>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

typy piłkarskie powyżej 1,5

juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Tak samo dzisiaj Ajax uwalił, tylko remis 1-1 z Hereenven !
Ano właśnie ???? Miałem Stomil i Hereenveen (oba x2) na swojej taśmie, ale i tak uwalił mój trzeci &quot;pewniak&quot; - Jablonec. Bracia Czesi są mi za dzisiejszy dzień winni dokładnie 1750 zł:browar565:???? Jeszcze nie doszedłem do siebie. Oni grają o puchary a przegrali z outsiderem i to w takim stylu, że gadac się nie chce, a prowadzili. Masakra. Niestety to oglądałem. Najlepszy strzelec siedział 70min na ławce. Świetni są:p
Może czekali na trzecią tercję:grin::grin::grin:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
singielki na SOBOTĘ
Ameryki nie odkryję w paru typach, ale nie wierzę w inny rozwój wydarzeń.
Należy jednak pamiętac, że drużyny takie jak: Barca, Real, Bayern, Borussia D., Benfica, Basel, Chelsea i Fenerbahce mają półfinały europejskich pucharów w tygodniu.
Do tego warto zajrzec w tabele ligowe bo częśc drużyn już o nic nie gra (vide Bayern - mistrz kraju) oprócz ewentualnego prestiżu.
To właśnie jest często okazja do &quot;ustrzelenia&quot; niespodzianki ???? Im bliżej końca sezonu tym więcej ich będzie.:razz:
Dziś jednak skupię się głownie na faworytach:
wszystkie &quot;płasko za stówkę&quot;:
#60 Legia - Pogoń H(0:1) typ 1 (1.91) [Legia wygra minimum dwiema]✅3:1
EWK: 191zł
#61 Barcelona - Levante H(0:1) typ 1 (1.50)⛔1:zero:-( sam Villa mógł &quot;walnąc&quot; ze 3 (nie strzelił karnego na początku meczu)
EWK: 150zł
#62 Real - Betis H(0:1) typ 1 (1,70)✅3:1
EWK: 170zł
#63 Jagiellonia - Wisła typ DNB 1 (1,57) ZWROT 2:2 polska liga nie przestaje mnie zadziwiac, nawet po 20-u latach oglądania ????
EWK: 157zł
#64 Hannover - Bayern typ 2 (1,55)✅ 1:6 ????
EWK: 155zł
#65 Borussia D. - Mainz typ 1 (1,44) ✅ 2:0
EWK: 144zł
Oczywiście wszystko zależy od zaangażowania zawodników w obliczu pucharów.
Pseudoanaliza ????
Legia - Pogoń
Legia Skorży potrafiła właśnie w takim momencie wymięknąc. Teraz - w meczu przyjaźni nomen omen - sentymentów nie będzie. Przewiduję &quot;egzekucję&quot; ???? Imponująca dyspozycja Dwaliszwiliego! Wg mnie najlepszy ruch transferowy Wojskowych od lat. Pogoń Wdowczyka jeszcze nie tym razem. Jeśli Edi Andradina nie strzeli ze stałego fragmentu to &quot;siądzie&quot; typ LEGIA WYGRA DO ZERA (1,83)
Barcelona - Levante
Barca bez największych gwiazd prawdopodobnie, ale zawodnicy typu Tello, Sanchez, Thiago wystarczą na Levante, które się kompletnie pogubiło po odpadnięciu z LE. Na początku sezonu kilka razy udało mi się w tego typu meczach Blaugrany ustrzelic tzw. comeback, czyli odzyskanie prowadzenia po uprzedniej utracie gola. Barca, Legia i MU jesienią dosłownie co chwila prokurowały takie okazje ???? [dla ryzykantów - w b.365 kurs 7,00 ???? ]. Jedyne zagrożenie - &quot;Oba&quot; Martins.
Real M. - Betis
Real w meczu na San Mames w Bilbao nie zachwycił czego &quot;suchy&quot; wynik bynajmniej nam nie mówi (0:3 dla stołecznych), uratował ich CR.
Generalnie bez Ozila ta drużyna wiele traci. Wiadomo, że Real już raczej o tytule nie myśli, a Special One najchętniej zagrałby RM Castilla żeby tylko wszyscy byli gotowi na BvB, ale z taką obroną jaką ma Betis nie można nie strzelic kilku bramek. Prawdopodobnie zagra na stoperze nasz Perquis (po kolejnej kontuzji bo w defensywie biało-zieloni mają &quot;szpital&quot;) i nie będzie tego dobrze wspominał. Ten mecz można wg mnie zagrac również na OBIE STRZELĄ (BTS-1.72) bo Betis gra tylko &quot;do przodu&quot; - z tyłu NIC ???? . Dużo braków w defensywie &quot;Królewskich&quot;: Ramos, Arbeloa + Khedira, Xabi, Essien.
Jagiellonia - Wisła
Wisła mnie irytuje, już to kiedyś pisałem i nic się nie zmienia: dwie wtopy ze Śląskiem w pucharze i porażka w &quot;wygranym&quot; meczu u siebie z Piastem.
&quot;Kompania karna&quot; składająca się z przepłaconych, nie angażujących się w grę obcokrajowców to jakiś skandal. Na tym etapie rozgrywek możnaby śmiało dac grac młodzieży. Małecki, Sobolewski, Głowacki, Wilk widac, że się wstydzą za grę drużyny, ale nie mają kompletnie wpływu na stranierich, ...trener Kulawik chyba też nie. Widac było jakieś przebłyski w ostatnim meczu, ale to za mało.
Tak poza tym to Wiślacy złapali kilka nowych kontuzji (Małecki, Głowacki, Jaliens, Czekaj, Genkov, Sikorski)
Liczę na kolejnego gola &quot;Franka&quot;, dobrą postawę niesamowitego Quintany, dobre rajdy Kupisza i trochę błysku u Plizgi. Brak jedynie Dzalamidze.
H96 - Bayern
Tu nie ma o czym gadac, dziwi mnie ten kurs, ale tym lepiej dla Nas. To jest najpewniejsze zdarzenie. Nie wiem, czy buki się łudzą, że &quot;rezerwowi&quot; FCB nie poradzą sobie w Saksonii z niemrawym od pół roku Hannoverem!?
Pizarro znów &quot;sieknie&quot; DOPPELPACKa albo hattricka i po bólu. Tak szerokiej i wyrównanej kadry jak ma FC Hollywood nie ma nikt na świecie:p Jeśli nie zdarzą się kontuzje i jakieś nieprzewidziane historie to wg mnie Bawarczycy mają Puchar Europy w kieszeni. Możecie mi to zdanie wytknąc za te 5 czy 6 tygodni ???? A Hannover?? - przejadą się po nich i nawet nie poczują:p
Borussia D.- Mainz
BvB tylko bez Kehla, reszta gra, a właściwie czeka w pogotowiu na ławce ???? Ciekaw jestem kogo wystawi trener Klopp. Głównie mam na myśli &quot;Lewego&quot; i jego ciągle poprawiany rekord zdobytych goli z rzędu. Raczej Schieber w &quot;11&quot; i liczenie na to, że Robert nie będzie potrzebny, ale ostatnio ten scenariusz prawie doprowadził do wpadki. Będzie kilka roszad w składzie (brak Reusa, Kehla). Jeśli tylko gospodarze strzelą gola w pierwszej połowie to jestem spokojny o wynik.
Jedyną bronią Mainz jest zagęszczenie środka pola i twarda gra na pograniczu faulu. Ich największą słabością są boki obrony, a wiadomo, że BvB umie to wykorzystac. Wyłączenie Ivanschitza i Szalaia załatwi sprawę. Będzie dużo goli ????
edit: Muszę sprostowac kilka spraw: Ivanschitz już nie &quot;łapie się&quot; w podstawowym bo kończy mu się kontrakt, którego Mainz nie chce przedłużac;
Reus jednak zagrał, ale tego nigdy nikt nie wie na pewno oprócz trenera; Obafemi Martins już od 2 tygodni biega po boiskach za oceanem ????
Reszta się zgadza - no może gra w obronie Jagi nie do końca:razz:

edit2: No i właśnie Legia znów zrobiła klasyczny COMEBACK, ehhhhhh ????
 
carlic 101

carlic

Użytkownik
Szczerze powiem typy pucharowiczów dość ryzykowne.Kazda z drużyna która walczy w półfinałach LM , w swoich ligach ma już dość klarowną sytuację,czyli odpowiednio bezpieczną przewagę nad następną drużyną sasiadująco w tabeli. Może jedynie Real czuję lekki oddech Atletico na plecach, także przewiduję że trenerzy bedą oczszedzać zawodników,na półfinały LM ,ale mimo życze owocnego weekendu.
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dubelki jeszcze
To będzie tylko powtórzenie singli:
kupon #66
Legia - Pogoń H(0:1) typ 1 (1.91) [Legia wygra minimum dwiema]✅ 3:eek:ne:grin: co tam się działo, prawie zawał miałem:razz:
Barcelona - Levante H(0:1) typ 1 (1.50) ⛔ 1:0 Barca myślami w &quot;bawarskim kotle&quot;:razz:
kurs: 2,87
stawka: 100zł
EWK: 287zł

kupon #67
Real - Betis H(0:1) typ 1 (1,70) ✅3:1 ufff
Jagiellonia - Wisła typ DNB 1 (1,57) ZWROT 2:2
kurs: 2,67---&gt;1,70
stawka: 100zł
EWK: 267zł---&gt;170zł

kupon #68
Hannover - Bayern typ 2 (1,55)✅ 1:6 [w moich stronach na takie typy po dośc wysokim kursie i 99.9% pewności mówimy: CIASTO!]:grin:
Borussia D. - Mainz typ 1 (1,44)✅ 2:0 &quot;why always Lewy?&quot; ????
kurs: 2,39
stawka: 100zł
EWK: 239zł
edit: dziś ewidentnie singielki górą!
edit2: wszystkie roszczenia proszę kierowac do pana D. Villi z województwa katalońskiego:p [ale mam głupawkę] ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dzięki, dużo skorzystałem z typów i trochę wziąłem z tego. Jak wejdzie to będzie git ???? !
Dzięki, nie ukrywam, że liczę dziś na tzw. drugi garnitur u potentatów.
Dysproporcje są spore, ale tylko na papierze. Wiadomo, że outsiderzy zmobilizują się podwójnie zgodnie z zasadą &quot;bij mistrza&quot;.
Częśc zawodników powalczy o miejsce w pierwszym składzie, częśc będzie się starac o przedłużenie kontraktu. Gdzie w końcu mają się wykazac Morata, Callejon (Real), Shaqiri, Luis Gustavo, Emre Can, Pizarro (FCB), Thiago, Tello, Bartra, Sanchez, Delofeu, dos Santos, Abidal (Barcelona), Bittencourt, Schieber, Leitner (BvB) itd.
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam, dzięki za wpis, zapraszam ????
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Szczerze powiem typy pucharowiczów dość ryzykowne.Kazda z drużyna która walczy w półfinałach LM , w swoich ligach ma już dość klarowną sytuację,czyli odpowiednio bezpieczną przewagę nad następną drużyną sasiadująco w tabeli. Może jedynie Real czuję lekki oddech Atletico na plecach, także przewiduję że trenerzy bedą oczszedzać zawodników,na półfinały LM ,ale mimo życze owocnego weekendu.
Masz rację jadę lekko &quot;po bandzie&quot;, ale 3 faworytów gra u siebie przy 60-80 tys. kibiców. Jak nie chcą byc żegnani białymi chusteczkami (tradycja na Realu ???? ) to muszą ruszyc d... ????
Jedynie Bayern gra na wyjeździe, ale oni śrubują rekordy i myślę, że pojadą grubiej z H96. Nie wiadomo co ze &quot;szpicą&quot;, chorwacki kolejny SuperMario chyba INJURED, Gomeza warto zachowac na Barcę, może wyjdzie Claudio P. w &quot;podstawie&quot; ????
Wiadomo, że mogą strzelic jedną i &quot;klepac&quot; ale to są teamy ultraofensywne.
 
carlic 101

carlic

Użytkownik
składy są juz znane na zarówno Borusii jak i Bayernu i wyglada to dość dobrzę tylko czy pilkarzę nie bedą mieli psychicznej blokady przed najważniejszymi meczami sezonu i czy bedą grali na 100% możliwosci, kurs na Bayern po ogloszeniu skladów spadł do 1.4
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dziś tylko tyle bo nie czuję jakoś tych typów. Wszystko za 100 PLN
#69 Feyenoord - Vitesse typ OBIE STRZELĄ (1,57)⛔2:0
EWK: 157zł
#70 Fiorentina - Torino typ 1 (1,44)✅4:3
EWK: 144zł
#71 Termalika - GKS Katowice typ 1 (1,80)✅1:0
EWK: 180zł
#72 Napoli - Cagliari typ 1 (1,45)✅3:2
EWK: 145zł
#73 Śląsk - Lechia typ 1 (1,80)⛔1:1 tak gra Mistrz Polski i drużyna, która nas będzie reprezentowac w pucharach za rok. Przegrywa u siebie z outsiderem 0:1 i nie może wyjśc z własnej połowy. A w przyszłym sezonie nie będzie S. Mili. Ciekawe jak strzelą chocby gola bez niego
EWK: 180zł
#74 Lech - Zagłębie typ 1 (1,57)✅2:1
EWK: 157zł
#75 Metalist - Czernomorec typ 1 (1,45)✅3:1
EWK:145zł
#76 Sigma - Mlada Boleslav typ DNB 2 (2,50) ZWROT 2:2
EWK: 250zł [to może byc myślenie życzeniowe ???? ;ryzykowny] prowadzili 0:2
DZIŚ: +71 ZŁ
NA CZYSTO: +809 ZŁ
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
składy są juz znane na zarówno Borusii jak i Bayernu i wyglada to dość dobrzę tylko czy pilkarzę nie bedą mieli psychicznej blokady przed najważniejszymi meczami sezonu i czy bedą grali na 100% możliwosci, kurs na Bayern po ogloszeniu skladów spadł do 1.4
Dali radę wszyscy oprócz ...Barcy. Jednak bez Leo trochę kulawo wyglądają ????
 
Z 13

ziomeczek

Użytkownik
Dali radę wszyscy oprócz ...Barcy. Jednak bez Leo trochę kulawo wyglądają ????
Tu już nawet nie chodzi o brak Leo, po prostu im skuteczność siadła, bardzo. Szczególnie Villa miał dużo sytuacji, łącznie z karnym, Leo pewnie sam dorzuciłby 1-2 bramki czy to asystując czy &#39;własnonożnie&#39;, ale ogólnie to nie jego brak dzisiaj zawinił :p
Życzę dalszych sukcesów
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Tu już nawet nie chodzi o brak Leo, po prostu im skuteczność siadła, bardzo. Szczególnie Villa miał dużo sytuacji, łącznie z karnym, Leo pewnie sam dorzuciłby 1-2 bramki czy to asystując czy &#39;własnonożnie&#39;, ale ogólnie to nie jego brak dzisiaj zawinił :p

Życzę dalszych sukcesów
Racja, rajca. Miałem bardziej na myśli to, że nie było impulsu jaki daje Leo. Umiejętności oczywiście pozostali gracze Barcy mają, tylko jakoś im się nie chciało, nie kleiło się to, a David miał ewidentnie słabszy dzień. Gdyby strzelił tego karnego albo którąś setkę to pewnie by się skończyło manitą ????
A na pewno HC by wszedł:razz:
 
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Dziś &quot;wariaty&quot; z niższych lig:grin: Pewnie będę żałował:razz: Obiecałem sobie, że nie gram Irlandii (Ulsteru też), ale to jest silniejsze ode mnie dzisiaj ???? Wliczam to do statystyk, ale nie polecam jakoś specjalnie. Dla ryzykantów ????
#77 Emmen - Cambuur typ 2 (1,62)
EWK: 162 zł
#78 Monaco - Clermont typ 1 (1,50)
EWK: 150zł
#79 Crusaders - Cliftonville typ DNB 2 (1,83)
EWK: 183zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
juvepany 435

juvepany

Użytkownik
Te poniedziałkowe &quot;wymysły&quot;:
W Holandii Cambuur walczy o awans, Emmen - o nic.
We Francji &quot;Legia Cudzoziemska&quot; powinna z przytupem chciec przypieczętowac awans z pierwszego miejsca (nie wygrali u siebie od 2 miesiecy wiec wypadaloby z takim rywalem), Clermont broni się przed spadkiem.
W Irl. Płn. mecz na szczycie, ale wierze, że lider tabeli się spręży ????
 
Do góry Bottom