>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 19:53 przez zloty5o

nie ban tylko go wyj...... juz zdarzyli usunac moj wpis jestem z nim w kontakcie i opisal mi cale zdarzenie 
mi też opisał
nie bronie modów, ale regulamin też każdego obowiązuje a coś tam delikatnie przeskrobał, ja miałem bany okresowe 2 razy lub 3 jak po bani napisałem coś mocniej. Dziś mnie jedna łajza prowokowała, ale było rano, za godzine bym mu pewnie pojechał i mogłoby się róznie skończyć....
 
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 20:17 przez heroes89

szkoda bo dawał dobre typy i nie robil dymów..
Dla mnei najlepszy typer w historii tego forum, a swoje tu siedze, szkoda, pozdrowic kolege z UK prosze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 21:33 przez marek611robina nie ma a w Boliwii szaleją
w 30 minucie jest 2:2, czerwo i to jeszcze nie wszystko...
over 4,5 do HT @2
  i już w 2 połowie też postrzelają
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 21:13 przez marek611

  chodzony ☺ czyli ekstraklapa
Oglądałam przez kilkanaście minut. Potem poleciałam do Bologny.
Niby słabsze kluby Serie A ale mecz piękny. Szybkie tempo, akcja za akcję, świetne widowisko.
I potem efekty są w pucharach. To jest przepaść. Moim zdaniem naszą klubową piłką rządzą nieudacznicy, matacze i złodzieje. Gdyby było inaczej już dawno było by trzęsienie ziemi.
A zamiast tego od kilkunastu lat mamy mydlenie oczu kibicom. O
Nie ma sie co oszukiwać - od samej góry po sam dół mamy do czynienia z matactwem, korupcją i brakiem kompetencji. Ale wszyscy zadowoleni, kasa się zgadza a polski kibic się nie liczy. 
Sorry za spam ale to tak odnośnie meczów Korony i Bologny.
 
dracond 85,7K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 21:58 przez dracond⚽Carrick Rangers - Ballymena United [over 1,5] 1,85
Aha   
Wszystkie overowe mecze, które tknę idą na minus.. dać Wam znać kiedy coś gram na over? Mocny under wtedy jest pewniakiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom