>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Na pierwszą połowę dnia
Z polskich nizszych lig
Kszo Ostrowiec DNB 1.71 etoto
Stal St. Wola DNB 2.25 etoto
Obydwa kluby mimo dużych aspiracji bardzo slabo wystartowaly, dzis z nowymi trenerami, liczę na typowy w Polsce efekt nowej miotły
Dodatkowo do jakiegoś ako można dołożyć z 2 ligi rumuńskiej 
Calarasi DNB 1.44 etoto
Kszo 3:1   
Stal 1:3     
Calarasi 1:1  [zwrot] 
 
psychol32 479,7K

psychol32

Użytkownik
MŚ w baskecie wystartowały. Za kilkanaście minut Polska gra z Wenezuelą. Gorącą polecam grać na naszych rywali. Kursik ok 5 w zależności od buka (spadł z 7.00 - 7.50 jakie początkowo buki wystawili). Balonik dzisiaj pęka.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
cytat z dnia 31 sierpnia 2019 09:47 przez psychol32MŚ w baskecie wystartowały. Za kilkanaście minut Polska gra z Wenezuelą. Gorącą polecam grać na naszych rywali. Kursik ok 5 w zależności od buka (spadł z 7.00 - 7.50 jakie początkowo buki wystawili). Balonik dzisiaj pęka.
Też o tym myślę, kursy mocno pospadały na Wenezuelę. Buki za darmo kasy nie rozdają
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 31 sierpnia 2019 09:47 przez psychol32MŚ w baskecie wystartowały. Za kilkanaście minut Polska gra z Wenezuelą. Gorącą polecam grać na naszych rywali. Kursik ok 5 w zależności od buka (spadł z 7.00 - 7.50 jakie początkowo buki wystawili). Balonik dzisiaj pęka.
Jak na razie jestem mile zaskoczona. Nie lubię kosza ale MŚ to inna półka więc podglądam przy śniadaniu. W drugiej kwarcie nasi koncertowo. Oby utrzymali taką grę. Może jednak balon nie pęknie  ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom