>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

typy

dedi 122

dedi

Użytkownik
@up
przegrana bogdanovic oczywiscie musial sie rozegrac ma juz 16 pkt....
reszta meczy bez problemu powinna wejsc.
 
H 0

he4d

Użytkownik
Akurat nie było zakładu na Bogdanovicia na moim buku :p
Sorry, że tak Ci spamuję, ale jeszcze nie mogę PW pisac. Mam nadzieje, że nie ma problemu ????
 
H 0

he4d

Użytkownik
Rozumiem, sporo czasu musisz na to poświęcić, ale też i zysk pewnie pokaźny ????
Jak masz jakieś ciekawe kupony to wrzucaj ????
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
to chyba zaspamowal bym temat na kilkanascie stron haha
monroe prawdopodobnie 1pkt braknie
@edit2
no czyli 5/7 meczy weszlo. bo parker ma juz over, barton under, teletovic tez bedzie mial under prawdopodobnie.
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
ja nie trzymam sie zasad po prostu. nieraz jak chce szybko zarobic hajs to robie kurs 4 gram za 100zl, wygram 400. potem gram 400 kurs 4 wygrywam 1600 i pozniej kurs 4 i znowu i jest juz 5k. co to za problem trafic 3 kupony z rzedu z kursem 4....... tylko brakuje mi w tym temacie koncenracji, bo to co ja sobie tutaj gram to spoko a poza tym tematem gram 100 roznych kuponow......
czasami mam ochote pograc single to gram. wiesz roznie to bywa z ta moja gra, ogolnie mam downswingi i upswingi straszne wachania bankrolla.... raz jestem +15k do przodu a raz -15k... nie ma w mojej grze stabilizacji bo jestem zbyt nerwowym graczem i ciagle poszukuje emocjii,, nawet nie chce mi sie dawac znakow interpunkcyjnych buhehee
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
a dzisiejszy wieczor postanowilem spedzic z nba ???? dwa lata temu doslownie &#39;zjadalem&#39; nba wystarczy popatrzec na pierwsze strony mojego tematu ???? oczywiscie mimo ze od reaktywacji, nie dawalem zadnych typow z kosza to dzisiaj postanowilem troszeczke &#39;odswiezyc pamiec&#39; i taki o to kuponik zrobilem.

bogdanovic under 14,5 pkt⛔ - ten do dalej widze w nets zakotwiczony, takie piate kolo u wozu

parker over 11,5 pkt✅ - lamarcus nie bedzie chcial za bardzo dolowac swoj byly zespol czyli portland i troche dzisiaj poasystuje

monroe over 14,5 pkt⛔ - grzesiu podbuduje troche dzisiaj ego i postrzela miskom wkoncu graja bez centra xd

barton willy under 14,5 pkt✅ - ten to cale zycie na lawce w portland spedzil a tu nagle w denver ; o nie wierze ze przekroczy dzisiaj granice 15pkt

win charlotte✅ - wczoraj orlando dzisiaj podbijamy miami ????

win toronto✅

teletovic under 13,5✅ - kto to wgl jest ; o

link do kuponu: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE2NDc3ODU5NDUwMDpXOxGkGNQpVwDtCL4%3D&amp;amp;kind=MAIN
⛔100

ufa - din. moskwa remis kurs 2.87 stawka 130 do wygrania 370zl buk. PP
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
terek grozni - ural typ: 2 DNB (remis nie ma zakladu) kurs 7.75 Bwin stawka 500 do wygrania 3875
zwrot 500zl byl remis 1-1

ja jeszcze na live pogralem win ural kurs 14,5 stawka 100 do wygrania 1450
⛔100 remis 1-1

zle sobie to pogralem bo zamiast dnb moglem grac x2 za 3.5 o bylbym ponad tysiaka do przodu ale jak to ja - zawsze pazerny????????????
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
@TPT
taa, ja pogralem sporo innych meczy, ale tutaj staralem sie dac te najciekawsze (zawsze tak robie : D )
a jak chcesz fajne ako na noc no to cos takiego;
roma - inter - x/x kurs 5.25
argentinos jr - atletico tucuman -x/x kurs 4,2
calkowity kurs 22 stawka 230 do wygrania 5k
 
verno 711,5K

verno

Znawca - Hokej
ZAgralem te remisy za drobne ale po takim kursie i tak się cos uzbiera ???? D Roma x/x już weszlo Argentinos x do przerwy mam nadzieje ze się skoncyz remisem jeśli tak jesteś niemożliwy ????
Zamknalem w przerwie, wygląda na to ze goście to ugrają chyba ale super typ i tak plus ;]
 
Do góry Bottom