>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy od WrogaPublicznego

W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Spróbujemy takiego singielka za końcówkę a co tam ???? Nieminen swą najlepszą formę ma dawno za sobą, na trawie nic wielkiego nie gra więc można spróbować zagrać na Evansa, co z tego wyjdzie to sie przekonamy w trakcie meczu ;)
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


No i pięknie moje przeczucia się potwierdziły i wchodzi drugi zakład z rzędu ???? do końcówki dograłem 3 zł na ruletce i coś puścimy za te końcowe 5 zł. Zobacze czy jeszcze coś dziś na noc czy coś jutro puszczę
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Dubel ładnie wszedł i na ruletce dograłem jeszcze 3 zł także nastepny kupon pójdzie za końcówkę 5,38 zł ???? pomału zbliżamy się do celu ???? nareszcie zaczęło wchodzić
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Passa zwycięstw trwa dalej ???? do końcówki dograłem jeszcze 1 zł na ruletce i jutro coś zagramy za te końcowe 5,69 zł ???? dzisiaj już nic nie gram bo nie widzę nic fajnego
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik

No i tenisy mnie wczoraj zawiodły ???? niestety wyskoczył mi nagły wydatek i musiałem zlecić wypłacenie tych 120 zł :/ ale przed tem ugrałem jeszcze 5 zł na ruletce i mam jeszcze kupon w grze który wygląda tak

Sory że podaje już po zagraniu ale po puszczeniu go miałem problemy z internetem i dopiero dziś go wrzucam jak wejdzie to coś pośle za całą tą kwotę i robię sobie nieplanowaną pauzę :/ wydatek wyskoczył i lipa ale wrócę za jakiś czas jak nazbieram większą ilośc gotówki ???? mam już swoje doświadczenie i trochę innej gry spróbujemy ????
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik

Siadło z małym problemem w lidze litewskiej no ale ostatecznie weszło i za całą wygraną taki singiel ????


Jak wejdzie to bawimy się dalej a jak nie to zbieram kasę i wracam tutaj za jakiś czas z większa gotówką ????
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Po niecałym miesiącu przerwy wracam ???? wpłaciłem 200 zł i za to pogramy. Pierwszy kupon za 100 zł jak wejdzie to dalej za 100 zł aż do pierwszej wtopy wtedy próbujemy odrabiać z pomocą kasyna i ruletki ;) czyli pod tym względem styl mojej gry się nie zmienia. Na dzisiaj taki dość odważny kupon. Albo fajna kwota wejdzie albo zaczniemy od razu od wtopy i odrabiania ;) zobaczymy co z tego wyniknie
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


No to na dzisiaj taki tripel poszedł ;) Linfield i Hewitt to zdecydowani faworyci i nie przewiduję tutaj niespodzianek, z kolei w meczu Isnera z Mannarino wręcz przeciwnie liczę na niespodziankę, wprawdzie Francuz wygrał ostatnio z Jamesem Blake po dość przeciętnym meczu, gdzie tylko dzięki masie błędów rywala może zawdzięczać swoje zwycięstwo no ale Isner na trawie też nic wielkiego nie gra obecnie i myślę, że Mannarino pokona kolejnego Amerykanina.
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Niestety niespodzianki nie było, 1 set to kompletny dramat w grze Mannarino, w drugim o wiele lepiej ale i tak Isner zmiażdżył go serwisem, nie dał mu cienia szansy na przełamanie i w tie breaku tylko dzięki szczęściu Francuza Isner nie skończył szybciej
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Wygrałem na ruletce 10 zł i za to poszły takie 2 kupony, jeden singiel a drugi to kombinacyjny. Zobaczymy co z tego wyniknie ;)
Singiel po fajnym kursie, według mnie Russell w domu może sprawić niespodziankę
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Bardzo dobry pojedynek Russella ze Sijslingiem. Oboje stworzyli dobre widowisko. Drugi kupon niestety nie wszedł. Do wygranej dograłem jeszcze 1 zł na ruletce i zaraz pomyślimy nad zakładem na dzisiaj ????
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


No to za końcówkę 5,50 zł poszedł taki oto zakład kombinacyjny, 2 mecze z tenisa i jeden z piłki nożnej z drugiej ligi brazylijskiej. Palmeiras i Isner to zdecydowani faworyci w swych pojedynkach i bez trudu powinni wygrać swoje spotkania. Jeżeli chodzi o Peer to dla mnie ona jest faworytką tego spotkania, mimo, iż kursy oraz miejsce w rankingu pokazują co innego . Buki za faworytkę tego spotkania uznają wyżej notowaną Rumunkę, jednak ja jakoś do niej nie mam przekonania. Obie bez problemów przeszły swoje wcześniejsze rywalki i dzisiaj spodziewam się wyrównanego i zaciętego pojedynku. Ranking oraz ostatnia forma przemawia za Cadantu, jednak ja mimo wszystko stawiam na Peer, gdyż uważam, że w tym turnieju pokazuje zwyżkę formy i stać ją dzisiaj jak najbardziej na sprawienie niespodzianki i wyeliminowanie Rumunki.
 
Do góry Bottom