>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 6 września 2019 14:01 przez miki19Zna się ktoś na tenisie ?
Interesuje mnie mecz : Miedwiediew - Dimitrow 

Kto ma większe szanse ?
Większe szanse? Ciężko ocenić, Miedviediev niby jest po kontuzji. Co prawda w meczu z Wawrinką grał jak natchniony. Dimitrov w sumie też jest w gazie. Ja jednak gram na Rosjanina. 

  
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 6 września 2019 15:55 przez adik1992Na finał debla mężczyzn 

Cabal/Farah - Granollers/Zeballos 1 set o10,5 @2,6
O22,5 @1,89
2x   6:4 7:5 A mieli Granollers/Zeballos 5:3 W drugim to 4 gemy przegrali 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
To co, typujemy mecz?

Słowenia - Polska

typ nr 1: Zieliński strzeli gola 
@6        2/10

typ nr 2: (+10,5) rzutów rożnych
@2,29   2/10

typ nr 3: remis FT 
@3,05    3/10

Dlaczego akurat Zielu? Hmm.. Bedzie grał na prawej stronie, taką jego rolę widzi dzisiaj Brzęczek. Na tej flance będą go kryć Kurtič, ewentualnie Sporar.
Piotrek za plecami Piątka może poszaleć, lubi często kiwnąć i strzelić. Liczę, że któryś jego strzał trafi do siatki. Kto wie. Kurs zachęca ;)
 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 6 września 2019 21:21 przez husarz221:0 dla Słowenii, moze nasi się w końcu obudzą bo grają bardzo ospale
Ospale?  Moim zdaniem nasi wyszli na mecz mając w głowach "czy się gra, czy się leży..."

Pierwsze dziesięć minut jeszcze jakoś to wyglądało ale im dalej tym gorzej. Ani jednego celnego strzału na bramkę Oblaka?

Lewemu niewiele wychodzi, Piątka jakby nie było, Grosik zero przestrzeni. Zieliński kiwa się sam ze sobą i nic z tego nie wynika. Pazdan w tym Ankaragucu chyba się cofa w rozwoju. Gra niepewnie, moim zdaniem jest współwinny utraty gola. Słabo nasi.
Jeśli Robert w drugiej połowie nie weźmie tego na siebie to nie wywieziemy nawet punktu.
Ale czy mogło by to kogoś dziwić? Brzęczek ma takie pojęcie o selekcji jak ja o obstawianiu meczy. Albo fart albo wtopka. ???? 
Póki co, beznadziejna gra naszych chłopaków. Niech Brzęczek w przerwie puści im 4 kwartę dzisieszego meczu z Rosją. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom