>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Typy na propsie by Doby

dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Witam, niedawno założyłem konto na forum. Gram od kilku lat, kiedyś byłem na dość sporym minusie, ale ostatnio się odegrałem, i &quot;plus&quot; już stale rośnie. Typy podaję w miarę często. Gram na internecie jak i u naziemnych bukmacherów. Stawiam dość małe kwoty, bo nie dysponuję dużym budżetem, ostatnio on wzrósł, ale i tak uważam, że lepiej grać wolniej i spokojniej, niż ryzykować pół budżetu na jednego &quot;pewniaka&quot;. Niestety mecze praktycznie nigdy nie są pewne, ale miejmy nadzieję, że posty będą same zielone ;) Ostatnio całkiem dobrze mi idzie, co widać po samej reputacji. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#1
Kupon dla zabawy :
Sparta Rotterdam - Achilles 29 1 @1.36 - przełożony
AB Kopenhaga - AC Horsens 2 @1.61 ⛔
Lanciano - Ternana 1X @1.33 ✅
Stawka: 7,60 zł
Ewentualna wygrana : 22,32 zł ⛔
Bet365
*Zacząłem z dziwnym budżetem 47,60 (to co wygrałem po ost. kuponie)
Yield -16 %
Sparta R. gra dobrze, u siebie na 5 m. bilans 3-2-0 więc w porządku, Achilles w drugiej części tabeli, 14 miejsce, Achilles wyjazdowo 2-1-2, więc nie jest źle, ale na wyj. wygrywali z ekipami które są pod nimi : Den Bosch (17/20) i Top Oss (20/20). Horsens na 11 meczy b. 7-1-3, Kopenhaga 3-3-5, Horsens walczy o fotel lidera, ost 8 meczy wyjazdowych 7 wygrali i 1 remis. Ost 6 meczy między tymi ekipami, 5x wygrywało Horsens i 1 remis. Lanciano opisywałem w Typach dnia, ale tu zagrałem bardziej asekuracyjnie.
Horsensi tracą gola w 88 minucie... ehhh
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#2
Kupon zagrany przedwcześnie na el. MŚ
⚽Belgia - Walia 1 (-1) @1.50⛔
⚽Litwa - Bośnia i Hercegowina 2 @1.33✅
Stawka : 20.00 zł
EW : 40.00 zł
Bet365
Sądzę że Belgia będzie chciała skończyć te eliminacje w b. przyzwoitym stylu, zgarniając max. liczbę punktów, i we wtorek wygrają z Walią, u siebie grają dobrze, Walia - plaga kontuzji, u siebie z Macedonią wygrali skromnie 1-0, na wyjazdach średnio sobie radzą, ze Szkocją co prawda wygrali 1-2, resztę raczej dostają. Ostatni mecz w Walii tych ekip, zakończył się wynikiem 0-2 dla Belgii, więc typ się pokrył, a teraz piłkarze Belgijscy są w świetnej formie, co pokazują choćby w Premier League. Co do Bośni, sprawa jest prosta, jeśli chcą mieć pewny awans, muszą na Litwie wygrać, wystarczy nawet 0-1, Grecy mają taką samą liczbę pkt, tyle że gorszy bilans, a ostatni mecz grają z Liechtensteinem - pewne 3 pkt. Bardzo możliwe że Bośniacy, strzelą na 1 max 2 bramki, i będą kontrolować resztę meczu, żeby po ost. gwizdku cieszyć się z upragnionego awansu ;) Bałbym się tu zagrać handi, dlatego że może się zakończyć 0-1, choć z 2 strony Dzeko gra świetnie, ja zagrałem czystą 2.
Powiem jedno - przekosmos. Człowiek - nieszczęście..
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#3

⚽Izrael - Irlandia Północna 2 (+2) @1.57 ✅
⚽Turcja - Holandia over2.5 @1.70 ⛔
⚽Szwecja - Niemcy under 3,5 @1.50 ⛔
Stawka: 10.00 zł
EW 40.07
Izrael nie gra przekonywującej piłki, w meczu z Portugalią nie grali nic, tylko wykorzystali katastrofalny błąd Patricio. Irlandia Północna, to też nie jest ekipa pokroju Andorry, czy Liechtensteinu, więc może i oni coś ukłują, de facto, nie myślę aby Izrael wygrał ten mecz aż 2 bramkami, bo i tak już mają pozamiatane. Turcy przez bukmacherów typowani są na faworytów spotkania, może tak może nie. Nie mi to oceniać, ja oceniam potencjał ofensywny obu ekip. Turcy ostatnio się rozkręcili, ost 3 mecze wszystkie wygrane. Z Andorra 5-0 (niby nic, ale jednak wynik pokazuje że kebaby umieją strzelać) i dwukrotne wyjazdowe zwycięstwa po 2-0 z Rumunią i Estonią. Holandia pewny awans, ale dalej grają swoje co pokazali w meczu z Węgrami 8-1, dalej chyba pisać nie trzeba. Szwecja i Niemcy, obie ekipy po tym meczu ani nie spadną, ani nie wyskoczą wyżej. Mecz &quot;o pietruszkę&quot;, więc nie spodziewam się wielu bramek.
Niemcy totalne zaskoczenie ze Szwedami, + Ci nieszczęśni Turcy, dokładając Belgie, nic się nie dało trafić... Takie niespodzianki. Cóż trzeba odegrać.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#4
⚽Turcja - Holandia BTS @1.57 ⛔
⚽Norwegia - Islandia X2 @1.50 ✅
⚽Rumunia - Estonia 1 @1.18 ✅
Stawka: 10 zł
EW: 27,79 zł ⛔

Rumunia, gra poprawnie, z Andorą wygrali 0-4 na wyjeździe, ost wynik z Estończykami, skończył się 0-2 dla Rumunów, u siebie tym bardziej myślę pograją, i wygrają, handi nie gram, a nóż widelec będzie 1-0, albo 2-0 i w końcówce Estończyki coś ukłują. Turcja - Holandia - odwołuję się do powyższej mini-analizy. No a Islandia, gra ze słabą Norwegią, do tego będą mocno zmotywowani, ponieważ grają o awans do baraży.
Nie wiem jak to możliwe, że kebaby nie strzelili skoro mieli 13 rożnych, 10 strzałów, 23 wolne i ehhh... szkoda gadać. pech jak cholera...
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#5
Spróbujemy się odegrać
???? J. Janowicz - Garcia-Lopez 1 @1.66✅
Stawka : 15,00 zł
EW : 25,00 zł

Wygrana w bardzo ładnym stylu, 6-2, 6-1, można było grać DW 2:0, ale przezorny ubezpieczony. Grał naprawdę bardzo dobrze, po długiej przerwie. Następny mecz, myślę, że śmiało można grać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#6

:siata: Lokomotiv Belgorod - Zenit Kazan 2 (+1,5 seta) @1,75
✅
:hokej: Calgary Flames - Anaheim Ducks 2 @1.50✅
Stawka : 5 zł
EW. 13.12 zł
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#7
mini-taśma dla zabawy na dziś :
⚽AC Horsens - HB Koge 1 @1.57⛔
????David Ferrer - Jack Sock 1 @1.20✅
????Ruben Bemelmans - Philipp Kohlschreiber 1 @1.22⛔
:hokej:San Jose Sharks - Dallas Stars 1 @1.66⛔
Kohlschreiber grał totalne dno. Dobrze że kupon dla zabawy bo jakby taki kurs mi zawalił coś za większą stawkę ????
Stawka : 3.12
EW. 11,98
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#8
na noc :
:hokej: Florida Panthers - Boston Bruins 2 @1,55✅
???? Brooklyn Nets - Miami Heat 2 @1,76⛔
Stawka: 5,00 zł
EW: 13,76 zł

#9
⚽ Zenit St. Petersburg - CSKA Moskwa 1 @1.80✅
⚽ AS Roma - SSC Napoli 1X @1.33✅
???? Olympiacos - Unicaja 1 @1,28✅
Stawka: 10,00 zł
EW: 30,72 zł

Zenit lider, ost. 5 wygranych meczy, CSKA ost. 4 to 3 porażki i remis, ze słabymi ekipami. Zenit to pretendent do mistrzostwa Rosji, CSKA powoli odpada. Myślę. że jutro mimo braku Witsela, Zenit odniesie zwycięstwo. Olympiacos, bardzo dobra ekipa w kosza, ostatnie 5 meczy wygranych, Unicaja 2 wygrane 3 porażki, ostatnie 5 spotkań, pomiędzy tymi ekipami to pięciokrotna wygrana Olympiacosu.
Olympiacos troche na farta, ale ważne że weszło
Chyba przestanę grać te kupony dla zabawy, albo po prostu przestanę tu wrzucać, bo niszczą staty, a dla mnie to prawie żadna gra tak za 3-5 zł ????
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#9
⚽ Hoffenheim - Bayer Leverkusen over 2,5 @1,53✅ (1-2)
???? Stelmet Zielona Góra - Bayern Munchen 2 @1,40✅ (73-94)
Stawka: 10
EW: 21,46

Hoffenheim, to najbardziej bramkowa drużyna z Bundesligi, bilans 20:20, w każdym z 8 meczy strzelali i tracili bramkę więc BTS też łatwo powinien siąść (1.44) ale over 2,5 biorę po trochę wyższym kursie, grają u siebie z 3 Leverkusen, które walczyć będzie o majstra. Na pewno coś ustrzelą, defensywa tragiczna, w zamian dobra ofensywa. Over 3,5 w 6/8 meczach, 2 wygrane 4 remisy 2 porażki, dziś czuję przegraną 1-3 bądź remis 2-2. W każdym razie over 2,5 biorę w ciemno. Stelmet może i dobra ekipa ale jak na naszą rodzimą ligę. Bayern to grupa o klasę wyższa, nie przemawia nic za drużyną z Z.Góry, dlatego gram Bayern, i mam nadzieję że to oni wygrają! ????
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#10
⚽ Arsenal - Norwich 1 @1.30✅ (4-1)
⚽ Chelsea - Cardiff 1 @1.25✅ (4-1)
Stawka : 20
EW. 32,50

Obydwa mecze opisywałem w dziale Wielka Brytana -&gt; 8 kolejka Premier League. Dla mnie pewniaki, do tego Mou w końcu zaczął wystawiać Matę ????
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#11
Kupon taki trochę zabawowy, ale kto wie :
⚽ G.A. Eagles - Feyenoord 2 @1.60⛔
⚽ W.Ham - City 2 @1.66
✅
⚽ Espanyol - Atletico M. 2 @1.75⛔
⚽ Cercle Brugge - Zulte-Waregem 2 @1.8⛔
Stawka : 5,00 zł
EW: 41,99 zł

Bez analiz, na czuja, za niedużą stawkę ????
Nie ma to jak stracona bramka w 89 minucie. 3 kupon tak tracę, k***a jego mać.:-( Cóż, nie tylko to nie weszło, moje przeczucie dziś zawiodło.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Statystyki po 10 kuponach :
Kupony wygrane : 5
Kupony przegrane : 6
Stawki: 115,72
Strata: 55,72
Wygrana: 122,80
Zysk: 7,08
Yield: 14,8 %
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#12
Sochaux - Monaco 2 @1.45⛔(2-2)
Aston Villa - Tottenham Tott. strzeli gola @1.20✅(0-2)
Stawka, 15,00 zł
EW: 26,00 zł

Monaco -,- ????
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#13
Jak to nie wejdzie to już zwątpie w bukmacherkę, a przede wszystkim w moje szczęście i będzie to jeden z moich ostatnich kuponów...
⚽ Aston Villa - Tottenham, Tott strzeli bramkę @1,18✅(0-2)
⚽ Torino - Inter, Inter strzeli bramkę @1,22✅
⚽ Kortrijk - Club Brugge, over 1,5 @1,25✅(4-1)
Stawka: 20 zł
EW : 36 zł

Torino 5 zawodników w tym 3 obrońców i Glika, Inter bez Milito, no sądzę, że bramkę strzelą, Tottenham też powinien strzelić bramkę skoro mają taką pakę, no i Club Brugge z Kortrijk, z tego co widzę to na 17 pojedynków, tylko 2x nie było over 1,5, w tym tylko raz na boisku Kortrijk i to 3 lata temu, no mam nadzieję że będą dziś choć 2 bramki...
No, ładnie weszło, tylko bramka Interu, na farcie, bo w 10. Cóż, szczęście też trzeba czasem mieć, a mi go dość często brakuje ????
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#14
⚽ St. Etienne - Lorient 1 @1,61✅(3-2)
⚽ Legia - Piast 1 @1,33✅(4-1)
Stawka : 10
EW: 21

St. Etienne ma możliwość awansowania na 7 miejsce w tabeli, całkiem dobrze im szło, przyszedł spadek formy, i trzeba się obudzić, i jest ku temu świetna okazja, Lorient ost. 3 mecze w dupę, a Legia to Legia u siebie, trudno zremisować a co dopiero pokonać, liczę na ekipę Wojskowych
St. Etienne, ładnie grali, aczkolwiek koniec, nerwówka jak cholera, bo stracili bramkę w 88 minucie, i momentami było ciężko ale dali radę. Na szczęście, bo jakby któryś z kolei kupon zepsułaby francuska na dodatek w końcówce, to chyba bym definitywnie skończył tę ligę grać. Legia, nie ma co opisywać, świetna gra, rozbili Piast 4-1, miażdząca przewaga gospodarzy, z taką grą (?) - murowany kandydat na mistrza ???? Aczkolwiem w Trabzonie, zapewne polegną (kurs na Trabzonspor dzisiaj to 1,72).
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#15
Kupon za grosze :

⚽Lokomotiv - Amkar over 1,5 @1,28✅(4-0)
⚽Ruch - Pogoń BTS @1,80✅(1-1)

⚽Bilbao - Villareal BTS @1,61(2-0)
⚽Koln - TSV Mon. 1 @1,57(0-0)
⚽Stabaek - Elverum 1 @1,25(3-3) ????
Stawka : 2,77 zł
EW : 20,34 zł

Kupon głównie po to, żeby mieć jutro co robić ???? Jak wejdzie to beka bo taśma. Ale no Stabaek u siebie z ostatnią drużyną, Koln gra bardzo dobrze + u siebie, Bilbao u siebie gra całkiem ładną piłke a i Villareal gra dobrze, więc powinni coś ukłuć, Ruch - Piast, Piast z szansą na 3 miejsce więc na pewno będzie walczył, Ruch u siebie źle nie gra. No i Lokomotiv z Amkarem, over 1,5 nie jest wygórowanym typem, spotkanie między 3 a 6 drużyną, jeśli Lok. wygra to może wyprzedzić w tabeli lokalnego rywala - Spartaka. Chciałem grać 2,5 ale jednak zagrałem tak. Jak wejdzie, będę się cieszył, jak nie - nie będę płakał o 20 zł ;&gt;
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#16
Zagram póki nie spadają kursy :
⚽ Schalke 04 - Chelsea 2 @2.30✅(0-3)
⚽ Marsylia - Napoli 2 @2.40✅(1-2)
Stawka: 10,00 zł
EW: 55,50zł

Chelsea opisana w typach dnia, przeze mnie. W skróce Schalke to plaga kontuzji, a Chelsea na fali. Marsylia to średniak (co prawda kibicuję im, ale w buku trzeba grać rozumem) , 2 poważne braki w składzie, Gignac i nie pamiętam kto już (w TD ktoś wypisał), Napoli bardzo ładnie gra, porażka tylko z Romą, myślę żę dadzą radę ;)
No i jak pisałem, wszystko pięknie, Napoli weszło 0-2 wygrywali do 85, ale jak to francuska musieli mi coś urwać w końcówce.. ???? Natomiast Chelsea weszła jak w masło ????
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#17
Zagrane w szkole, całkiem przyjemny kupon :
⚽Arsenal - Borussia 1/X @1.45⛔(1-2)
⚽Austria W. - Atletico 2 @1.36✅(0-3)
⚽ FC Porto - Zenit over 1,5 @1,30⛔(0-1)
Stawka : 15,00 zł
EW : 38,56 zł

Arsenal gra wyśmienicie w swojej lidze, tylko pechowy początek z AV i wpadka z WBA tak to wszystko win, czy w lidze czy w Pucharach (chyba że brać pod uwagę mecz z WBA gdzie grali rezerwami 1-1), BVB trochę spuściło z tonu, poza tym w Arsenalu zrobiono jeden z transferów lata M.Ozil gra fenomenalnie i często asystuje bądź sam zdobywa bramki. Wątpię, aby Borussia wygrała na wyjeździe, skoro ostatnio z Monchengladbach przegrali 2-0 i niskie 1-0 z Hannoverem. Arsenal w minionej kolejce rozgromił 4-1 Norwich na Emirates. U siebie dobrze grają a filmik z akcji bramowej Wilshere obiegł cały świat! Austria to doręczyciel puntków w tej grupie, a Atletico to wykorzysta, bo są w znakomitej formie. ???? Porto - Zenit, Hulk z ekipą przyjeżdza na swoje stare śmieci, i za pewne będzie chciał strzelić bramkę, i na pewno skóry tanio nie oddadzą, a Porto u siebie strzela praktycznie zawsze, liczę na over 1,5, 2 bramki ze strony Porto możliwe, a może Zenit coś dorzuci ????
Arsenal znów końcówka meczu... tradycja. Atletico na lajcie, a Zenit 85 minut z przewagą i tylko 0-1 i to w 86... ehh no cóż ✅ i tak jest, co najważniejsze.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
#18
⚽ CSKA - City 2 @1,75✅(1-2)
⚽ Anderlecht - PSG 2 @1.45✅(0-5)
Stawka: 20 zł
EWG: 50 zł

City nerwówka, ale PSG weszło jak złoto ;)
 
Do góry Bottom