>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy od WrogaPublicznego

W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
No i świr wszedł ???? Hume i Humphrey pomimo informacji, że nie będą w składzie jednak zagrali ale byli widocznie zmęczeni zgrupowaniami swych kadr oraz meczami reprezentacji i podróżami, bo nic wielkiego nie zagrali ???? No to dzisiaj bez kasyna polecimy z jakimś kuponem za końcówkę znowu

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Z taką celnością na bramkę to nie było szans żeby Lanus dziś to spotkanie wygrało :grin: 5,50 zł ugrane na kasynie więc potem pomyślimy nad kuponem na dzisiaj ????

 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Ugrałem jeszcze 5 zł i na dzisiaj poszły 2 zakłady, 1 to singiel a drugi dubel. Jeżeli chodzi o singla no to dałem &quot;świra&quot; ale liczę tutaj dzisiaj na &quot;efekt nowej miotły&quot;. Sunderland dzisiaj z nowym trenerem więc jest nowa wizja taktyczna oraz trenerska i liczę na to, że dzisiaj Sunderland zgarnie pełną pulę.

 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
No niestety &quot;świr&quot; tym razem nie wszedł, Sunderland gładko przegrał. Jeżeli chodzi o drugi kupon to Eintracht przy tylu sytuacjach powinien spokojnie wygrać no ale taki jest sport ???? czasem szczęście sprzyja a czasem nie. Na kasynie 5 zł ugrane więc już myślę nad kuponem na dzisiaj ????

 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
No i lecimy z kuponem za stówkę ???? taki odważny typ ????



Odważny ale akurat w tym okresie teraz Arsenal gra futbol z kosmosu. Zaryzykuję stwierdzenie, że teraz w obecnej formie są w stanie wygrać z każdym z Barceloną, Realem, Bayernem itd. Na początek sezonu trafili idealnie z formą. Oczywiście kryzys nadejdzie prędzej czy później i dlatego tym bardziej trzeba korzystać stawiając na nich póki są w takim gazie ????
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Niestety pierwszy zakład po odrobieniu stówy i od razu wtopa. Wszystkie mecze nad którymi wczoraj myślałem zakończyły się pomyślnie oprócz tego Arsenalu no i zły wybór. No ale nie łamiemy się od razu po odrobieniu przyszło nam znowu odrabiać ale damy radę ???? na kasynie ugrane 6 zł i trzeba pomyśleć nad dzisiejszym kuponem za końcówkę

 
Do góry Bottom