>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy od WrogaPublicznego

W 10

wrogpubliczny

Użytkownik

No niestety Bradford mimo, iż przez większość meczu grali o jednego zawodnika więcej przegrali. Chyba wyszło zmęczenie bo w ostatnim czasie co 3 dni grali mecze. No nic dzisiaj spróbujemy coś lepiej dobrać ;)
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Taki kupon na dzisiaj. Jak widać 0 na końcie, chciałem na wszelki wypadek już na jutro wygrać 5 zł ale się nie udało ruletka mnie pogrążyła. To jednak nie takie proste wygrywać sobie dziennie piąteczkę na zakłady ;) ale jutro wpłacam tę 100 co przegrałem, w sumie to i tak była kasa prezent od rodziców no to trudno łatwo przyszło łatwo poszło haha :razz: od jutro zmieniam taktykę. Dalej spróbuję się bawić w ruletkę jednak będę się starał wygrać najmniejszą kwotę za jaką można obstawić mecze czyli 1 zł i za to będę puszczał 5 - 6 meczy na kuponie. Jestem ciekaw jak długo można tak na tym jechać. Jak przegram to w ruletkę przestaję się bawić ???? Zobaczymy
Jeżeli chodzi o dzisiejsze mecze no to na temat Borussi nie będę się rozpisywał. Na temat tego meczu i tak każdy chyba wie wszystko, dla mnie Borussia jest mocniejsza i dlatego na nią dałem. Jeżeli chodzi o Waldhof Mannheim to myśle, że na własnym stadionie wygrają z tym przeciwnikiem. Drużyna Bayernu Alzenau zagra dzisiaj bez swojego najlepszego strzelca pomocnika Lange (7 goli na końcie). Jeżeli chodzi o absencje w drużynie gospodarzy to napewno nie zagra dzisiaj podstawowy pomocnik Roth ( 1 gol na końcie). Faworytem w meczu jest Waldhof i myślę, że odniosą zwycięstwo.
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik

Niestety Waldhof Mannheim mimo wyraźnej przewagi zawalił. Nie umieli przypieczętować swojej przewagi. Masa rożnych z których nic nie wynikało do tego nie strzelony rzut karny. No nic później przeleje sobie stówkę i próbujemy dalej ????
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik

No to stówka wpłacona, jeszcze dzisiaj wygrałem 5 zł na ruletce i w dalszych dniach zobaczymy. Mam jeszcze pewien pomysł na grę wiec spróbujemy jeszcze tej taktyki ;) najwyżej 100 zł pójdzie na straty.
Co do typów to o meczu z Ligi Mistrzów się nie rozpisuję tutaj każdy ma swojego faworyta. Jeżeli chodzi o typ w 1 lidze polskiej no to oba zespoły bardzo dobrze wystartowały w tej rundzie ale daję na Dolcan bo myślę, że atut własnego boiska dzisiaj zrobi swoje. Gospodarze dzisiaj w najmocniejszym składzie. Olimpia z kolei zagra bez podstawowego obrońcy Marcina Stańka (2 gole na końcie w tym sezonie). Uważam, że po takim kursie warto spróbować zagrać na Dolcan. Zespół ten swoje 3 ostatnie mecze wygrał i to w tym na wyjeździe z Cracovią wiec dziwi mnie aż tak wysoki kurs. Olimpia tez dobrze wystartowała ale jak już pisałem myślę, że atut własnego boiska zrobi dzisiaj swoje.
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik

Niestety przegrałem na ruletce. Narazie sobie robię przerwe do wypłąty ;) wracam za jakiś czas. Moje spostrzeżenie jest takie, jeżeli się trzymasz swojej taktyki i tego co sobie założyłeś to jest ok. Ja przegrałem bo zacząłem kombinować i nie grać tego co sobie założyłem. Wszystko jest w psychice, trzeba grać to co sobie założysz i trzymać się tego choćby nie wiem co się działo, to wtedy to idzie, bo inaczej to się przegra wszystko :cool: Krótka przerwa teraz, wpłacę sobie kasę w maju i wracam ????
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Wracam po przerwie ???? wpłaciłem 50 zł, tym razem spróbuję na ruletce ugrywać 1 zł - maksymalnie 2 zł, ale raczej 1 zł i za to puszczać kupony. Powoli powoli ciułać i cel to dojechanie do 150 zł i wtedy zagram za 100 zł i będę tak długo sobie tak pykał do pierwszego nieudanego kuponu za 100 zł. Wtedy znowu cel to ugrywanie 1 zł na ruletce i za to kupon i znów tak długo aż tej stówy nie odrobię. To jest pewnego rodzaju test i sprawdzenie przed poważniejszym graniem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Chcę w ten sposób sprawdzić też swoją silną wolę i umiejetność trzymania się swojego systemu gry, bo nie czarujmy się ale najczęściej się przegrywa bo nie trzyma się swojej taktyki. Zobaczymy jak mi to wyjdzie. Dzisiaj na ruletce ugrałem 2 zł, od jutra konsekwentnie chcę spróbować ugrywać tylko 1 zł i ani troszkę więcej. Zobaczymy na ile jestem w tym wytrwały i konsekwentny. Ciekawi mnie też czy prędzej przegram te 50 zł na ruletce czy dojadę do tych 150 zł ;) Czas pokaże, a więc na dziś taki mini tasiemiec, bez komentarzy do poszczególnych meczu, gdyż zaraz musze wychodzić i nie mam na to czasu. Jutro raczej też bez komenta się obejdzie ale w miarę możliwości postaram się tak jak dotychczas opisywać swoje mecze, czemu taki typ a nie inny, opisywac absencje w poszczególnych zespołach itd. itd.
Na dziś taki kupon

 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik

Masakra, gdybym zagrał wszystko odwrotnie to już jednym kuponem za 1 zł miałbym osiagnięty cel czyli ugrane te 100 zł hahaha, no nic na dziś jak widać 1 zł wygrany na ruletce wiec trzeba lepiej pomyśleć nad typami
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik

Taki tripel na dziś. Jeżeli chodzi o typ na remis no to tutaj oba zespoły grają bardzo podobnie. Według mnie trochę mocniejsi kadrowo są goście ale atut własnego boiska robi swoje i myślę, że szanse się wyrównują. Jak dla mnie to tutaj jest duża szansa na remis i tak postanowiłem też dać.
Lech wiadomo walczy o mistrzostwo i jeżeli je chce zdobyć no to ze słabym Widzewem musi wygrać.
W drużynie FK Pirmasens dziś dużo absencji i powinno to mieć kluczowe znaczenie dla końcowego wyniku.
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik


Na ruletce wygrałem znów 1 zł, zgodnie ze swoją taktyką i planem no i za 1,47 zł taki dubel na dzisiaj puściłem.
Werder walczy o utrzymanie Eintracht z kolei o puchary. Lepszym zespołem w tym sezonie bez wątpienia są goście ale tak jak wczoraj w meczu niższej ligi niemieckiej uważam, że atut własnego boiska niweluje tę stratę i jest duża szansa tutaj na remis. Mecz z pewnością będzie bardzo zacięty i taki scenariusz jest tutaj możliwy.
Jeżeli chodzi o mecz Bordeaux - Nancy no to tutaj o zagraniu na gości zadecydowało to, że Nancy w ostatnim okresie gra dobrze i udało im się wydostać ze strefy spadkowej i teraz nie wolno im spocząć na laurach jeżeli chcą się utrzymać. Bordeaux spadek nie grozi a na zajęcie miejsca pucharowego w lidze też nie mają szans. Istotnym faktem może być to, że Bordeaux już we wtorek gra w pucharze Francji z Troyes. Jeżeli gospodarze tego meczu chcą w przyszłym sezonie grać w Lidze Europejskiej no to muszą zrobić wszystko aby zdobyć puchar Francji więc liczę na to, że to dzisiejsze spotkanie odpuszczą i zagrają głębokie rezerwy zespołu. Zobaczymy po końcowym gwizdku czy moje przypuszczenia się sprawdzą ale myślę, że po takim kursie warto dać na Nancy bo jest duże prawdopodobieństwo, że Bordeaux dzisiejsze spotkanie zwyczajnie oleje ;) Zobaczymy
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik

Niestety przypuszczenia co do meczu Bordeaux - Nancy nie sprawdziły się. Gospodarze zagrali silnym składem i meczu nie olali niestety ;)
Na dzisiaj 1 zł już wygrałem na ruletce także zaraz myślimy nad kuponem na dzisiaj ????
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik

Lider RB Lipsk zdecydowanie lepszy kadrowo i u siebie powinnien ograć wicelidera i pokazać, że zdecydowanie rządzą w tej lidze co i tak pokazuje tabela ale myślę, że będą to jeszcze chcieli pokazać wygrywając dziś z Zwickau.
Ruch niestety dziś zagra mocno osłabiony do tego nie są w najlepszej formie. Lechia powinna u siebie ich ograć. Mam nadzieję, że jednak tutaj będzie niespodzianka i moja drużyna czyli Ruch zdobędzie jakże ważne 3 punkty ale niestety przesłanek ku temu nie ma i gram przeciw swojej drużynie.
Jeżeli chodzi o mecz z Francji to tutaj spodziewam się zaciętego meczu i myślę, że dojdzie do podziału punktów.
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik

Niestety RB Lipsk zremisował 0-0 mimo tego że na początku pierwszej połowy mieli rzut karny ale go nie wykorzystali. Mocno rezerwowym składem dzisiaj grali. No nic spróbujemy jeszcze 1 kupon dzisiaj zagrać. Te 2 pozostałe typy z pierwszego kuponu + Olympiakos w kosza. Ugrałem jeszcze 1 zł dziś i za tyle poszło
 
Do góry Bottom