>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Typy na propsie by Doby

dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Niezobowiązująca taśma na LKE pod obserwacje

Arsenal - Zurich / 1 (-1.5) + Arsenal najwięcej RR
Rennes - AEK Larnaca / 1 (-1.5)
Partizan - Slovacko / 1
Roma - Łudogorec / 1 + każda over 0.5 ŻK
@5.5 - 1j
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Mundial czas zacząć. Na cały turniej przygotowałem sobie 50j + na Unibecie mam jeszcze darmowy zakład. Jeśli wszystko pójdzie z dymem to tak jak pisałem wyżej, trzeba się będzie zastanowić nad grą i po prostu pykać tasiemki 4fun. Pierwszy kupon gram w Fortunie korzystając z bonusu, który będzie można wypłacić dlatego traktuję go jako freebet. Ogólnie będę grał na różnych bukach, często korzystając z różnych promocji - tam gdzie w dany dzień będzie akurat najlepsza oferta/bonus.

Kupon #1 MŚ (FREEBET)
Katar - Ekwador / Katar over 0.5
Anglia - Iran / Anglia over 1.5
Senegal - Holandia /
2
@3.72 - 5j eFortuna


Niestety przeceniłem Katar, zagrali tragicznie, za to Ekwador bardzo fajnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +204
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Kupon #2 MŚ (FREEBET)
Anglia - Iran / 1
Francja - Australia / 1 + over 4.5 RR
Argentyna - Arabia S. / 1 (-1.5)
Meksyk - Polska / Polska over 1.5 ŻK
@5.80 - 2.5j Unibet


To jest darmowy zakład, o którym pisałem w powyższym poście, jutro napiszę parę słów o każdym z meczów. Jutro pewnie pogram coś jeszcze na wzór betów z kuponu #1 :)
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Korzystam z bonusu na forbet - 50% od wpłaty. Gram za 2j więc będzie 1j bonusowo. Obrót bonusem - 4x 1.40

Kupon #3 MŚ
Anglia - Iran / Anglia over 1.5
Senegal - Holandia / 2 (TurboKurs)

@3.11 - 2j forbet 4,22j

Anglia - Iran / Anglia over 1.5 gola @1.68 forbet


Spodziewałem się, dużo niższego kursu, więc wg mnie jest value na to, że Anglicy zdobędą co najmniej dwa gole. W ostatnich trzech meczach reprezentacji faktycznie się nie popisali, bo dostali 0-4 od świetnych wtedy Węgrów, czy remis 0-0 z Włochami. Natomiast w ostatnim meczu worek z bramkami się otworzył i było 3-3 z Niemcami. Dziś zagrają przeciwko drużynie Iranu. Jakość oczywiście po stronie Anglików i to tak kilka półek. Ponadto jeśli Anglia chce wyjść z grupy, musi strzelać jak najwięcej bo pozostałe mecze z USA czy Walią przynajmniej w teorii będą trudniejsze niż z drużyną z Bliskiego Wschodu. Skład solidny - w miejsce Fodena Saka, który również jest w formie. Do tego Mount, Bellingham czy Kane, który również imponuje formą strzelecką co przechodzi bez większego echa przy kosmicznych wyczynach w lidze pewnego Norwega. Jak wspomniałem, przy wyjściu z grupy liczy się bilans, dlatego dziś Anglicy powinni zapakować co najmniej 2 bramki a nie zdziwię się gdyby było ich więcej.

Jako, że w freebecie na Uni mam Anglię czysto to nie chciałem powielać. Bonus zapewne zostanie zagrany na mecz wieczorny, coś z Polski + coś się dobierze :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +577
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Korzystam z Niespozakładu na Fortunie, który w razie przegranego zakładu, wraca w postaci kasy do wypłaty więc praktycznie jest zakładem bez ryzyka, dlatego coś bardziej ryzykownie zagramy.

Kupon #4 MŚ (Zakład bez ryzyka)
Senegal - Holandia / Holandia over 1.5 gola + over 2.5 RR
USA - Walia / BTS

@3.93 - 3j Fortuna +8,79j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +781
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Jako, że niezbyt mam pomysł na dwa pozostałe spotkania to gram bardziej pod obserwację/oglądanie leciutko BetArchitekty na forbecie.

Kupon #7 MŚ
Maroko - Chorwacja / X2 + over 1.5 + each ov 2.5 RR
Hiszpania - Kostaryka / Hiszpania over 1.5 + ov 2.5 RR w każdej połowie
@6.09 - 1j forbet


Tak to się kończy jak się gra jak się nie czuje nic :D
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Kupon MŚ #9 (live)
Belgia - Kanada / BTS
@1.90 - 2.5j forbet

Nie strzelając karnego w 6 minucie ani żadnej z 20 okazji to nie ma o czym mówić... Miałem grać czysta Belgię to znowu nakombinowane. Pretensje tylko do siebie bo dziś -7j z ładnego plusa robi się mierny bo zaledwie 5,01j . No nic walczymy dalej, oby jutro to zwiększyć.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Założyłem konto na bukmacherze GO+Bet, dostałem freebet 30 zł, przy wpłacie 100 zł dostanę kolejny 35 zł. Bukmacher ma cashback do 1000 zł, aż takiej kwoty nie będę grał ale 200-300 myślę, że fajnie, zwłaszcza, że w przypadku gdy kupon nie wejdzie bonus wystarczy obrócić tylko dwukrotnie po minimum 2.0 (3x min 1.30) więc fajne warunki.
Dodatkowo dzisiejszy kupon to proszenie się o minus, ale korzystając z freebeta, choć tyle, że nie ma stresu. Wiem jak to wygląda, ale na początku pisałem, że przez cały mundial będę korzystać z wszelakich ofert, bonusów, freebetów, które uda mi się znaleźć/uzyskać. W końcu od tego to jest :)

Kupon MŚ #10 (FREEBET)
Urugwaj - Korea Płd / 1
Portugalia - Ghana / Portugalia over 1.5
Brazylia - Serbia /
1
@3.79 - 3j


Parę słów ode mnie nt. spotkań w grupie H:

Jeszcze spróbujemy wariata za 1j, pod lepsze oglądanie, ale wydaje mi się, że ma szansę żeby wejść. Wierzę w przebojowość Brazylii, oraz w Nuneza. Cristiano też wydaje mi sie, że co najmniej dwie jego próby skończą w świetle bramki.

Kupon MŚ #11
Urugwaj - Korea Płd / Nunez over 2.5 strzału
Portugalia - Ghana / C. Ronaldo over 1.5 strzału celnego
Brazylia - Serbia / Brazylia + over 2.5
@6.90 - 1j totalbet

Pierwszą kolejkę mundialowych zmagań kończymy więc z bilansem 4j. Biorąc pod uwagę, że któryś z powyższych betów może siąść więc może być tylko lepiej. Oby kolejne etapy Mistrzostw Świata przyniosły tylko lepsze rezultaty.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dobra gramy ostatni kupon bo jest boost na forbecie na Portugalię a skład wygląda naprawdę mocno. I nie wierzę w porażkę Brazylii. Albo będzie 0 po pierwszych spotkaniach, albo skończymy z plusem.

Kupon MŚ #12
Portugalia - Ghana / 1
Brazylia - Serbia / 1

@2.72 - 4j iforbet 6,88j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +806
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dobrze, że jednak się wczoraj udało. Brazylię czułem bardzo mocno, Portugalię mniej, trochę szczęścia i weszło. Dziś próbujemy z wykorzystaniem promocji na forbecie, w przypadku gdy 1 typ z Mundialu nie wejdzie, wtedy zwrot stawki, więc miejmy nadzieję, że chociaż 2/3 wejdą aby był zwrot, niemniej oczywiście liczę na pełną pulę.

Kupon MŚ #13
Katar - Senegal / Senegal wygra dowolną połowę
Anglia - USA / Anglia ov 1.5 + USA over 0.5 ŻK
Holandia - Ekwador / Holandia ov 0.5 + over 3.5 RR 🤦‍♂️
@3,48 - 5j forbet


Nie będę się jakoś bardzo rozpisywał bo i czasu dużo nie ma. Bazuje na oglądanych meczach a tak się składa, że oglądałem praktycznie wszystkie mecze na mundialu, więc po pierwszych spotkaniach widać mniej więcej chociaż na co stać którą drużynę. Katar to dno i kilometr mułu, nie istnieli w meczu z Ekwadorem, gdzie Senegal na moje jest solidniejszą ekipą, z którą bardzo długo męczyli się solidni Holendrzy. Wygrać powinni ale idę po trochę mniejszej linii oporu, mam nadzieję, że wygrają którąś z połów.
Anglia po koncercie, który zagrali przeciwko Iranowi, podejmą USA. No ale właśnie, tam zagrali z cieniutkim Iranem, a tu przychodzi USA, które całkiem solidnie wyglądało z Walią. Wygrać Anglicy również powinni, ale ten typ sobie ruszę na leciutkim kuponie. Powtórki raczej nie zobaczymy, ale z pewnością stać ich na dwa gole. A przy obecnym wyniku Walia - Iran, USA może jeszcze bez przysłowiowego noża na gardle, ale z pewnością motywacja jest. Cztery kartoniki w meczu z Walią, ciężko mi uwierzyć, że z lepszymi Anglikami, którzy mają bardzo szybkich i zwrotnych zawodników ofensywnych nie wyłapią chociaż jednego żółtka.
Holandia, która ostatnio przyczyniła się do fajnej wygranej, co prawda bardzo szczęśliwej. Dziś również łatwo nie będzie, bo Ekwador to też solidna ekipa, ale jak pisałem wyżej, uważam, że Senegal był trudniejszym rywalem, dlatego gram, że Holandia strzeli przynajmniej jednego gola. Wygrana to może być pułapka, ale za drobne skorzystam z boosta na forbecie, tu jednak przy wyższej stawce minimalizuję ryzyko. Do tego dochodzą kornery, gdzie ostatni wbili 7. Tu wystarczy ciut więcej niż połowa bo "zaledwie" 4. Dwa na połowę to raczej spokojna linia, a tak naprawdę typ może być pokryty w pierwszej połowie. Na dobrą sprawę, wszystkie typy mogą być "zielone" już po pierwszych połowach, ale to przy dobrych wiatrach, a że mundial już niejednokrotnie zaskakiwał to miejmy nadzieję, że 90 minut wystarczy aby to pokryć. Chociaż 2/3 aby w najgorszym przypadku był zwrot stawki.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Wspomniana tasiemka dosłownie za drobniaki wykorzystując superboost na forbet. :)

Kupon #14 MŚ
Holandia - Ekwador / 1
Anglia - USA / 1
Nysa - Trefl / over 3.5 seta
Bologna - Anadolu Efes / 2
Panathinaikos - Lyon /
1
@10.37 - 0.5j forbet
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Tak coś czułem, żeby nie ruszać tych holendrów bo zagrali jak lenie śmierdzące. Zrobić zaledwie 2 rożne przegrywając prawie całą połowę zakrawa na nieśmieszny żart, no ale cóż. Próbujemy wariant podobny jak wczoraj. No i oczywiście liczę, że typ z Anglii na ich 2 gole i kartkę USA się powiedzie i będzie zwrot. Trzeba przyatakować też czysto Anglików bo jeśli dziś wygrają to mają awans. Dołączam do tego 2 mecze na jutro.

Kupon MŚ #15
Anglia - USA / 1
Argentyna - Meksyk / 1
Francja - Dania /
1X + over 1.5
3.25 - 3.5j forbet
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
No niestety wczorajszy dzień najsłabszy na tym mundialu, -9j to sporo i wracamy praktycznie do punkty wyjścia, mimo to nadal jest jakiś . Przy obecnych wynikach to i tak nie ma tragedii. Najbardziej boli to, że zamiast Holandii miałem wziąć coś z tasiemki na podbicie czyli overek, Panate albo Anadolu a wybrałem Holandię, której miałem nie tykać. Trzeba się częściej słuchać :p No ale cóż, nie poddajemy się i korzystamy z MaxiZysk, który jest na forbecie. Niestety po słabszym dniu trzeba zagrać trochę bardziej zachowawczo.

Kupon #16MŚ
Polska - Arabia S./ Każda powyżej 1.5 RR + powyżej 2.5 ŻK
Argentyna - Meksyk / 1
Francja - Dania / 1X + over 1.5
Hiszpania - Niemcy /
over 1.5 + Niemcy over 2.5 RR
@9.17 - 3j forbet 24.51j


Jak już wspomniałem, kurs taki bo zysk jest zdwojony na MaxiZysk. Druga tura spotkań, więc i można coś napisać po oglądaniu kilku ekip. Ale no może to też nic nie dać jak w powyższym przypadku :D Zacznijmy od Polski - jesteśmy na musiku, więc atakować trzeba będzie, no i pasowałoby wygrać. Przy atakowaniu, często gramy skrzydłami i wrzutka na Robercika. To często kończy się kornerami. W obronie z kolei często nie kalkulujemy i wybijamy na róg niż robimy kwadratowe jaja. Linia dwóch rogów to naprawdę niewiele biorąc pod uwagę, że nawet z Argentyną Arabia pokryła linię, a raczej grała nisko niż przeważała na boisku. W meczu Polski rogi 6-5 na korzyść rywali, więc oczywiście też linia pokryta. Co do kartek, to Polska musi tu powalczyć i zdziwię się naprawdę jak skończymy bez 1-2 kartek, a Arabia też swoje dorzuci (z Argentyną 5x żółtko).
Argentyna podobnie jak Polska - tylko nawet punkt mniej. Wygrać muszą, skład dużo lepszy, Meksyk nie gra nic wielkiego. Nie widzę innego rozstrzygnięcia jak komplet Albicelestes. Kurs zawyżony po przegranej z Arabami a Meksyk to w teorii lepsza ekipa, no ale nie widzę racjonalnych argumentów dlaczego nie iść w ich stronę. Ludzie zapominają o tym, że w pierwszym spotkaniu do HT mogło być 3/4:0, tylko gole były zdobywane po spalonych - w tym jeden po dość wątpliwym (na Lautaro), dlatego no dziś Argentyna z pewnością przyciśnie mocniej.
Francja "w gazie". Rozgromili Australię, tracąc bramkę jako pierwsi. Mają kim postraszyć z przodu nawet pomimo braku kilku gwiazd. W rolę Benzemy świetnie wszedł starzejący się jak wino Oliver Giroud, który zdobył dublet. Dania też nie jest na przegranej pozycji, wszak w Lidze Narodów pokonywali Francuzów dwukrotnie. Dziś jednak stawka nieco wyższa i uważam, że Les Bleus nie oddadzą kompletu punktów Danii, pomimo w teorii łatwego meczu na koniec z Tunezją. Powinni dziś wygrać i ze spokojem podejść sobie do meczu z Tunezją, no ale mając na tapecie ostatnie spotkania podpieram się remisem, a dwa gole to sama Francja może nabić jeśli będą choć w połowie tak skuteczni jak z Australią.
Niemcy w podobnym położeniu co Argentyna. Jeśli nie zdobędą punktów w jutrzejszym spotkaniu to - jeśli Japonia wygra z Kostaryką -robią out z turnieju. Dla meczu dobrze, że Samuraje grają spotkanie jako pierwsi bo do meczu wieczornego Niemcy będą przystępować ze świadomością wyniku jaki padł w ich grupie. To może zadziałać tylko motywująco na podopiecznych Flicka. Biorąc pod uwagę możliwości obu ekip dwa gole to niewygórowana ilość, a 3 kornery dla Niemców, którzy "muszą" to też wydaje mi się, do zrobienia. Nie chce mi się wierzyć, że zagrają tak ślamazarnie jak wczoraj Holendrzy, którzy nawet takim stylem pokryliby tę linię gdyby sędzia jednego nie urwał. Z Japonią wbili 6. O ile może to nie mieć znaczenia jak we wspomnianym przykładzie, tak sytuacja Holendrów i Niemców jest zgoła inna i Flick nie pozwoli na 90 minut dreptania, a do samego końca będą walczyli o punkty.

Powodzenia! :)

I z wiarą na naszych coś pograć trzeba :)

Kupon #17 MŚ
Polska - Arabia / 1
Skra - ZAKSA / 2

@2.75 - 2j 3.5j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +93
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Wczoraj się udało z ZAKSĄ dziś czekamy na 3 rogi Niemców i 2 gole na rozstrzygnięcie MaxiZysku. Ja jeszcze mam pograny drugi maxi (z niego też można coś brać), którego nie zdążyłem tu wrzucić więc nie chcę powielać za bardzo typów póki co - oczywiście, nie będzie on brany do statystyk, ale wrzucam informacyjnie. Jeśli wejdzie to może też się troszkę zwiększyć stawkowanie. Dziś delikatnie idę w stronę Japonii i Belgów, którzy grają ostatni mecz z Chorwacją, więc dziś też muszą coś szarpnąć. No i w meczu Kanady ofensywnie, bo naprawdę nieźle się zaprezentowali z Belgią, a Chorwaci też nie grali nic wielkiego, więc sądzę, że spokojnie stać Kanadyjczyków na 3 rogi, zwłaszcza, że też są "na musiku"

Kupon #18 MŚ
Japonia - Kostaryka / 1
Belgia - Maroko / Belgia wygra dowolną połowę
Chorwacja - Kanada / Over 1.5 + każda over 2.5 RR

@4.00 - 1j iforbet ależ czerwono...



1669542467906.png
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
No Japonia szybko sprowadziła wiele osób na ziemię, dobrze, że leciutko pograne. To próbujemy te same bety z piłki + dart jako tasiemkę za drobne pod oglądanie bo wieczorem jest bet na zamknięcie Maxi.

Kupon #19 MŚ
Belgia - Maroko / Belgia wygra dowolną połowę
Chorwacja - Kanada / Over 0.5 + każda over 2.5 RR
Duijvenbode - Cross / 1

Noppert - Gerwen / 2
Humphries - Cullen / Over 10.5 180's
Rydz - Clayton / 2
@10.97 - 0.5j forbet


Więcej już nie dokładam dziś :)
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dobrze, że wczoraj nic nie grałem bo raczej byłby minus, z tego co miałem w planach, póki co podaję trebla, którego pograć trzeba już bo kursy lecą, jedynie na fortunie się ostał taki kurs na kartki jaki sobie upatrzyłem, w reszcie spadki o 0.4. Potem dopiszę parę słów uzasadnienia dla poniższych typów.

Kupon #20 MŚ
Holandia - Katar / 1 (-1.5)
Iran - USA / over 4.5 ŻK
Walia - Anglia / 2
@3.75 - 3j Fortuna
niestety Lahoz złodziej bardzo nie chciał rozdawać kartek wczoraj...

Holandia musi dzisiaj wygrać z Katarem, aby przyklepać pierwsze miejsce w grupie. Po bardzo przeciętnym, a wręcz słabym spotkaniu w ich wykonaniu z ekipą Ekwadoru, spodziewam się, że zagrają na normalnym poziomie z outsiderem grupy, z którym zarówno Senegal jak i Ekwador pokrywały handi. W takich przypadkach los lubi płatać figle w bukmacherce, ale no Katar wygląda jak dzieci we mgle, a tutaj nie powinno być kalkulacji, bo jeśli wygrają zaledwie 1 bramką, a Ekwador 2-oma to awansują z drugiego miejsca, a umówmy się mają rywala, z którym powinny wygrać rezerwy Oranje. Obawiam się tego spotkania bo Holandia punktuje ale styl pozostawia wiele do życzenia, mam jednak nadzieję, że choć raz zagrają na swoim poziomie aby przypieczętować pierwsze miejsce w grupie.
Podobnie sprawa ma się z Anglikami, którzy mają punkt przewagi nad Iranem i dwa nad USA, z którym zremisowali przed kilkoma dniami. Dziś podejmują zdecydowanie najsłabszą drużynę w grupie czyli ekipę Walii. Z USA już zrobili wynik ponad stan, bo nie grali wielkiego spotkania a mimo to nie przegrali, w spotkaniu z Iranem natomiast drużyna z Azji była lepsza i zasłużenie wygrała, jednak szalę zwycięstwa przechyliła dopiero w doliczonym czasie gry. Anglia z kolei po rozjechaniu Iranu, zremisowała z USA i dziś ważny jest dla nich komplet aby nie oglądać się na rywali z grupy i po prostu awansować z pierwszego miejsca. Nie widzę tu miejsca na inny wynik niż zwycięstwo Synów Albionu.
No i w teorii być może najciekawsze spotkanie na dzisiaj. Iran z USA, walka o historyczny awans tych pierwszych ze Stanami, które wcale nie są na straconej pozycji w kwestii awansu, a do meczu przystępują w roli faworyta. Irańczycy muszą zagrać co najmniej tak dobrze i odważnie jak z Walią. USA potrzebuje trzech punktów. Ten mecz ma dodatkowo podtekst polityczny, gdyż stosunki pomiędzy krajami są napięte od lat. Irańczycy już podgrzewają atmosferę domagając się od FIFA usunięcia USA z turnieju, bo Ci z kolei dodali posta na Twitterze zmienioną flagę Iranu. Tutaj powinno iskrzyć już od samego początku, biorąc pod uwagę te okoliczności + oczywiście ten najważniejszy czynnik, sportowy bo gramy tu o wyjście z grupy na najważniejszej imprezie piłkarskiej. Dodajmy fakt, że przewodniczącym tego spektaklu będzie Matheu Lahoz, który często lubi być wiodącą postacią takich meczów. Sędziował już Katar - Senegal na tym mundialu i tam pokazał 6 kartoników. Raczej nie daje sobie wejść na głowę, liczę, że i dzisiaj wyciągnie kartkę co najmniej pięciokrotnie.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Korzystam z Niespozakładu na Fortunie, gdzie w razie porażki jest zwrot do wypłaty, więc praktycznie jest to zakład bez ryzyka. Dlatego próbuję jeszcze czegoś w stronę Anglików, którzy wychodzą na galowo, oraz resztę dobieram z dnia jutrzejszego. Gram w stronę Danii, która gra o awans z Australią, a z Francją pokazali się z niezłej strony. Z Tunezją brakło szczęścia i skuteczności. Kangury to żaden wielki przeciwnik, powinni dać radę. No i przeciwko naszym orłom, jeśli jednak reszta wejdzie, mam nadzieję, że ten bet akurat nie wejdzie, no ale tutaj sercem się nie gra, i jeśli przegramy to chociaż kupon na osłodę wejdzie (o ile wcześniejsze bety nie zawiodą) - w najgorszym przypadku zwrot.

Kupon #21 MŚ
Walia - Anglia / Anglia over 1.5 gola + over 3.5 RR
Australia - Dania / 2
Polska - Argentyna / 2
@3.94 - 3j eFortuna
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom