>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Fortuna bonus

typy piłkarskie powyżej 1,5

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Statsy po 21 kwietnia ????

statystyka kuponów: 28 trafiony/73 zagranych (38,4%)
statystyka zdarzeń: 95 trafionych/140 zagranych (67,9%)✅
statystyka kursów:
  • kursy 1,33-1,49: 21/21 (100%)✅✅✅
  • kursy 1,5-1,99: 62/106 (58,5%)✅
  • kursy 2,0-2,49: 8/13 (61,5%)✅✅✅
  • kursy 2,5-2,99: 4/7 (57,1%)✅✅
  • kursy 3+: 1/7 (14,3%)


średni zagrany kurs: 1,83
średni spudłowany kurs: 1,96
średni trafiony kurs: 1,74✅

KONTO: 1809zł
ZYSK: +809zł

*zwroty nie są uwzględniane
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
drugi weekend ????
Moje statystyki za drugi weekend (sob.+nd.):

statystyka zdarzeń: 13 trafionych/17 zagranych (76,5%)✅
statystyka kursów:
  • średni zagrany kurs: 1,60
  • średni spudłowany kurs: 1,59
  • średni trafiony kurs: 1,61✅


Gdyby zagrac to wszystko &quot;płasko za stówkę&quot; to:

ZYSK: +391zł
*zwroty nie są uwzględniane

Zysk trochę mniejszy niż w pierwszy weekend, ale ciągle zysk (zauważalny).
Wynika to z faktu, że wybierałem niższe kursy, co z kolei było związane z mniejszym wyborem.
Lekkie zamieszanie związane z krajowymi pucharami, perspektywa europejskich pucharów w najbliższych dniach i to że częśc drużyn może &quot;odpuszczac&quot; bo gra już tylko o &quot;pietruszkę&quot; nakazywało mi umiar ????

Tak czy owak: 2 weekendy, dwa duże plusy✅ i zysk w sumie 2081zł przy skuteczności 75%+ na kursach 1,6-1,8 to chyba niezły wynik ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dziś &quot;wariaty&quot; z niższych lig:grin: Pewnie będę żałował:razz: Obiecałem sobie, że nie gram Irlandii (Ulsteru też), ale to jest silniejsze ode mnie dzisiaj ???? Wliczam to do statystyk, ale nie polecam jakoś specjalnie. Dla ryzykantów ????

#77 Emmen - Cambuur typ 2 (1,62)✅ 1:3
EWK: 162 zł

#78 Monaco - Clermont typ 1 (1,50)✅ 4:0
EWK: 150zł

#79 Crusaders - Cliftonville typ DNB 2 (1,83)⛔ 3:0 o tym meczu będzie oddzielny wpis:grin:
EWK: 183zł

BILANS DNIA: +12 ZŁ✅
SALDO: + 821 ZŁ✅
BANK: + 1821 ZŁ✅
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Gran Derbi ????
Crusaders - Cliftonville
Mecz na szczycie w Irlandii Północnej nie rozpalał wyobraźni i umysłów w całej Europie. Większośc nie miała o tym bladego pojęcia i nic dziwnego. Ale to że bukmacherzy z całego świata byli aż tak niezdecydowani to już nie jest typowa sytuacja.
Dowiedziec się czegoś więcej o tych rozgrywkach to już samo w sobie jest wyczynem. Wiadomo było, że Crusaders jest 5. drużyną poprzedniego sezonu, Cliftonville natomiast sięgnęło po brąz. To był dla mnie jakiś sygnał, ale szukałem dalej ????
Obie drużyny w sezonie zasadniczym wygrywały ze sobą mecze u siebie. Bilans w ich starciach - licząc od 2010 roku - to 4-2-11 na korzyśc moich faworytów (Cliftonville). I to była druga przesłanka.
To że oba kluby mają po 100-kilkadziesiąt lat w przypadku Wysp nikogo nie dziwi. Każda z tych ekip wielokrotnie zdobywała tytuły mistrzowskie ( odpowiednio 4 i 3) i rodzime puchary więc można powiedziec, że są to utytułowane kluby jak na tamte warunki. Można by pomyślec, że to taki pojedynek typu Wisła - Legia chcąc to wszystko jakoś sobie wyobrazic. Oczywiście oprawa meczu nie była taka jak u Nas. Pojemnośc nadmorskiego stadionu to 3400, ale znając zagorzałe podejście do futbolu u Brytyjczyków wcale nie musiało byc sennie ???? [wyobrażam sobie, że mogło to wyglądac tak jak w tym pamiętnym meczu Irlandia Płn - Polska kiedy to A. Boruc popełnił ten fatalny błąd, a cały stadion przez resztę meczu chóralnie śpiewał naszemu łapaczowi: &quot;Always look on the bright side of life&quot;, kojarzycie? Wpada w ucho; warto poszukac na necie; żal mi było Artura ale dzielnie to zniósł]
Trzecią przesłanką, mówiącą że to będzie poważny mecz był fakt, że są to dwie najlepsze drużyny w obecnym sezonie, a moi faworyci mieli 11 punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem, co mogło by znaczyc, że są &quot;dominatorami&quot;.:grin:
Kolejnym argumentem, że obie drużyny dadzą z siebie wszystko co najlepsze była w moim przekonaniu ranga zdarzenia jakim są DERBY (i to tak wojowniczego miasta jak Belfast). Kto sobie wyobraża mecz Cracovia - Wisła, w którym jeden zespół odpuścił?
Ostatnim elementem była świadomośc, że Cliftonville (&quot;moi&quot;:grin: ) to &quot;zabójcza ofensywa&quot; (ponad 2,5 gola na mecz) i &quot;żelazna defensywa&quot; (niecały jeden gol stracony na mecz), a duet Boyce - Gormley to postrach wszystkich bramkarzy w Ulsterze (razem 40 bramek):razz:
Były tylko dwie sprawy, które mnie niepokoiły stawiając ten mecz:razz:
1.- nie wiem nic o składach (ewentualnych brakach, kontuzjach, roszadach),
2.- nie wiem, czy fakt, że to już nic nie zmieni w tabeli bo wszyscy czekają na PLAY-OFFY nie przechyli szali.
Bukmacherzy wiedzieli o tym meczu chyba jeszcze mniej ode mnie bo jeszcze wieczorem ich faworytem byli goście, w nocy szanse się wyrównały (nie wiem co się takiego wydarzyło od zmierzchu do świtu), aż w końcu dziś rano okazało się, że to gospodarze są jednak &quot;lepsi&quot;, a kurs leciał na łeb, na szyję;)
Ostatecznie przed rozpoczęciem spotkania stanęło na 1,83 - 3,60:wowsdf:
O samym meczu wiadomo tyle, że do przerwy wynik brzmiał 0:0, a tuż po niej dokonała się &quot;egzekucja&quot; moich faworytów i po trzecim LICZENIU sędzia ogłosił K.O. :grin: No niestety.
Wnioski pozostawiam Czytelnikom ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
z innej beczki ????
Ponieważ w mojej kochanej piłce jest niewielki wybór (meczu Bayern - Barcelona nie ruszam) postanowiłem zwrócić Waszą uwagę na dość niszową dyscyplinę jaką w Polsce ciągle jest SNOOKER ????
Jako że zaglądają tu głównie kibice sportu, nie muszę chyba dodawać, że jest to gra z rodziny bilardowych (o wiele trudniejsza od poola).
Niedawno zaczął się najważniejszy turniej w sezonie i jednocześnie jego zwieńczenie - Mistrzostwa Swiata!!!
Odbywają się one na Wyspach Brytyjskich w mieście Sheffield. Areną zmagań jest słynny obiekt - Crucible Theatre. Jest to miejsce magiczne zarówno dla graczy jak i fanów snookera.
Tegoroczna edycja jest wyjątkowa dzięki osobie Ronniego O&#39;Sullivana - największej gwiazdy, najlepszego gracza ostatniej dekady, 4-krotnego mistrza świata, skandalisty, wirtuoza gry, showmana etc. W tej dyscyplinie sportu Ronnie zdobył wszystko, miał jeszcze do wyśrubowania kilka rekordów, nieliczne musiał jeszcze gonić i ... nagle - pół roku temu - stwierdził, że kończy karierę.
Okoliczności podjęcia decyzji są mocno niejasne. Ma on miliony fanów na całym świecie fanatycznie wręcz dopingujących, których ta wiadomość oszołomiła.
Trzeba wiedzieć, że jest on niesamowitym &quot;magnesem&quot; marketingowym. Słupki oglądalności wariują jak tylko pojawia się przy snookerowym stole. W Chinach i całej Azji jest odbierany jak David Beckham (Azja ma wielkie tradycje w grach bilardowych; boom na snookera, nieprzerwanie trwający od kilku lat, w dużej mierze osiągnięty został dzięki Ronniemu).
Teraz OSA (kibice w Polsce tak na niego mówią) &quot;ukradł&quot; show po raz kolejny. Jego powrót przyćmił wszystko inne wydarzenia, a on sam nie grając od pół roku poważnego meczu postanowił wrócić i bronic tytułu wywalczonego w poprzednim sezonie.
Wielu skazywało go na porażkę już w pierwszej rundzie, ale on jakby nigdy nic zdeklasował swojego rywala wygrywając 10-4.
Jest to jednak niesamowicie ekscentryczny zawodnik. Kiedy tylko przyjedzie mu do głowy jakaś dziwna myśl przestaje grac i kompletnie lekceważy okoliczności. To jest moment, na który czekają gracze śledzący zawody &quot;live&quot;. Często jest to okazja do &quot;złapania&quot; wysokiego kursu, ale z Ronnie&#39;m nigdy nic nie wiadomo na 100%. ????
Jeśli jeszcze mało Wam ciekawostek to powiem, że już po dwóch dniach mamy kilka sensacji. Odpadł 4-krotny mistrz świata John Higgins, ten sam los spotkał 2-krotnego mistrza - Marka Williamsa. Nie ma też już w turnieju innego mistrza - Petera Ebdona, ale to już sensacją nie jest.
Nic tylko szukać niespodzianek bo kursy w snookerze potrafią byc niesamowicie wysokie.
Pierwsza &quot;4&quot; rankingu ciągle jest jednak w turnieju, ale już No.5 - Steven Maguire ma wielkie problemy z prawie anonimowym Tajem - D. Poomjaengiem.
Outsider musiał przejść aż 4 rundy kwalifikacji, ale zrobił to w imponującym stylu! Przed meczem 1.rundy turnieju głównego skazywany był na pożarcie bo w końcu trafił na &quot;numer piąty&quot; na świecie (ja postawiłem na Taja ???? ).
Kurs bukmacherzy ustalili na 6,50 ???? Po pierwszej sesji Underdog pokazał wielki kunszt i &quot;rozprowadzał&quot; Szkota jak chciał. Kiedy BUKI zorientowały się co się dzieje, kurs spadł o połowę (już po 1.frejmie).
Gdyby nie dwa dość pechowe zdarzenia wynik brzmiałby 7-1 dla Taja. Jest 5-3 i to jest najmniejszy wymiar kary dla Szkota jak na razie. Mecz toczy się do 10 wygranych partii, zostanie wznowiony jutro przed południem (prawdopodobnie) i może skończyć się nawet późnym wieczorem. W tej chwili kurs na Poomjaenga wynosi 2,37 i to jest mój typ ????
#80 ZAKŁAD LIVE Maguire - Poomjaeng (stan:3-5) typ 2 (2,37)
EWK: 237zł✅✅✅ 9:10
#81 Ding Junhui - Alan McManus typ DING WYGRA MIN. PIĘCIOMA FREJMAMI (2,00)✅✅✅
EWK: 200zł 10:5
Myślę, że nikt się nie obrazi, że trochę zareklamowałem snookera. Jest to świetna, pasjonująca gra, ucząca opanowania, cierpliwości, precyzji, kreatywnego myślenia i oczywiście techniki.
Jest dość trudna do obstawiania, ale jak ktoś jest zorientowany w tej tematyce to może &quot;złapać&quot; bardzo ciekawe &quot;kąski&quot;.
edit: Ależ to były emocje. Oba typy rzutem na taśmę ???? Kto skorzystał i zagrał za większe pieniądze, ten wie co teraz czuję ????
BILANS DNIA: +237 ZŁ✅
SALDO: + 1058 ZŁ✅
BANK: + 2058 ZŁ✅
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dziś się wyłamię z grania za &quot;stówkę&quot;, ale to są dośc trudne mecze:
Zagram to po 50zł.

#82 Dolcan - Zawisza typ DNB 1 (1,66)✅1:0
EWK: 83zł

#83 Miedź - GKS Tychy typ DNB 2 (2.37)⛔2:1
EWK: 119zł

#84 Liberec - Jablonec typ 1 (2,05)✅4:3
EWK: 103zł

#85 Borussia D. - Real M. typ BTS-TAK (1,50)✅4:1
EWK: 75zł

BILANS DNIA: +61 ZŁ
SALDO: + 1119 ZŁ
BANK: + 2119 ZŁ
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
#86 Fenerbahce - Benfica typ DNB 2 (1,67)⛔1:0
EWK: 167zł

#87 Basel - Chelsea typ DNB 2 (1,67)✅1:2
EWK: 167zł

Trudne te mecze, ale wydaje mi się, że obie przyjezdne ekipy prezentują wyższy poziom piłki.

Fener nie podoba mi się od dłuższego czasu. Wygrywa, ale wszystko to odbywa się w bólach. Niewiadomą jest powrót Moussy Sow (dobry napastnik) po dłuższej przerwie. Może on pomoże gospodarzom z przodu bo nie wygląda to zbyt atrakcyjnie. Jak zwykle dwoi się i troi Dirk Kuyt, ale sam niewiele może zdziałac. Raul Meireles jest cieniem samego siebie.
Turcy rzadko u siebie przegrywają, ale Benfica jest &quot;w gazie&quot;. Po fantastycznych derbach Lizbony ich morale musi byc na najwyższym poziomie.
Grają ładną piłkę i wg mnie strzelą bramkę jako pierwsi. Gospodarze będą musieli się otworzyc i spotka ich za to kara ????
Dodatkowo aż 6 podstawowych zawodników znad Bosforu jest zagrożonych pauzą za kartki w przypadku złapania &quot;żółtka&quot; dzisiaj. Podejrzewam, że będą mieli tę świadomośc &quot;z tyłu głowy&quot; i nie będą tak agresywnie kryli na początku meczu bo zastępców na rewanż na pewno nie znajdą. To jest okazja dla kreatywnych Portugalczyków.

Drugi mecz jest chyba jeszcze trudniejszy do obstawienia. Wszyscy pamiętają zwycięskie boje gospodarzy z Tottenhamem, ale Anglicy byli mocno przetrzebieni kadrowo.
Basel gra fajną piłkę, dużo strzela. Popłoch sieje Marco Streller, najlepszy napastnik Helwetów.
Jedyną moją obawą jest jednak kwestia koncentracji i zaangażowania gości. Nie od dziś wiadomo, że kluby wyspiarskie lekceważą mecze wyjazdowe w europejskich pucharach (szczególnie jeśli to nie jest Liga Mistrzów), ale mam nadzieję, że w tej fazie rozgrywek poważnie podejdą do tematu.
Trener Benitez jest mocno wymagającym szkoleniowcem i dobrym analitykiem więc nie powinien się dac zaskoczyc Szwajcarom. Wysoka forma Torresa daje spore nadzieje, że będą gole dla gości.
Ten mecz nie zakończy się zapewne na jednej bramce. Wróżę również OVER 2,5 i typ BTS, ale pozostanę przy DNB 2

edit: Do tej pory nie mogę zrozumiec dlaczego nie zagrali od początku Gaitan i Lima. Czyżby myśleli, że to będzie łatwy mecz?

BILANS DNIA: -33ZŁ⛔
SALDO: +1086ZŁ✅
BANK: +2086ZŁ✅
 
S 0

skrzypekk

Użytkownik
Jestem trochę zaskoczony postawą Benfici, ale to w jaki sposób Basel dostało karny to już jest absurd... Dobrze, że Chelsea od razu rzuciła się do ataku.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dziś tak trochę nietypowo, za pół stawki (50zł), w oczekiwaniu na sobotę:grin:
#88
Istres - Guingamp DNB 2 (1,62)⛔2:0
Union - Regensburg typ 1 (1,50)✅1:0
kurs: 2,43
stawka: 50zł
EWK: 122zł
#89
Volendam - Maastricht typ 1 (1,53)✅2:1
Sparta Rotterdam - Exelsior typ 1 (1,47)⛔1:1
kurs: 2,25
stawka: 50zł
EWK: 112zł
#90
Karlsruhe - Chemnitzer typ 1 (1,44)✅4:1
Mersin - Antalyaspor typ 2 (1,80)⛔1:1
kurs: 2,59
stawka: 50zł
EWK: 130zł
BILANS DNIA: -150ZŁ⛔
SALDO: +936ZŁ✅
BANK: +1936ZŁ✅
edit: To się nazywa szczęście przy układaniu dubli ???? W każdej innej konfiguracji moja strata wyniosłaby ok. 30-40zł. Trochę to boli, ale bywa
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Jestem trochę zaskoczony postawą Benfiki, ale to w jaki sposób Basel dostało karny to już jest absurd... Dobrze, że Chelsea od razu rzuciła się do ataku.
Benfica to mnie normalnie załamała. Wyszli sobie bez Limy i Gaitana i zadowoleni. Fener sprytnie wykorzystało przewagę w powietrzu. Teraz gol na wyjeździe Turków i po Benfice. Właściwie tak to się powinno skończyć za takie podejście.
Mecz z Porto mają dopiero za kilka kolejek, finał pucharu kraju - za miesiąc. Nie wiem na co oni się tak oszczędzali.
Ratuje ich to, że prawdopodobnie przeciwnik będzie musiał grac bez dwóch defensywnych pomocników - Topala i Meirelesa.
Ale mając tak ofensywny styl gry nie próbować strzelić czegoś na wyjeździe to nieporozumienie jakieś.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Jestem trochę zaskoczony postawą Benfiki, ale to w jaki sposób Basel dostało karny to już jest absurd... Dobrze, że Chelsea od razu rzuciła się do ataku.
A co do pracy sędziów to brak słów tak generalnie. Skończyły się czasy, że arbiter mógł sobie spacerować w tzw. słoneczku ???? (koło na środku boiska)
Przy tym tempie gry , jeśli sędzia nigdy piłki nie kopnął w swoim życiu, to wychodzą takie kosmiczne babole, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Jak ktoś czuje grę to może sędziować z korony stadionu bo większość sytuacji można wychwycić na podstawie samego ruchu piłki i ułożenia ciał zawodników.
Ale jak sędziowie się uczą piłki z książek to tak się to kończy. ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Tym razem zrobię typowy GAMBLING. Nie chcę miec nikogo na sumieniu więc radzę osądzic tę sytuację we własnym zakresie.
Ja zaryzykuję (to są tylko wirtualne pieniądze; nie zawsze grane przeze mnie stawki pokrywają się z wpisywanymi tutaj; tendencja jednak się zgadza).
Przypominam, że Bayernowi ostatnio zdarzył się mecz, w którym nie przypominali kompletnie siebie (z Eintrachtem na wyjeździe 0:1)
BvB też ostatnio męczył się dłuższy czas z Mainz.
Mimo wszystko zaryzykuję. Oczywiście po fakcie wszystko będzie takie przejrzyste ????
#91
Bayern - Freiburg HC(0:2) typ 1 (2,50)⛔ 1:0 od 60min. kibicowałem Freiburgowi
Fortuna - Borussia Dortmund typ 2 (1,67)✅1:2
kurs: 4,18
stawka: 400zł
EWK: 1670zł
Gram po prostu za 1/4 swoich &quot;zasobów&quot;. Nie grajcie tego VA BANQUE bo później to może bolec. W zasadzie norma typerów jest taka żeby nie grac nigdy za więcej niż 1/10 &quot;oszczędności&quot;. Dlatego piszę, że to gambling.
Wejdzie , czy nie - sam zagram to za dużą stawkę więc jeśli będziemy się smucić to razem ????
Jeśli czytacie to przed meczami to pomyślcie ile byście zaryzykowali. Dużo zależy od charakteru.
Od razu przewidzę pewne Wasze przemyślenia:
jeśli wejdzie: ????
to było oczywiste; sam to zagrałem; banalne; każdy umie postawic na takich faworytów; wystarczyło spojrzec na poprzednie wyniki; ale wymyślił - finaliści Ligi Mistrzów vs. outsiderzy; etc ,etc.
jeśli nie wejdzie: ????
wiadomo, że Bayern/Borussia odpuściła bo ma spokój w lidze; tylko głupi stawia na takie mecze wiedząc jakie są priorytety w tym momencie; Borussia/Bayern zagrali rezerwą i potraktowali to jak trening bo wiadomo co jest najważniejsze; Freiburg dużo strzela ostatnio; Piszczka/Mandżukicia/Kroosa/ nie było; wszystko w lidze jest jasne - kto gra takie mecze...
Jutro takie opinie mnie nie interesują ???? Jeśli coś to do godziny meczu, proszę ????
edit: To nie był mój dzień. Kto nie widział meczu na Allianz wystarczy, że powiem, że przez pół meczu kibice gwizdali i to nie trzech podpitych gości tylko pół stadionu.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Żeby nie tracic tak pięknej soboty zagram jeszcze singielki ????
#92 Wigan Athletic - Tottenham Hotspur typ 2 (2,10)⛔2:2
EWK: 210zł
#93 Bayern - Freiburg HC(0:1) typ 1 (1,50)⛔1:0
EWK: 150zł
#94 Bayer Leverkusen - Werder Brema typ 1 (1,44)✅1:0
EWK: 144zł
#95 Fortuna - Borussia Dortmund typ 2 (1,67)✅1:2
EWK: 167zł
#96 Terek - Amkar Perm typ 1 (1,80)✅2:1
EWK: 180zł
i na koniec moja perełka, ale bazuję na spekulacjach ???? i nie polecam ????
#97 BATE - FC Mińsk typ DNB 2 (7,00) [raczej się &quot;przejadę&quot;, ale...]⛔2:1 [do 49min. prowadzili]:grin:
EWK: 700zł
BILANS DNIA: -509zł⛔
SALDO: +427zł✅
BANK: +1427zł✅
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Nie ukrywam, że jestem lekko wkurzony na grę wczorajszych faworytów.
Dziś mam zamiar odwrócić tą czarną serię ????
Zainwestuję wszystkie moje oszczędności (wirtualne oczywiście) w niedzielne single.
Każde zdarzenie &quot;płasko za stówę&quot;
Slavia Mozyr - Soligorsk AH typ Soligorsk +1 (2,10)✅0:2
EWK: 210ZŁ
Motherwell - Celtic typ DNB 1 (3,28)✅3:1
EWK: 328ZŁ
Termalica - Dolcan Ząbki typ UNDER 2,5 (1,70)⛔ 3:1 do 88min. wchodziło:razz:
EWK: 170ZŁ
Mlada Boleslav - Liberec typ DNB 2 (2,00)✅2:3
EWK: 200ZŁ
Tromso - Haugesund typ DNB 2 (3,25)⛔2:1 oglądałem, gdyby wygrali &quot;moi&quot; byłaby to wielka niesprawiedliwośc choc okazje mieli
EWK: 325ZŁ
Evian - PSG typ 2 (1,70)✅0:1
EWK: 170ZŁ

Numancia - Real Madrid B typ DNB 2 (2,10)ZWROT 3:3
EWK: 210ZŁ
Sampdoria - Fiorentina typ 2 (2,00)✅0:3
EWK: 200ZŁ
Spartaks - Daugavpils typ 2 (1,73)✅0:2
EWK: 173ZŁ
Omonia - Anorthosis typ 1 (1,80)✅4:0
EWK: 180ZŁ
Molde - Stromsgodset typ DNB 2 (2,67)✅1:2
EWK: 267ZŁ
Milan - Catania HC(0:1) typ 1 (1,91)✅4:2
EWK: 191ZŁ
edit: Aż się chce takie coś edytowac ???? Wróciłem do gry. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał
BILANS DNIA: +819ZŁ✅:grin:
SALDO: +1246ZŁ✅
BANK: 2246ZŁ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Moje statystyki za trzeci weekend (sob.+nd.):
statystyka zdarzeń: 13 trafionych/19 zagranych (68,4%)✅
statystyka kursów:
  • średni zagrany kurs: 2,31
  • średni spudłowany kurs: 3,01
  • średni trafiony kurs: 1,98✅

Gdyby zagrac to wszystko &quot;płasko za stówkę&quot; to:
ZYSK: +677zł✅
*zwroty nie są uwzględniane
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
3 weekendy, trzy duże plusy✅✅✅ i zysk w sumie 2758zł (grając single za 100pln) przy skuteczności 73%+ na kursach 1,5-2,0 a czasem wyższych. ????:grin:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Statsy po 28 kwietnia

statystyka kuponów: 48 trafionych/105 zagranych (45,7%)
statystyka zdarzeń: 119 trafionych/176 zagranych (67,6%)✅
statystyka kursów:
  • kursy 1,33-1,49: 23/24 (95,8%)✅✅✅
  • kursy 1,5-1,99: 76/126 (60,3%)✅
  • kursy 2,0-2,49: 14/21 (66,7%)✅✅✅
  • kursy 2,5-2,99: 5/9 (55,6%)✅✅✅
  • kursy 3+: 2/10 (20,0%)

średni zagrany kurs: 1,87
średni spudłowany kurs: 2,05
średni trafiony kurs: 1,77✅

SALDO: +1246ZŁ✅
BANK: 2246ZŁ✅

*zwroty nie są uwzględniane
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
TO ZNOWU JA ????
Kiedyś napisałem, że nawet nie za bardzo wiem o co chodzi z tą reputacją itd. ????
Teraz widzę, że wielu z Was nagrodziło mnie w ten sposób za co Wszystkim jak i każdemu z osobna DZIĘKUJĘ ????
Tak więc, jeśli ktoś się do tej pory krępował:grin:, to niepotrzebnie.:razz:
A tak przy okazji jeśli ktoś (bazując głównie na moich typach) coś wygrał to z chęcią o tym przeczytam ???? Nie chcę nawet znac tej kwoty.:grin: Chodzi o sam fakt. Nie będę sobie rościł żadnych praw do wygranej ani żądał prowizji:razz: Po prostu miło mi będzie.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
W tym tygodniu planuję przygotować nas wszystkich na tę końcówkę sezonu ????
Postaram się zrobić kilka ciekawych analiz i zestawień więc zapraszam do śledzenia obu moich wątków ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Takie szybkie szaleńce bo dziś nie miałem czasu na nic ????
Muszę wspomnieć, że overy wchodzą mi ostatnio raczej średnio
Lustenau - Horn typ DNB 2 (3,75)✅0:1
EWK: 375zł
Jagiellonia - Lech Poznań typ OVER 2,5 (2,08)⛔0:1
EWK: 208zł
Midtjylland - Aalborg OVER 2,5 (1,73)✅2:3
EWK: 173zł
Winterthur - Aarau typ DNB 2 (1,50)⛔1:0 na analizę tego meczu poświęciłem 48 sekund ????
EWK: 150zł
edit: Dniówka do przodu, ale nie jestem zadowolony. Mecz w Białymstoku to było strzelanie &quot;kto wyżej&quot;. Autentycznie powinno być 4-5 bramek minimum ????
A w Szwajcarii to ja nie wiem o co chodziło. Obejrzałem drugą połowę i przecierałem oczy ze zdziwienia. Lider tabeli normalnie przeszedł obok meczu. Po stracie gola kompletnie nie naciskał jakby w dwumeczu i tak miał wysoką przewagę. Gdybym nie wiedział co to za rozgrywki to bym pomyślał, że goście się nie chcą otwierać bo nie ma sensu, a gospodarze atakują jak szaleni bo jeszcze jest cień nadziei na awans do następnej rundy:grin: Magiczna liga
. Muszę to zanotować na mojej czarnej liście ????
BILANS DNIA: +148ZŁ✅
SALDO: +1394ZŁ✅
BANK: +2394ZŁ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom