>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 19:53 przez zloty5o

nie ban tylko go wyj...... juz zdarzyli usunac moj wpis jestem z nim w kontakcie i opisal mi cale zdarzenie 
mi też opisał
nie bronie modów, ale regulamin też każdego obowiązuje a coś tam delikatnie przeskrobał, ja miałem bany okresowe 2 razy lub 3 jak po bani napisałem coś mocniej. Dziś mnie jedna łajza prowokowała, ale było rano, za godzine bym mu pewnie pojechał i mogłoby się róznie skończyć....
 
grabi83 283

grabi83

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 20:17 przez heroes89

szkoda bo dawał dobre typy i nie robil dymów..
Dla mnei najlepszy typer w historii tego forum, a swoje tu siedze, szkoda, pozdrowic kolege z UK prosze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 21:33 przez marek611robina nie ma a w Boliwii szaleją
w 30 minucie jest 2:2, czerwo i to jeszcze nie wszystko...
over 4,5 do HT @2
  i już w 2 połowie też postrzelają
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 21:13 przez marek611

  chodzony ☺ czyli ekstraklapa
Oglądałam przez kilkanaście minut. Potem poleciałam do Bologny.
Niby słabsze kluby Serie A ale mecz piękny. Szybkie tempo, akcja za akcję, świetne widowisko.
I potem efekty są w pucharach. To jest przepaść. Moim zdaniem naszą klubową piłką rządzą nieudacznicy, matacze i złodzieje. Gdyby było inaczej już dawno było by trzęsienie ziemi.
A zamiast tego od kilkunastu lat mamy mydlenie oczu kibicom. O
Nie ma sie co oszukiwać - od samej góry po sam dół mamy do czynienia z matactwem, korupcją i brakiem kompetencji. Ale wszyscy zadowoleni, kasa się zgadza a polski kibic się nie liczy. 
Sorry za spam ale to tak odnośnie meczów Korony i Bologny.
 
dracond 93,5K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 30 sierpnia 2019 21:58 przez dracond⚽Carrick Rangers - Ballymena United [over 1,5] 1,85
Aha   
Wszystkie overowe mecze, które tknę idą na minus.. dać Wam znać kiedy coś gram na over? Mocny under wtedy jest pewniakiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom