>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
staryczlowiekimoze 670

staryczlowiekimoze

Użytkownik
cytat z dnia 5 września 2019 21:37 przez adik1992Na noc Andreescu @1,74 
Dla mnie Bianca tego nie wezmie

Czekalem dlugo na ten mecz obie z tak podobnym stylem prawie jak siostry z wygladu rowniez w ch..j gemow 3 sety, mase dfow i szwajcarka zabierze, to tylko moje podejscie do tego meczu a czekalem chyba ze dwa lata na ten mecz obe sa tak podobne ze kerwa ciezka sprawa ale ponad 2 na Bencic o co to to nie.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 5 września 2019 22:04 przez kamilcia21Irlandia - Szwajcaria
albo Ireland - Switzerland

0-0 w 60 minucie
typ: Helweci wygrają 

@2,95   2/10
1-1   
 Coraz częściej mam wrażenie, że nie potrafię odczytywać przebiegu meczu. Niby jakąś wiedzę mam i często "mi się wydaje" ale to za mało. 
Zdecydowanie lepiej wychodzi mi typowanie "na spokojnie", bez presji.
Jak ktoś się zgadza to poproszę o lajki i zniknę z działu  :)
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 5 września 2019 23:19 przez kamilcia21

1-1   
 Coraz częściej mam wrażenie, że nie potrafię odczytywać przebiegu meczu. Niby jakąś wiedzę mam i często "mi się wydaje" ale to za mało. 
Zdecydowanie lepiej wychodzi mi typowanie "na spokojnie", bez presji.
Jak ktoś się zgadza to poproszę o lajki i zniknę z działu  :)
Niezły bait na lajki ale nie dam Ci tej satysfakcji :)
Masz nie znikać i inni też nie, bo tu będzie jak na dzikim zachodzie: kępki zrolowanych śmieci przerzucane z kąta w kąt przez niemrawe podmuchy wiatru z dziurawych serwerów...
Nawet jak ogólnie jedziemy na minusach (bo ostatnio zauważyłem, że raczej większości nie idzie), to przynajmniej każdy robi jakiś research. Bardziej bym chciał żeby goły typ był czasami okraszony jakimś ciekawym argumentem (bo wolę wziąć wina zespołu, którego przeciwnicy mają plagę kontuzji albo sraczkę w zespole) niż jakiś nonejmowy win w typie 50/50, ale odżałuję już same gołe typy, byle skuteczne :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Myślę, że ciekawe argumenty łatwiej znaleźć w innych działach pre. Tutaj co najwyżej dokonujemy analiz na bieżąco i często ma to subiektywny wydźwięk.

Najprostszy przykład: według przebiegu zdarzeń na boisku w meczu Helwetów z Ajryszami byłam pewna, że goście wygrają. Kontrolowali przebieg gry i częściej dochodzili do sytuacji. No więc wystawiłam typ, który (moim zdaniem) miał rację bytu. Ktoś inny mógł ocenić inaczej i wystawić remis. Na live często dominują subiektywne odczucia i decyduje raczej "nos". Ja go chyba nie posiadam. 
Do panów moderatorów: wypowiedź jest wiążąca z typowaniem na żywo, ma na celu podniesieniu poziomu działu i bardzo proszę nie oceniać jej poprzez pryzmat "wypisywania głupot". 
Często podobne dysputy więcej wnoszą aniżeli strzelanie typami. Dziękuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom