>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
drexler 570

drexler

Użytkownik
W bramce był Giovani Galli a pożniej Sebastiano Rossi ????
Też wtedy dla mnie istniał tylko Milan ????
To bym sobie chyba nie przypomniał ale w tej drużynie to bramkarz był statystą, postacią trzecioplanową;)Skład mieli nieprawdopodobny. Obecnie to chyba nierealne żeby takich zawodników w jednym klubie zgromadzić.Chyba,że jakiś szejk miałby fanaberie stworzyć galaktyczną drużynę. Tyle tylko,że teraz takich piłkarzy już nie ma.. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
X 357

xxxl

Użytkownik
To bym sobie chyba nie przypomniał ale w tej drużynie to bramkarz był statystą, postacią trzecioplanową;)Skład mieli nieprawdopodobny. Obecnie to chyba nierealne żeby takich zawodników w jednym klubie zgromadzić.Chyba,że jakiś szejk miałby fanaberie stworzyć galaktyczną drużynę. Tyle tylko,że teraz takich piłkarzy już nie ma.. ????
Rossi został wybrany do druzyny gwiazd serie A lat 90-tych ????
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Rossi został wybrany do druzyny gwiazd serie A lat 90-tych ????
A w tej drużynie był jedynie pucybutem ???? :facepalm:To tez pokazuje jaka silna to była drużyna:highhive:Serio tak próbuje sobie przypomnieć porównywalny skład i nie widzę drużyny w historii, która mogłaby się z tym Milanem lat 90tych równać.Barcelonę w finale Pucharu Europy (obecna LM) zdeklasowali 4-0...Dziś tez chyba nierealne żeby ktoś wygrał finał LM w takim stosunku.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Kuzma 2-gi technik , czy to tech druzyny ?
już widze - szkoda bo linie na niego dalej wiszą ???? ))
[LAL] Technical (1 FTA) (N Buchert)
Wielki mecz Hardena - tylko straciłem do niego całkowicie sympatię - jesli ktoś może sobie zobaczyć końcówkę tego meczu - .....powinien to zrobić 11 pkt w niecałe 2 min Brodacza
4:04 Josh Hart shooting foul 106 - 109
4:04 James Harden makes free throw 1 of 3 106 - 110
4:04 James Harden makes free throw 2 of 3 106 - 111
4:04 Lonzo Ball enters the game for Josh Hart 106 - 111
4:04 James Harden makes free throw 3 of 3 106 - 112
3:53 LeBron James misses 28-foot step back jumpshot 106 - 112
3:51 Clint Capela defensive rebound 106 - 112
3:40 James Harden makes 30-foot step back jumpshot 106 - 115
3:26 Clint Capela blocks Kyle Kuzma &#39;s 8-foot driving floating jump shot 106 - 115
3:22 Clint Capela defensive rebound 106 - 115
3:12 James Harden makes step back jumpshot 106 - 118
3:11 Lakers Full timeout 106 - 118
3:11 Chris Paul enters the game for Danuel House Jr. 106 - 118
2:59 LeBron James makes driving dunk 108 - 118
2:41 James Harden misses 30-foot step back jumpshot 108 - 118
2:40 Clint Capela offensive rebound 108 - 118
2:40 Clint Capela makes tip shot 108 - 120
2:29 LeBron James out of bounds bad pass turnover 108 - 120
2:18 James Harden makes driving floating jump shot 108 - 122
Harden to przeinteligentny (jesli chodzi o czytanie gry) zawodnik - naprawdę w dużej formie grywa kosmicznie , ale to jego wymuszane faule przy rzucie za 3 to ......lekko niesmaczne , zwłaszcza gdy robi to w 3 akcjach pod rząd ....
Niestety dla drużyn przeciwnych obrońcy to zwykłe małpki fiki-miki w większości i on robi ....90% ich jak chce
Skutecznośc i dobro druzyny - spoko , ale strasznie źle się to ogląda (efektywność kosztem efektowności)
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Wiem , że już zapewne wszyscy śpią snem sprawiedliwych ????
Ale czy tym nielicznym , którzy pracują w (lub przed monitorami) mieście Słońca nie wydaje się, że Dallas dziś chce wygrać najmniejszym nakładem sił ....bądź po prostu przegrać to spotkanie ?
To nie jest żenująca gra nawet - to jakiś kabarecik lekki chyba - skuteczność, zaangażowanie itd na poziomie PLK
Najdziwniejsze, że oba teamy prezentują się tak jakby robiły co się da żeby jednak przegrać to spotkanie ????
&quot;Śniezynki&quot; z Suns to chyba ......Najbrzydsze tancerki całej ligi ? Widział może ktoś brzydsze chealleaderki niz dupy z Phoenix Suns ?
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Wiem , że już zapewne wszyscy śpią snem sprawiedliwych ????
Ale czy tym nielicznym , którzy pracują w (lub przed monitorami) mieście Słońca nie wydaje się, że Dallas dziś chce wygrać najmniejszym nakładem sił ....bądź po prostu przegrać to spotkanie ?
To nie jest żenująca gra nawet - to jakiś kabarecik lekki chyba - skuteczność, zaangażowanie itd na poziomie PLK
Oglądasz Dallas? Bo właśnie wstałem i tak patrzę że 10ma przegrywają i chciałem postawić po 2.4
 
X 357

xxxl

Użytkownik
WSC ten mecz to parodia basketu jesli chodzi o NBA (sorry , że tak późno piszę ale dopiero zauwazyłem)
To najniższy poziom NBA jaki widziałem od dawna i nie cchodzi o frestyle - bo oni tak graja , ale tam pudła spod kosza po offensie ...to norma , zaangazowanie zerowe ..
Można było łapac TJ.Warrena na rózna linie (23,5 over , 30,5 over i 32,5 under mi sie udało) - więc raczej wyjdę na plus tu fajny - aż żałuje ,że 5/10 a nie 10/10 tłukłem - ale mecz to DRAMAT
Nikt nie chce wygrac tego spotkania
Jeśli masz do dyspozycji UB i SB to można fajne middle na totalsy łapać na poszczególne teamy

Jackson 4/15, Ayton 3/12 Jaamal 2/7 a jednak wygrywają ???? parody w huuuuu
TJ niech włazi dorzuca brakujące mi 4-5 pkt i uznam ten dzień za dobrze przepracowany ????
92,5-96,5 dallas tu złapane ????
banda ........(myślę nad określeniem ) !!!! Homosiów !!!
TJ o 0,5 za mało - Dallas o 4 za mało ......człowiek siedzi 8h w pracy i zarabia .....400 plnów - na co to ma mi starczyć ...&quot;na waciki&quot; ???? głupie kondony ????
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
W Australii mocno iskrzy, czerwo bardzo prawdopodobne.
zacząłem pisać i czerwo już jest jedna, druga też prawdopodobna ;)
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Ja mam Over 2.5 i bts w tym meczu
I juz tez sie zagotowalem ;) bo moją pierwsza opcja było zagranie Over 2.5 i 2 po lepszym zdecydowanie kursie
Juve karny??? ????
Tak jest!
1 1
Teraz to mi zwisa kto strzeli ;) oby ktokolwiek .
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
W Australii strzelanina na całego 3:2 dla Victory do HT ????
4:2
zamiast overa 5,5 RR do HT jest over 5,5 goli ????
 
K 0

kropson1988

Gość
Sprobuje tak KEPCO pierzy set przy 8:6 @2 Betsafe. On musza wygrac w koncu jakis mecz nawet bez swojego bialego koksa .Narazie nch seta ogarna.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Czemu?
Ja bym rzucil na Spurs i Forbes over 11.5 pkt.
LAC bez Lou czyli dr facto najlepszy asystujący Doca Riversa, a do tego zimną krew w końcówkach i sporo już im wygrał tymi rzutami zza łuku. Nie oszukujemy się ale LAC nie ma rosteru na 17:10. Nie widziałem ich nawet w PO a co dopiero tutaj. Spurs mimo że bez PG, to wciąż w Teksasie solidny poziom. Notują chyba streak 3 w a co do Forbesa - od momentu kiedy wskoczył do s5tki gra mocno. Z Jazz 15 pkt, suns 25 i game high. W 2 ostatnich meczach w Staples Center 17 i 12bodajze. Tutaj widzę szybki mecz, Spurs muszą liczyć na gości którzy sa w formie i mają pewna rękę. Bryn się wpasowuje idealnie w schemat. Do tego obrona LAC to nie jest coś trudnego.
Forbes o11.5 1.87 ⛔11
Spurs -2 ah 1.88
✅
:facepalm:
Akita +3.5 ot 1.89
Lekko bo nie lubię japonskiej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom