>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa H: Portugalia, Ghana, Urugwaj, Korea Południowa [24.11-02.12.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Urugwaj - Korea

Zgadzam się z typami powyżej i tym, że Urugwaj przywiózł ciekawą ekipę, która jest dobrze ułożona i mimo, że w eliminacjach sie trochę męczyli to tutaj mogą zaskoczyć, choć w perspektywie starcie z ciężkimi ekipami z grupy G i dlatego ten jutrzejszy mecz powinien być dla nich bardzo istotny. Nie ma odpuszczania, bo jednak nikt nie chce trafić na brazylię. Nieco nie rozumiem tutaj w tej grupie takiego przeceniania Portugalii, która oczywiście jest tutaj faworytem do awansu, ale czy faktycznie można ją stawiać wyżej niż Urugwaj? Moim zdaniem nie i dlatego próbuję grać w kierunku graczy z ameryki, jeśli myślą o 1 miejscu, by unikać Brazylii to trzeba na spokojnie ograć Koreę, która będzie oczywiście straszyć kolektywem, próbować pograć kontrami, ale grę powinni prowadzić Urusi i strzelić ta jedną bramkę więcej.

Urugwaj 1 @1,68
Urugwaj over 1,5 @2,04
Urugwaj i -1,5 w I połowie @2,43
Urugwaj powyżej 1,5 spalonego @1,71
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Urugwaj vs Korea Południowa: powyżej 25.5 fauli @2.05 Superbet ❌

Przenosimy się do grupy H, gdzie czeka nas inauguracyjne starcie pomiędzy Urugwajem a Koreą Południową. Zespół z Ameryki Południowej przeszedł jakiś czas temu sporą rewolucję na ławce trenerskiej i legenda tamtejszej piłki Oscar Tabarez przeszedł na zasłużoną emeryturę. Na jego miejsce pojawił się Diego Alonso i trzeba przyznać, że gra La Celeste się poprawiła. Efektem był pewny awans do turnieju głównego tegorocznych Mistrzostw Świata i kibice mają nadzieję, że uda się ponownie awansować do ćwierćfinału Mundialu, tak jak to było cztery lata temu w Rosji. Niestety doświadczone pokolenie Urugwaju powoli przemija i dla Lusia Suareza oraz Edisona Cavani to ostatnia taka impreza w karierze. Obaj mają jeszcze wielką ochotę do gry i są w stanie swojej drużynie dać wiele, nie tylko na boisku, ale również poza nim. Największą aktualnie gwiazdą formalnych gospodarzy jest Fede Valverde, na którym ma być oparta przyszłość ekipy z Ameryki Południowej. Czy pomocnik Realu Madryt stanie się prawdziwym liderem La Celeste?

Korea Południowa to stały bywalec Mistrzostw Świata, który uczestniczy w tych rozgrywkach po raz 10 z rzędu. Niestety przez ten czas bardzo często nie udawało się wyjść z grupy i ta sztuka powiodła się jedynie dwukrotnie. Największym sukcesem był turniej rozgrywany we własnym kraju, gdzie czwarte miejsce stało się faktem. Trzeba przyznać, że kwalifikacje w strefie azjatyckiej przebiegały bardzo dobrze ze strony formalnych gości i w eliminacjach była to najlepsza defensywa w stawce. Zarządzana jest przez obrońcę Napoli Kim Min-jae, który jest jednym z liderów lidera Serie A. Naturalnie wszyscy fani piłki nożnej czekają na Heung-Min Sona, który będzie grał w specjalnej masce, aby wspomóc swoją reprezentację. Korea Południowa nie znajduje się wcale na straconej pozycji w grupie H. Obok siebie ma takie nacje jak Urugwaj, Portugalia czy też Ghana, ale wszystkie przygotowania do Mundialu były skierowane w stronę pierwszego spotkania z La Celeste. Czy drużynę z Azji stać na niespodziankę?

Przygotowując się do Mundialu, można było usłyszeć wśród ekspertów, że Korea Południowa wszystkie swoje przygotowania do tego turnieju skupiała na pierwszym spotkaniu. Jest to dla nich najważniejsze starcie, ponieważ ewentualne zwycięstwo nad Urugwajem pozwoli wyjść na pole position w walce o awans z grupy. Spodziewam się więc brutalnego widowiska, gdzie żadna z ekip nie odpuści, dlatego stawiam na linię 25.5 fauli. Kartki niestety mnie nie przekonują, a to za sprawą sędziego Turpina, który niechętnie sięga do kieszonki, dlatego zdecydowałem się na przewinienia. Formalni gospodarze w ostatnich meczach notowali odpowiednio 13, 13, 15, 12, 14 fauli, a goście 11, 14, 10, 5, 10. Dla jednych i drugich jest to bardzo ważna rywalizacja i mam nadzieję, że stawka tego meczu nagle nie sparaliżuje piłkarzy obu reprezentacji. Czasami będzie trzeba uciekać się do nieczystych zagrań.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Portugalia - Ghana
powyżej 2.5 gola @ 1.87
Fortuna

Czas najwyższy na spotkanie Portugalii. Po ostatnich niespodziankach idę w kierunku goli. Portugalia pod tym względem wyglada całkiem przyzwoicie. Wygrali 4:0 z Nigerią, a dużo wcześniej pokonali również 4:0 Czechy. Jednak trzeba pamiętać o porażce z Hiszpania 1:0. Mimo to Portugalia ma skład odpowiedni na strzelanie goli. Ronaldo dla którego być może jest to ostatni turniej, Fernandes, Felix, Bernardo Silva czy Joao Mario oraz Pepe. Tu naprawdę jest mega paka aby w tym turnieju powalczyć. W ekipie Ghany na pewno nie będzie żadnego kładzenia się przed rywalem. W ostatnim spotkaniu pokonali oni Szwajcarię 2:0, a takie osoby jak Ayew, który gra w Premier League, Iniaki Williams z Athletic Bilbao potrafią zrobić różnice na boisku i z pewnością to oni maja być motorem napędowym zespołu.
Mecz zapowiada się mega, bo na przeciwko siebie stają drużyny, które są w trudnej grupie i dobrze by było zacząć ten turniej od zwycięstwa.
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Portugalia - Ghana X2 @ 2,90 @ STS

Na razie na tych mistrzostwach imponują drużyny połączone w okolicy klimatu Katarskiego. Przeważają na trybunach i grają bardzo solidnie (Arabia, Tunezja, Maroko, także Senegal). Świetnie na tle europejskiej drużyny pokazała się też Kanada, co potwierdza moje domysły, że niektórzy europejczycy w katarze będą mieli swoje problemy. Podobnie może być z Portugalią, w której atmosfera nie jest najlepsza. Obawiam się, że zagrają rónie niemrawo co Belgia, Chorwacja i Dania, wyraźnie zneutralizowana przez rywala. Ghana może zagrać na poziomie Maroko czy Tunezji i to może starczyć do remisu lub nawet sensacyjnej wygranej. Kurs świetny.


Urugwaj - Korea 1 @ 1,73 @ STS
Tutaj nie przewiduje niespodzianki. Korea będzie pewnie walczyć jak wczoraj Japonia, ale tutaj mają mniej jakości niż Japończycy. Za to Urugwaj może się tutaj dobrze czuć. To dla wielu gwiazd jak Cavani, Suarez, Godin ostatni mundial i ostatnia szansa na coś więcej. A dla wielu młodych pierwszy mundial gdzie stanowią o trzonie drużyny (Valverde, Bentancour, Darwin). To fajna mieszanka. Jest też nowy trener, który tchnął w tą ekipę trochę świeżości (wieloletnia praca z poprzednikiem nieco wypaliła zawodników). Także Urugwaj jako jeden z czarnych konii imprezy powinien wygrać mecz otwarcia z chyba najsłąbszą drużyną w grupie, choć spodziewam się walki Koreańczyków
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Urugwaj-Korea Płd. TYP 1 kurs 1,75 4/10 g.14.00 0:0 BOX

PS: Skusił mnie kurs. No cóż, przed tymi M.Ś. widząc taką linię popukałbym się w głowę ale po wczorajszym meczu Niemców z Japonią nie jestem już taki pewien. Patrząc na składy w głowie mi się nie mieści że Ursusy mogą tego nie wygrać. Zobaczymy o 16.00 czy będzie kolejna niespodzianka..

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Urugwaj - Korea / 1 @1.72 Go+Bet

Mam podobne zdanie jak kolega wyżej. Po stronie Urugwaju stoi doświadczenie zawodników + po prostu ich wyższy poziom. Suarez + Nunez to może być zabójczy duet, w środku Valverde w formie. Widzę nie tylko ja upatruję czarnego konia w Urugwaju. Znów mogą zaskoczyć bo fajnie to wygląda. Przebojowość młodych do spółki z doświadczeniem Luisa, Godina powinno zaowocować pozytywnyki wynikami na mundialu. Mając świadomość, że w grupie jest jeszcze Portugalia, wydaje mi się, że nie będize kalkulacji i dziś dobrze byłoby zgarnąć 3 pkt. Biorąc pod uwagę niespodzianki jakie dzieją się na tym mundialu, to kurs w sumie adekwatny i ja go pobieram.

Portugalia - Ghana / Portugalia over 1.5 @1.50 GO+Bet

Portugalia to mega mocna kadra a grają dziś z "outsiderem" grupy. Oczywiście tylko na papierze bo ten mundial już zweryfikował, że nie można skreślać absolutnie nikogo. Japonia wygrywająca z Niemcami, Arabia z Argentyną czy Kanada, która dominowała Belgię. Nie zdziwię się, jeśli zespół z Afryki postawi mocne warunki, wystarczy spojrzeć na nazwiska jakie powinny wystąpić w tej reprezentacji: Partey, Kudus, Amartey, Lamptey czy bracia Ayew. Z pewnością nie będą bezzębni i mogą postraszyć raz czy dwa Portugalię a i na bramkę ich stać. Portugalia to jednak półka wyżej. Ronaldo, niby bez formy ale zawsze groźny, Bruno Fernandes, Bilva czy Leao to bardzo groźna ofensywa, którą stać spokojnie na dwie bramki. Mogą to pokryć już w pierwszej połowie jeśli ruszą z odpowiednim nastawieniem. Nie wydaje mi się, aby po strzeleniu przez nich bramki będą grali na utrzymanie jednobramowej przewagi. Zawsze istnieje też ryzyko, że stracą gola jako pierwsi, wtedy będą im potrzebne dwie bramki minimum do myślenia o korzystnym rezultacie, a kurs lepszy niż 1.36.

Drugi ciekawy bet znalazłem, dodając do powyższego - ostatnio bardzo dużo szumu wokół Cristiano Ronaldo. Myślę, że aktualnie tym bardziej ma też trochę do udowodnienia. Czy strzeli tego nie wiemy, ale Portugalczyk często oddaje strzały na bramkę, niejednokrotnie zza pola karnego. Dziś może zagrać na szpicy co będzie tylko sprzyjało typowi, na które uważam, że jest value. Czy strzeli bramkę/i? Ciężko przewidzieć, jednak na pewno będzie próbować i myślę, że co najmniej dwie z tych prób znajdą drogę w światło bramki.

Ronaldo powyżej 1.5 celnego strzału @2.00 totalbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +252
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
14:00 Urugwaj : Korea Południowa
Typ: D.Nunes strzeli gola Tak
Kurs: 2.75
STS
Kolejne starcie mundialowe Urugwaj mój faworyt do roli czarnego konia turnieju kontra Korea Południowa. Tutaj liczę na otwarte spotkanie na wyjście wysoko Koreańczyków przez co Urugwaj będzie miał wiele sytuacji do strzelenia bramki. Myślę że będzie tu overowo, a o bramkę dla Urugwaju pokusi się Napastnik Liverpoolu Darwin Nunez. 23 latek świetnie pożegnał się z liga angielska przed przerwą dwiema bramkami z Southampton.. więc forma powinna być. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Uruguay starting 11 (4-3-3): Rochet; Varela, Godin, Gimenez, Olivera; Bentancur, Valverde, Vecino; Pellistri, Suarez, Nunez.

South Korea starting 11 (4-3-3): Kim Seung-gyu; Yoon Jong-gyu, Kim Min-jae, Kim Young-gwon, Kim Jin-su; Jung Woo-young, Hwang In-beom, Kwon Chang-hoon; Hwang Hee-chan, Hwang Ui-jo, Son Heung-min.

Do tej pory Mundial raczej by przeze mnie oglądany niżeli obstawiany, ale o 14 swoje zmagania rozpoczyna mój Czarny koń – Urugwaj. Ciężko mi się wypowiedzieć na temat same postawy i gry drużyny z Ameryki Południowej, bo przyznaje, że piką reprezentacyjną się zbytnio nie interesuje. Widzę jedna, że na papierze jest to bardzo wyrównana oraz dobra drużyna, która swój skład ma oparty gównie na zawodnikach grających w Europie lub posiadających w nie sporą przeszłość. Wielokrotnie pisałem tutaj analizy odnoszące się do spotkań Liverpoolu i nie urywam, że swoje dzisiejsze typy również będą podparte po części na tym kubie, a bardzie jej napastniku – Darwinie Nunezie. W moim odczuciu znalazł on formie ideinie przed Mundialem i może być tutaj ogromna gwiazdą. W listopadzie w czterech spotkaniach podczas, których rozegra on łącznie zaledwie 215 minut strzelił 3 gole oraz zanotował jedna asystę oddając przy tym 10 strzałów. Daje nam to około 1 strzał na 21.5 minuty, a przewidujemy tuta spotkanie, w którym to jednak Urugwajczycy będą przeważać i stwarzać sporo sytuacji bramowych. Atakuje Nuneza w różnych kombinacjach i miejmy nadzieję, że mi się to opaci.

Nunez strzeli gola – 2.8/fortuna
Nunez odda minimum 3 strzały i Urugwaj wygra – 3/vbet PB
Nunez zostanie MVP spotkania – 6/STS
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Urugwaj - Korea
Ui-jo, Hwang Celne strzały (OPTA) powyżej 1,5 @6.0
Świetny kurs na strzały celene najbardziej wysuniętego zawodnika Korei, która wcale nie jest bez szans. Myślę, że podejdą do tego spotkania ambitnie i będą grali do końca, jak to Azjaci.
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Portugalia - Ghana

Portugalia
ma kim strzelać bramy i na pewno się one w tym meczu pojawią, Ghana nie powinna im za bardzo zagrozić, ale mogą Portugalczycy poluzować prowadząc dwoma bramkami po I połowie, Ghana zagra w stylu afrykańskim na wariata i coś wbije.
Myślę na wynikiem 5-1 lub 4-1.
1/BTS


Portugalia + BTS 3,35 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +176
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
17:00 Portugalia : Ghana
Typ: Ghana powyżej 1.5 kartek
Kurs: 1.6
STS
Po bezbramkowym remisie w tej grupie pomiędzy Urugwajem a Koreą nadszedł czas na pojedynek europejsko afrykański.. faworyt oczywisty.. Portugalia powinna poradzić sobie z ekipą Ghany. Idę po raz kolejny w kartony a dokładnie powyżej 1.5 kartki dla ekipy z Afryki. Sędzia spotkania 40 letni ameykanin Elfath. Patrząc na statystyki w rodzimej lidze amerykańskiej rzadko mu się zdarza pokazywać w meczu poniżej 4 kartek (4,5,4,4) myślę że są to jak najbardziej powody żeby liczyć że i dziś wyciągnie kartonik kilka razy.. mam nadzieję że min.dwa dla drugiej ekipy. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +173
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Portugalia - Ghana
Typ: Portugalia powyżej 5,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.60
STS


Witam. Moją propozycję na ten mecz są rożne drużyny portugalskiej. Typuję, że zespół ten będzie dominował i stwarzał sobie wiele okazji do strzelenia goli, ekipa Portugalii bardzo lubi grać skrzydłami, gdyż ma świetnych skrzydłowych i bardzo często to właśnie z bocznych części boiska wypracowują sobie sytuację i bramki. W wielu meczach Portugalia pokrywa ten over, ostatnio w meczu ze Szwajcarią wywalczyła aż 10 rzutów rożnych!
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Korea Południowa - Ghana, gol Ghany @1.46

Ghana pokazała się z niezłej strony z Portugalią i o ile 1. połowa to był typowy antyfutbol, tak w 2. mogło być gorąco, szczególnie po potencjalnej bramce Williamsa po blędzie Diogo. Koreańczycy nie pokazali nic specjalnego z Urugwajem, a Ghana to podobnie jak Urusi zespół bazujący na fizyczności. Myślę że to Afrykańczycy są bliźsi zwyciestwa w tej konfrontacji. Warto zwrócić uwagę na ich mocną ofensywę z Williamsem czy braciami Ayew na czele.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Portugalia - Urugwaj, Valverde over 0.5 celnych strzałów, @2.20 BETFAN

Valverde pokazał się z niezłej strony już z Koreą, gdzie oddał w sumie 3 ogólne strzały i raz obił obramowanie bramki. Ten zawodnik często decyduje się na strzały, bo też w Realu często ostatnio strzelał i to bramki nieprzeciętnej urody. Myślę że przy gorszej dyspozycji wiekowego już ataku Urusów - taki zawodnik też musi próbować wykorzystać jeden ze swoich atutów. Bramkarz Portugalii nie jest najlepiej dysponowany i taki kąśliwy strzał może go jak najbardziej zaskoczyć.
 
Ostatnia edycja:
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Korea Południowa - Ghana
Liczba celnych strzałów na bramkę - poniżej 7.5
betfan 1.65

Obie ekipy póki co bez zwycięstwa, co nie jest oczywiście niespodzianką. Nikt jednak nie spodziewał się, że Korea zabierze punkty Urugwajowi po tak nudnym meczu a Ghana będzie blisko urwania punktu Portugalii choć ostatecznie skończyła bez niczego. Mecz Koreańczyków z Urugwajczykami był taką tragedią, że kibice w ogóle nie zobaczyli choćby jednego uderzenia w światło bramki. Tak czy inaczej spodziewam się dość zachowawczego podejścia obu stron i moim zdaniem linia 7.5 celnych strzałów nie zostanie pokryta.
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Korea Południowa - Ghana

zwycięstwo Ghana 3,20 Fortuna


Korea nie poradzi sobie z fizycznością zawodników z Ghany, afrykańczycy w tym klimacie czują się jak ryba w wodzie, co pokazali już w meczu z Portugalią. Koreańczycy zagrali nudne spotkanie z Urugwajem.
Kurs warty gry, bo Korea nie zachwyca.

 
Ostatnia edycja:
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Portugalia - Urugwaj
Portugalia win 2.03

Portugalia
ma kim strzelać bramy co pokazali w 1 spotkaniu turnieju. Urugwaj zagrał słabo, niemrawo, gwiazda gryzak nie pokazał za wiele, jedno z bardziej nudnych spotkań tego turnieju. Nie sądzę by na tle Portugali to się miało zmienić.

Myślę na wynikiem 2:0 lub 2-1.

Miałem zagrać 1/BTS ale po analizie meczu Urugwaju nie sądzę, że cokolwiek trafią. Więc gram zwykłe win.
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Korea Południowa - Ghana
Obie drużyny strzelą bramkę : tak @1.99
Korea Południowa z 1 pkt. i Ghana z 0 pkt. po pierwszej kolejce. Drużyny uznawana za najgorsze w swojej grupie, w związku z czym jeśli liczą na wyjście to muszą zaryzykować i każda strona będzie próbowała wygrać. Niższa solidność taktyczna drużyn afrykańskich i azjatyckich powinna również służyć błędom w defensywie i w konsekwencji bramkom.
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Korea Południowa - Ghana
bts @1.98 Fortuna


Czuję, że dwa egzotyczne kraje mogą dać jutro dobre widowisko. Ghana trochę nieszczęśliwie przegrała z Portugalią, natomiast Korea załużenie zapunktowała z Urugwajem. Liczę jutro na wymianę ciosów, bo to dla obu drużyn mecz o utrzymanie się w turnieju. Drugi tak defensywny mecz Korei, jak ten z Urugwajem nie ma prawa się zdarzyć, z resztą Ghana chyba na to nie pozwoli bo to ofensywnie przysposobiony zespół prezentujący radosny futbol i o całkiem niezłym potencjale ofensywnym, problemy natomiast mają w obronie i tu szukam swojej szansy i troszkę się dziwię, czemu według bukmacherów bts jest mniej realny niż nobts. Dla mnie obie drużyny jutro powinny zdobyć po golu, jednak poza tym ciężko cokolwiek tu przewidzieć.

Portugalia - Urugwaj
powyżej 0.5 goli w pierwszej połowie @1.51 Fortuna


Dziwią mnie zawyżone kursy na gole w pierwszych połowach. To już nie jest pierwsza seria gier, aby drużyny tak bardzo kalkulowały, tu już część drużyn gra o życie, choć akurat nie w tym przypadku. Myślę, jednak że bramki zobaczymy, a podejście do meczu Urugwaju będzie zupełnie inne niż było w starciu z Koreą. Portugalczycy będą faworytem i patrząc na podopiecznych trenera Alonso i ich pierwszy mecz w którym z Azjatami praktycznie nie tworzyli sobie okazji do zdobycia gola powinni ten mecz wygrać i zapewnić sobie awans do fazy pucharowej. Typuję, że Urugwaj zagra ofensywniej, ale to Cristiano i spółka prędzej powinna zdobywać gole, a wynik otworzą już w pierwszej połówce.
 
M 6,1K

mrgalgan

Użytkownik
X/Urugwaj @ 8.80

W tym meczu poszukam niespodzianki, uważam że Urugwaj wcale nie stoi na straconej pozycji i mają na tyle klasowych zawodników że spokojnie mogą pokonać Portugalię. W pierwszym meczu mogli wygrać z Koreą, bodajże Valverde trafił w słupek i był także co najmniej jeszcze jeden strzał który powinien zamienić się w gola. Valverde, Nunez, Gimenez, Godin, Suarez czy Cavani to nie są byle lajkoniki, być może są już jedną nogą bliżej końca kariery ale jeśli zagrają dobrze defensywnie i dołożą do tego skuteczność której brakowało w pierwszym spotkaniu to w tej grupie może być ciekawa walka do końca. No i jak szukać niespodzianki to czemu nie próbować kursu 8.80? Sporo remisów do przerwy, Urugwaj defensywnie lepiej niż do przodu więc argumenty jak najbardziej za.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom