>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

typy

dedi 122

dedi

Użytkownik
phila 76 win without OT kurs 20 stawka 10 do wygrania 176 fortuna
⛔10
PODWAJAM STAWKE. TYM RAZEM WRAZ Z DOGRYWKA ZWYCIESTWO 76
DO WYGRANIA 316. KURS 18 FORTUNA
⛔20


gram live juve parma wynik 1-0
typ: parma wygra kurs 26 stawka 100 do wygrania 2600

2typ: parma x2 kurs 6.5 stawka 200 do wygrania 1300

bwin
⛔300

poczatkowy budzet: 300
obecny: 2264
najwiekszy budzet zarobiony w temacie: 19tysiecy 644 zlotych

typ na dzisiaj:
man utd - bayern - dokladny wynik pierwsza polowa 1:2 - kurs 12.5 stawka 1000 do wygrania 12500 bwin
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
man utd - bayern - dokladny wynik pierwsza polowa 1:2 - kurs 12.5 stawka 1000 do wygrania 12500 bwin
⛔1000
ostatnio zla seria... ale wynika to z tego ze nie gram czesto (dlugie przerwy) i brakuje mi tak zwanego &quot;wyczucia&quot; co do typow.
pozatym ostatnio wrocilem do gry w pokera..... i nie zapeszajac nie idzie najgorzej ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????
mam ta dusze hazardzisty, mozna nawet zauwazyc w obstawianiu niektorych meczy.
niebawem nastepne typy NBA.....w tym temacie najlepiej dal mi zarobic wlasnie kosz... czy czas pokaze czy jestem w miare ogarnietym typerem??czy moze to byl zwykly fart zarobienie takich pieniedzy???? i tak naprawde jestem slaby w typowaniu???

WKROtce zaczynaja sie playoffy....... miejmy nadzieje ze to bedzie taki punkt zwrotny.. pozdrawiam
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
parma - napoli dokladny wynik 4:4 kurs 251 stawka 40 do wygrania 10040.00 PLN bwin

parma - napoli ile padnie goli w meczu 8 lub wiecej goli kurs 81 stawka 125 do wygrania 10125 PLN bwin

parma - napoli ile padnie goli powyzej 5,5 kurs 9.75 stawka 500 do wygrania 4875 PLN bwin

parma - napoli jak bedzie wygladal przebieg meczu: prowadzenie-remis kurs 4 stawka 500 do wygrania 2000 PLN bwin

parma - napoli remis kurs 3.25 stawka 99 do wygrania 396 PLN bwin


co moge napisac do tych meczow - tam gdzie cassano tam sa sukcesy. zagra dzisiaj na 100% pewne info z wloch

caly pozostaly budzet w tym temacie czyli 1264 jest ulokowany w powyzszych meczach
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
rozpoczyna sie czas playoffow. postanowilem wplacic 2tysiace zlotych ugranych na pokerze i rozpoczac przygode z nba jeszcze raz, z pozytywnym skutkiem!
typy (tribel):
zachary randolph +17.5 kurs 1.82 - z-bo w gazie lubi grac przeciwko okc lub spurs - nie maja na niego sposobu. ogrywa ibake lub duncana bez problemu. old schoolowy PF
clipers win kurs 1.26 - wojownicy bez dawida i andrzeja nic nie ugraja, a stary juz o&#39;neal (swego czasu jeden z najmlodszych zawodnikow wybrany w drafcie - 17lat) to juz nie ten sam z czasow blazers czy pacers.
kyle korver +11.5 kurs 1.9 - chyba najlepszy obecnie shooter w sytuacjach catch and shoot. korver idealnie przemieszcza sie po zaslonach kolegow i pacers beda mieli problem z upilnowaniem tego zwinnego amerykanina.
calkowity kurs 4.36 stawka 1000 do wygrania 3836 zl fortuna
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
rozpoczyna sie czas playoffow. postanowilem wplacic 2tysiace zlotych ugranych na pokerze i rozpoczac przygode z nba jeszcze raz, z pozytywnym skutkiem!

typy (tribel):

zachary randolph +17.5 kurs 1.82 ✅ - z-bo w gazie lubi grac przeciwko okc lub spurs - nie maja na niego sposobu. ogrywa ibake lub duncana bez problemu. old schoolowy PF

clipers win kurs 1.26 ⛔ - wojownicy bez dawida i andrzeja nic nie ugraja, a stary juz o&#39;neal (swego czasu jeden z najmlodszych zawodnikow wybrany w drafcie - 17lat) to juz nie ten sam z czasow blazers czy pacers.

kyle korver +11.5 kurs 1.9 ✅ - chyba najlepszy obecnie shooter w sytuacjach catch and shoot. korver idealnie przemieszcza sie po zaslonach kolegow i pacers beda mieli problem z upilnowaniem tego zwinnego amerykanina.

calkowity kurs 4.36 stawka 1000 do wygrania 3836 zl fortuna
⛔1000
tak to jest stawiac na kursy ponizej 1.5........ nigdy tego nie robilem ale nie wiem co mnie podkusilo. przejechalem sie na clipersach ale utwierdzilo mnie to tylko w przekonaniu ze to nie jest team na playoffy. swietny sezon zasadniczy ale na playoffy ten team sie nie nadaje z widowiskowa koszykowa. tu potrzeba zespolu, a clipersi odpadna w pierwszej rundzie z warriros. moj drugi blad w analizie to ze gral david lee a myslalem ze nie zagra....... zle info poraz kolejny........

typy na dzisiaj:

spurs handi -8,5 win kurs 1.78 - nie lubie mavericks. mam nadzieje ze szybko odpadna.

BIG AL +23,5 kurs 1.75 - jak nie on to kto? prawie caly zespol ryskow debiutuje w playoffach a jeffers to doswiadczenie.

portland houston over 214 pkt kurs 1.85 czuje ze siadzie mocny over

wall -18.5 kurs 1.82 - spali sie w debiucie playoffowym jak wczoraj derozan to samo beal tez sie spali i byki wygraja.

calkowity kurs 10.49 stawka 500 do wygrania 4615zl
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
@@@ dyzio dzieki za slowa otuchy
spurs handi -8,5 win kurs 1.78 - nie lubie mavericks. mam nadzieje ze szybko odpadna. ⛔
BIG AL +23,5 kurs 1.75 - jak nie on to kto? prawie caly zespol ryskow debiutuje w playoffach a jeffers to doswiadczenie. ⛔
portland houston over 214 pkt kurs 1.85 czuje ze siadzie mocny over ✅
wall -18.5 kurs 1.82 - spali sie w debiucie playoffowym jak wczoraj derozan to samo beal tez sie spali i byki wygraja. ✅
calkowity kurs 10.49 stawka 500 do wygrania 4615zl
⛔500
jeszcze pozostalo 500zl do rozlokowania w meczach.
typ na dzisiaj:
real madryt awans 1.65
wizards +4,5 handi 1.91
calkowity kurs 3.15 stawka 100 do wygrania 315
memhpis awans 3.8 bwin stawka 100 do wygrania 380 - napisalem juz to w pierwszym poscie playoffowym. okc maja problem z upilnowaniem zacharego i ogolnie dobra defensywa grizz utrudnia calkowicie zadanie durantowi i penetracjom ceglarza aka westbrook
warrrios awans 3.4 stawka 100 do wygrnia 340 bwin - napisalem juz to w drugim poscie playoffowym ze clippers nie przejda do drugiej rundy
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
typ na dzisiaj:
real madryt awans 1.65
wizards +4,5 handi 1.91
calkowity kurs 3.15 stawka 100 do wygrania 315
✅215
czyzby to byl punkt zwrotny?
typ na dzisiaj houston portland - 2 kurs 3.0 bwin stawka 100 do wygrania 300
pionierzy beda chcieli zakonczyc serie do 4-1 nie bedzie im sie chcialo wracac do portland. nie bedzie dogrywki w tym meczu. ale typ jest zwyciestwo+dogrywka.
typ2:
awans brooklyn kurs 2.05
chelsea alt madryt - polowa/ koniec spotkania X/X kurs 4.4
calkowity kurs 9 stawka 100 do wygrania 900

stara gwardia z brooklynu wygra z mlodymi wilczkami z toronto
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
houston portland - 2 kurs 3.0 bwin stawka 100 do wygrania 300

⛔100
jednak chcialo im sie grac u siebie i wygrac.

typ2:
awans brooklyn kurs 2.05
chelsea alt madryt - polowa/ koniec spotkania X/X kurs 4.4
calkowity kurs 9 stawka 100 do wygrania 900

⛔100
madrytczannie popsuli
typy na dzisiaj w dublu. to sa pewniaki tzn fixy siada na 1000000% jak nie siada tzn ze jestem slabym typerem i wgl nie nadaje sie do typowania. OTO PEWNIAKI. APROPO WPLACILEM 10tysiecy (nie muisicie wiedziec skad je wzialem) aby obstawic te mecze i sie wzbogacic. tak jak mowie jak to nie siadze to wiecej na tym forum sie nie pokazuje....

Villarreal B - Gimnastic typ: 1X kurs 2.1
Jagodina - OFK Beograd typ: 1X kurs 1.4

calkowity kurs ~~~(w zaokragleniu) 3.0 stawka 10 000 do wygrania 30 000
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
dobry wieczor ponownie ludzie ! ????
ostatnio cierpie na bezsennosc wiec pozostanowilem jakos urozmaicic sobie czas i ponownie reaktywowac moj temat po 2 latach!
w pewnym momencie mialem zarabione cos kolo 20K w tym temacie w niecaly tydzien zaczynajac od 300zl!!!! podajac typy glownie z koszykowki.
jednak problemy w zyciu osobistym + alkohol wziely gore - roztrwonilem wszystko oraz nie panowalem nad emocjami dajac sie poniesc pobudkom alkoholowym - co widac w powyzszych postach. (traktujcie to pol zartem pol serio ???? ) nie szanowalem pieniedzy gdyz swietne zyski czerpalem z pokera, co mozecie wyczytac w poprzednich postach. jednak i w pokerze karta sie odwrocila... albo inaczej popelnilem ten sam blad co w typowaniu... gdyz nawet jak w pokerze karta zle idzie to dlugoterminowo zawsze wyjdzie sie na + gdyz to gra umiejetnosci
tak jestem hazardzista, czasami gram chore typy, gdyz czesto wierze swojej intuicji. i tak bardzo mam wyj... na pieniadze ???? liczy sie radosc z zycia wiec nie biore odpowiedzialnosci za to jezeli postanawiasz grac ze mna bo moge przez kilka dni podawac dobre typy z niesamowita skutecznoscia a pozniej zachce mi sie &quot;wydziwiac&quot; gdy jest za nudno (emocje + zakalady live o nie nie juz nie). ten temat glownie zakaladam dla siebie zeby miec wieksza mobilizacje i analizowac poszczegolne typy, przed jak i po. &quot;wiec dzieki forumek&quot;

a wiec zaczynamy (z gory przepraszam za moja chaotyczna pisownie ale nie chce mi sie dawac znakow interpunkcyjnych oraz duzych liter):
na start 1000zl i odrazu lokuje je na dzisiejszy dzien:
los angeles galaxy - dc united - I polowa REMIX kurs 2.45 stawka 100zl bwin
anzi machaclaka - amkar - I polowa REMIX kurs 1.95 stawka 100zl bwin
freiburg - leipzing - I polowa REMIX kurs 2 stawka 100zl bwin
cesena salernitana - I polowa REMIX kurs 2.1 stawka 100zl bwin
pogon szczecin - ruch - I polowa REMIX kurs 2.1 stawka 100zl bwin (jak bylem malym szczylem to chodzilem na mecze pogoni zanim sie przeprowadzilem)
concordia - poli timisonara - I polowa REMIX kurs 2 stawka 100zl bwin
dobra to tyle w sumie obstawione za 600zl (jestem przekonany ze co najmniej 3 typy siada wiec najwyzej mi sie zwroci) 400 zl zostalo... ale to pozniej jeszcze cos obstawie.
aa i tak dla potwierdzenia ze sobie nie robie jaj czy cos... daje screena, wiecej nie bede dawal bo ja nic nie musze udowaniac, jak pisze ze za tyle gram to gram, takie i takie typy.
[/URL][/img]
dalem po 50zl najpierw bo hajsu mi braklo musialem dokonac wplaty, a pozniej zly kod wpisalem na przelewy24 xd i same kombinacje z tego wyszly
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
@up. niestety wtopa w pierwszym meczu la galaxy, ale odrobilem ta stowe grajac live. w przerwie meczu gdy la przegrywalo 0-1 pogralem ze zdolaja zrobic &#39;lamanca&#39; i wygraja po kursie 3.0

w momencie gdy strzelili na 1-1 natychmiast zagralem w meczu ponizej 2,5 bramki za 4.33. wielu z was pomysli ze to idiotyczne - najpierw gram ze la wygraja a pozniej ze w meczu utrzyma sie remis. odpowiem wam: nie chcialem zarabiac na tym meczu... ja chcialem odzyskac tylko ta stowe ktora przegralem, czyli wyjsc na zero. wiedzialem ze la bedzie napieralo a dc bedzie staralo sie utrzymac ten remis, wiec byly dwa wyjscia albo la znajdzie droge do bramki gosci albo nie uda im sie to. nie bylo szans na to aby dc strzelilo gola. wiec zrobilem tak jakby &#39;surebeta&#39; hihi ????

zainwestowalem 200zl na te dwa typy live, i uzyskalem 300zl.
dodatkowo gram jeszcze dzisiaj takie typy:
asteras tripolis - aek ateny typ HT/FT: 1/1 kurs 4.5 bet3.65 stawka 100zl
anzhi machaclaka - amkar typ HT/FT: X/2 kurs 7.75 bwin stawka 100zl
wklejam ss z tylko z typem na amkar bo juz nie chce mi sie logowac na bet3.65 i robic screena.
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
na start 1000zl i odrazu lokuje je na dzisiejszy dzien:

los angeles galaxy - dc united - I polowa REMIX kurs 2.45 stawka 100zl Bwin ⛔ ten typ w powyzszym poscie uznalem jako niewazny, gdyz utracone 100zl odzyskalem na live, dokumentujac to screenami.
anzi machaclaka - amkar - I polowa REMIX kurs 1.95 stawka 100zl Bwin ⛔
freiburg - leipzing - I polowa REMIX kurs 2 stawka 100zl Bwin ⛔
cesena salernitana - I polowa REMIX kurs 2.1 stawka 100zl Bwin ✅
pogon szczecin - ruch - I polowa REMIX kurs 2.1 stawka 100zl Bwin ⛔
concordia - poli timisonara - I polowa REMIX kurs 2 stawka 100zl Bwin ✅
ogolnie dopiero teraz sobie uswiadomilem ze nie ma sensu dawac kilkunastu singli bo tak wychodzi maly zarobek a ryzyko spore. najlepiej to robic ako. wtedy mozna szybko sie wzogacic nie ryzykujac wiele.

odnosie pozostalych typow:
asteras tripolis - aek ateny typ HT/FT: 1/1 kurs 4.5 bet3.65 stawka 100zl ⛔
anzhi machaclaka - amkar typ HT/FT: X/2 kurs 7.75 Bwin stawka 100zl ⛔
pierwszy byl kompletnie nie trafiony.

drugi byl pewniakiem, jezeli chodzi o koncowy wynik.jednak ja tego nie potrafilem docenic i nie zadowolilem sie kursem 3.6 tylko &quot;przekombinowalem&quot; ???? mial byc remis w 1 polowie, a tutaj amkar od poczatku prowadzil :p ✅

poczatkowy budżet: 1000zl
obecny: 700zl
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
korona - wisla - typ 2 kurs 2.6 bwin stawka 100zl ⛔
puszczam jeszcze dzisiaj takie ako na bwinie:

blackburn - birmingham typ 1 kurs 2
dag and red - carlisle typ X kurs 3.2
bolton - ipswich typ 1 kurs 3
rotherham - middlesbrough typ 1X kurs 2

calkowity kurs 38.40 stawka 210zl do wygrania 8064zl. pozniej screen.

 
dedi 122

dedi

Użytkownik
puszczam jeszcze dzisiaj takie ako na bwinie:

blackburn - birmingham typ 1 kurs 2✅ 2-0
dag and red - carlisle typ X kurs 3.2✅ 0-0
bolton - ipswich typ 1 kurs 3⛔ 2-2
rotherham - middlesbrough typ 1X kurs 2✅ 1-0

calkowity kurs 38.40 stawka 210zl do wygrania 8064zl. pozniej screen.

bolton mial to wygrac. a zremisowal. reszta typow weszla pewnie &quot;jak w maslo&quot; tak jak przypuszczalem, nawet rotherham wygral, bez podporki kurs byl kolo 5zeta.

ale jest dopsz ???? z dnia na dzien coraz lepiej, zaczalem robic selekcje typow, nie gram na pale, wiec predzej czy pozniej rozwale system. milej nocki !
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
no siema. wczoraj nie zrobilem podsumowania ile gotowki mi zostalo w tym temacie wiec dzisiaj robie.
poczatkowy budzet: 1000zl
obecny: 390zl
dzisiaj taki kupon na bwinie zagralem:
zenit - benfica typ: HT/FT 2/2 kurs 6
bastia - nantes typ: HT/FT 1/X kurs 15
calkowity kurs 90 stawka 200 do wygrania 18k. nizej screen:
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
no siema. wczoraj nie zrobilem podsumowania ile gotowki mi zostalo w tym temacie wiec dzisiaj robie.

poczatkowy budzet: 1000zl
obecny: 390zl

dzisiaj taki kupon na bwinie zagralem:

zenit - benfica typ: HT/FT 2/2 kurs 6⛔
bastia - nantes typ: HT/FT 1/X kurs 15⛔

calkowity kurs 90 stawka 200 do wygrania 18k. nizej screen:
na oslode napisze ze koncowe wyniki trafilem ;)

pozostaly budzet: 190
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
dzisiaj dwa typy w dublu. gram je za pozostalosc budzetu - jednak nie mojego tylko tego co narzucilem sobie w tym temacie. staralem sie wybrac najpewniejsze typy ze wszystkich dostepnych w dniu dzisiejszym, nie kombinowac za bardzo z ht/ft... ????
dortmund - tottenham typ: 1 kurs 1.55
villareal - leverkusen typ: 1 kurs 2.2
laczny kurs 3,41 stawka 190 do wygrania 647
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
dzisiaj dwa typy w dublu. gram je za pozostalosc budzetu - jednak nie mojego tylko tego co narzucilem sobie w tym temacie. staralem sie wybrac najpewniejsze typy ze wszystkich dostepnych w dniu dzisiejszym, nie kombinowac za bardzo z ht/ft... ????
dortmund - tottenham typ: 1 kurs 1.55✅ 3-0
villareal - leverkusen typ: 1 kurs 2.2✅ 2-0
laczny kurs 3,41 stawka 190 do wygrania 647
✅ 647
wiecie jezeli ten kupon by nie wszedl to musialbym zakonczyc swoja aktywnosc w tym temacie, poniewaz wtedy wyczerpal byl sie budzet jaki sobie zalozylem czyli 1000zl. a ja nie uznaje jakis tam pozniejszych zalosnych dokladek. po prostu od poczatku sobie postanowilem cos takiego &quot;koles masz 1000 zl i ugraj cos z tego... graj jak chcesz co chccesz i ile chcesz ale z kazdego meczu sie rozliczaj... dawaj screeny - nie edytuj postow z wynikami tylko cytuj posty niech ludzie widza ze jestes autentyczny.
dobra dosyc gadki ja juz zdazylem taki kupon ulozyc na jutro i zagrac na bwinie ako calkowite 10.33 stawka 351 do wygrania 3625 mecze jakie zagralem to:
kuban - krylya typ: 1 kurs 1.7 (wystarczy ze kuban wygra 1 polowe, albo caly mecz to jest juz zaliczone
korona - slaska typ: 1X kurs 1.4
furth - braunschweig typ: 1X kurs 1.4
slavia praga - zlin typ: X2 kurs 3.1
screen:

jakby nie wszedl to zostaje mi jeszcze 296zl na gre w tym temacie
 
dedi 122

dedi

Użytkownik
kuban - krylya typ: 1 kurs 1.7 (wystarczy ze kuban wygra 1 polowe, albo caly mecz to jest juz zaliczone ✅
korona - slaska typ: 1X kurs 1.4✅
furth - braunschweig typ: 1X kurs 1.4✅
slavia praga - zlin typ: X2 kurs 3.1⛔
ehh nic nie idzie na tym bwinie. postanowilem zmienic buka i poslalem kupon na jutro w professionalu

atromitos - asteras typ: 1 kurs 2.25
lazio - atlanta typ: 1 kurs 1.7
osasuna - alaves typ: 1 kurs 2.25
llagostera - mallorca typ: 1 kurs 2.71

calkowity kurs 23.32 stawka 150 do wyg. 2770
link: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI2NDcyNzM1MjMwMDrvjIAr1kWg2Gg2n%2BI%3D&amp;amp;kind=MAIN
 
Do góry Bottom