>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [91]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dnia 5 września 2019 18:39 przez kamilcia21

Bez żartów, proszę :) dałam under 3,5 FT.
Liczyłam na gładkie 0-3, Ormianie wywinęli mi nuner 
Ormianie lubią się od czasu do czasu wyszaleć, u siebie niejednemu strzelili bramkę, my kibice pamiętamy :) Tutaj będą bramki... Przynajmniej na razie tak wygląda. Ooo już czerwo dla gospodarzy, no tak...
edit
i FT 1-3, czyli gra...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Szczerze, to analizowałam różne warianty. Liczyłam, że Włosi wymęczą jakieś 0-1 albo 0-2. I zapewne tak by się stało gdyby nie ten gol Armenii na początku.
Teraz jeszcze czerwona kartka. Nadzieja, że się zamurują na amen. 
 
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
cytat z dnia 5 września 2019 18:54 przez kamilcia21Szczerze, to analizowałam różne warianty. Liczyłam, że Włosi wymęczą jakieś 0-1 albo 0-2. I zapewne tak by się stało gdyby nie ten gol Armenii na początku.
Teraz jeszcze czerwona kartka. Nadzieja, że się zamurują na amen. 
2:1 dla Włoch i będzie dobrze. Na jednym kuponie mam BTS i over 2.5, a na drugim 1x Armenii z handicapem 1:0, więc wynik 1:2 będzie idealny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
cytat z dnia 5 września 2019 19:34 przez roshi

  
Roshi, jeśli mogę coś doradzić, pomimo że nie uważam się za specjalistę od hokeja (takowym jest Verno), to zobacz, że proste i oczywiste kursy nie wchodzą - póki co - u tych ruskich lodojeźdzców. Graj coś niestandardowego. Ja póki co nadrabiam kursy 1,50-1,70 które nie wchodzą, kursami 3,5+ ...ale i tak mam minus na ruskim hokeju.

Podrzucam coś do rozkminy:
????Ambrì-Piotta - Farjestad BK [Farjestad win] 2,10
ii fajnego overa w meczu Frolundy już nie zdążyłem bo strzelili
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
roshi 186K

roshi

Użytkownik
cytat z dnia 5 września 2019 20:30 przez dracond

Roshi, jeśli mogę coś doradzić, pomimo że nie uważam się za specjalistę od hokeja (takowym jest Verno), to zobacz, że proste i oczywiste kursy nie wchodzą - póki co - u tych ruskich lodojeźdzców. Graj coś niestandardowego. Ja póki co nadrabiam kursy 1,50-1,70 które nie wchodzą, kursami 3,5+ ...ale i tak mam minus na ruskim hokeju.
Sprawdzę taką taktykę ;) dzięki.
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
⚽Szkocja U21 - San Marino U21 [over 1,5 w pierwszej połowie] 2,60  
Ehh gol... tzn. dla mnie dobrze, ale wątpie że ktoś to wziął z mojego polecenia 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
⚽Irlandia - Szwajcaria [over 2,5] 5,00 - ja wjeżdżam x2, w końcu zaczną strzelać - ale niekoniecznie polecam naśladować mnie ze stawką, można wziąć over 1,5 za 2,35

Jak ktoś wziął over 1,5 to   , mnie niestety brakło...   
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom