>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

UK Championship 03-11.12.2011

Status
Zamknięty.
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Jak dla mnie potwierdza się póki co to co pisałem. Allen wyszedł na dwu frame`owe prowadzenie na początku ale potem już grał &quot;swoje&quot;. Z taką grą Walden może wygrać 9-3 i wcale mnie to jakoś bardzo nie zdziwi no ale mecz trwa więc zobaczymy. Po meczu wypowiem się na temat ewentualnych typów na finał. Przyjemnego oglądania 2 sesji ????
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Ktoś oglądał dzisiejszą południową sesję? Wygra Ricky mecz?
Powiem tak - obydwaj prezentowali się bardzo dobrze, co potwierdza m. in. statystyka zaprezentowana w ósmym frejmie - skuteczność wbić Allena - 93 %, Waldena - 94 %. Wszystko może się tak naprawdę zdarzyć. Ricky gra bardzo dobrze, Mark miał trochę gorszą końcówkę, jednak uważam, że najważniejszy będzie pierwszy frejm sesji wieczornej, tak więc śledziłbym na live. Jeżeli Mark go wygra to wg mnie wygra całe spotkanie. Jeżeli natomiast będzie 6-3, to będzie mu już bardzo ciężko. Ja nadal stawiam na Irlandczyka z Północy.
Jak dla mnie potwierdza się póki co to co pisałem. Allen wyszedł na dwu frame`owe prowadzenie na początku ale potem już grał &quot;swoje&quot;. Z taką grą Walden może wygrać 9-3 i wcale mnie to jakoś bardzo nie zdziwi no ale mecz trwa więc zobaczymy. Po meczu wypowiem się na temat ewentualnych typów na finał. Przyjemnego oglądania 2 sesji
Dam sobie uciąć głowę, że nie wygra całej sesji 4-0.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
No cóż Walden jednak już w tym meczu przypomniał sobie, że jest słaby. Może i lepiej bo gdyby z dyspozycją z wcześniejszych spotkań dostał się do finału to można by mieć obiekcje na kogo postawić a tak to można pożyczyć rentę od babci, wypłacić całą kasę z książeczki oszczędnościowej, wziąć kredyt i postawić na Trumpa ????
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Walden ogrywał w tym turnieju znacznie lepszych zawodników niż Allen, który nie gra nic specjalnego. Walden jak podchodzi do stołu i wbija to spokojnie tworzy wygrywające podejście a Allen zdobywa po 10pkt i traci pozycje. Szczerze mówiąc w półfinale jest tylko dlatego, że jego przeciwnicy nic nie grali i nie wypisujcie, że pojedynek z Fu był fantastyczny i co nie tylko bo dla oka ładny bo wyrównany ale poziom samej gry nic specjalnego. Grajcie na Waldena i nie wymyślajcie
Allen nie ma co szukać.
Jak dla mnie potwierdza się póki co to co pisałem. Allen wyszedł na dwu frame`owe prowadzenie na początku ale potem już grał &quot;swoje&quot;. Z taką grą Walden może wygrać 9-3 i wcale mnie to jakoś bardzo nie zdziwi no ale mecz trwa więc zobaczymy. Po meczu wypowiem się na temat ewentualnych typów na finał. Przyjemnego oglądania 2 sesji
Faktycznie, Allen nie miał czego szukać, był za słaby, fuksem przechodził kolejne rundy itd. itd.
I to nie Walden przypomniał sobie, że jest słaby, a zasłużenie wygrał to spotkanie Allen.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Jutro dopiero zobaczysz jak Allen gra przeciwko zawodnikowi dobrze dysponowanemu i z górnej póły
Czyli na razie grał z tymi z dolnej? Fajnie wiedzieć, przykładem z brzegu jest wychwalany przez Ciebie Walden, który ponoć gdyby znalazł się w finale, byłby równorzędny dla Trumpa. Sam już się gubisz w tym co mówisz ;)
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Jutro dopiero zobaczysz jak Allen gra przeciwko zawodnikowi dobrze dysponowanemu i z górnej póły ????
Chyba snookerem interesujesz się &#39;od wczoraj&#39; jeśli serio piszesz wszystkie te rzeczy na temat Allena ;) Dziś bardzo ładnie wypunktował Waldena, który swoją drugą po raz kolejny grał dobry turniej. Jutrzejszy finał Trump-Allen zapowiada się bardzo fajnie.
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Pitek jak już piszesz to cytuj dokładnie to co pisze bo ja tych słów nie powiedzialem.
Walden ogrywał w tym turnieju znacznie lepszych zawodników niż Allen, który nie gra nic specjalnego. Walden jak podchodzi do stołu i wbija to spokojnie tworzy wygrywające podejście a Allen zdobywa po 10pkt i traci pozycje. Szczerze mówiąc w półfinale jest tylko dlatego, że jego przeciwnicy nic nie grali i nie wypisujcie, że pojedynek z Fu był fantastyczny i co nie tylko bo dla oka ładny bo wyrównany ale poziom samej gry nic specjalnego. Grajcie na Waldena i nie wymyślajcie.
Ja mówiłem znacznie odwrotnie!
Dzisiejszy FINAŁ:
Innego przebiegu jak zwycięstwo Judda nie widzę ???? Dlatego już nie posłucham żadnego &quot;experta&quot; aby grać Waldena, bo miałem zagrać Marka tyko gram to co uważam.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
pittek mówię tylko, że jeśli Walden odniósłby przekonywujące zwycięstwo z Allenem, podobne jak z poprzednimi przeciwnikami to można by mieć nadzieje, że w finale również podtrzyma formę a wtedy byłby trudniejszym przeciwnikiem dla Trumpa niż Allen grający tak jak do tej pory. Dla nierozumiejących: Walden w formie jest trudniejszy do ogrania niż Allen na tym &quot;swoim&quot; poziomie. W pierwszej sesji Walden grał na poziomie swojej formy z tego turnieju i Allena nie było w drugiej zaczął grać tak jak wnioskuje jego miejsce w rankingu i wtedy nawet dla Allena nie jest on trudnym przeciwnikiem. Takie jest moje zdanie i dzisiajsze zwycięstwo Trumpa oceniam na 98% więc nie dziwiłby mnie kurs 1,1 na Trumpa, no ale snookerem interesuję się &quot;od wczoraj&quot;&lt;hahaha&gt;
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Wie ktoś może do której mniej więcej godziny będzie trwała sesja popołudniowa, a do której wieczorna? Do ilu frame&#39;ów grają w finale panowie?
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wie ktoś może do której mniej więcej godziny będzie trwała sesja popołudniowa, a do której wieczorna? Do ilu frame&#39;ów grają w finale panowie?
Finał jest grany do 10 frejmów (best of 19).

Jeśli chodzi o czas, to trudno przewidzieć. Z jednej strony zarówno Trump, jak i Allen to gracze ofensywni, z drugiej zaś to jest finał jednego z trzech najważniejszych turniejów snookerowych i może być dużo nerwów.

Pierwsza sesja rozpocznie się o godzinie 15. Będzie w niej rozegranych chyba (przynajmniej tak było w zeszłym roku, więc na tym się opieram) osiem frejmów. I tutaj jeszcze można przewidzieć, że to (łącznie z przerwą po czwartym frejmnie) potrwa około trzech godzin. Może nieco dłużej.

Długość wieczornej sesji (która rozpocznie się o godz. 21) zależy od wyniku. Jeśli któryś z zawodników wygra np. 10-2, to wszystko może się skończyć około godziny 22. Jeśli będzie wyrównany mecz, np. 10-9, to mogą skończyć nawet po północy naszego czasu.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Odnośnie tej wypowiedzi pawelqqq1987 - http://forum.bukmacherskie.com/f63/uk-championship-03-11-12-2011-a-67961-5.html#post2567646
Zacytowałeś post ozborna, a nie mój, dlaczego podpisałeś, że napisał to pitekk? Nie rozumiem tego, na pewno nie pisałem grajcie Waldena i że Allen buduje brejki 10 pkt ???? Albo pomyłka albo jakieś świństwo...
e: Hmm, coś jest nie tak z forum chyba, bo ja również selektywnym cytowaniem odpowiadałem na post ozborna, a podpisało mi pod Ciebie... Dziwne, dokładnie odp. w tym poście - http://forum.bukmacherskie.com/f63/uk-championship-03-11-12-2011-a-67961-4.html#post2565066
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Fajnie fajnie piękne powroty Allena łezka się w oku kręci itp ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Też jesteście bogaci?
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Wszystkie wyniki:


Pierwsza runda

John Higgins 6-5 Rory McLeod
Stephen Maguire 6-3 Stephen Hendry
Ronnie O&#39;Sullivan 6-1 Steve Davis
Judd Trump 6-4 Dominic Dale
Ding Junhui 6-5 Mark Davis
Matthew Stevens 6-2 Marcus Campbell
Graeme Dott 6-1 Matthew Selt
Neil Robertson 6-1 Tom Ford
Mark Williams 6-4 Joe Jogia
Ricky Walden 6-3 Stephen Lee
Martin Gould 6-2 Peter Lines
Shaun Murphy 6-3 Li Yan
Allister Carter 6-4 Robert Milkins
Mark Allen 6-3 Adrian Gunnell
Marco Fu 6-4 Stuart Bingham
Mark Selby 6-0 Ryan Day


Druga runda

Stephen Maguire 6-4 John Higgins
Judd Trump 6-5 Ronnie O&#39;Sullivan
Ding Junhui 6-5 Matthew Stevens
Neil Robertson 6-3 Graeme Dott
Ricky Walden 6-3 Mark Williams
Shaun Murphy 6-4 Martin Gould
Mark Allen 6-2 Allister Carter
Marco Fu 6-3 Mark Selby


Ćwierćfinały

Judd Trump 6-3 Stephen Maguire
Neil Robertson 6-2 Ding Junhui
Ricky Walden 6-3 Shaun Murphy
Mark Allen 6-5 Marco Fu


Półfinały

Judd Trump 9-7 Neil Robertson
Mark Allen 9-7 Ricky Walden


Finał

Judd Trump 10-8 Mark Allen





Mecz finałowy:








Brejki stupunktowe:


 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Pitek chodziło o to że podpiąłeś mnie pod słowa które kto inny napisał a ja temu byłem przeciwny ???? Dobra nic się nie dzieje może faktycznie forum coś...Mówiłem że Judd da radę? Jakbym nie posłuchał i nie skusil się na tego Waldena bo chcialem dawać na Allena to by byl duży +++ a tak tylko delikatnie do przodu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom