>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Etoto wypłaca w weekendy normalnie, kasa do 5 min na koncie
O kurde, to nieźle. Muszą mieć kilka kont bankowych, bądź używać dodatkowo płatnego przelewu ekspresowego. Na pewno fajna sprawa. Często jak wypłacało się z ziemniaka w czwartek wieczorem, to kasa była najwcześniej w poniedziałek wieczorem. A tutaj w końcu coś nowego. Dzięki, pozdrawiam.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
W Chinach wchodzą takie kursy jak chociażby Beikong Flying Dragons @6 czy Bayi @3,3
trzeba się tej lidze przyjrzeć ;)
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
marek611 Kurs na Beikong w przerwie był 1.57 u ruskiego. A wynik 71-51.... Także tego
Ja poszedłem w under 121,5 Tigers. Kurs był 1.60. 70 pkt w jedną połowę wydawało się dużo nawet jak na Chiny, szczególnie jak spojrzałem na ich wyjazdy.
W chinach w kosza się cuda dzieją co drugi dzień. A kursy latają jak na kołowrotku, bah, unibet czy 1xbet każdy ma inne kursy i inne linie hhaha
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
ETOTO mi dzisiaj spamuje skrzynkę, że mają super mega hiper ofertę dla mnie. Bonus 5 zł freebet. Tylko trzeba wpłacić kasę i postawić zakład. Czy oni kur... ludzi mają za jakiś stukniętych czy coś? ????
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Węgry - Polska U20 MŚ over 6,5 @1,8 w LV
Polska pewne utrzymanie i brak szans na awans, Węgrzy grając o awans muszą z nami wygrać za 3 pkt
i jak to bywa w takich meczach, bramki mogą się posypać jak z rękawa
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Neagu ;) ale dramat
BREDAL OVER 4.5 1.86
Aż nie wierzę, 3 gole w 10 min, 4 do ht a potem mimo mnóstwa minut zero. ⛔
Eliza Buceschi over 5.5 1.80
Unibet grubo idę. Musi ktoś załatać rzuty Neagu a ona jako jedyna ma umiejętności i formę na ruskim już .1.71 a tam wg mnie są lepsi oddsmakerzy
Pacific Caesar Surabaya 56: 67 na 4 min do końca ----&gt; 73:67 jaja jak berety w tych indonezjach
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Chciałem właśnie pisać, że ten kurs na X-kom chyba lekko przesadzony?
Kursy typy 1.30 - 3.00 zaskakując jak dla mnie. Chętnie handicap pobiorę jak się pojawi u ruskiego
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Siema. Panowie, czy to prawda, że Totalbet wypłaca na konto bankowe nawet w weekendy? Gdzieś czytałem taką opinie. Totalbet, bądź Etoto. Który z Polskich ziemniaków. Podobno natychmiastowo. Jeśli ktoś może potwierdzić to będę wdzięczny.
Z 30 bukmacherów wypłaca hajs w weekendy na konta - tylko co z tego skoro żaden bank nie ma księgowania w weekend , więc i tak te pieniądze nie wpłyną na konto ????
Jedyna opcja to , że wysyłają kasę do Ciebie z tego samego banku w jakim masz konto - wtedy , choć i tego nie jestem pewny będą po kilku minutach
 
m@jster 424

m@jster

Użytkownik
Z 30 bukmacherów wypłaca hajs w weekendy na konta - tylko co z tego skoro żaden bank nie ma księgowania w weekend , więc i tak te pieniądze nie wpłyną na konto ????
Jedyna opcja to , że wysyłają kasę do Ciebie z tego samego banku w jakim masz konto - wtedy , choć i tego nie jestem pewny będą po kilku minutach
Nowa gwiazda forumka, pan szybszy od bukmachera, teraz księgowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom