krakać ... ale może Sean O&#39;Sullivan i Michael Leslie stosują metodę śp. Paula Huntera bo zaraz ten drugi będzie miał okazje wyciągnąć mecz z Lisowskim na 4-4 ;)
Za młodzi ????

Nie no, trochę się dzieje. Mnie tam bardziej denerwuje jednak np porażka Daya, bo odrobić z 1-4 na 5-4 i przegrać, z żółtodziobem, to trzeba mieć talent. A co do tych 4-0, 4-6 przyszło mi na myśl, że może to zasługa PTC? Tam gramy do 4, tych turniejów jest sporo, może to jakoś weszło w mentalność zawodników i w meczach dłuższych już nie są w stanie grać normalnie? Taki Hamilton czy Lisowski w pojedynkach do 4 przeważnie koszą równo.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Stuart Bingham - Ahmed Saif ▶ Bingham -4,5 [1,83]✅ 6:0 bet365​
Dwa bieguny snookera. Bingham nie będzie tu miał żadnego problemu. Liczę na 6:0 ewentualnie 6:1 i nie wierzę, ze Saif z tak grającym anglikiem będzie w stanie urwać 2 frame&#39;y. Wystarczy spojrzeć na wyniki Ahmeda i wszystko wiadome. Nie będe więcej pisał bo nie ma po co. To musi wejść.

Allister Carter - Ratchayothin Yotharuck ▶ Carter - 2,5 [1,70]✅ 6:1 maratonbet​
Tutaj znowu idę w handi ujemne na faworyta. Kapitan rozegrał świetne zawody w Champion of Champions. Przegrał z Robertsonem w deciderze, wcześniej pakując mu dwie setki. Młody taj jest dość utalentowanym graczem i kiedyś może coś powalczy ale nie teraz i nie z Alim. Carter ostatnio poprostu świetnie grał, z łatwością budował budujące breaki a jutro troche okazji powinien mieć aby takowe wbić.

A teraz do publiki. To jest bukmacherka i jeśli coś nie wchodzi jak to narazie jest tutaj z faworytami to niestety ale to jest część tej zabawy. Nikomu nie każe grać tych typów tylko sugeruje co jest warte przemyślenia i zobaczenia. Osobiście to puszczam, kto chce niech też tak zrobi ale bez płaczu;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
esend 218

esend

Użytkownik
Mark Allen - Jak Jones
Lider po 1. czterech frejmach - Mark Allen - 1.40 bet365
✅ 3-0

Ryzykowny typ bo Mark może podejść lekko rozluźniony do tego meczu - czego osobiście bym nie chciał. Jak Jones jest po prostu słabym snookerzystą a Mark bardzo dobrym, to może jest trochę trywialne ale taka jest prawda. Liczę że Mark od razu zacznie wbijać na ostro i Jones ugra może z 1 partie. Moim zdaniem ciekawy typ za niezłą stawkę.

Mark Williams - Allan Taylor
Lider po 1. czterech frejmach - Mark Williams - 1.44 bet365
✅ 3-1

Sytuacja analogiczna jak u góry, Borsuk gra z zawodnikiem słabym, który w dodatku nie urywa przeciwnikom zbyt wielu frejmów. Mark ostatnio w dwóch turniejach PTC aż 5 pojedynków wygrał do zera więc liczę że i jutro szybko odprawi przeciwnika.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ben Woollaston vs Stuart Carrington
Ben Woollaston 1,40
Bet365


Dla mnie jest to dosyć pewny bet na dobry początek dnia. Warsztat snookerowy zdecydowanie po stronie Bena,który jest niezwykle solidnym zawodnikiem i takich graczy jak dzisiejszy rywal zazwyczaj ogrywa bez kłopotów.
Ostatnio całkiem dobry występ w PTC(pokonanie Bairda,Stevensa,Holta i dopiero spodziewana porażka z Osą). Forma zatem całkiem przyzwoita.
Carrington coś tam powalczyć potrafi z lepszymi od siebie,ale zazwyczaj i tak te mecze przegrywa,a porażki z beznadziejnym Higginsonem czy Norburym chwały nie przynoszą.
Nie ma co więcej dodawać. Sprawa jest prosta. Woollaston jest o klasę lepszym zawodnikiem i jak tylko zagra na swoim równym poziomie to bez problemu ogra słabego przeciwnika.

Stuart Bingham vs Ahmed Saif
Stuart Bingham (-4,5) 1,83
Bet365


Bingham w bardzo dobrej formie, co potwierdza finał i wyrównany mecz z Rakieta w CoC. Dostanie układ to zrobi breaka i spokojnie wygra mecz.
Jednego jestem pewien,że takich szans będzie miał bardzo bardzo dużo,ponieważ rywal to chyba jeden z najsłabszych obecnie zawodników w Main Tourze o ile nie najsłabszy w ogóle.
Saif zazwyczaj mecze przegrywa do 0. Zdarzy mu się jakaś wyrwana partia,dlatego gram taki handicap i o ten bet jestem bardzo spokojny.

Dodatkowo bez analizy polecam: Carter 1,14 + Dott 1,12 + Murphy 1,04.
Są to zdecydowani faworyci i swoje mecze wygrają bez problemu. Po południu wrzucę coś na sesję wieczorną.
Powodzenia.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
W dzisiejsze wieczorne mecze idę śmiało by zachować jeszcze jakieś nadzieje na dobry bilans końcowy tych mistrzostw.
Jednak zanim dojdziemy do meczy o 20:30, gram dwa mecze w popołudniowej sesji.
Stuart Bingham - Ahmed Saif; 6:0 @ 3.75 William Hill ✅ [6:0] // Było nerwowo w pierwszej partii ^^ //
Z całym szacunkiem do Katarczyka, ale przy obecnej dyspozycji Anglika, Ahmed powinien zostać zmieciony ze stołu. Fantastyczny turniej w Coventry gdzie przegrał z Osą 10:8, przyzwoite wyniki w PTC pozwalają pozytywnie myśleć o takim wyniku. Ahmed to jest totalne dno. Od czerwca nie wygrał żadnego spotkania, zdobywając jedynie 5 frejmów. Miałem przyjemność oglądać mecz Stuarta z Lisowskim w Kay Suzanne, bardzo solidnie prezentuje się Anglik.
Shaun Murphy ₋ Lee Spick ; 6:0 @ 7.00 ZWROT, Spick WO
Murphy zalicza chyba jeden z gorszych okresów w swojej karierze. Sympatyczny zawodnik jest cieniem samego siebie. Jednak na powitanie z turniejem o mistrzostwo Wielkiej Brytanii dostanie gogusia który nic szczególnego nie pokazuje. Spick jest tragiczny i tyle w temacie. Nie ma się co rozpisywać. Kurs mocno zawyżony więc próbuję szczęścia z przewidzeniem dokładnego wyniku.
Sedno dzisiejszego dnia.

Dechawat Poomjaeng ₋ Thepchaiya Un-Nooh @ 1.80 William Hill ⛔ [6:5] // 1:5 i przegrać... //
Czas w końcu zaufać Tajowi. Obaj nie są w rewelacyjnej formie, nie osiągnęli nic specjalnego w ostatnich miesiącach, ale wg mnie w tym meczu, trzeba szukać coś w stronę młodszego o 7 lat Un-Nooh&#39;a. Obaj prezentuję formę w kratkę i przeplatają wygraną porażką. W pamięci na pewno niektórym pozostaje jeszcze wynik z jednego z rozegranych PTC, gdzie Robbo dostał 4:0 od pogrubionego Azjaty, a Dechawat w Furth męczył się i wygrał po deciderze z Niemcem Einsle.
Liczę na wyrównanie w H2H ????
Adam Duffy ₋ Barry Pinches @ 1.73 William Hill ⛔ [6:5] // 3:5 i przegrać... //
Nie wiem czy dobrze robie ufając staremu Pinchesowi, ale coś dziadek rozbujał się w ostatnich turniejach. Z Dingiem w Indian Open powalczył, ostatnie PTC też w miarę fajne (wygrane z Wenbo, Woollastonem czy McGill&#39;em), bezpośredni mecz też wygrany. Na pewno będzie to interesujące spotkanie.
Duffy jest tragiczny ale czasami potrafi napsuć krwi na livescorze ????
Mark Williams ₋ Allan Taylor @ 1.06 William Hill ✅ [6:2]
@3.30 William Hill
Oby dziś było lepiej :!:
Niby dzień na lekki plus, ale straszny niedosyt po tym co oni odwalili :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Stuart Bingham v Ahmed Saif
Typ: Stuart Bingham -4.5 @ 1.83 ✅ 6-0
Trudno się nie zgodzić z wszelkimi handicapami na Binghama, kurs już teraz trochę spadł, ale i tak warto. Na dobrą sprawę analizę tego typu można by ograniczyć do jednego zdania: regularny członek top 16 rankingu (obecnie 10.) i finalista Champion of Champions sprzed paru dni kontra chyba najgorszy z zawodowców (126.), który jest gorszy od wielu amatorów. Katar czyk jak na razie w 9 meczach tego sezonu ugrał ledwie 4 frejmy, a trzeba zaznaczyć, że kaliber rywali był zwykle dużo mniejszy niż będący obecnie w błyskotliwej formie Anglik. Dlatego obawiam się, że o tego choćby jednego honorowego frejma może być Saifowi bardzo trudno z rozpędzonym rywalem. (Tak po prawdzie, to największym zagrożeniem dla zysku, jest zagadka czy Katar czyk w ogóle się pojawi przy stole, bo 3 ostatnie mecze oddał walkowerem i wcale nie jest to takiego pewne). Kurs bardzo zachęcający, moim zdaniem warto spróbować, bo ryzyko umiarkowane w porównaniu z zyskiem w postaci wysokiego kursu.
Stuart Bingham - Ahmed Saif Typ: Stuart Bingham wygra 6-0 @ 3.75 william hill ✅

Mark Allen v Jak Jones
Typ: Mark Allen -3.5 @ 1.61 ✅ 6-1

Mark Williams v Allan Taylor
Typ: Mark Williams -3.5 @ 1.66 ✅ 6-2

Podobne uzasadnienie jak w przypadku Binghama, ale już pewność nieco mniejsza, bo forma Allena i Williamsa wprawdzie dobra, ale jednak rywale ciut bardziej ogarnięci niż Syryjczyk. Ale za to handicap bardziej komfortowy, bo pozwalający na 2 frejmy doga, co powinno z nawiązką wystarczyć do spełnienia typu. Jones i Taylor tegoroczni debiutanci w tourze, którzy boleśnie zderzają się z rzeczywistością, w sumie obaj wygrali jeden mecz w tym sezonie (Jones 0-9, Taylor 1-12). Rywali maja z najwyższej półki, więc każdy frejm powinien być ich sukcesem. Moim zdaniem bufor 2 frejmów może być zagrożony tylko w przypadku zupełnego zlekceważenia sprawy przez faworytów, co w tak prestiżowym turnieju jest bardzo mało prawdopodobne.

Cao Yupeng v Zhang Anda
Typ: Powyżej 9.5 @ 2.00 ⛔ 3-6 :;/: Cao następny do kolekcji zawieszonych w czasoprzestrzeni..

Dodatkowo wydaję mi się że warto zainteresować powyższymi meczami w kontekście overowym. W chińskiej parze w normalnych okolicznościach sporym faworytem byłby Cao, ale po świetnym występie w Wuxi spuścił mocno z tonu i jego obecna forma nie obiecuje łatwego zwycięstwa. Tym bardziej, że Zhang prezentuje ostatnio bardzo przyzwoity poziom, na rozkładzie ma Mehtę, McManusa czy Trumpa, a to już coś znaczy. Warto również przypomnieć kwietniowe spotkanie obu graczy w kwalifikacjach MŚ i tam po zaciętym meczu górą był Zhang (10-7).

Gerard Greene v Paul S Davison
Typ: Powyżej 9.5 @ 2.00 ✅ 4-6

Tutaj już bez przydługiego opisu, bo typ bardziej na czuja. Zestaw doświadczonych graczy potrafiących pobawić się na odsuwnych, ale też nieźle przyłożyć w podejściu, to jak dla mnie klasyczny przepis na over. Wynik końcowy sprawą otwartą według mnie, za to bardzo prawdopodobne, że rozstrzygnie się to w co najmniej 10 partiach.

Gdzie nie podan o kursy z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Trochę zaniedbałem dział, bo snooker leci na okrągło, a ja dużo gram live, do tego konkurs no i trzeba czasem coś zjeść ale postaram się znaleźć czas na analizy. Gdyby się jednak nic nie pojawiło to zapraszam do zapoznania się z typami dnia w konkursie, bo chociaż bez analizy ale siłą rzeczy staram się, żeby były dobre;)
Na początek wypada się zgodzić z przedmówcami co do typowania wysokich wygranych przez ultra faworytów. Sądzę, że tak jak zawodnicy pokroju Daya czy Forda mogą przegrywać z niżej notowanymi rywalami tak ścisłą czołówka, ograna na wielu turniejach w tym roku już nie. Pierwszy przykład to Carter, który rozprawił się 6-1 z Yotharuckiem, drugi mój typ to handicap -3,5 na Williamsa, który gra z debiutantem i pora aby MJW pokazał się z dobrej strony na większym turnieju, a nie tylko kosił w PTC. Przychylam się również do handicapu na Binghama, 6-0 sobie daruję ale -4,5 już jak najbardziej polecam. Z Allenem podobna historia jak z MJW, taki sam handicap, prawie identyczny kurs i równie słaby rywal także nazwijmy to analizą zbiorczą na faworytów;)
Handicap w meczu: Williams -3,5 kurs 1,66 bet365✅
Handicap w meczu: Bingham -4,5 kurs 1,80 bet365✅
Handicap w meczu: Allen - 3,5 kurs 1,61 bet365✅


Ebdon - Norman
Peter ostatnio ruszył z kopyta w końcu szczególnie na tym dystansie w International Championship gdzie pokonał Lisowskiego, Joyce`a i samego Robertsona (tak Neila nie Jimmiego;]) Norman jest cienki jak nie przymierzając Ebdon ale ten sprzed ICh albo jeszcze słabszy. Specyficzny styl Petera i nie pudłowanie banalnych bil powinno w zupełności starczyć na Endrju.
Zwycięstwo w meczu: Ebdon kurs 1,4 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom