>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UK Championship 03-11.12.2011

Status
Zamknięty.
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Niech mi ktoś powie że snooker to nie jest piękna gra!
Oglądaliście końcówkę meczu Allena z Fu? Ci co oglądali to wiedzą o co chodzi, Ci co nie widzieli to zapraszam do oglądnięcia powtóreczki (naprawdę warto).
Tylu zagrać tak perfekcyjnych już dawno nie widziałem. Ręce same składały się do oklasków jak z jednej jak i z drugiej strony wychodziły wózki przez 3 czerwone i jeszcze dojście do pozycji. Postawiłem w końcówce na Marka i o mały włos nie przegrałem, lecz chłopak wygrał zasłużenie. Powinien przy stanie 4-4, wyjść na prowadzenie 5-4 lecz bo dobrym zagraniu wpadła przypadkowo biała. Karcił go los i dawał coraz trudniejsze ostawienia, lecz czym trudniejsze ustawienie tym Allen robił z tych zagrań to co Rakieta za najlepszych lat.
Jestem ciekaw jak z Waszej perspektywy wyglądał mecz?
Co do Kangura i Juda to miałem grać dubla na dziś, ale po wczorajszej wpadce Sellby miałem dziwne przeczucie że któryś z nich dziś może wykręcić numer.
Brawa należą się do Ricky&#39;ego bo ten chłopak złapał formę ostatnio.
Jutro szalenie trudny mecz, podobnie w sobotę. Serce podpowiada Kangur rozum Trump ????
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
A więc wielkimi krokami doszliśmy do półfinałów. Bardzo ciekawy turniej do oglądania ale do stawiania już nie taki piękny. Mimo wszystko postanowiłem zagrać dzisiejszy mecz. Można mieć zastrzeżenia do Trumpa, że może trochę na fuksie przechodzi, że nie wygrywa soczyście np 6-2 itp. Pod tym względem Robertson prezentuje się lepiej do tej pory jednak jak było widać już w tym turnieju nie ma to znaczenia i należy się skupić wyłącznie na danym meczu. Robertson to nienaganna technika i pewność zagrań a Trump finezja i nieprzewidywalność. Mam wrażenie, że Kangur nie przepada za młodym Anglikiem i będzie pałał żądzą rewanżu za MŚ. Moim zdaniem nie uda mu się rewanż tym razem. Przewiduję, że sam nałoży na siebie dużą presję chcąc wygrać za wszelką cenę i zacznie popełniać błędy na długich bilach co Trump wykorzysta momentalnie. Jak wiadomo młody Anglik dosyć powoli się rozkręca więc warto poczekać z 2 frame`y bo nie sądzę żeby było 2-0 dla Trumpa i wtedy można po wyższym kursie coś pograć. Dla tych co nie chcą kombinować na bet365 jest kurs 1,72 na zwycięstwo Trumpa
Pozdrawiam ????
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Widzę że nie doceniasz Kangura. Zdecydowanie widzę u Ciebie stronniczość wywartą postawieniem na siłę tego typu. Wg mnie podkreślam ten mecz może się rozstrzygnąć dopiero w 11 frame. Obydwoje zawodnicy są błyskotliwi, mają technikę niesamowitą, taktycznie są poukładani. A co do presji to Neil ma większe doświadczenie w turniejach więc nie mów że dziś ciśnienia nie wytrzyma. Mecz 50%-50%.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
No wiesz nie przeczę, że mecz może mieć maxymalną liczbę frame`ów i na pewno kolego nie 11 bo to już półfinał. Gdybym nie brał tego pod uwagę stawiałbym z handi. Zgadzam się, że mecz może być bardzo wyrównany po prostu Ty jesteś przekonany lekko w stronę Kangura a ja Trumpa i tyle. Doceniam klasę Robertsona i jak pewnie każdy twierdzę, że zwycięzca tego półfinału będzie triumfatorem imprezy. Jak będzie przekonamy się wieczorem ????
 
M 28

mitch

Użytkownik
Nie jestem ekspertem od snookera, chociaz ten i kilka turniejów wcześniej oglądałem.
Moim zdaniem jest w tym spotkaniu delikatny value na Robertsona. Trump wczoraj bezlitośnie wykorzystywał błędy Maguiera, ale tak jak pisaliście - w dwóch pierwszych spotkaniach miał dużo szczęścia.
Robertson wydawał mi się pewniejszy w turnieju.
Chociaz powatrzam - nie znam sie tak dobrze! Co nie zmienia faktu, ze moge sie wypowiedziec... A wypowiadam sie tak, ze widze malutki value na australijczyka.
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Co do frame masz rację nie spojrzałem ???? Pewnie jeszcze nie ochłonąłem po wczorajszym genialnym meczu Allen - Fu. To jest przedwczesny finał. Ci Panowie powinni się byli spotkać w finale i niezależnie kto dziś wygra to stawiam na niego w meczu finałowym. Ja nie jestem przekonany w strone Neil&#39;a jakby tak było to bym postawił na niego, lecz chce Ci pokazać że tutaj jest 50/50 i stawianie tego w moim odczuciu jest zbyt ryzykowne, chyba że za drobne.
Mitch wypowiadać się należy i oby jak najwięcej ich było!
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Wiem, że napisałeś delikatne value ale włąsciwie co to zmienia. Jakie według Ciebie powinny być kursy? po 1,83? Dla mnie value które można rozpatrywać to np uważasz, że powinien być kurs 2,0 a jest 3,5 a nie takie niuanse. No chyba, że zagrasz ten mecz za powiedzmy tysiaka to zarobisz stówe na value jeśli w ogóle Robertson wygra;]
 
M 28

mitch

Użytkownik
Wiem, że napisałeś delikatne value ale włąsciwie co to zmienia. Jakie według Ciebie powinny być kursy? po 1,83? Dla mnie value które można rozpatrywać to np uważasz, że powinien być kurs 2,0 a jest 3,5 a nie takie niuanse. No chyba, że zagrasz ten mecz za powiedzmy tysiaka to zarobisz stówe na value jeśli w ogóle Robertson wygra;]
Hm... Faktytcznie glupie pojecie &quot;delikatne value&quot;.
Ale zgapiłem to od kogoś z forum ???? Ja bym sywtawił kursy 1,72 na Neila i 2,00 dla Trumpa.
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Ja stawiam w Bet365 więc kursy się przedstawiają następująco:
Judd 1,72
Neil 2,10
Tak czy siak dla mnie ten mecz jest no bet ???? Jakbym nie podszedł do tego meczu, z której strony by nie ugryzł to wychodzi mi loteria, ale jakbym miał już stawiać to przy 50-50% wg mnie brałbym wyższy kurs.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Wybacz kolego to co teraz napiszę ale ciężko przejść obok tego obojętnie. Zarzucasz mi stronniczość i granie na siłę a sam robisz dokładnie to samo. Ja przynajmniej daję minimalnie większe szanse Trumpowi przez co na niego stawiam, Ty natomiast uważasz, że szanse są dokładnie 50 na 50 co zakrawa na uzależnienie i typowe granie na siłę. Stawia się to co uważa się że jest bardziej prawdopodobne a w przypadku dawania równych szans meczu się nie stawia. Śmieszą mnie wypowiedzi na zasadzie: uważam że wygra ten zawodnik i daje mu na to np 60% szans ale kurs na przeciwnika wynosi 4 więc zaryzykuję w końcu daję mu całe 40%.
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Kolego nie chce być uszczypliwy czy chamski ale zobacz co napisałem wyżej &quot;Tak czy siak dla mnie ten mecz jest no bet&quot;!!!!!
&quot;ale jakbym miał już stawiać to przy 50-50% wg mnie brałbym wyższy kurs&quot; - więc piszę jasno że jeśli już bym musiał podkreślam ????
TEGO MECZU NIE STAWIAM ???? ! czytaj uważnie ???? Pozdrawiam Cię i życzę zdrowych emocji ????
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Ja obstaję przy swoim, że zarówno 1/2 jak i cały turniej wygra Robbo. Półfinał będzie pewnie cięższy niż finał, bo finałów to on nie przegrywa. Trump wiadomo bang bang łubudu+sporo szczęścia, Ronnie czy Maguire nie potrafili go pokarać, Robbo ze swoimi longpotami powinien wypaść lepiej niż wymieniona dwójka, dzięki temu Trump nie powinien dostawać tyle klarownych szans co w poprzednich meczach. Nie mówię, że ogra go bez problemu, ale skoro buki stawiają go w roli nie faworyta, to ja z tego korzystam. W drugim półfinale postawię konsekwentnie na Waldena, który ładnie kosi ???? Allen wczoraj zniweczył moją dobrą serię allinową na live, więc życzę mu jak najgorzej :razz: niech finału rankingowego turnieju nie powącha.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Jeśli chodzi o drugą sesję Trump - Robertson to lekko zagrałem na Judda i mam jeszcze typ powyżej 14,5 za 2,00 ale to kurs przed meczowy. Jednak polecam grać na live, na pierwszej sesji naprawdę nieźle zarobiłem. Miłego oglądania;)
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Pierwszy mecz półfinałowy typowy do bólu czyli wyrównany strasznie ale i tak wygrywa Trump. Jeśli Robertson ani razu nie umie wyjść na prowadzenie w meczu chociaż ma do tego kilkanaście okazji to nie zasługuje na wygranie meczu. Dzisiaj pewnie wygra Walden a że wczoraj udało się zarobić to mona to spokojnie postawić. Buki po prostu patrzą na ranking aha jest nisko nie ważne jak gra dzisiaj fuks się musi skończyć. Pytam tylko z kim ten fuks ma się skończyć? Walden ogrywał w tym turnieju znacznie lepszych zawodników niż Allen, który nie gra nic specjalnego. Walden jak podchodzi do stołu i wbija to spokojnie tworzy wygrywające podejście a Allen zdobywa po 10pkt i traci pozycje. Szczerze mówiąc w półfinale jest tylko dlatego, że jego przeciwnicy nic nie grali i nie wypisujcie, że pojedynek z Fu był fantastyczny i co nie tylko bo dla oka ładny bo wyrównany ale poziom samej gry nic specjalnego. Grajcie na Waldena i nie wymyślajcie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Dzisiaj pewnie wygra Walden a że wczoraj udało się zarobić to mona to spokojnie postawić. Buki po prostu patrzą na ranking aha jest nisko nie ważne jak gra dzisiaj fuks się musi skończyć. Pytam tylko z kim ten fuks ma się skończyć? Walden ogrywał w tym turnieju znacznie lepszych zawodników niż Allen, który nie gra nic specjalnego. Walden jak podchodzi do stołu i wbija to spokojnie tworzy wygrywające podejście a Allen zdobywa po 10pkt i traci pozycje. Szczerze mówiąc w półfinale jest tylko dlatego, że jego przeciwnicy nic nie grali i nie wypisujcie, że pojedynek z Fu był fantastyczny i co nie tylko bo dla oka ładny bo wyrównany ale poziom samej gry nic specjalnego. Grajcie na Waldena i nie wymyślajcie
Nieźle się ubawiłem przy tym wpisie ????
Tak, tak, Allen nie gra nic specjalnego, wbija brejki 10 punktowe, po których traci pozycję i miał dużo łatwiejszych rywali niż Walden, który pokonał Lee, &quot;kapitalnie grającego&quot; Williamsa czy &quot;niesamowicie dysponowanego&quot; Murphy&#39;ego.
Po takich wpisach nie pozostaje nic innego, jak przerzucić się na bierki...
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Każdy kto został pokonany to możesz napisać, że grał słabo i trudno nie przyznać racji. Allen jest po prostu pupilem publiczności i ma dużo fanów ale wielkim snookerzystą to on nie jest, Walden też wybitny nie jest ale tu prezentuje się solidniej i jeśli nie &quot;przypomni&quot; sobie że przecież jest słaby to Allen nie ma co szukać.
 
david295 80

david295

Użytkownik
Dla mnie dzis Walden jest faworytem gra naprawdze swietny turniej. Wygrywa pewnie z mocniejszymi od siebie. Allen prawie odpadl z Fu. Gralem kupon Trump i Walden pierwszy wszed zobaczymy jak dzisiaj
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Ok. Walden ma okres w swojej karierze gdzie gra dobrze, ale też nie można mówić że w meczu z Fu nie było ładnych zagrań, czy mecz był nudny. To co w tym meczu wbijali wózki na 3 bile, powiedzie mi gdzie ost w meczu tyle wózków wbito i takie ryzyko podjęto. Typ na Waldena jest poprawny nie zaprzeczam, ale Allena nie można ganić za słaba grę.
Ja mam tylko 1 typ n jutro nie ważne z kim zagra Trump to daje na niego!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom