>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy od WrogaPublicznego

W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Lipa bo miałem złe przeczucia co do HJK a mimo to zagrałem na nich :-(
Na dzisiaj już ugrałem 2 zł na ruletce więc później pomyśle nad kuponem
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Znów wygrałem 2 zł na ruletce i za to kuponik taki jaki widać ???? póki co miesiąc powoli się zbliża do końca a ja cały maj na ruletce nie przegrałem więc w sumie jednak można coś tam ugrywać ;) zobaczymy jak dalej. Najważniejsze to trzymać się swojej gry i taktyki ;) Może kokosów nie wygrywam tam ale na kupon jest ;) więcej postaram się ugrywać jak więcej będzie na końcie. Jednak to prędko nie nastąpi. Narazie trzeba zbierać kase a potem sie pomyśli ;)
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Jeszcze 1 kupon na dzisiaj, bo to co zrobił Wolfsberger na poprzednim kuponie to ładny wałek, prowadząc 2-0 w 6 min stracili 3 gole no ale ostatnia kolejka w Austri to była ;) chociaż gdyby wygrali to by zagrali w pucharach to jużsam nie wiem co myśleć o tym ;)
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Póki co po prawie całym miesiącu grania swoim systemem jestem na +10 zł :razz: lipa, no ale przynajmniej nie tracę &quot;swojej&quot; kasy. Na ruletce wygrywam to co sobie założyłem, na zakładach sportowych niestety to przegrywam ;) no nic jedziemy dalej swoje trzeba wymyślić coś na dziś do obstawienia
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Pospisil mógł to spokojnie wygrać gdyby utrzymał swoje podanie :/ w 4 secie przełamał Zeballosa i wystarczyło tylko utrzymać podanie, niestety już w następnym secie Zeballos przełamał Kanadyjczyka i pod koniec seta drugi raz no i wygrał całe spotkanie.
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


No to mój kupon na dzisiaj wygląda tak. Gdyby Pospisil wygrał no to pewnie bym obstawił tylko na FC Luzern i Tychy za końcówkę z wygranej z tamtego kuponu. Jednak tak się nie stało i gram za 2 zł wygrane na ruletce no i trzeba było wiecej meczy dobrać. Zobaczymy
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Na dzisiaj taki zakład, myślę, że warto dzisiaj grać przeciw naszemu deblowi, który ostatnio jest bez formy. Przeciwnicy w dużo wyższej formie w ostatnim czasie i dziwią mnie te kursy na jednych i drugich. Jak dla mnie faworytem tego meczu jest duet Begemann/Emmrich i bardzo mnie dziwi tak wysoki kurs na ich wygraną :cool:
 
Do góry Bottom