>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy od WrogaPublicznego

W 10

wrogpubliczny

Użytkownik

Ostatnio miałem remont i nie miałem dostępu do swojego kompa więc się nie udzielałem ani nie typowałem nic bo nie miałem jak, dziś pograłem trochę na ruletce i miałem na końcie 135 zł jednak jestem przed wypłatą a na weekend potrzebna jakaś kasa to 80 zł wypłaciłem i zostało mi 55 zł ???? styl gry taki sam jak dotychczas, cel to dojechać do 150 zł i wtedy znowu coś puścić za 100 zł. Na dzisiaj za 5 zł taki dubel z Ligi Mistrzów. Celtic napewno stać na to, aby z tym przeciwnikiem pokryć handicap tym bardziej, że tam przegrał 2-0 no i dziś ostro od początku musi ruszyć z ofensywą. Jeżeli chodzi o typ na remis to jedna jak i druga drużyna świetnie wystartowała w tym sezonie, w swych ligach oba zespoły jeszcze nie przegrały meczu i przewodzą w tabeli. Mocn
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik

TRAGEDIA, 2 najniższe kursy weszły a reszta wtopa, trzeba sie lepiej postarać bo widać, że jestem bez formy w typowaniu :razz: na ruletce 5 zł ugrane więc dziś trzeba lepiej dobrać mecze
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik

No to taki mini tasiemiec na dzisiaj ????

Jeszcze wygrane 2,50 zł na ruletce i za to poszedł taki wariat z US Open ???? Jakoś mam przeczucie, że tutaj Berdych sie będzie męczył i po takim kursie zaryzykuję na Kudle, który nie jest bez szans w tym meczu (kursy pokazują całkowicie coś innego).
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik

Tym razem z pierwszego kuponu 2 najniższe kursy zawaliły, jeżeli chodzi o tenis to Kudla w 2 pierwszych setach bardzo dzielnie walczył ale niestety w tie breaku poległ i chyba stracił wiarę w pokonanie Berdycha bo 3 set łatwo przegrany. Na ruletce wygrane 5 zł więc jedziemy dalej ????
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Wracam po małej przerwie ???? wpłaciłem 1000 zł i jedziemy dalej cel ten sam, metoda prawdopodobnie też, chociaż może ulec modyfikacji w trakcie zabawy ;) :razz:
Na dzisiaj taki singiel FINAŁ US OPEN

 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Szału może nie ma ale ważne że + ???? pomału pomału do przodu, myślałem jeszcze aby dołożyć do tego meczu typ na Rosję w meczu z Izraelem ale ostatecznie z tamtego typu zrezygnowałem a szkoda ;)
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Nie mam na dzisiaj koncepcji co zagrać ale taki singiel ostatecznie puściłem z piłki ręcznej z ligi niemieckiej, skromnie bo skromnie ale oby weszło to coś tam do przodu będzie
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Niestety lipa z tym spotkaniem z piłki ręcznej i trzeba odrabiać stówkę, no to zleciłem do wypłaty 100 zł i będę miał 900 zł. Dzisiaj do 4 zł, które miałem ugrałem 1 zł na ruletce i poszedł taki dubel na dzisiaj

 
Do góry Bottom