>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy od WrogaPublicznego

W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


No to póki co wszystkie mecze jak narazie weszły i został już tylko 1 typ na Mannarino, ponieważ jest to ostatni mecz to trochę to skontrujemy ;) na ruletce wygrałem 2 zł i za to puściłem na zwycięstwo Estrelli, żeby w razie czego się lekko ubezpieczyć ;) mam nadzieję, że niespodzianki nie będzie i to Francuz wygra ale przezorny zawsze ubezpieczony jak to się mówi i jeżeli coś pójdzie nie tak to przynajmniej będzie na zagranie zakładu 6,40 zł bez wchodzenia na ruletkę ;)
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Niespodzianki nie było i Mannarino wygrał gładko, łatwo i przyjemnie ;) mini tasiemiec wszedł dość łatwo, jedynie Kavcic napędził trochę strachu w meczu z Haasem ale ostatecznie to Niemiec wygrał i cały kupon ładnie siadł. Zaraz trzeba pomyśleć nad spotkaniami na dzisiaj i puścić kupon za końcówkę ????
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Niestety na ruletce przegrałem całą kase bo zrobiłem sobie pewien test który najlepiej nie wyszedł :razz: ale mam już pewną wizję ???? jutro wpłacam troszkę większą gotówkę i już bez testowania próbujemy coś z tym zrobić lepszego ;) za niedługo opisze pewną metodę grania na ruletce którą stosuję, w odpowiednim dziale, teraz próbowałem pewnej progresji i dlatego popłynąłem. Niestety progresją na dłuższą metę się nie da, ale za niedługo wszystko dokładniej postaram się opisać w odpowiednim do tego dziale ;)
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Ehhh Bate, Bate, gdyby Krivets strzelił tego karnego to pewnie by wygrali a tak to lipa. Swoją droga niezła masówka poszła na nich i buki pewnie niezły zysk wczoraj zanotowały ;) No nic znowu odrabiamy, 5 zł na ruletce ugrane i za tyle coś dziś puszczam
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Ale sypło niespodziankami w tej Lidze Europejskiej, masakra. No nic na ruletce ugrane 6,50 zł i za to coś jutro puścimy (chciałem tylko 5 zł ugrac jak zawsze ale przypadkowo wyszło tak a nie inaczej :razz: )
 
Do góry Bottom