>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy od WrogaPublicznego

W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
No i znowu jeden byk. Juve miało niesamowita przewagę ale skuteczność wczoraj była na niskim poziomie bo oddali aż 17 niecelnych strzałów na bramkę.
Na dzisiaj 2 typy z Ligi Europejskiej i oba na zespoły z Sevilli ???? Oczywiście te 6,50 zł za które poszedł kupon ugrane na kasynie ????

 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Słabiutki ten tydzień mam, nic jeszcze nie weszło no ale nie załamujemy się i lecimy dalej ???? na kasynie ugrane 5 zł i jutro dalej do przodu ???? może w weekend będzie lepiej

 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Jeszcze na kasynie ugrałem do tego 10 zł i tym sposobem doszedłem do celu czyli odrobiłem 100 zł ???? Na dziś trzeba dobrze pomyśleć, bo coś pójdzie za właśnie taką kwotę ????
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
No to za stówę taki dubel ????



W Saint-Etienne szpital. Nie zagrają dziś Pogby, Brandao, Brisona, Perrina, Baysse i Corgneta. Monaco dzisiaj napewno bez Toulalana, Dirara i Barazite. Kadrowo Monaco napewno mocniejsze i przy takich problemach kadrowych wśród gości u siebie powinni dzisiaj bez problemów zainkasować 3 punkty.
Club Brugge kadrowo także mocniejszy i w wysokiej formie wiec dzisiaj u siebie powinni także pokonać swojego rywala. Goście dzisiaj bez Ruytinxa, Vanaudenaerde, Wijnsa a występ Geraertsa jest wątpliwy. Club Brugge zagra w swym praktycznie najmocniejszym składzie, jedynie występ Vazqueza jest wątpliwy ale gospodarze od dłuższego czasu grają bez niego. Piłkarz ten dopiero 10 dni temu wznowił treningi.
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
W meczu PSV szczęśliwie chociaż przy takie przewadze tam powinno być bez problemów przynajmniej z 5 no ale taki jest sport, ważne, że weszło. Forma wróciła na koniec tygodnia i 3 z rzędu kupon na + ????

 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Długo myślałem dziś co postawić i w końcu zdecydowałem się postawić na taki singiel



Piast wydaje się być mocniejszym zespołem od Ruchu, który na wyjazdach gra fatalnie. Ruch wygrał ostatnio na Widzewie ale styl gry w tym meczu to koszmar. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że Ruch na wyjazdach gra najbrzydszy futbol z całej ligi. Długo się zastanawiałem między dwoma spotkaniami, które z nich wybrać i dać za 100 zł. Drugim typem nad którym myślałem to hokej z ligi rosyjskiej Kubań Krasnodar - Karaganda na 1. Ostatecznie wybrałem jednak typ na Piasta bo wyszedłem z założenia, że jeżeli mi to nie wejdzie to nie będzie mi żal tej dobrej passy i przegranej stówki, bo jak pisałem w 1 poście na tym forum jestem kibicem Ruchu więc jeżeli Piast nie wygra to przynajmniej się ucieszę ze zdobytego minimum punktu dla mej drużyny ???? Analizując jednak ten mecz to Piast jest dla mnie faworytem i kierując się rozumem powinien ten mecz wygrać a jak będzie to zobaczymy ????
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Widać nie doceniłem swojej drużyny ???? No nic akurat ta porażka cieszy ???? Zlecę wypłatę 150 zł i odrabiamy znów stówkę tym samym sposobem jak dotąd ????

 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Na dzisiaj singiel niespodzianka ????



Długo myślałem co obstawić czy tylko singiel sama 2 w tym spotkaniu czy może X2 i jeszcze jakieś spotkanie dorzucić. Ostatecznie wybrałem pierwszą opcje ????
Co mnie skłoniło do zagrania takiego &quot;świra&quot; ?
Po pierwsze to, że 3 ostatnie spotkanie (1 pucharowe i 2 ligowe) drużyna Crewe przegrywała i to wysoko bo dwa razy na wyjazdach po 4-0 i u siebie 0-3 więc przydałoby się teraz przełamać a po takich wynikach napewno będą zmotywowani. Zresztą sam trener zapowiada że jego piłkarze w tym meczu będą zmotywowani bardzo solidnie a do tego dobrze przygotowani taktycznie i interesuje ich pełna pula 3 punktów w tym spotkaniu.
Po drugie zespół gospodarzy zagra dzisiaj bez swych asów, którzy zostali powołani na mecze reprezentacji. W drużynie Preston zabraknie dzisiaj Hume, który jest powołany do reprezentacji Kanady, Humphreya powołanego do reprezentacji Jamajki oraz Hayhursta powołanego do reprezentacji Irlandi u-21. Oprócz tego wątpliwy jest występ Wrighta.
Wprawdzie Crewe też nie zagra w swoim najmocniejszym składzie, bo zagrają bez powołanego do reprezentacji Wali u-21 Georga Raya ale to w zasadzie jedyna absencja w drużynie gości. Trener Crewe zapowiada pełne zaangażowanie w tym meczu swych zawodników a przy tych nieobecnościach wśród gospodarzy jest szansa aby sprawić dziś niespodziankę i zgarnąć 3 punkty na trudnym terenie.
Napewno faworytem tego spotkania jest drużyna Preston co pokazuje i tabela i ostatnie wyniki, jednak ja tutaj dzisiaj upatruję niespodzianki ;) zobaczymy jak będzie
 
Do góry Bottom