>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy od WrogaPublicznego

W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Na dzisiaj postanowiłem sobie puścić trochę więcej typów no i wyszedł mi z tego taki oto tasiemiec ????



Zobaczymy co z tego wyjdzie. &quot;Pewniaki&quot; takie jak PSV, Standard, Fiorentina, PAOK, czy Kohlschreiber powinni bez problemów w tych spotkaniach zwyciężyć. Wiadomo zawsze może się zdarzyć jakaś niespodzianka tak jak we wczorajszym meczu Chelsea. Ja uważam, że niespodzianka może być w spotkaniu Salzburga z Elfsborgiem więc ten mecz odrzuciłem a w tych wydaje mi sie, że obędzie sie bez niespodzianek ale zobaczymy. Jeżeli chodzi o typ na Sevillę no to biją swego przeciwnika pod każdym względem na głowę, budżet wyższy, pensje wyższe i piłkarze też dużo lepsi (przynajmniej na papierze). Estoril to taki odpowiednik 2 ligowych hiszpańskich klubów więc Sevilla powinna się uporać mimo wyjazdu z tym rywalem, bo styl praktycznie taki sam więc tutaj goście powinni się uporać ale czy tak będzie to się okaże po meczu ???? Jeżeli chodzi o typ na Betis no to tutaj z całego kuponu tego typu najbardziej się obawiam ale ostatecznie puściłem na wygraną Betisu w meczu z Lyonem ponieważ zespół z Andaluzji u siebie w tym sezonie bardzo dobrze sobie radzi a Lyon jest bez formy, dodatkowo trochę absencji w tym meczu będzie w ich szeregach. Jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że Lyon ma najsłabszy zespół od 15 lat, no ale to tylko moje zdanie na temat tej drużyny ;) Zobaczymy co z tych typów dziś wyjdzie
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
No to na dzisiaj za piątaka taki tripel



Wszystkie zespoły, na które dzisiaj postawiłem zagrają dziś niemal w najmocniejszych składach a kadrowo od swych rywali są napewno mocniejsi. Wiadomo nie można sugerować się tylko tym co jest na papierze bo niespodzianek zdarza się dużo co najlepiej pokazały wczorajsze mecze w Lidze Europejskiej.
Jeżeli chodzi o Borussię M&#39;Gladbach to jedynie nie wiadomo czy zagra Daems, który narzeka na uraz, tak reszta zawodników jest w pełni zdrowa i gotowa na dzisiejszy mecz. W Eintrachcie Brunszwik z kolei napewno nie zobaczymy dzisiaj Hochscheidta i Correiry, którzy są kontuzjowani. Goście, którzy są beniaminkiem w tym sezonie w 1 Bundeslidze jak każdy zapewne wie jeszcze meczu nie wygrali i wprawdzie każda passa musi zostać kiedyś przerwana to uważam, że dzisiaj to jeszcze nie nastąpi. Według mnie Borussia jest za mocna na swych rywali i u siebie powinni zgarnąć 3 punkty.
RC Lens także kadrowo dużo mocniejsze od swych rywali a także ławkę ma dużo szerszą niż zespół Creteil. Wprawdzie w tym sezonie oba zespoły już się spotkały w Pucharze Ligi i Lens u siebie uległo 3-4 ale według mnie dziś powtórki nie będzie i tym razem to gospodarze zwyciężą. Większych kłopotów kadrowych w zespole Lens nie ma i na boisko wybiegnie najmocniejszy skład z najlepszymi strzelcami Ljuboją i Chavarrią na czele. Po stronie Creteil z kolei jest jedna warta odnotowania nieobecność a mianowicie nie zagra podstawowy obrońca Augusto, który pauzuje za kartki.
No i ostatnie dzisiejsze spotkanie, które obstawiłem to typ z 2 ligi Belgijskiej. Westerlo kadrowo także mocniejszy niż ich dzisiejszy przeciwnik i jest to zespół, który aspiruje do gry w 1 lidze. Dzisiaj zagra niemal w najmocniejszym składzie. Jedyną wartą odnotowania absencją jest nieobecność w dzisiejszym meczu napastnika Vandenbergha (2 gole w tym sezonie jak narazie). Jednak w ataku ma kto grać więc problemów z tym nie będzie. Jeżeli chodzi o gości to tutaj nie mam informacji na temat ich absencji na ten mecz. Napewno Borinage to solidny zespół i ciężko go ograć co pokazują wyniki bo albo w ostatnim czasie remisują albo jak już przegrają to jedną bramką stawiając trudne warunki. Jednak według mnie Westerlo mocniejszy i powinni tutaj zgarnąć 3 punkty.
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Jednak coś temu Lens te Creteil nie leży ;)



Pograłem wczoraj jescze trochę na kasynie na różnych grach bo sobie testowałem no i udało się wyjść na +15,25 zł ???? także 10 zł zostawiam a za 5,25 zł puszczę jakiś kupon i dziś dzień bez ruletki ????
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Dortmund miał wczoraj szczęście że nie przegrał, nie doceniłem Norymbergi albo Borussię przeceniłem po takim kursie na wyjeździe mogłem sobie darować ten mecz no ale mądrym się jest już po ;) na kasynie kasa ugrana na zakład więc jedziemy dalej może w ostatnim dniu tygodnia wreszcie coś wejdzie ????

 
Do góry Bottom